Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:36:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 69062 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 12, 2020, 13:19:45 »

Рат, хубави са пижамите, но не са светещи. И ние миналата година взехме покрай Хелоуин светеща. Може другата седмица да пуснат, иначе няма да има за кога. Ботите не ми харесаха. Хвърлих око на едни от друго място, но трябва да го заведа да мери. Иначе вече има коледни календари и разни други коледни неща.

Имам да прибирам летни дрехи, но не остава време. 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 12, 2020, 14:04:18 »

Взех и аз пижами. Явно тая година Лидл са на тема колела, което е в пълен унисон със страстта на Ники към момента, та ми идват идеално. Взех 2 с идеята ако пуснат светещи да взема и от тях, а тия да са за дитската градина. Ако не пуснат ще си кара с миналогодишните и тези новите.
Виви, благодаря за рецептата, добре ми звучи и ще я пробвам някой ден, когато имам време за готвене повече от 40мин.
Панде, изобщо не ми харесва как описваш времето при вас, а дано до неделя поне да се задържи хубаво тука, че като всяка година си треперя за времето на празника на Ники.
Еми, имат си такива моменти на неядене. Ники ме кара за правя само жълта крем супа /картофена/, има дни в които отказва всичко друго, ако ще  diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 12, 2020, 14:12:00 »

Тук светещите пижами в Лидл бяха сигурно преди 2-3 седмици, но не съм купувала. Той си има с Пес патрул от Кауфланд, купувани и аз не знам кога lol баща ми ги донесе юни месец и тогава ми се сториха огромни, ама са ми добре сега.

Тук в градината не спят с пижами, който спи, и ми беше странно, защото спят на пода. Ама наскоро разбрах, че отоплението е подово.

На Бамбук в момента всички обувки са от Декатлон.

Рат, дано се задържи при вас. При нас беше хубаво до 17ч в събота. 

Бамбук е в постоянен период на неядене, ама снощи даже беше вечерял.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #153 -: октомври 12, 2020, 15:26:37 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Няма да се включвам по темите, а само ще споделя какво си пожелавам към вселената. Искам на 51 години да изглеждам така  olele olele olele



lol lol lol
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #154 -: октомври 12, 2020, 15:39:55 »

Еми, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и да те слушат и глезят много мъжете ти Wink

Мери ми, дай Боже всекиму lol)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 12, 2020, 16:01:42 »

https://youtu.be/A1kuaEuLX78

Мерими ме подсети, че щях да ви поздравявам с Джей Ло и Малума smile тя много се раздава lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #156 -: октомври 12, 2020, 16:09:04 »

https://youtu.be/A1kuaEuLX78

Мерими ме подсети, че щях да ви поздравявам с Джей Ло и Малума smile тя много се раздава lol

Любима ми е! Премиерата беше в Тикток, с Чарли Дамелио, танца беше странен, но шапка свалям че си промотира песента с Чарли Дамелио, аз поне за един ден я чух над 100 пъти и ми се заби в главата

https://www.youtube.com/watch?v=FAs-GTI9vJY
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #157 -: октомври 12, 2020, 18:54:12 »

Айде добър ден и от мен smile

Еми, честита да си! На 52 и ти като Дженифър Лопез да изглеждаш  tease tease tease

МериМи, а до тогава колагенче, процедурки, радвам се като наминаваш и внасяш свеж полъх. Как си?

ДжейЛото е жестока, тренира здраво, но няма ръцете на Мадона ... помните ли ги ... NO

При нас е много натоварено, вървят няколко проекта паралелно...  angry  nea  crazy

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 13, 2020, 07:27:26 »

Добро утро!
Днеска времено е само за спане и да си четеш книжка под одеялото или да гледаш филм. Дано до петък да се извали и събота да е хубаво.
Колко съм непросветена, изобщо не знам че ДЖей Ло има нова песен.
Хайде спорен вторник!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #159 -: октомври 13, 2020, 08:02:41 »

Добро утро! В сутрини като днес си пускам енергична музика и лампата "слънце" и веднага усещам как се разбуждам. Даже още не съм пила кафе, а ходих на училище и пуснах пералня smile

Хубав вторник  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: октомври 13, 2020, 08:27:11 »

Привет и от мен.Вярно времето е за спане и бебетата се гътнаха рано за сутрешния си сън.После ще е веселба. Аз пия кафе омммммм.

Дженката изглежда супер, ама това е адски много работа във фитнеса.Да е жива и здрава, кефи ме!

Киви, браво за настроението.

Рат, стискам палци!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #161 -: октомври 13, 2020, 08:52:39 »

Привет!

Добре, че пиша тук, че иначе изобщо съм на Вие (от уважение и защото не ми е близък, нъл тъй казахме) с музикалния бизнес вече. Слушам неща, дето съм слушала до 21вата си година и някоя песен, дето съм чула по радиото по-нова. biggrin

 Естествено, че в най-дъждовния ден аз ще имам много ангажименти извън дома. Толкова съм изкукала, че снощи се събудих и викам ми аз как ще ги свърша тия неща, кой ще гледа детето? То детето е в друг град с баба си, ама съвсем изключих. crazy Надвечер ще ходим да подаряваме подаръка на свекървата и цял ден дано не простина под тоя дъжд. Иначе отвътре си е съвсем романтично. heart

 Май ще трябва да сменяме уплътнението на италианската кафеварка, че уж слагам вода за 2 кафета, излиза си баш като за италианец 1 шотче- ще си докарам сърцетуп.

 Хайде уютен вторник!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: октомври 13, 2020, 09:51:44 »

Времето е точно за чай, книжка и филмбокс каналите ( голям фен съм им ). Само че имам на главата домашен любимец, който има компютър, играчки и телевизор и въпреки това му е скучно. Както и клиенти, които явно се подготвят за ретрограден меркурий отсега, като се държат като олигофрени. diablo
Благодаря Киви, да ти се връща пожеланието. Аз харесвам всъщност повече физиката на Джей Ло и Шакира, Мадона ми се вижда малко прекалено орелефена. pardon
Вчера ме изненадаха с разкошна чанта и две пандорки, на брат ми си поръчах два суичера, защото ме попита какво искам  pardon . Вечерята мина разкошно, в ресторант Умами. Сушито беше чудесно, виното също, обслужването на ниво. Тиха музика, хубави маси- само един с анцунг - вероятно руснак, разваляше общата естетика, беше с една млада българска wanna be. pardon pleasantry Тя през цялото време беше адски отегчена и си качваше в инстаграма храната, стените, масата, коридора.  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #163 -: октомври 13, 2020, 10:12:29 »

Привет и от мен!
Събота и неделя и ние се разхождахме на слънце, видяхме се с приятели за кафе и бира, уж като преди, ама не съвсем. pardon Те двамата и ние двамата на диагонал на масата, макар и на открито. Уж говорим както преди, ама от майтапи за секс скачаме на Ковид nea и как може и да ни затворят като все сме над 65.
На мен ми се възпалиха очите, та вчера по спешност се замъкнах на преглед. Слънчева алергия и замърсени очи, сега слагам капки и дано се оправя. Трябва да намаля и до минимум екраните, че ме болят очните ябълки и изобщо...
НИ2 е тук за два- три дни да смени гумите на колата, та поне ми е допълнителен ангажимент да готвя и да измъкна неговите по- плътни дрехи и обувки. В Нидерландия две години не ги беше взимал, че там нямат такива зими със снегове. Искаше да ги изхвърлям тогава, защото плановете му бяха съвсем други и добре, че съм ги запазила. Едно сега няма вече време, второ, за него е трудно да се намери по принцип размер.
Еми, честити ти подаръци, с радост да си ги ползваш!
Булка, много е пораснал и се е закосмил яко Пухан- калпазан. smile good Няма да продължи спокойствието ви дълго, не се надявай, друго ще измисли да ви тормози. Котките са такива, променливи и своенравни в навиците си, в това им е чарът Wink. Звяр още ли иска да го мачка и гали?
Панде, аз помня, че наречието не се променя по род и число, с никоя друга част от изречението не се съгласува при употреба. Много ми харесва и версията на колегата ти и веднага почвам да я прилагам! good
Хайде, хубав ден, па макар и дъждовен! heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 13, 2020, 12:11:44 »

Еми, честити подаръци! Със здраве да си ги ползваш! Умами е най-хубавото суши, което съм опитвала. Но преди години повече ми допадаше.
Свекърва, бързо да минават очите!
Аз ходих да сменям пижами от ЛИдл, че вчера купих 2, прибрах се и да ги покажа на Ники се оказа, чи едната няма долнище  nea та бях малко на тръни, дали няма да се заядът, ама успешно мина операцията.
От утре Ники ще иде малко отпуска в Банкя. Хем да си почине малко, че нещо много му дойде напоследък и да смни малко обстановката. А и в тоя дъжд не ги изкарват, а там все ако има време ще излязат. Ще му разбият режима,ама се надявам че после бързо ще свикне отново.

Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines