Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:51:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68128 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #225 -: октомври 19, 2020, 10:05:30 »

Добро утро!

На всички сополиви,  бързо да минава!
Аз работя от вкъщи, първокласникът тая седмица също е дистанционно от вкъщи, още чакаме указания.

Аз съм минорна, но се опитвам да се занимавам с разни проекти из къщи.

Хубав ден и спорна седмица!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 19, 2020, 10:21:24 »

И аз нещо съм минорна, ретроградната гад ми трепе настроението. Вчера бяхме на мини рожден ден на бебе с малко хора- хубаво беше, широко, красива къща. Вместо да ми се подобри дзена, ми се доскапа. Сетих се колко работа имам аз самата, която отлагам, свързана с дома. Уж сега е подходящ период за да я свърша но ме натоварва и самата мисъл само.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #227 -: октомври 19, 2020, 10:25:33 »

Същото като при Еми. Ходихме до съседите да ни покажат как са си направили къщата и оттпгава не спя, щото си мисля как и ние трябва да ги направим  тоя неща, но няма да е скоро.

Във ваканция е детето 2 седмици и аз с нея в отпуска да видим как ще е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: октомври 19, 2020, 10:27:03 »

Вив, заради пандемията ли ги пуснаха?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 19, 2020, 10:36:08 »

При нас се натрупаха семейни проблеми и да ви кажа някак не гледам къщата сега.Нещо тая година съм дзен на тема какво трябва да е в къщи.Да искам много неща да оправим, но нямам сили.Чисто е, приветливо е, що годе е удобно за нас, значи всичко е 6.Глеам да не съм такъв максималист, че се бях вгледала в едни подробности и аз като Виви сън не ме ловеше.Изтрових си и нервите и ежедневието и всичко.Айде голяма работа сега, че не ми е всичко перфектно.Важното е да сме здрав и щастливи.Ама за да стигна до тая мисъл ми трябваше бая време и проблеми на главата.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #230 -: октомври 19, 2020, 11:00:19 »

Аз пък съм дзен... cleopatra 

Малкият Змей нещо малко ме притеснява с мини температура, която ту я има, ту изчезва... утре ще го видим на къде ще захване. Иначе е доволен от живота, има апетит и гледа детско.

Ние имаме някои мебели, които вече се похабиха... 10 години все пак се ползват, а качеството им явно не е уау. Преди много ме дразнеха както описвате, сега ми стига да имам идея как ще ги подменя някога там в бъдещето. There is always a bigger fish... та не ги гледам съседите smile Открих, че да бърша и да подреждам дори може да ме релаксира, та като ме стегне шапката и забърсвам един прах експресно или си наглеждам цветята... Тая година терасата я направих на оранжерия, къде ще ги държа зимата ще има да мисля тепърва.  Girl_hide
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #231 -: октомври 19, 2020, 12:00:35 »

Лошото е, че ги гледам съседите, щото са направили нещо дето исках да направя на празна къща, а стиснатия ми мъж не ми позволи и сега двамата с алергиите ми кихат по цял ден заради мокетите в спалните, а можеше да е дърво и да си го спестя. От друга страна те кихат, не аз, те да му мислят. smile и заради това разбира се и 2 пъти в годината професионално почистване имаме, та много евтино излиза ... а сега иди смени настилка с мебели навсякъде.

Известен бургаски доктор почина уикенда и ми е много криво. Чета нон стоп за доктори, учители и ми става от криво по-криво.

Нещо много ми падна мобилността, а не съм още в 9ти месец и се възмущавам на себе си. Явно годинките си казват думата ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: октомври 19, 2020, 12:18:02 »

Здравейте!
Сополивите бързо да се оправят!
Ние изкарахме натоварения уикенд, радвам се че мина, хубаво беше, догодина пак.
Лек ден за сега!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #233 -: октомври 19, 2020, 13:18:42 »

Седмична доза хороскоп  angry

Продължават ретроградните движения на Меркурий и на Марс, така че забавянията и объркванията в много сфери ще продължат, но седмицата ще е по-спокойна, тъй като напрегнатите аспекти се разпадат и няма да се чувстваме толкова объркани и напрегнати.
*
*
*
През тази седмица Венера образува хармонични аспекти с Юпитер, Плутон и Сатурн. Аспектите са добри да подготвим някакви проекти с недвижими имоти, без да бързаме да ги реализираме или да преработим някакви идеи за бъдещо развитие.
♉♍♑
Земните знаци Телец, Дева и Козирог могат да имат добри срещи с хора от миналото или да положат усилия да постигнат помирение в конфликтни ситуации.
♓♊♐♏
Риби, Близнаци и Стрелец може да се сблъскат с неочаквани разходи или по-конфликтни ситуации в партньорствата. Скорпионите е възможно да преценяват погрешно ситуациите - по-добре да не действат интуитивно.
♈♋♎♑
Овен, Рак, Везни и Козирог продължават да усещат напрежения и забавяне в проектите, но не толкова интензивно както в изтеклите седмици.
♒♉♌
Водолей, Телец и Лъв трябва да са предпазливи с подписи и обещания, да премислят повече всичко, което предприемат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: октомври 19, 2020, 13:22:52 »

Аман бре! Сега големият екземпляр ми се оплака от задна хрема  angry .
Баси модата стана...
Булче, до трети ноември няма да си гледам хороскопа, то излишно.  nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: октомври 19, 2020, 13:59:25 »

На 3ти ли свършва ретроградната гад?
За мен нищо ново- трябва да мисля, е то е така от 32 години, ама пусто му бързане  pardon
Оф, още е понеделник, а ве„е се чувствам изтощена, все едно е поне четвъртък.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: октомври 19, 2020, 14:14:11 »

На 3ти ли свършва ретроградната гад?
За мен нищо ново- трябва да мисля, е то е така от 32 години, ама пусто му бързане  pardon
Оф, още е понеделник, а ве„е се чувствам изтощена, все едно е поне четвъртък.
Говори ми... вместо да съм си починала, съм нервна.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #237 -: октомври 19, 2020, 14:15:00 »

Булка, дай линк за хороскопитИ моля. Да се разсейвам smile

Виви, щом има елемент здраве сигурно и аз бих се ядосала... мокетът е... ужасТ  shok ма дет викаш не кихаш ти, скоро няма да можеш от горе да виждаш пода, свиркай Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 19, 2020, 14:15:40 »

Ние с девата вчера малко имахме конфликт, ама се помирихме lol lol

Тук вече е оранжев светофар. Добре, че групата на Бамбук са 14 деца в момента, а ограничението е 15, та стига да е здрав, ще си ходи.

Свърших работа с телефонните обаждания. Преживях ги lol lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #239 -: октомври 19, 2020, 14:25:05 »

Ха, Киви! Аз отдавна нищо не виждам от моето ниво като кит съм, така че да идеално се получава. Wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines