Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:48:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68158 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #405 -: октомври 29, 2020, 14:17:53 »

оо аз за eatlovemakeup щях да се разрева, просто толкова се зарадвах, като я четох колко много са го чакали  heart

Снощи четох поста на Криси Тийгън за бебето, та малко се поразтроих.

Ай верно че Пепе я чакаме да роди, аз съм забравила вече, нещо напоследък само в Тикток следя, там съм се абонирала за разни такива с мини влогчета и не трябва половин час да слушам сладки приказки, а са реалистични , по нормални някак.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: октомври 29, 2020, 15:06:47 »

Аз Криси грам не я харесвам но мн тъпо ми стана. Направо си се разревах. Всеки има право на свое скърбене, по начина по който му е комфортно. Бяха я налазили защо си качила снимки от конкретния ден- като видях тия снимки, се сетих колко рядко много от родителите сме истински благодарни че децата ни са здрави и живи. Колкото и да ни ядосват.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 29, 2020, 15:36:39 »

Вие за тази двойка, която загубиха бебето си и се въртя ха снимки из фб ли говорите? Поне нещо подобно бях мернала, ама имена не помня.
Абе всички лични лекари ли вече преглеждат през прозорец? Трябваше да си извадя медицинско за книжката, даже накарах тате да се обади да ми го даде само без да чакам, то като никога нямаше никой, тя екипирана с костюм и на прозореца. Харесва ми! Свърших за 30сек.
Оф, сега събирам сили да отида да си при ера дивака от детска, мислех че ще ми е скучно без него цял ден, ама сега ако може да си го взема след 2 дни бих  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #408 -: октомври 29, 2020, 15:45:28 »

Слагам малко нагледно инфо, накои неща не ги знаех в дълбочина, а е много добре илюстрирано по повод на социално дистанциране
https://english.elpais.com/society/2020-10-28/a-room-a-bar-and-a-class-how-the-coronavirus-is-spread-through-the-air.html?fbclid=IwAR39LTQ-KmT1h1E4TrehnmQnvKwn-E1_3VJgpAdoNsaWAWbnKa_QrJyJfyIfbclid=IwAR39LTQ-KmT1h1E4TrehnmQnvKwn-E1_3VJgpAdoNsaWAWbnKa_QrJyJfy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 29, 2020, 15:59:27 »

Рат, много ме кефиш как си им била хикса на всички публични личности lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 29, 2020, 16:07:24 »

Слагам малко нагледно инфо, накои неща не ги знаех в дълбочина, а е много добре илюстрирано по повод на социално дистанциране
https://english.elpais.com/society/2020-10-28/a-room-a-bar-and-a-class-how-the-coronavirus-is-spread-through-the-air.html?fbclid=IwAR39LTQ-KmT1h1E4TrehnmQnvKwn-E1_3VJgpAdoNsaWAWbnKa_QrJyJfyIfbclid=IwAR39LTQ-KmT1h1E4TrehnmQnvKwn-E1_3VJgpAdoNsaWAWbnKa_QrJyJfy
Уникално добре направено
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #411 -: октомври 29, 2020, 16:21:17 »

Да, много хубаво направено е това.
Някой има ли информация за Бубето, не е писала как са. Аз нали също броя....
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #412 -: октомври 29, 2020, 16:27:01 »

Хубаво е направено наистина, ама сега изведнъж нещо пак нова песен пеят, нали с климатиците ставаше по-зле, пък сега без тях е още по-зле?

Ей тук има също интересна статистика. Противно на мерките, процентът при 0-19 е нисък, но най-висок при 40-49 и 50-59 годишните. Пък мерките са главно за най-малките. Със сигурност има и фактор че децата са по-малко изследвани, безсимптомни, но въпреки това мерки за 40-59 няма, освен че оставиха кина и театри отворени...

https://data.egov.bg/data/resourceView/8f62cfcf-a979-46d4-8317-4e1ab9cbd6a8?fbclid=IwAR2aalX6EhI8pM44mXGb-4qbVwG56uvuSyUBKTCCBVDTVEedkBvmKpnKh18&page=9
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 29, 2020, 16:36:56 »

Аз мисля че те пазеха нас и възрастните хора чрез мерките. А не самите деца, защото нали съвсем малките, китайците казаха че не са вирулентни. Ама то голям зор да се ходи на бар, на мол, пък мрънкаха че нямат пари. Сега пак ще мрънкат защо нямало работа, защо са вкъщи... Въобще с такъв недисциплиниран народ няма оправия. Все недоволни, все някви конспиративни теории нищи. Напоследък редовно лелка в магазина си маха маската за да ми каже учтиво нещо. nea
Булче, за климатика мисля че чисто логически не са прави. Той е развъдник на бацили и винаги е бил.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 30, 2020, 08:51:18 »

Добро утро в петък!
Какво ще правите почивните дни?
Еми, я кажи верно до кога е ретрогадната гад? Май до началото на ноември беше или се бъркам?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: октомври 30, 2020, 08:56:36 »

Добро утро в петък!
Какво ще правите почивните дни?
Еми, я кажи верно до кога е ретрогадната гад? Май до началото на ноември беше или се бъркам?

До трети ноември е:
https://www.edna.bg/astrologia/idva-retrograden-merkurij-eto-kakvo-shte-ni-se-sluchi-4662816

Аз мисля да ударим едно почистване на хладилника и да си дочета книгата на Орхан Памук. Да пазаруваме и да сипем минерална вода че все отлагаме... Мисля и малко йога вкъщи че ме боли шията. Али ме светна за едни яки лепенки за маникюр от Алиекспрес и съм много доволна та този уикенд пак ще си сложа.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: октомври 30, 2020, 09:20:27 »

ДОбро утро.Аз съм с три деца днес, ч каката не е на градина.Здрава е, просто я оставих в къщи, уж ще имат тренировка от баскетбола ама да видим.Те още тренират на вън на едно игрище, за това я водя, на закрито не бих отишла да сме честни в момента.

И тая седмица се изтърколи и тоя месец свърши.Да видим какво ще ни донесе другия.

Бубе, как си?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 30, 2020, 09:34:54 »

Благодаря, Еми! Значи от сряда започвам да очаквам положителни новини и вибрации.
Знам, че тука само Пандата следи футбол, ама вчера ми харесаха ЦСКА какъв отпор дадоха на Рома (от Левски съм), ама момчетата хубав мач направиха. Вярно, че бяха 7-8 черни, ама айде ще се правя, пе не съм расистка  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #418 -: октомври 30, 2020, 09:36:28 »

Добро утро!

И аз вкъщи днес, че Звяр ще пропусне градина. Снощи  bad, не разбрахме от какво е, още като се прибра говореше че го боли коремчето, нещо днес разправя че е имало зеле в супата и госпожата го накарала да хапне. Не знам с какъв акъл правят на малки деца супа със зеле, ще кажеш че свършиха всички останали зеленчуци... то възрастен няма да хапне такова нещо, не пък малки деца... Та дано не повтаря днес, че множко ни дойде чистенето снощи...

И ние утре ще пропуснем тениса, за Хелоуин се чудим, има костюм от един месец, може ако е ок утре пред блока да си поиграе с децата и да му напълня торбата с лакомства. Уж бях заклет противник на празника, ама детето си иска...

Ох вчера излезе положителен теста на една приятелка на мъжа ѝ... Тя е в 9я месец, с близнаци, всеки момент трябва да ражда, направо сърцето ме стегна. Тя като забременя на пролет майка и баща и се заразиха,майка и почина,беше с тежък стадий на рак, след операцията не издържа. Баща и го изкара сравнително ок, тя не се зарази. Дано удържи и сега.

Хайде лек ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 30, 2020, 09:53:31 »

Булче, ти направо филм на ужасите разказваш girl_impossible ,  дано всичко да е наред!
Чистенето след малкия по същия повод траеше два дни girl_impossible , едвам оправихме дивана...
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines