Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:22:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68116 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: октомври 19, 2020, 15:15:23 »

Вив, аз още осми месец не бях в кондиция, ревях си тихо от болки в онази специфична кост diablo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #241 -: октомври 19, 2020, 15:31:20 »

Булка, дай линк за хороскопитИ моля. Да се разсейвам smile

Виви, щом има елемент здраве сигурно и аз бих се ядосала... мокетът е... ужасТ  shok ма дет викаш не кихаш ти, скоро няма да можеш от горе да виждаш пода, свиркай Wink

https://www.facebook.com/mira.kuneva/?epa=SEARCH_BOX

Тази пуска седмични прогнози,много са и точни, виж онази за месец октомври, едно към едно е до момента за всичко

Иначе тук чета често, ама не са пуснали за тази седмица

https://www.horoskopa.com/horoskop/sedmichen
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: октомври 20, 2020, 07:28:54 »

Добро утро!
Как сте?
На вън вече си мирише на зима и излиза пара като дишаш. Забравила съм явно колко е гадно да ставаш рано в студа и да излезаш. Искам да си стоя под юргана, да пия топъл шоколад и да гледам коледни филми.
Поне го дават да се затопли към края на седмицата, а дано!
Лек и приятен вторник!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: октомври 20, 2020, 08:09:00 »

Добро утро, аз едва гледам.Две сополиви бебета и ревящи през нощта, че не могат да дишат.Разказа ми се играта!Чакам да заспят сега и аз лягам с тях.Ми и от това недоспиване главата ми е като менгеме.Вчера не излизахме, но днес само да съм по-добре и ги изкарвам малко на вън да глътнем въздух.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 20, 2020, 08:54:49 »

Здравейте!

Оставих детето на градина. Много е студено тук. Пече, но хапе. Все още не си усещам пръстите на ръцете и едва пиша. Добре, че якето ми има качулка, защото ми се стори рано за шапка, нооо хич не е.
Започнах миналата седмица основно почистване. Вчера подреждах гардероби и шкафове с дрехи в едната спалня. Днес имам още малко.
Чудя се пак какво да готвя. Нещо нищо не измислям. И ММ не ми помага.
Какво ще готвите вие?

Рат, присъединявам се към мечтата за топъл шоколад, топло одеалце и книжка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: октомври 20, 2020, 09:35:12 »

Маги, физиологичен разтвор не им ли помага?
Тук също е мега студено но имам работа навън и пак ще влача детето с мен.
Големият е на Авирон и инфлуцид.. е, и на лютия спрей за нос.  nea
« Последна редакция: октомври 20, 2020, 09:37:27 от emmmmmy » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #246 -: октомври 20, 2020, 10:17:25 »

Маги, да оздравяват бързо бебетата!

Тук беше топличко вчера, но от днес го дават захлаждане.

Еми, май не ти отговорих на въпроса, не е заради ковида, тук децата учат 6 седмици и после имат ваканция и после още 6 седмици до края на срока. Доста ваканции имат един вид през годината. За сметка на това лятото имат само 6 седмици ваканция.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #247 -: октомври 20, 2020, 11:31:11 »

Вчера тук беше прилично хладно. Едва пред залата вечерта ми стана студено само с рошав елек. Не ми се мисли как другата седмица как ще е тъмница от 5 следобед!
Днес гардеробите повърнаха! Сутринта извадих сума вакуумни чували да търся по-зимни якета. Още не съм прибрала тънкофайските рокли от лятото. Като се прибера, това ще ми е задачата. И въпреки всичко имаме още комари! Малки, черни и много хапят!
Самоподарих си лазерна епилация. Днес ще ходя за първи път. Тези дни буквално се разбих от обикаляне след работа. Всеки ден по няколко неща.

Миме, днес сме на цаца и скумрия на скара в марината. Купувам ги готови от заведение, което предлага само риба.

Кокона ще имат есенна ваканция. Сигурно ще обикаля с баща си и с мен на работата ни  pardon Няма да й се размине ранното ставане.

Бързо оздравяване на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: октомври 20, 2020, 12:28:15 »

Мими, аз купих спанак и това ще готвя после. Днес на обяд си дояждам пълнените чушки. А и чушки бюрек ще правя с пържени картофи, че ми дадоха вчера едни изпечени и да не се прецякат...
Оф, аз реших да изляза отпуска другата седмица, нещо ми е някво смотано. Ама то при нас не може нищо да стане без драми, та тука 2 часа се разправям с идиоти- не знам си кой не искал да ми разпише отпуската  crazy много почват да ми писват на една колежса к*рвенските номерца.
Бързо да се оправят сополивите! Аз чакам Ники и той да се разсополиви, вчера като го взимах, едно дете ближеше огромна река сополи до госпожата. Ама аз толкова сополи на куп не съм виждала през живота си.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 20, 2020, 12:53:00 »

Рат, за пореден път съм впечатлена от здравния контрол в софийските градини.  nea
Що ти е смотано, психически ли имаш предвид?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: октомври 20, 2020, 13:17:14 »

Приключих със спалнята. Прибрала съм всичко лятно, извадих по-плътните неща. Даже и прозорците успях да изчистя. Сега мисля преди да изляза да изпия едно кафе, да отдъхна малко.

За яденето още не знам. Ще направя на детето каша. Имам чувството, че всичко съм готвила напоследък и нищо не ми се яде. Разглеждам и разни сайтове и страници с рецепти..ами нищо.

За сополи и аз съм на тръни всеки ден. И да има нещо, дано само със сополи да минава, че нещо започва да ми става неспокойно. Уж искаме да свиква и го бутаме да ходи, но и положението не е най-подходящото.  huhhuh.gif
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #251 -: октомври 20, 2020, 13:26:52 »

Привет!

 Аз съм в Пловдив с детето и бабата. ММ е в София. Вчера на друг етаж от тяхната фирма е имало 4 положителни проби. Уж направили на всички на тоя етаж заради първата, но нищо официално не им е казано, което ми е по-дразнещото в случая. Създава се паника и недоволство сред и без това изнервените служители с такива прикривания и слухове. Те ги върнаха в офиса баш като се покачиха позитивните, за да се изфукат с много хайтек иневстицията, но не знам защо си играят с психите и здравето на хората като 6 месеца хоум бяха по-продуктивни. Съобразяваме се, няма накъде да ходим, но това спасяване по единично за всичко вече много ми втръсва. Оплаках се... blum

 Иначе аз пак съм извън сезон. Мислех, че с кожено яке ще ми е добре. Да, ама сутрин ми е студено, а това е най-дебелото дето съм взела. Следобеда е топличко, но скрие ли се слънцето сме чао. Максимално обикаляме докато слънцето позволява, че после не ми се мисли. Wink Днес ми дойдоха и кафевите боти, уж компромисен вариант, че тия дето ги бях харесала се изчерпаха, докато се наканя,но май тези са ми били баш на късмет и каквото исках. Остава и да има къде да ги нося.heart Изхвърлих 3 чифта обувки на на 7+ години и съм доволна. good

Маги, сила! На Ж. й олекваше само от инхалация или на количката с леко изправен гръб в много критични моменти с много сАполи.

 Аз днес ще правя зелен фасул с месо.

 Хубав следобед!


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: октомври 20, 2020, 13:31:28 »

Адиктед, ето повод да си купиш ново яке! Ама и ти де си тръгнала с кожено яке, става ми студено само като те слушам.
Аз си поръчах едни боти лачени червени на платформа, с бял пух, да видим кво ще дойде че нещо са прекалено добре изглеждащи на снимката.  Малкият е оборудван, само му купих втора зимна шапка че много ги забравям в бабата.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 20, 2020, 14:00:07 »

Рат, за пореден път съм впечатлена от здравния контрол в софийските градини.  nea
Що ти е смотано, психически ли имаш предвид?
Ми някво никво ми е, напоследък на работа нещо много неща взеха да ме дразнят и да не ме кефят. Сеашната ни ръководителка от 2 месеца е крива на света /не само мой наблюдения/ и вгорчава живота на всички с глупости. Та искам малко да се остана в къщи и да си проветря главата. А и мисля да изпалзвам надявам се хулавото време и с Ники да правим някакви неща заедно, да си оправя къщата преди зимата, абе.... планове да искаш  Wink
Адиктед, честити боти! Купи си верно някое ново якенце  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #254 -: октомври 20, 2020, 14:19:12 »

ай значи, аз цял ден се боря с about you, Много държа да поръчам,че си имам директно взимане даване с тях, ама цял ден сайт им е бъгнат....

Адиктет абсолютно забранено е да се споменават болни, къде има и колко в една компания, това е нарушаване на GDPR, съобщава се единствено на контактните. В нито една по-голяма компания не се действа по този начин, глобално са установени тези неща.Онзи ден сравнявахме с едни съседка, с българска компания, пуска се мейл, с имена, кой бил контактен.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines