Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:37:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 64566 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: ноември 01, 2020, 08:41:51 »

Добро утро!
Честит празник!  Reading write Reading
Как сте? Починахте ли си?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: ноември 01, 2020, 10:09:29 »

Честит празник, събудете се, светът е прекрасен!  heart
Превключвам на режим час за час, даже ден за ден ми е твърде голям времеви интервал. blush
Нека ни е хубав новият месец, само да сме здрави ние и близките ни, да сме спокойни и нахранени!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 01, 2020, 10:42:07 »

Един цитат от мен за неделно вдъхновение:
https://www.instagram.com/p/CG-HPNZHtZZ/?igshid=18acpjtvz678c

И подсещам за намалението в Сиела и Ера за книжки Wink, така или иначе явно няма да има какво да се прави навън близките месеци.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #3 -: ноември 01, 2020, 11:27:28 »

Добро да е. Емоционално ми е днес, интересен месец ме чака. От четвъртък сме в национален локдаун, аз лично много се радвам, крайно време беше да престанем с тия смешни tiers, с които нищо не се постига. В петък бях на преглед, бебето е колкото кака си на килограми, когато тя се роди, а имам още няколко седмици ... нищо чудно, че имам желание да се търкалям, вместо да вървя.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 01, 2020, 12:38:59 »

Здравейте!

Пожелавам ви хубав ноември!

Тук от вторник започва втори локдаун. Доста по-лек от предишния, всъщност. Но мен това че затварят фитнеси, хотели, ресторанти, кина, театри, не ми пречи. То и че всички магазини и фризьори ще работят, пак ми е все тая. Ние почти си караме по мерките от март, така или иначе. Ама за градината ме е яд. Голяма греда за Бамбук и немския. Март и април групата им беше празна, нито едно дете не ходеше. Ама сега се съмнявам да е така. Просто през март явно неизвестното оказваше влияние и хората бяха по-предпазливи. Тук станаха по 5000+ случая на денонощие и затова са се решили на локдаун. Ама радвам, че поне професионалния спорт остава, че да не мисля за работата на ММ.
Вчера децата от нашия блок си се бяха маскирали и така си играха пред блока. Не са обикаляли. Но пък в комплекса от среща доста обикаляха. Даже ми се видяха повече от миналата година. Сигурно, защото беше събота. Не са звъняли и да им отварят, а само си вземаха бонбони, където има оставени. (Целите входове са само прозорци и всичко се вижда).

Приятна неделя
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 01, 2020, 13:10:20 »

Панди, то не че е като живия контакт, ама детски на немски не мож ли му пробута? Четене на книжки на немски?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 02, 2020, 09:15:50 »

Добър ви ден!Как сте в понеделник?Аз вече я подхванах, сложих манджата във фурната.Днес мисля да излизаме по улиците с девойките, ще е веселба.Абе сложно става при нас и двете се опитват да щъкат.

Свекърва, Бубе, как сте?

Аз не знам писах ли, но много близка моя приятелка се обади, че мъжът и е с корона.Той е лекар, не е от ковид отделението, но е много контктен и се е заразил.Той е изолиран, те са карантинирани, за сега той леко го кара, а тя чака да види какво ще стане.Аз много се притеснявам за нея, че тя има съпътстващи заболявания, и и стискам палци.И за нас се бях шашнала, че бяхме контактни.А те са много съвестни и двамата, винаги се пазят, винаги.Но късмет.Очаквам тази седмица да настане мазало и да има ужасяващи цифри с болни от корона.Мисля, че тепърва предстои пика.

Каквото и да правим ежедневието ни ще е подчинено вече на този вирус.

И сега друга тема, какви мислите да купувате на децата за Кледа.Държа да чуя Али какво ще вземе на Кокона, че са близки по възраст с Моника, а аз нямам идея каквода и вземем на тая фръцла.

Хубав ден и ползотворна седмица!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: ноември 02, 2020, 09:27:09 »

Добро утро!

Чакам и аз новини от Бубето! Свекс да се пазите!

Много ме стяга около врата всичко тази седмица, 20 дини имам подмишниците, до следващия понеделник ще ми е мазало, после по-лесно се надявам да стане.

Стискам палци на всички!

Успешна седмица!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 02, 2020, 10:04:05 »

Добро утро!
Днеска не иска да чувам новини, майка има рожден ден и искам да си прекараме хубаво празника!
Ники вече написа писмо на Дядо Коледа (той диктува, аз пиша) - иска колко ка да си слуша музика, зелено субару и конче crazy абе освен колонката другото верно джуджета ще ми трябват да го направят.
Аз до сряда съм отпуска и вече ми настръхва косата както през нас минават по 70-90човека на ден, които ни мразят и някои са си казвали, че искат да ни заразят ако можеха.
Булче, кураж и стискам палци с всичко лесно да се справиш!
Желая ви приятен понеделник!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #9 -: ноември 02, 2020, 10:09:01 »

Привет!

 Аз тези дни получавам новини за нови бебета (не лични) даже вече родени, но покрай пандемията не сме се видели с майките и ме изпълва надежда. Иначе няма за какво човек да се захване. smile

 Ние вчера се прибрахме в София. Заръчала съм един пазар, по обяд ще ми го докарат. ММ днес е отпуска, следобед ще прекарат нета и в микровселената ни е добре. Вчера събрахме много слънце, но днес нещо още не знам става ли за излизане, ще се завъртим малко, де. Wink

Вчера поръчах книги от промоциите. И аз вече правя списъци за Коледа за Ж. Тя сега е на тема конструктори, та със сигурност едното ще е лего. Кауфланд имат дървени, но аз не съм им фен нещо. Чакам Черните петъци.

Хайде здраве за всички и здрави нерви!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 02, 2020, 10:33:16 »

Адиктед, ти не каза хареса ли идеята ми за магнитния конструктор и другите играчки които ти бях предложила като линкове тук?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 02, 2020, 10:44:13 »

Здравейте!

Рат, да е жива и здрава майка ти!

Еми, гледа детски на немски, ама все иска да му превеждам. Книги на немски имаме, ама той се сърди, ако аз му говоря на немски.

За Коледа за Бамбук обмисляме една писта Carrera.

Успешна седмица на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 02, 2020, 10:51:21 »

Ами глезанка се, ама ти ще му хванеш цаката да не му отстъпваш, сигурна съм.  Пробва ти границите както се вика lol . Моят вкъщи е същият.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: ноември 02, 2020, 11:24:30 »

Привет!
Какво да ви кажа, заливат ме известия кой къде е болен от нашите приятели, моите познати и колеги... По- старите са в болници, тежко го карат, от младите има оздравели, но си влачат още опашките на болестта.
Иначе колегата на Родния е добре, почва да усеща миризми и вкусове. Вчера жена му готвила фасул и той понеже хич не го обичал, веднага надушил миризмата и отказал да яде Wink. Карантинираните нямат оплаквания, даже единият вече трябва да е на работа. Навсякъде броят по различен начин дните - едни от последния контакт 10 дни, други - 10 дни от излизането на положителния тест nea. Самият болен, живот и здраве, след 14 дни от излизането на положителния тест, без изискване за PCR отрицателен, може да се връща на работа /ако няма сиптоми, де и по преценка на ЛЛ/.
Ние се държим уж, броим и се изследваме къде какво ни боли и какво - не. Родният не го свърта, имам чувството, че изобщо няма да си смени настройките за работа. Пуснал ми е сега радиото и искам, не искам, слушам само за мерки, болни, лекари и болници. Притеснявам се за брат ми, все по- често имат инфектирани пациентки за спешна помощ. Изпращат и екипи в Ковид - отделенията на дежурства. Обучават луди- млади стажант- лекари и сестри, които хванали да си играят на бутилка /нареждат се в кръг, завъртат бутилка и която двойка посочи с гърло и дъно се целува/, уж за да дразнят старшите и да внасят живот blum Wink
НИ2 вече трета седмица е в Пловдив и работи онлайн. Поръчва си при нас някоя манджа, която после казва, че е като помия, но пък я изяжда до дъно, през останалото време се спасява сам и вечер излиза с приятели на по бира. Естествено, в почивните дни изчезва по планини и местности наоколо и се връща мокър, кален и изподран от ходене по пътеки и маршрути. Купил си е трите тома на "101 отбивки" и отмята ли отмята. Да си призная, доста ме е страх, защото има и много опасни за неговите размери места. Миналата седмица едно мостче из Врачанския балкан не издържало на килограмите му и цопнал във водата, ама нямаше последствия, слава богу.  Wink
Аз се насилвам да си намирам ръчна работа за коледни подаръци, но нещо не ми се получава духовно. Хем се смях на простотиите на Слави за "Честита Ковида 2020!", "Ковидна украса" и "Подходящи ковидни подаръци за мъже, жени и деца", хем и ме стяга нещо под лъжичката, че не върви да се правят толкова дългосрочни планове smile
Племенникът е много нещастен, че е в начален курс и продължава училище. Хич не му се ходи на горкия smile, добре си му е на селската къща с деца наоколо. Намерил и някакво мърляво изхвърлено коте и сега го храни с капкомер по час и върти майка си и баща си да му съдействат в отглеждането.  smile
НИ1 чакат резултатите от изборите в Америка и ме плашат, че може и да се изнесат в Канада при определени обстоятелства. Очакват се протести и граждански неподчинения, независимо от това кой ще спечели, а те и двамата са с активни граждански позиции и са все на първа линия. Бе няма спокойствие, както и да го мисли човек.  nea
Рат, да е честита майка ти!
Панде, на Амели- то в Германия от детската градина учителката се свързва само с нея по Скайп и всеки ден имат едночасови езикови обучения, макар бащата да е германец. Може и платено да е, не зная crazy
Хубава седмица, да сме здрави ние и семействата ни, останалото все ще го наредим! heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 02, 2020, 11:31:06 »

 Здравейте!
Честит нов месец и честит празник със закъснение!

Почивните дни бяхме навън и се радвахме на слънце. В събота празнувахме Хелоуин. Алекс си беше поръчал костюм на Спайдърмен и цял ден обикаля с него. Имахме си и украса в нас.
Възползвах се от промоцията на Сиела, макар че сайтът заби още с отварянето, но все пак успях да поръчам. В Озон също има намаление, там и доставката е безплатна.

Гледам, че в нашата градина някои родители вече спират децата и няма да ходят.

Още от октомври се вълнувам за Коледа. Алекс е на тема супер герои и ще изчакам да видя какво ще си поръча. Ще се оглеждам и ще решавам. От черния петък също може да се възползвам. За ММ още съм в чуденка. Толкова неща искам да му подаря, че не знам кое по-напред.

Рат, да е жива и здрава майка ти.
Свекърва ми също има рожден ден днес.

Хайде хубав ден!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines