Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:30:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68394 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #360 -: октомври 27, 2020, 10:48:02 »

Привет!

 ББ си изпълнявал задълженията онлайн.

Бубе, хич и не ги мисли хората, ако ти си здрава и нямаш симптоми. То е същото, ако и не си се заразила, те могат да те заразят. Съвестно си изпълнила много повече отколкото много хора изпълняват. През лятото като пусках хормони Бодимед имаха услуга да дойдат до вкъщи да ти вземат проба дали сега я имат не знам. Ако ми се налага аз бих опитала този вариант, хем не разнасям, хем на мен не ми предават. good

 Аз от сутринта съм яхнала метлата, че нищо не им е като хората и грам не са мръднали в посока облекчаване на тромавостта си в нито една администрация. Баба ми има право на добавки, но й изтича срока, първо ни дадоха объркан телефон, после от тоя телефон не вдигаха, после рових в екселска таблица да видя този телефон на коя централа е разклонение, но пак изключен, после се опитаха да накарат да ходим да взимаме хвърчащи листчета да попълним и върнем и след като казах да ми кажат кой формуляр да изтегля и попълня, че в 21 век не може да ме разкарват да си взема листче от другия край на града, ме насочиха вътрешно към невдигащите и се оказа, че автоматично е удължено и няма нужда нищо да се прави. Е, ако не бях на място или ако няма млад човек сред тези хора ще излязат ще се увъртят из всички гишета и гишенца и ако не са болни ще се разболеят за няма нищо. beating

Булче, и аз имам чувството, че ще се повтори петък 13ти, да видим. Грам не сме мръднали откъм организация и разписания, поне предния път очите на страха бяха големи, сега и тази преднина я нямаме. Италианците четох, че се бунтували на мерките колко е вярно, колко е преувеличено не знам....
 
Хайде спорен вторник!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 27, 2020, 10:54:03 »

Бунтували се и в Берлин според пресни клюки от живущ там... хората са овце.
И аз знам че можеш да си платиш домашно посещение, звънкай им за да не се разкарваш като сутринта, Бубе.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 27, 2020, 11:28:16 »

Адиктет, вървете си попълнете нещата, защото уж и на баба беше автоматично удължено и и ги спряха добавките.ТА МИНАХМЕ ПРЕЗ ВСИЧКИ ГИШЕНЦА.
АЗ ПИСАХ НА МЕЙЛА НА ПЛЕВЕНСКИТЕ СОЦИАЛНИ И МИ ОТГОВОРИХА В РАМКИТЕ НА ДВА ДНИ
Сори за главните букви.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #363 -: октомври 27, 2020, 12:28:32 »

Здравейте!
Много благодаря за пожеланията за Кокона smile Расте си детето! Отбелязахме празника само за нас си. Други в момента не ми трябват.
Тези дни гледам да съм на макс във времето с децата. Това по някакъв начин ми оправя настроението на фона на малкото поводи за усмивки и добро настроение.
Иначе една и съща - въртя се от работа по задачи. Почти никакво време за хобита.
Тази сутрин, ровейки за плочки, попаднах на такива с български шевици. Това ми е глътка вдъхновение в иначе завзелото ме еднообразие.
Чакам да видя какво ще стане след есенната ваканция - училище, тренировки, градина...

Отивам да ви изчета от-до, че не успях сутринта.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 27, 2020, 13:07:27 »

И астрологично не сме цветя и рози....
https://www.facebook.com/groups/www.astromedia.bg/permalink/2639495423031695/
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #365 -: октомври 27, 2020, 13:52:26 »

Привет! Аз даже не мисля, че ще стигнем до петък 13... учениците имат ваканция от петък... и очаквам един по един да преминат класовете онлайн от понеделник...

Днес нещо подсмърчам, подкашлям и въпреки, че не изглежда нищо особено, съм леко притеснена. Харесвам идеята на МериМи да пием едно вино, а после ще се прехвърлим на вълна земеделие.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #366 -: октомври 27, 2020, 15:43:48 »

Привет! Аз даже не мисля, че ще стигнем до петък 13... учениците имат ваканция от петък... и очаквам един по един да преминат класовете онлайн от понеделник...

Днес нещо подсмърчам, подкашлям и въпреки, че не изглежда нищо особено, съм леко притеснена. Харесвам идеята на МериМи да пием едно вино, а после ще се прехвърлим на вълна земеделие.

до петък 30ти предвиждам аз! Ух да се оправяш, тъпо да ти пожелавам, ама дано е някаква градинска глупост да си лепнала!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #367 -: октомври 27, 2020, 15:48:10 »

Докъде стигнахме! Да се молим да ни хване градинският сопол funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: октомври 27, 2020, 17:17:02 »

Докъде стигнахме! Да се молим да ни хване градинският сопол funnytooth funnytooth funnytooth
БулчЕто мине не мине, сътвори виц, после си го спомням поне 24 часа lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #369 -: октомври 27, 2020, 17:28:30 »

Колега на Родния е с положителен тест от днес. В събота се разсмъркал и бил с 37С, после нищо. ЛЛ му казала ако иска тест, да си го плати. Младо момче, на 38 е, вече нищо му няма, карантинирано е. За останалите в предприятието нищо друго не се предприема, само се почиства, мери им се сутрин температурата и към петък, който иска може да си направи тест. Ако има болни, остават вкъщи и се свързват с ЛЛ и се действа по процедурата. Съвсем случайно се разбра, че на друга колежка децата в гимназиални класове са също с температура и хрема, върнати от училище да учат 10 дни дистанционно. Самата тя подсмръквала... Кой знае колко болни още има. Младите ще се справят, да му мислим ние, дъртите. Та стискайте палци, дано преминем благополучно през всичко това.
Докато Родният говореше с шефката на РЗИ да му даде указанията, на нея и звънна другият телефон и понеже всичко беше на микрофон, чухме как тя търси легло за професор, лекар сърдечни болести, в много тежко ковидно състояние. Щом за техни си хора няма легла, представете си...
И въпреки всичко, от първа ръка, от лекари чувам, че  имало измислени и нагласени работи за пари crazy
Възмутена съм от дъното на душата си.
Та така, минавам и аз в групата на положително мислещите и отивам за бутилка хубаво червено вино. nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #370 -: октомври 27, 2020, 17:35:34 »

БулчЕто мине не мине, сътвори виц, после си го спомням поне 24 часа lol

ох ми то тъй де, хахах да се молим на градински сАпол. Взимам малкия и вика в градината има ковиТ! beating crazy, питам къде го видя, ами ние със Симо се гушкахме и Калина ни каза че имаме ковиТ, какво е ковиТ? Побъркаха се вече и те...

Ох СвЕкс, днес е кулминация... за няколко чух и аз, даже и Гала хванала и тя. Бил ли е контактен Родния с младежа?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: октомври 27, 2020, 18:50:24 »

Да, Гала и тя била и сама се обявила дистанционно в предаването. Следващите предавания ще бъдат на запис. От БТВ Деси, дето е със Сашко в сутрешното предаване и тя в кюпа.
Ами младежът отговаря за транспорта и говори с Родния всяка сутрин. Ако има нещо за надежда, то е, че са коментирали графици на открито, с хубави маски и двамата, уж за кратко. Съпругата му е учителка и точно сега имали съвет какво да правят, че няколко учителки, медицинската сестра и едната чистачка били положителни и нямало кой да им върши работата. Толкова са загубени, че искали и тя да отиде, макар да е контактна от първи ред.
Цялата работа можеше спокойно да се замете и никой нищо да не разбере. Добре, че са съвестни хората.
Родният е по- нисък от тревата сега, ама като ми вдигаше нервите, че ще прави каквото той реши...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 27, 2020, 19:10:16 »

Свекс, то не мож и се зарадваш на триумфа на правотата си сега, тъпо е. Темата е кофти..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: октомври 27, 2020, 22:23:49 »

Свекс, то не мож и се зарадваш на триумфа на правотата си сега, тъпо е. Темата е кофти..
Нито ми трябва триумф, нито искам да вменявам вина, може на всеки от всичко да се случи.  И аз съм попадала в рискови ситуации, които едва по- късно съм осъзнала като такива и съм се чувствала ужасно. В крайна сметка, можело е да се махна, да разделя къщата на моя и негова /имаме две тоалетни дори/, но не съм го направила, значи съм взела своето решение да се примиря и само да намилам.  pardon Никой не ми е крив. Ако ни се размине, може и да стигнем до общо съгласие, това имам предвид.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: октомври 28, 2020, 08:44:08 »

Добро утро!

Свекърва разбирам те, не ти трябва такава Пирова победа, просто искаш да те слушат от време на време, а и на всички се случва.

Аз днес разбрах за близка съученичка с която поддържаме връзка.Имала е корона, сега е по-добре.Въобще от всякъде се разбира за болни, от всяка страна.

Иначе ние сме добре, гледаме се.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines