Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:15:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68152 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: октомври 21, 2020, 09:33:45 »

Здравейте!


На мен ми звучи гадно с маски навън, но като не се носят вътре, може и да има положителен ефект.
Но като гледам хората си правят големи сватби, рождени дни тип сватба.
Тук навън са задължителни само на пазарите. За деца до 6г не са задължителни. На Бамбук му слагам само като ходим в болницата.
Аз се учудвам, когато някой ми пише да се видим сега във Виена. Нито ми е до ресторанти, нито пък до градски транспорт. Но знам, че като ти се налага да си в градския транспорт не го мислиш.


Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 21, 2020, 09:38:58 »

Привет!

Днес ще водя брат ми да си прави тест, не сме сигурни какво очакваме... При положителен ще трябва да се тествам и аз.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: октомври 21, 2020, 10:04:58 »

Бубе ти извън днес, кога последно си имала контакт с него?
Стискаме палци
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #273 -: октомври 21, 2020, 10:42:49 »

Тук на открито не са задължителни, не знам Булката защо е с впечатлението, че всички европейски държави имат подобни наредби.

Аз не бих била очарована да нося маска навън, но ако накара повече хора да носят на закрито, мисля че е добре.

Бубе, стискам палци всичко да е наред.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: октомври 21, 2020, 10:48:57 »

Стигнах до вас.Ние днес на бегом до личната, че едната госпожица вдигна температура през нощта.Нищо му няма на детето, някакво вирусче сме хванали явно и ще го борим.След малко ще ходя до аптеката за Осцилукокцинум, другото го имам.

Аз нямам против маските, но искам и в дискотеките маски и в баровете и да не изреждам...И искам контрол, защото сега няма.

Ние търсим хоспис за баба.Много се влоши изведнъж и сега това е на дневен ред.Много е тъжно и мъчно да виждаш човек в такава ситуация.

Айде отивам да си видя поръчката от Манго и малко да се разнообразя.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #275 -: октомври 21, 2020, 10:52:56 »

Тук на открито не са задължителни, не знам Булката защо е с впечатлението, че всички европейски държави имат подобни наредби.


е повечето smile поне с тези които говорих, други при вас минават на ниво три, което не е забавно също. Мерки да искаш и резултати потресаващи....

Баровете и ресторантите са следващите... Онзи ден в 19:00 пред централата на рамус се виеше опашка...

Ух Маги! Да минава леко!


Бубе, стискам палци!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 21, 2020, 10:55:49 »

Забравих, на моя мъж шефа е с Ковид.Моя мъж не е контактен, но съвсем близко ни дойде вируса.Малко като руска ролетка е всичко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: октомври 21, 2020, 10:57:51 »

Маги, как го кара шефът? Леко ли?
Съжалявам за баба ти- за София аз имам опит с хосписите, за Пловдив- Свекс. За съжаление положението там не е розово никъде и не мога да вдъхна оптимизъм в темата.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #278 -: октомври 21, 2020, 11:02:53 »

То и тук е същото безумие, да не мислите, че е по-добре. Забранено е да си каниш гости вкъщи, но иначе ресторантите работят и там може? Както и всички спортове ... значи мога да отида на йога в група с 10 непознати, но не мога да поканя брат ми на гости?!?!?! Разбирам, че пазим бизнеса, но нас кой ни пази с тези безумни правила не знам.

Ами Булче, докато няма пълен локдаун, ще са такива резултатите, не може да ограничиш вируса просто с маски и спазване на дистанция за съжаление.

Смешно ми стана за съня на Еми, макар че хич не е смешно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: октомври 21, 2020, 11:06:00 »

Ми смешно си е Виви, представяш ли си колко съм откачила вече.
Вчера една на площадката гордо обясняваше че детето било две седм с температура но вече бил добре. То не се знае кой лъже и кой извежда болни деца. Та да се чудиш откъде да се пазиш...
Големият у нас е много по добре от Авирона, стискайте палци да се разминем само с него.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: октомври 21, 2020, 11:56:38 »

Тук има някакви ограничения за ресторантите, за да има дистанция и примерно в една пицария до нас сега не може да се сяда, защото е тясно и не могат да осигурят дистанция. Но аз ви казах, че ми е странно сега да се ходи по ресторанти, сватби.  Тук може да си каниш гости, до 6 човека нещо беше. Много се събирали по купони студенти и тук. Иначе мисля, че заведенията са до 22ч, така че няма дискотеки.

Бубе, стискам палци!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: октомври 21, 2020, 12:08:20 »

Бубе, стискам палци!
Маги, дано намерите най-подходящото място и да се грижат добре за нея.
Ми на мен ми е безсмислено и малоумна да ходя да си хвърля боклука с маска, да си разходя кучето, да ида на поляна да ритаме, да каме колело и т.н. Съгласна съм, ако чакаш на опашка на вън или пък някъде където има струпване на хора.
Маги ми взе думите, значи в ресторанти и дискотеки може без маска, а да си изляза от блока и да ида до парка не може  crazy
Виви, това с забрната за гости просто ме уби!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #282 -: октомври 21, 2020, 12:56:57 »

не знам до колко е вярна тази статия

https://boulevardbulgaria.bg/articles/borisov-redaktira-zapovedta-za-maskite-na-otkrito-oshte-predi-da-e-podpisana?fbclid=IwAR2LPGMx-GzxOgziPmK3n5wUIEd13BP76cZ2vsGqPybzmmj220wfnbJPgr4
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: октомври 21, 2020, 13:03:22 »

И аз така четох на друго място мисля че в БНР във Фб
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: октомври 21, 2020, 13:23:02 »

Е поиска го сега, ама още нищо не е разписано, пък да видим до утре кво ще измислят.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines