Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 65551 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #45 -: ноември 04, 2020, 15:09:59 »

Аз да се оплача, току що оферирах бабата да ѝ прехвърля майчинството ми втората година (и да ѝ доплащаме до размера на заплатата) и да си седи вкъщи тая зима вместо да се мъкне по ГТ и да трепери за ковид, ма нъцки, работата ѝ била по-важна  pardon
Ще се оправяме сами, както обикновено. Да, знам, че никой не е длъжен да ми гледа децата, ма очаквах поне да каже, че ще помисли, ще говори с шефката или нещо такова lol
Ние с беб отиваме на кафе у една съседка и после ще ходим за каката, че нямало да ходи на таекуондо днес  huhhuh.gif
Я дайте идеи какво да вземем на тва бебе за подарък, чеееее не че нямаме сума ти играчки, ама не може съвсем без нищо, все пак става на годинка  huhhuh.gif
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #46 -: ноември 04, 2020, 15:19:30 »

Оф, какво ти излизане от ретроград... чакахме тест на ММ, отрицателен е, но моето здраве се взе. Колега от техния офис е положителен, не са се виждали вече 5 дни, но още всичко ми трепери, направо не го пожелавам на никого и скоро баби и дядовци хич не ми трябват да ми висят на съвестта. Поне мина първи от ранни зори и е бил на най-дезинфекцираното и на разстояние от 4 м от следващия, та и това да не го мисля.
 Аз търся едни определени книжки със стикери тип образователни, та ще се завъртя из озон.
Черпя ви вино, че направо ми идваше от сутринта да го отворя!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 04, 2020, 15:27:50 »

Фери, някой ден и ти така й кажи като дойде ред да я гледаш ти Wink . А това с градския транспорт е изкл глупаво, там се хваща яко вируси. Просто не й се гледа бебе, това е най вероятно.
Адиктед и ние днес разбираме за един познат дето е бил в стая с мой роднина, и вече е бил ковидясал. Естествено не си е направил труда след това като е проявил симптоми да каже на колегите си, сиреч и на моя роднина. Та и ние днес малко бяхме на тръни.
Не стига това а и брат ми вчера с Т и с разстройство ама се оказа че бил ял преди това хотдози от фантастико, щото мамина златна снаха не може да вари дори ориз.
За вино сме си- но всичко ще се нареди.
Книжките от озон са именно на Пан със стикери и са мн хубави! Мерими му беше подарила една и сега купих останалите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #48 -: ноември 04, 2020, 15:53:07 »

Оф, какво ти излизане от ретроград... чакахме тест на ММ, отрицателен е, но моето здраве се взе. Колега от техния офис е положителен, не са се виждали вече 5 дни, но още всичко ми трепери, направо не го пожелавам на никого и скоро баби и дядовци хич не ми трябват да ми висят на съвестта. Поне мина първи от ранни зори и е бил на най-дезинфекцираното и на разстояние от 4 м от следващия, та и това да не го мисля.
 Аз търся едни определени книжки със стикери тип образователни, та ще се завъртя из озон.
Черпя ви вино, че направо ми идваше от сутринта да го отворя!

пфуу, къде го прави? да знаем ако се налага къде да идем

Аз днес съм на пълна пара, сама съм вкъщи, колегата Пухчо спи цял ден. Стиснете едни палчета че днес и утре ми е ключово!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 04, 2020, 16:03:40 »

Тва специално за Булката. Във мемето е за учител и ученик, ама важи и за колове с видео връзка lol
https://www.instagram.com/p/CHEDdnYFXok/?igshid=sehc6mggdwud
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #50 -: ноември 04, 2020, 16:21:34 »

Булка, в Цибалаб до вашия офис, но той се зареди от 7, те отварят в 8. Каза, че дочул от опашката, че на другата им лаборатория от сутринта е имало огромна опашка.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 04, 2020, 16:25:21 »

Здравейте!

И аз бях малко на въртележката, че Бамбук имаше час за дълго ЕЕG, та спахме в болницата. И по тоя повод пак ни бъркаха в носа. А на обяд имах час за зъболекар и ми направиха два зъба даже. Бамбук сега излезе с баща си, че днес е отпуска, а аз малко почивка, че после имам и немски  tease

Фери, и аз се изненадах от вашата баба. Едва ли е защото работа ѝ е по-важна. Може не се чувства уверена пак да гледа малко дете. Макар че, все пак щеше само през деня. Няма ли поне да си помисли? А дядото?

Адиктед, тм има ли е симптоми? Той щом толкова време не е виждал човека. Те целият офис ли са си правили тест?

Тук е доста сдухано настроението, най-вече във Виена. По метрото има много полицай. Тук е по-спокойно.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #52 -: ноември 04, 2020, 16:27:28 »

Тва специално за Булката. Във мемето е за учител и ученик, ама важи и за колове с видео връзка lol
https://www.instagram.com/p/CHEDdnYFXok/?igshid=sehc6mggdwud

Мога напълно да го разбера това ... :Д в последните месеци само веднъж си пуснах камерата, иначе какво ли не правя докато имаме разговори ... готвя, простирам, ям, пишкам :Д

И наши приятели в София са с ковид, подозират, че е от детето от градината, а то симптоми няма ... леко го карат за сега. От всякъде изкачат случаи, страшно стана.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #53 -: ноември 04, 2020, 16:29:33 »

Тва специално за Булката. Във мемето е за учител и ученик, ама важи и за колове с видео връзка lol
https://www.instagram.com/p/CHEDdnYFXok/?igshid=sehc6mggdwud

Вчера Пухчо отново имаше участие, беше насилено показан пред чисто новия ми клиент от Звяр. Аз обаче без камера не обичам да говоря и нито да ми говорят, имам нужда да виждам лица и емоция, все едно ми се карат без камера. Хенгаутс и те пуснаха блър на бекграунд ( да ми имате българския  Hide)

Адиктед, гуд ту ноу, то и на нашия Цибалаб мм като ходи за градината в 7 беше първи.

Фери, тъпо е много това, не знам, години за пенсия ли кътка?


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 04, 2020, 16:31:48 »

Здрасти!
Като ви чета и утре така бе искам да ходя на работа...
И моята най-добра приятелка е под карантина, в събота се видяла с момиче, което след часове проявило симптоми. Но въпросната не казала на РЗИ, че са били контакти и сега само това, че все пак приятелката ми има съвест и се е само изолирала е хубаво.
Фери, дано премисли бабата!
Булче, палци!
Еми и Адиктед, дано само с нервите си останете.
А за лаборатория пак препоръчвам Рамус на стоп а гара, но не сутрин Wink след 10-11 рядко има повече от 3-4 човека и работи до 15. Ама по-добре да бе ви се налага Wink
« Последна редакция: ноември 04, 2020, 16:34:57 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #55 -: ноември 04, 2020, 16:56:39 »

Панде, няма сиптоми, нито пък ние с детето. Надявам се, че 5 дни са достатъчно време и щеше да даде положително или някой да цъфне. Офисът беше разпуснат преди човекът да се е тествал, пожелал е анонимност, макар че на етаж 5 човека е ясно колко е анонимен. ММ плюс още 2ма колеги се тестваха на своя глава, защото реално като са хоум работодателят не е засегнат. Те така "професионално" му съобщиха новината, че...
Рат, Рамус взимат проби за Ковид само в Дружба за това не виждаш опашки. Там хората са просто за други неща. Тия неща нали тия дни ги превъртяхме, та давам инфо. Дано на никого не се налага, но и ние до препатили се обърнахме да кажат къде са се тествали.
Булка, Цибалаб взимат проби за Ковид само до офиса ви и на Гешов. Бодимед имат домашно посещение, но не вдигнаха телефон, а и предполагам не става от днес за утре предвид ситуацията.
« Последна редакция: ноември 04, 2020, 17:01:02 от addicted_to_u » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 04, 2020, 16:59:15 »

Аз излизах без деца, оставих ги на Свеки.Малко си проветрих главата и купих бельо за мен и моя мъж.И едни коледни джунджурии.Магазините бяха празни, което е ОК за мен.

Фери, последните 10 г от стажа са и важни за размера на пенсията, та имай го в предвид това.За тях си е важно това.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 04, 2020, 17:08:33 »

Чакайте да ви разсмея. Бамбук си стига носът с език. И вчера като бръкнаха в носа и той си сложи езика върху това дето бъркат с него и докторът и сестрата се смаяха. Много се смях, че и от устата е дал материал  tease blum tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 04, 2020, 17:26:22 »

Бамбук скоро ще може да се къпе с език като котка lol
Гримирах се за да ида до Лидл! Падението е пълно lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #59 -: ноември 04, 2020, 17:29:26 »

Да, заради пенсията е, и чакали увеличение януари месец, макар че ѝ казах, че става въпрос за няколко месеца да избутаме зимата. Здраве да е, спазарих вече една съседка, пенсионерка, но много активна, каза че няма драма, а и ще са ѝ добре дошли малко кеш към пенсията  smile
Иначе в агенцията на мама вчера две колежки, но друг отдел, та днес са ги тествали всичките и сме на тръни...
Покрай нас доста зачестиха случаите, но все ги карат леко или дори безсимптомно.
Една съседка се беше тествала до мол България в Синево и каза, че е много спокойно.
Иначе драмата е и че няма кой да отглежда баща ми и брат ми докато е при нас.
Оооо аз се гримирам като ходя на разходка в квартала и до градината lol

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines