Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:48:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 42517 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #375 -: декември 30, 2020, 09:58:29 »

Аз открих меню и съм доволна, в крайна сметка до тук сме потвърдили брат ми и снаха ми, та брат ми пости за нас тримата и децата ще поръчаме от Виктория.

Звяр получи много хубави подаръци, много съм доволна, книги, бордови игри, пъзели и две играчки които той си беше поръчал.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: декември 30, 2020, 10:16:53 »

Тъй, поръчах от една сръбска скара.Само те се сетили да направят новогодишно меню и ме грабнаха.Хранила съм се там, та им знам скарата- хубава е.Сега ще нарежа една салата и ще изпържа картофи и сме готови.

То и каката получи много хубави подаръци, ама защото майка и контролира всичко и всички!Сега остава да разбера как се рисува с акрилни моливи, че и такова има в единия подарък  blum А детето се учи да кара Пениборд в коридора, близначките пък сядат на него и се опитват да го яхат и да се возят на него.Веселба е!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 30, 2020, 11:07:12 »

Здравейте в края на годината. Честити празници. Нямах време да се разпиша. Много здраве, щастие и любов!

На Бъдни вечер си бяхме тримата вкъщи. Имах чувството, че се разбих от готвене, по едно време така ме свали, но сигурно и от бързане, защото всичко за в последния момент оставих.  На Коледа до обяд разопаковахме подаръци. Детето беше щастливо, получи всичко, което искаше и доста отгоре. Играе с всичко и се радва. Освен играчки, получи и доста книжки и настолни игри. Оставихме и два подаръка за Нова година.

ММ всяка година ме изненадва все повече. Бях си пожелала книги, които си поръчах и някоя дрешка, защото не знаех какво друго.  Получих желаните книги, блузки, дънки, яке, часовник и ел.четец. Всичко е уцелил и направо ми заспа, а и вече няма да си товаря очите с четене на телефона. Явно съм била много  послушна. От мен получи блузки, яке, часовник, термо бельо за футбол и една игра. Вечерта бяхме на село. За там правих главно салати. Всички парички от питки и баници се паднаха на двамата мъже.

Аз винаги питам на чуждите деца какво да подарим, защото не обичам да отбивам номер и просто да има нещо. Мен обаче не винаги ме питат и се дразня. Единствено сестрата на ММ пита (за първи път) и казах настолни игри, тя беше добавила и голям робот към тях, с който си играе наистина, нищо че имаме няколко. От нея аз пък получих парфюм, който изобщо не ми е по вкуса, макар че съм сигурна, че не беше предназначен лично за мен, а просто й стана неудобно, че ние й подарихме нещо. ММ примерно нищо не получи от нейна страна, но и да беше, нямаше да е сполучлив подарък със сигурност.

Тук е доста ветровито. Не можах да спя добре. Вчера ставаше за излизане, днес се съмнявам. Мисля да се повъртя в кухнята, за да си помогна за утре.

Весело посрещане на новата година!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 30, 2020, 11:15:28 »

аз разглеждам менюто на Виктория, по идея на Булката. Рат пък ми даде друга идея, да си пусна да си направя свинските ущипци с гъбен сос. Торта майка ще прати- правила е днес. Пък да си поръчам само разядки и салатки. Мисля че е среден вариант.
За нова година под елхата на нашите мисля да сложа последния подарък на малкия. Колебая се само че не е дорасъл за кола която се командва от светлинен лъч crazy , но цената беше разкошна и я взех. Не че е заслужил, говорихме си колко пренаситени са днешните деца. Продължавам да крия и прибирам и разпределям между бабата и мен, различните играчки. Вече две трети са прибрани, вадя само на поискване.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 31, 2020, 09:43:15 »

Привет дами, как сте?Предпазнично как се чувствате?Ние вчера имахме приключения.Излизахме по центъра и каката реши да носи едната близначка и докато кажа "Остави я ще паднете!" и те паднаха.Та каката се изплаши, а бебето е надрано по цялото лице.Слава богу размина се с малко.

Аз съм изключително изморена психически, вчера като всичко мина и ми се доспа зверски.Изглежда организма ми дава на заето вече, ама няма как ще се оцелява.

Чакам си днес манджата да ми донесат, ще пооправя малко, пуснах една пералня и така.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 31, 2020, 09:55:59 »

Добър последен ден от тази година!
Маги, голям екшън е било при вас. Дано бързо да ѝ мине на малката ожуленото, а на краката уплаха та.
Ние се отказах е от поръчването, сега ще чакам да видя каква глупост ще измислят в купум.
Не се наспа, пак ме боли главата, криво ми е... Абе типично празнично Wink
Весело посрещане ви желая! Всичко лошо да остане в 2020, а в 2021 да си пренесете само положителното и да го умножите!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #381 -: декември 31, 2020, 09:58:24 »

Привет! Чувствам се като всеки друг ден, но ще е с повече готвене. Липсва само десерт, та след малко ще идем до Неделя да си изберем 3 парчета торта. Ще направя и една памук погача, че майка ми е дала прясна мая. Слеобед ще сложа и прасенцето да се пече и толкоз. Добре че заваля, та да няма опция за площадки, че щеше да ми дойде много.

 Маги, добре, че се е разминало с малко. Разкрасили са се за новата година Wink

 Чудя се дали да се обличам да посрещна годината или да си седя по тазгодишния официален тоалет- анцуг. biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #382 -: декември 31, 2020, 13:53:37 »

Здравейте!
Снощи Дребният пак дойде на посещение да спи до мен. Спах по-добре от предните пъти, но не е като да е на 6 положението. Може и след малко да полегна.
Изненадващо от Ансуер ми пристигна полата, а в Спиди нямаше никого! Ще си имам нов тоалет за довечера. В момента съхне на слънце smile
За готвене - ще има скара, салатите са готови. Празникът от делника за мен се различават точно по купищата домакински задължения и доколко се нагласи човек да празнува. Затова днес си го дадох ден за мен - да се лакирам, да си оправя косата и да се заредя с настроение.

Весело посрещане на Новата година! Пожелавам ви здраве и благоденствие през 2021!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: декември 31, 2020, 14:55:22 »

 Аз и без да имам среднощни гости, нещо не спя добре, стана ли до тоалетна и се разсънвам, а уж намалих водата вечер..
В кр сметка ние ходихме до Метро, количките на хората преливаха- особено тия на циганите и на малолетните групи от купонджии. Откъде точно тия две групи имат пари- нямам идея. crazy
Половинката днес е по готвенето, аз по гледането на детето. Спретнал е капама и бутер банички, салатки сме купили. Следобеда чакаме и тортата. Пристигнаха ми двата чифта обувки тамън да си ги разходя по килима довечера. Баща ми не можал да спи нощес, че малкият им беше на гости и сега се отказа да го взимат тази вечер- доказа ми се още един път теорията че това поколение масово са хора, които не са си гледали децата и всичко им е драма, нямат навици, нито издръжливост. Естествено има и изключения, ама той и като бяхме малки, си гледаше себе си на първо място. Не се ядосвам, просто философствам. pardon
За догодина си пожелавам среща със съфорумки и здраве. Пари също няма да откажа. Другото - квото дойде.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 01, 2021, 00:58:22 »

ЧНГ!
Айде в новата тема:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38311.msg744024.html#new
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines