Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:34:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68122 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #375 -: октомври 28, 2020, 09:31:34 »

Добър ден! Свекърва, каквото ще става, ще става. Нероден Петко няма да го оплакваме. Аз вярвам в баланса във вселената, ти колкото изтегли последните години с йогите, трябва да имаш сега период спокойствие.

Аз миналата седмица ходих до личната за бележка, но днес почти нищо ми няма. Пих аспирин снощи, слагам си сутрин парфюм да си тествам обонянието Wink Ще ме бъде.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: октомври 28, 2020, 09:58:04 »

Аз пък бих се зарадвала на правотата си  като отмине всичко и всички сме здрави. Писнало  ми е да говоря и никой да не ме слуша. Май само брат ми винаги ме слуша.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #377 -: октомври 28, 2020, 10:19:29 »

... Май само брат ми винаги ме слуша.

Винаги ли? Явно за новата мома само на нас се оплакваш или аз нещо не съм в час smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #378 -: октомври 28, 2020, 10:25:12 »

Привет!
 Вчера наистина отвсякъде новини за болни. Малко почнаха да ми се люшкат настроенията от паника до депресия и пълен релакс, но не е като да е ново усещането. Иначе ние с ММ сме на едно мнение, но пък нашите... пазят се, но има кво да се желае и някой път имам чувството, че нарочно напук ми правят. Не възприемат идеята за онлайн пазаруване, сега са на 1 път в седмицата ходене до магазин. В неделя сме запланували да местим катуна в София. Колата скоро май няма да й дойде часта, ММ все още си е в офиса, а и да го пратят хоум ще гледаме да го организира да е в "новия" апартамент, ако много му пречим. Много ми дойде да се раздвоявам и разтроявам и да предвиждам по 5 неща наведнъж, пиша я нулева лична отвсякъде тая година и си сипвам вино. Единствено дано КПП-та няма, че ще ги мисля нашите. sad

 Положително е, че вчера свърших едно добро дело и предадох нататък. Дано се развъртят планети, светове и аури, ако ли не поне хората, за които го направих да са спокойни.  good

Седнала съм да чета за датчаните, та хем да се науча на създаване на щастие, хем да избягам от хаоса. Пред очите ми все са спокойните картини от влоговете на Ели. heart

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: октомври 28, 2020, 10:47:11 »

Винаги ли? Явно за новата мома само на нас се оплакваш или аз нещо не съм в час smile
Явно не си съвсем оздравяла за да ти дойде толко злоба на езика рано рано
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #380 -: октомври 28, 2020, 12:00:41 »

Явно не си съвсем оздравяла за да ти дойде толко злоба на езика рано рано

Извинявай, не ми беше цел да те обидя, но така излезе.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #381 -: октомври 28, 2020, 14:37:17 »

Привет!

Много ми е минорно, тук виждам също е така и си чакам ППП. Адиктед никакво Датско Хюге не може в момента да ми оправи настроението, на капак на всичките положителни за които разбирам, масово хората започнаха да получават уволнения/съкращения, опитвам се да помогна ама е трудно...

Силно се надявам да не затворят градините, ама на там вървят нещата, нямам план как ще се организираме, ама ще го мислим и това ще мине.

Иначе ми пристигна поръчката от About you и като малките деца вече съм сложила ботите и си ги фръцкам из офиса, много удобни!
« Последна редакция: октомври 28, 2020, 14:39:23 от bulche91 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: октомври 28, 2020, 14:49:34 »

Е покажи ги тези боти, Хубаво ли бяха опаковани?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #383 -: октомври 28, 2020, 15:05:29 »

Булка, насилвам се да се откъсна от мисли, защото ми идват прекалено. Сядам уж да чета нещо, а ровя само статистики и мнения, та никаква хюга и аз не съм постигнала.Сигурна съм, че ти имаш за много хора да мислиш и съвсем не знам как е, но трябва да останем максимално нормални всички. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #384 -: октомври 28, 2020, 15:24:34 »

Не че ме питате, ама да си кажа, щото няма на кого другиго.
Момъкът е много добре, носът му се отпушил, няма температура от събота насам и понеже никога не е имал възможност да гледа телевизия по дневно време, беше много ентусиазиран от сутрешните предавания. blum Има две деца, ученик и ясленско, но бил изолиран на тавана без абсолютно никакви ангажименти. Дано да кара леко докрая и да не е заразил други. Личи му колко гадно се чувства, непрекъснато се извинява за създадените притеснения. Пък е точно както казва Бубето за брат си, много работен, винаги е с маска  и понеже прави етаж на къщата, няма време и пари за ходене по компании и мероприятия. Ама ей на, тъкмо на него се случи /или поне само за него се разбра/.
Ние с Родния полагаме усилия да мислим положително. НИ2 ще работи дистанционно от Пловдив, та има все пак един човек с ключ от нашия апартамент и кола, ако нещо спешно се наложи.
Рони, опитайте с това, което правя аз - с момъка вече съвсем добре се познаваме, имаме видеовръзка, когато се налага и все едно аз съм в Кауфланд, Лидл или друга верига. Мога да разчитам, че ще ми каже, ако качеството на  продуктите не е добро и че ще избере най- хубавите плодове и зеленчуци от щанда. Долните /по местоживеене/ съседи, дето той е на 80 с байпас, а тя страда от диабет, се хващат под ръка и рано сутрин и късно вечер ходят в Кауфланд заради намаленията. И не е от бедност, просто ей така, да се не минат и за разнообразие. Мъжът е от групата за карти в парка, все още ходи с рибарско столче под ръка и с висяща на врата маска, за всеки случай. През това време госпожата стои на терасата и следи коя котка с кой котарак се оножда и после търси прилики за бащинство в котетата.  Wink
Хубав остатък от деня, да сме здрави и да ни е скучно за вдъхновение. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #385 -: октомври 28, 2020, 16:03:13 »

Е покажи ги тези боти, Хубаво ли бяха опаковани?

https://www.aboutyou.bg/p/s.Oliver/Kusi-botushi-s-vruzki-5046760 кашон дойде колкото мен!

Свекс радвам се че е добре момчето! а ти джанъм все си най-оправна и в крак с модерното,не знам как очакваш от аналогови хора дигитално отношение  laugh
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: октомври 28, 2020, 16:14:08 »

https://www.aboutyou.bg/p/s.Oliver/Kusi-botushi-s-vruzki-5046760 кашон дойде колкото мен!

Свекс радвам се че е добре момчето! а ти джанъм все си най-оправна и в крак с модерното,не знам как очакваш от аналогови хора дигитално отношение  laugh
Аз имам техни същите но червен велур, мн са удобни.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #387 -: октомври 28, 2020, 16:22:40 »

Мега удобни, направо все едно в памук ходиш, топлят а не спаряват, абе доволна съм
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #388 -: октомври 28, 2020, 18:21:01 »

На мен вдъхновението днес ми беше ей това
https://www.behance.net/gallery/56064831/Be-Birds-two-Photostration
Има много сполучливи попадения.

Иначе от плочки се прехвърлих на шкафове за баня. Това в опит да запазя някаква форма на нормалност, както казахте.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: октомври 28, 2020, 22:25:53 »

Добър вечер!
Тия дни нали с ти м отпуска да уча, ама Ники се усети и го гоатавих вкъщи, та време за учене няма  pardon. Ама утре отива на градина, че поне един ден да седна да чета и да си почина.
Свекърва, дано му се размине на родния!
Бубе, в кой Рамус ходи? В дружба е лудница, на Анхиста (до сточна гара) много по-бързо се минава. Рамус също имат възможност за домашно посещение. Май е 30лв, ама да не те излъжа.
На майка братовчеда а корона в неделя е починал. Добре, че баща ми вкарал разум и забрани ходенето на  погребение. Не само заради вируса, ама на нея супер зле ѝ се отразяват погребенията като цяло и много мразя да ходи.
Абе нали короната беше сополи, кво стана? Той И р 3 дена ми подсмърча тука, ама го успокоявах, че ще живее.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines