Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:56:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68783 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #165 -: октомври 13, 2020, 14:13:33 »

Здравейте smile
Еми, ЧРД на патерички  give_rose Да ти яде детето и да те слуша и винаги да внасяш свежест и цвят навсякъде  give_rose
Как ми се е дояло суши, ма още се ограничавам заради кърменето  nea ама пък кърмя вече само вечер и понякога през нощта...би трябвало нищо да му няма  huhhuh.gif
Днес имахме план-програма с бебето, ама много вали цял ден и си киснем вкъщи с дббт и пия чайове. Е, и сготвих де, че срамота lol
Събота правихме основа за бъдещият навес и оправяхме по двора, после дойдоха едни приятели и поръчахме пица. А в неделя  имахме егати гъстата програма. На обяд няхме на рд на братовчедка ми на момиченцето, аз ги оставих там и ходих на погача на адаша на ММ в едно село до Сф и после вечерта бяхме на друг рд lol Почти огрях навсякъде  pardon
Страхотен пухкав котарак Булче  heart
Този уикенд мислим да отидем за последно преди да стане много студено до бабите, ама още не съм сигурна дали ми се пътува  blush
В понеделник Милена ще ни снима, дано не вали  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 13, 2020, 15:19:48 »

Мерси Фери! smile
Това меме за 2020 ме грабна lol :
https://www.instagram.com/p/CGP-HQsFfZh/?igshid=t3ss7naehj7n
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 14, 2020, 07:15:57 »

Добро утро!
Еми, много добре меме  Bravo

Аз вчера по спешност излетях с близначките на вън за кака им ип осле имахме работа в Декатлон.Щях да набия голямата, защото не знае какво иска, ама иска и само отговаря и прави фасони.Та накрая си говорихме тихо и спокойно на едн апейка как Не трябва да се държим, защото ще я оставя да си ходи със скъсаните маратонки!Ей опасно човече е това!Поне и взехме маратонки и ботуши за зимата.Бях харесала и едни за планина, да ги взема като боти, то тя ги хареса де, обаче нямаше нейния номер и го оставихме за другия месец.Тук рязко захладня и включваме вече климатика и една духалка.
Приятно е времето не мога да се оплача, само нощем е хладничко.

Айде хубав ви ден от мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 14, 2020, 07:23:32 »

явно е бил денят на превъзпитанието, вкъщи също протече наказателна акция. ако си мисли че на няма четири години, ще ми отговаря, се лъже. diablo наказан е, прибрани са му всички играчки без една книжка и една количка.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 14, 2020, 07:46:33 »

Добро утро!
Еми, как ти се занимава да прибираш толкова играчки?
Маги, важното е че поне сте успели да свършите важните неща.
И у нас вчера имаше скандали, ама беше прегладнял и за това беше крив.
Днеска съм като ранен самолет, станах много рано. Ники трябваше да спи и тате да го вземе, обаче ме усети и накрая ме закараха на работа и се върнаха  pardon
Лека ви сряда!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 14, 2020, 08:03:09 »

Добро утро!

И тук днес е голям студ. Не си усещам пръстите на ръцете. Оставих детето на градина и после трябваше да си оставя едно яке за смяна на цип, ама ми замръзна всичко, докато стигна от една до друга точка. Сега се опитвам да се стопля с едно кафе.
И в нас си ги има тези изпълнения. Вчера не пропусна през деня да ядоса мен, а вечерта баща си. Ама дете с характер...Много ми вдига кръвното понякога.   pardon

Маги, честити придобивки.
Ние още не сме купили боти. Вчера го изпращах с гумените ботуши на градина, защото валя.
Вкъщи отдавна пускам печка, защото е студено.

Хайде хубав ден! 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 14, 2020, 08:09:31 »

Рат, аз много се промених като възпитателен метод, откакто видях че ни играе театри. Хич не ме мързи вече, знам че е за негово добро да не му се отстъпва и че трябва да разбира от правила. В кр сметка като стане на пет, отива в образователната система, а там никой няма да го пита. И ще му е като шок, ако съм го глезила и се е мислил за единствен на света ( както допреди половин година ).
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #172 -: октомври 14, 2020, 08:21:48 »

Айде добър ден... аз вчера бях льобоф и светлина и никого не съм възпитавала... щото бях цяла вечер на работа и баща им е отнесъл всичкото змейско рев и драма, хранене, прибиране от училища, градини в какъвто искате ред... като затворих лаптопа вече гледаха тролчетата изкъпани и нахранени.

Докато се опитвах да ви напиша Льо... открих къде на моята клавиатура се крие ѝ ... shift + X клавиша (написано на латиница), аз пиша на фонетична.

Декатлон и на мен днес са ми на списъка със задачи, това безкрайно губене на вещи изтощава  crazy crazy crazy ... но част от очовечването на всички е.

Иначе подкрепям за слагането на граници и казването на НЕ. Расте поколение от мега разлигавени деца, които такъв шок ще преживеят като излязат неизбежно от "измък примък" фазата и им се наложи да порастнат. Тъй че давайте поне ние да възпитаваме нормални индивиди.
« Последна редакция: октомври 14, 2020, 08:24:08 от Kiwi » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 14, 2020, 08:37:33 »

Това май пак им е от поколението - с губенето на вещи. Аз съм загубила ( оказа се че са ми я откраднали ) една химикалка в първи клас- съответно бях наказана... Още го помня. То и вещите бяха дефицит. Сега вероятно губят, защото усещат че навсякъде може да се купи. От миналата седмица съм на минус една шапка...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 14, 2020, 08:39:49 »

Абе аз губех много.Просто бях разсеяна.С времето се научих да си пазя нещата и броя с какво съм отишла и дали се връщам със същия брой.Що чадъри съм затрила, майка ми полудяваше.

Киви, има такива дето никога не излизат от тоя комфорт, мама ги гледа докато умре.За съжаление имам такива познати.Често срещано явление е в провинцията.

Тук напече слънце и мисля след малко да се замъкна с челядта до магазина и да купя авокадо и овесени ядки.Ще минавам в здравословен режим на хранене, обаче нямам овесени ядки.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #175 -: октомври 14, 2020, 08:51:31 »

Привет!

 Мен старото поколение днес ме раздразни, че хем е "нация техническа", хем бърникала из фейса си, хем после ами нещо ми стана няма ми го. После като оправих нещата и обяснявам, че могат да го блокират заради такива странни действия и да не мога да го оправя веднага, получих "еми мога да живея и без"... ми като можеш що от снощи даваш зор и сутринта в 8.... Иначе аз съм казвала, защото съм работила с деца на тази възраст и знам колко схващат и колко са манипулативни, та изобщо не се церемоня. Важните граници ги налагам и толкова, не ми пречи и да реве. Сега като не е бебе поне знам за какво реве иначе се притеснявах, че нещо пропускам и я е болна, я има колики, я зъб. Тия неща като отпаднаха си е чист инат. Онзи ден като й казах, че трябва да си събере един конструктор, за да изкара друг и ревна, видя, че няма да стане така и отиде да вика баба си, тя да го приберяла, като видя,че и така няма да стане вика "искам да си прибера конструктора" ми ще искаш, къде ще идеш. biggrin Иначе ние пазехме, защото наистина нямахме... ако имаш нещо малко по-различно от на другите и се пазеше като очите, сега в магазина прелива, ако не е изгубеното, се купува и по-хубаво.Нямат го това чувство и сигурно няма и да им го вградим, пък и дано да не става ситуацията такава да знаят какво е нямане.smile

  Вчера баш когато трябваше да излизам егати пороя люсна, дано да ми е по вода. Днес пак трябва да ходя по разни институции, поне са ми на 2 крачки. Аз търся нещо като лидълските гащеризони за дъжд, ама да не е гащеризон ми само долнище за Ж, че вече нали няма памперс и предните по-топли, но валежни дни ме дърпаше към едно дърво и докато схвана и откопчая беше свършено. Казаха, че имало в Декатлон, ама нещо на сайта не видях. Добре, че тук споменахте пак да поровя.smile

 Хайде хубав ден!
« Последна редакция: октомври 14, 2020, 08:53:41 от addicted_to_u » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 14, 2020, 09:09:28 »

Адиктед, виж в базар.бг за такива шушляци, аз оттам съм взимала.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #177 -: октомври 14, 2020, 09:20:59 »

Добро утро!

Леле вчера колко ме цепеше главЪта, добре че мина че щях да се притеснявам вече, то беше ясно че е от коловете, 6 кола за 3 часа, накрая давах заето... Днес пак ще откараме до 20:00, ама от вкъщи ще е.

Почва сериозно да ме стяга около врата с този вирус, имам чувството че е около мен, лятото ми се струва че беше по-далечен и много по-спокойно. Тези цифри днес са много стряскащи, хората обаче продължават да са несериозни, контактни първа линия си ходят на работа и крият че са били в контакт...

За наказанието съм ЗА, превъзпитава и то още как, отнемането на вещи има положителен ефект при Звяр, почва да си цени нещата. Също така спряхме да заменяме счупени неща, че по едно време казваше ами спокойно ще купиш ново, ама как пък не.

Имам проблем с акащ Звяр и се чудя как да подходим вече. Той в градината не ходи за Номер 2, не беше проблем но отскоро направи обратния проблем, разхлабва му се корема ( според снаха ми когато се стиска и стои в корема ферментира и от там става проблем) и не спира да ходи като се прибере, понеделник вечерта ходи 14 пъти, снощи става и през нощта. Според него в градината не се ходи на тоалетна защото ще ти се смеят децата, той лично се присмивал на едно приятелче... Говорих и с госпожата вчера, тя каза че никой не се смее, даже си ходят всички редовно, веднага е взела мерки, говорила е с всички, с него, но той продължава да отказва.

И за следящите инфлуенЦерки, Ели от makeupbuthow се е сгодила, много се зарадвах вчера  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 14, 2020, 09:30:21 »

Булче, ще ме прощават учителките, ама аз съм била и такава магистратура и сама знам че поощряват тайно децата да не акат в градината, за да не се занимават. Никога няма да си го признаят.
Втората причина поради която стиска е от стрес. Изживява нещо, постарай се да разбереш какво. Син ми така беше спрял да ходи по номер 2 въобще, покрай градината.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #179 -: октомври 14, 2020, 09:36:04 »

Булка, и аз се зарадвах. Като от някакъв романтичен филм ми е тази двойка. И двамата красиви, той от заможно семейство. Аз все като кажат изненада утре и все чаках преди я бебе, я сватба, а обикновено е някой продукт и почнах да се дразня, та този път се изненадах biggrin
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines