Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:40:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 65527 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #420 -: ноември 27, 2020, 09:17:45 »

Ех Киви да му се невиди! Поне е към края си Сопол 19!

Кой се губи Свекс? Аз съм толкова отплесната тая седмица само телеграфно чета... Някакъв ад е на работа, не мога да поема въздух.

Звяр отиде на градина и днес за последно тази година. В сряда си направиха тържеството, украсили им елхата, вчера ги събрали и ни пратиха клипче как казват молитва за здраве на родителите, някакви все мили неща.  heart. Не му се ходи хич на градина, ама има драма сега къде ще дойде подаръка му за Коледа???

Някой писал ли е писмо чрез Български пощи? Иска писмо да пише че списъка му стана много голям badgirl


Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #421 -: ноември 27, 2020, 09:42:12 »

Ех Киви да му се невиди! Поне е към края си Сопол 19!
...

Някой писал ли е писмо чрез Български пощи? Иска писмо да пише че списъка му стана много голям badgirl


Не, но имах намерение да пиша. Обясниха ми в пощата, че слагат специална кутия до Дядо Коледа в нашия клон поне. И после дядо Коледа връща отговори, хубаво ми напомни, слушали са децата трябва да го организирам днес. При нас също експресно украсиха и днес ще празнуват преди ваканцията, много ще им липсва контактът с децата, а дефакто децата не са виновни, че възрастните не могат да се организират.

Свекс, децата бяха добре, аз обикновено държа фронта докато излекувам всички, но този път бях първа. Нямам представа къде го лепнахме... ама имало да става, най-важното е, че мина...
« Последна редакция: ноември 27, 2020, 09:46:24 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: ноември 27, 2020, 11:33:22 »

Привет от мен.Аз се разболях, още не знам от какво но по всичко личи, че съм от така прочулия се вирус.Надявам се понеделник ПСР теста да покаже.Иначе имам един бърз отрицателен, от тези дето са в контейнерите пред болниците.Една много екипирана жена ми взе проба от мозъка направо и излезе отрицателен.Ще видим ПСР-а какво ще каже.Иначе от вторник бях едно денонощие на легло, само спях и нищо друго.Успявах да прекарам малко вода в устата и да си пия хапчетата.Моя мъж си взе отпуска и гледа децата, а и така сме всички в къщи и не ръсим зарази.Спряхме каката предварително от всичко.Такова главоболие като сега не бях имала от години, три дни ме цепеше главата, все едно свредел са заврели вътре.

Днес вече съм пушка, само съм много отпаднала.Чакам и мъжа да видя ще развие ли симптоми или не, добре ли ще е и с нашите съм била контактна, абе красота....

Ние днес ще правим коледни картички и ще пишем писмо до дядо Коледа.Две писма едното за пощата и едно за елхата.
Почти съм напазарувала всичко, само за бебетата нищо не съм взела.

Кураж момичета!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #423 -: ноември 27, 2020, 11:59:13 »

Магиии  heart леко да минава!

Днес разбрах и за двама приятели... минали са го, даже с без симптомни двустранни пневмонии
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #424 -: ноември 27, 2020, 12:40:03 »

Маги, леко да минава каквото и да е heart Кураж и сили на теб и семейството! heart heart heart
Ако има начин да помогна на някоя от вас, за каквото и да е, казвайте!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #425 -: ноември 27, 2020, 14:21:37 »

Маги, леко да минава, единственият ми съвет е - щади си силите.

ПОжелавам си цялата гадост да остава в ноември...

В неделя има лунно затъмнение, но няма да се вижда при нас. И все пак е много важно за астролозите и смятат, че ще е повратен момент. В понеделник ви чакам в новата тема усмихнати и дай Боже в пълен състав здрави!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #426 -: ноември 27, 2020, 15:04:26 »

Маги, кураж и леко преминаване! Единственото хубаво е, че човек като премине не се страхува вече, че може да се зарази и да го пренесе на любимите си хора. Това е единствената мисъл, която ме крепи мен, не знам дали е от полза за друг...
Киви,  heart

 Аз вече днес издивях вкъщи и реших, че ще ходим. Сетих се, че в новия парк винаги слагат готина украса и така подмамих Ж. да ходим да видим дали шейната на дядо Коледа е дошла. За първи път взимаме толкова голямо разстояние без триколката, но и това ми беше целта, да се движи без да е по площадки. То пък точно ги хванахме в крачка как украсяват и любопитка за всичко разпита по 100 пъти, но беше много впечатлена. Булка, аз мернах, че Пепето рекламира някакви персонализирани писма от дядо Коледа, но Ж. още е малка, че да иска абсолютно коректно да изпращаме. biggrin Оф, аз търся една екопътека дето имало и много места за почивка и катерушки за деца, че да се поразтъпчем и да подишаме нещо различно от тая боза, дето е въздухът напоследък. Скоро гледах, накоя инфлуенсърка беше споделила и пуста коя беше...

 А, и друго търся, нали лятото слагах протектор на новия телефон. Е, много некадърно го сложиха, то имаше въздух, то ъглите се отлепиха и станаха абсолютно неустоичиви и днес от няма нищо просто се разлепи. Няма да ми оцелее въобще телефона без протектор, но търся кадърен човек, че уж тия бяха с висок рейтинг, но още със слагането ми беше ясно, че не е това човекът...
« Последна редакция: ноември 27, 2020, 15:08:05 от addicted_to_u » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: ноември 27, 2020, 15:46:38 »

Здравейте!

Много здраве на всички, болните да оздравяват  Good luck

Адиктед, у нас ММ ги слага протекторите, нямам забележки. Пробвайте вкъщи, не мисля, че е кой знае какво, че да трябва специален човек.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: ноември 27, 2020, 18:47:26 »

Всеки мъж може да се справи с това залепяне, хич не търси специалисти. Стига да не е вързан в ръцете.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: ноември 27, 2020, 20:43:04 »

То аз сама си слагам протекторите. Не е кой знае колко сложно - това, при положение, че по принцип съм "с две леви ръце" - т.е. не съм от най-сръчните. Важно е екранът да е почистен старателно-  да няма прашинки.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #430 -: ноември 27, 2020, 21:30:44 »

 Проблемът е, че тогава ми предложиха само някакъв дето го правели на принципа на гел лака с ув лампа и се съгласих. Като наблюдаващ отстрани човек с 2 леви ми изглеждаше много хаотично слагането, ама нямах избор...Отворът за предната камера е на различно място от всички други екранът е леко извит. Не знам дали това са причините да нямаше много избор или не случихме на магазин, а уж беше много зареден....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #431 -: ноември 27, 2020, 21:45:38 »

И аз сама си ги слагам след първия... занаят се краде Wink Девойката от магазина много старателно с парче дебело тиксо обра всичките прашинки от дисплея, след като вече го беше почистила от отпечатъци. От там нататък отлепяш, залепяш и готово.
Никога не съм ползвала с УВ покритие.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 27, 2020, 22:20:51 »

Проблемът е, че тогава ми предложиха само някакъв дето го правели на принципа на гел лака с ув лампа и се съгласих. Като наблюдаващ отстрани човек с 2 леви ми изглеждаше много хаотично слагането, ама нямах избор...Отворът за предната камера е на различно място от всички други екранът е леко извит. Не знам дали това са причините да нямаше много избор или не случихме на магазин, а уж беше много зареден....
Сетих се за какво говориш. Build-in protector го нарече моят човек, от който си купих първия айфон. Но оттогава не намирам подобна услуга с качество и давам на половинката да ми лепи от стандартните от алиекспрес.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: ноември 28, 2020, 21:44:31 »

Киви, браво на вас, че сте минали благополучно през вируса!
Маги, кураж и дано се оправяш вече, а друг да не прехване!
Менианте,вие ка сте?

Булка, аз вчера питах за кутия на дядо Коледа, още няма пощите. Аз миналата година праща и Ники получи отговор. Сега ми казаха, че не знаят кога ще я сложат, ако има.

Свекърва, освен Виви кой още се губи? Фери? Нещо като съм през тел и ми е по-трудно да следя, та не съм съвсем в час.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: ноември 29, 2020, 13:48:21 »

https://www.instagram.com/p/CIJj7cHszWS/?igshid=10q3ngjqjwgen
Аз пък да покажа как Не се носи колан при бременност. Акълът никога не й е бил силната страна на Емили... crazy
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines