Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:12:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 65988 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #360 -: ноември 23, 2020, 12:28:09 »

Чакайте да ви се оплача от алгоритмите на Ютюб... сега всякакви весели хора искат да ме облъчват с позитивни видеа за уникалните си раждания
абе айде пийте ги тия хапчете де.... От къде тръгна всичко? Погледнах Пепето какви ги върши и вече знам, че тази кака си е харесала Филип и само версията сменя smile Изгледах видеото за раждането на бебе 3, много ме кефи всъщност колко е easy going мадамата и все пак... толкова ли е доходно да си БГ ютюбър или някой спонсорира целият този лежерен стил на живот?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #361 -: ноември 23, 2020, 12:37:18 »

Привет мривет!

Петък бях отпуска, ей така спонтанно реших, изключих служебни чатове и теглих една майна на всички умствено smile  Сутринта си напазарувах, ядосах се на разни баби в Лидл, беше някакъв малък ад вътре, сутрин в 10, те влачат тези техните на колела кошници, кашлят, бухат, бутат се бавно вървят, абееей за чий са тези мерки не знам... тук за 1 година вече ще стане изолации един път не сме имали спешен пазар, те баш имат спешна нужда в 10 да се там, да го бяха направили за под 65г от 13:30-16:30, с кеф бих си пазарувала в празни магазини. Останала час от деня спах, гледах The Crown (изгледах целия сезон, впечатлена съм), готвих, водих Зверо на фризьор че ще се снима във видео клип другата седмица който ще се изпраща от фирмата на тема " Каква е обстановката вкъщи когато мама и тати работя от вкъщи" ще има смях.

Адиктед, нали, и мен това ме изкефи там, че е идеално за пазаруване, хем тип мол, хем не се буташ с хора. Дано не го направим сега известно  lol

Свекс колко мисъл вкарваш за един пакет  lol НИ2 що не поръчва до офис на Спийди? Така си го взимаш когато ти е удобно smile

За недопсалите има магнитни бури, от това е https://nova.bg/news/view/2020/11/22/306307/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D1%80%D1%8F-%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0/?fbclid=IwAR2H3Lr_mJXoUA64wLVZcOPpuEHOkj6iedQ8SnTAGCTYfFuxRB1DnEUXkts

Киви, Пепе има 3ма филиповци вече, за нея е доходоносно, тарифата и за един пост в инстаграм е 1000лв на пост, но и там Генерал Тати и Мама спонсорират доста.За дънките, те върнаха flare модела на мода отново, едно време му казвахме "дзвонарки" badgirl
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #362 -: ноември 23, 2020, 12:48:03 »

Оооо... я дай хронологичен ъпдейт кво става с бройката Филиповци?

Аз тука още им се изумявам на ония двамцата от родилна зала... дето бяха толкова ентусиазирани от седалищното раждане все едно по здравна каса осигуряват по 3 феи, едната да дрънка на звънче за баланс на чакрите и отваряне на една конкретна, другата да повява с палмов лист за повече свежест между контракциите и третата да поръси с брокатец или вълшебен прашец отрочето като се излюпи.  Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: ноември 23, 2020, 13:04:33 »

Булче, я ме осветли какво е дзвонарка lol
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 23, 2020, 13:45:04 »

Спиди не всеки път уточняват час, когато е до адрес. Не знам от какво зависи - някой път има посочен диапазон, друг път няма.

Ние, пък, всичките се изпонатръшкахме болни. Пуснах си сутринта един PCR тест, да видим какво ще излезе.
Баща ми пък, ходи да ме записва при личен лекар - че нашата лекарка се е пенсионирала, та бяхме останали без личен лекар. За което аз разбрах от Фейсбук, баща ми - от мен.  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #365 -: ноември 23, 2020, 14:20:48 »

Оооо... я дай хронологичен ъпдейт кво става с бройката Филиповци?

Аз тука още им се изумявам на ония двамцата от родилна зала... дето бяха толкова ентусиазирани от седалищното раждане все едно по здравна каса осигуряват по 3 феи, едната да дрънка на звънче за баланс на чакрите и отваряне на една конкретна, другата да повява с палмов лист за повече свежест между контракциите и третата да поръси с брокатец или вълшебен прашец отрочето като се излюпи.  Oh my ...

Ф1 гадже заради него е отишла в Дания
Ф2 бивш мъж, с него се запознала в Дания
Ф3 баща на третото дете smile

Ай Menyanthe стискам палци!

emmmmmy

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 23, 2020, 14:26:10 »

Уф тия дънки на мен не ми седят грам добре lol
Менианте, дано се оправите скоро!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 23, 2020, 14:34:12 »

Едно време имах такива ластични дънки - стояха ми супер, ама после, колкото и да пробвах подобни - не намерих пак такива, които да ми стоят.
После качих килограми и почнах да ходя само с поли и рокли.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #368 -: ноември 23, 2020, 14:52:42 »

 А имаше към 2002-2003 едни със супер широки крачоли и пак тип чарлстон, ама по-рейвърски стил, може да си имат име, но не го знам. Моята приятелка носеше такива и помиташе всички улици. Иначе на мен ми седяха добре тези по-стандартните, ама сега се съмнявам. Wink Висока талия с крачол по крака и/ или леко над глезена е моята кройка в момента или клинове. smile

 Аз за Филип 1 не знаех. На мен вече малко ми преминава границата на нормалното показване на деца и имам чувството, че е и някаква бизнес стратегия да има и новородено в картинката. Иначе ако не се въртят около деца, бременност и майчинство видеата като че ли няма какво да направи интересно. Е, осигури си зрители за още 2 години напред, но да са живи и здрави, щом има търсене, има и предлагане. smile Тези със седалищното раждане не ги знам кои са, ама не ща и да знам.  Wink Иначе другата Антоанет точно това каза последно, че е доходоносно, не знам реално ли или не. Ама щом всичко живо се юрна да е ютубър и инстаграмър е много вероятно...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #369 -: ноември 23, 2020, 15:03:38 »

Свекърва, правете с наборките канал вместо блог smile

Аз пък си помислих, че в успяла да вмъкне нов Ф мржду забременяването и раждането и щях да я увековеча с паметник , в чест на умението си живееш живота без да ти пука... Майка с 3 бебета в ръцете, която балансира върху топка, докато прави влог как закусва нещо с авокадо в центъра на София Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #370 -: ноември 23, 2020, 15:40:46 »

Булка, да не им са артистичните имена на 2 и 3 Филип? До втория път, иди- дойди, ама пък чак трима  crazy
Менианте, стискам палци да се оправите бързо good
Киви, нещо взехме да даваме фира бабите- колежки по общественополезни дейности, не ни е нито до блог, влог или канал Wink. Миналата година по това време какви планове имахме, как се вълнувахме за коледна украса и коя къде ще ходи... Сега само събираме по някой лев за момичето в Асеновград и това е.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: ноември 23, 2020, 16:17:11 »

Номер 3 си се казва Филип.  Случва се, и на мен ми се е случвало. Пък и на Ана Каренина и двамата са Алексей Wink Трима изглежда много, ама където двамата, там и трима smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 23, 2020, 16:39:42 »

Имаше едно лято, в тийн годините ми - се задявах с трима Росеновци. Ама с нито един не се получи нещо повече от флирт.  blush Съвпадения са абсолютно възможни.

Благодаря за пожеланията.  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #373 -: ноември 23, 2020, 17:51:07 »

Булка, да не им са артистичните имена на 2 и 3 Филип? До втория път, иди- дойди, ама пък чак трима  crazy


Не не , баш така са си, всички Филиповци... И аз имах двама Стефановци един след друг smile

Да ни е честит Локдаун! cray
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 23, 2020, 18:24:30 »

Булка, предложение е.Аз недоумявам защо и яслите и детските градини, както и 1-4 клас.Наистина те са в най-затворената и контролирана среда тоя тип деца.

Няма да ви казвам какво ще настане по малките градове!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines