Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:06:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68157 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #75 -: октомври 07, 2020, 15:21:21 »

Айде да не си ги мерим, при нас са 14000 ...

Булка, много си права душата, тежко ми е, ядосана съм и всички фрази ме дразнят, на английски, френски или български.  funnytooth

Оня ден като една съседка ме пита към съм си пращала детето на френски ... ама тя щерка й едва говори български, хем и майката и бащата българи, тя на 3-ти език ще я праща ... прощавайте 4-ти, щото в училище учи и Испански ... амбициозни родители ви казвам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 07, 2020, 15:37:58 »

Свекс, права си, 2000 на седмица, не на ден.

Цъ, имам един бушон в главата който пада на следните неща : Правопис и правоговор на български език, Какво е засада във футбола и на история. Просто мозъка не приема не предава на тези неща, спирам да чувам и да мисля. Пълен член ми е пък най-сложното нещо на света!



Баш най-силните ми теми така да отричаш. Да се чуди човек за какво си говорим толкоз години lol lol lol

В момента Бамбук си носи за закуска 3 сухара и пюренце за смучене. Преди поне носеше ябълка или круша. Ама сега каза, че другите деца носели пюренца, та вече не искал нарязан плод.
Милхшните му е едната награда, ама другата е ..... Внимание ..... Кроасан с шоколад  shok
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: октомври 07, 2020, 16:09:18 »

Милхшните му е едната награда, ама другата е ..... Внимание ..... Кроасан с шоколад  shok
Е сега какво, да не искаш да ти пожелаем да не те слуша детето ли?  funnytooth funnytooth funnytooth  Та каква награда е нещо, което така или иначе му се дава? blum
В неофициални колегиални разговори е съвсем нормално да се употребяват чуждици, стига всички да ги разбират. Говорим за съвсем различни неща.
Булка, на теб ти е простено, ама в случая съм повече от сигурна, че следващия път ще пишеш на учителките "......Вие и Вашите семейства...."  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #78 -: октомври 07, 2020, 17:02:24 »

Айде да не си ги мерим, при нас са 14000 ...

Булка, много си права душата, тежко ми е, ядосана съм и всички фрази ме дразнят, на английски, френски или български.  funnytooth

Оня ден като една съседка ме пита към съм си пращала детето на френски ... ама тя щерка й едва говори български, хем и майката и бащата българи, тя на 3-ти език ще я праща ... прощавайте 4-ти, щото в училище учи и Испански ... амбициозни родители ви казвам.

И другото любимо по шаблон, така си те представям днес



Свекс, никакви прощавки, няма да го запомня! Виж във и със го запомних след като преподавател по финансии ми направи забележка докато си пишех в тетрадката, не знам как ме е видял даже, но ми каза кога и как и ми светна хахах

Милхшните ми става новата любима дума, днес съм на всяка манджа мирудия, изпълних си петилетката за тази седмица  badgirl SERENADE
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #79 -: октомври 07, 2020, 21:24:24 »

Грешиш, по-зле и от тази изглеждам. biggrin И съм рошава! Таз жена колко е сресана ахахахах
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 08, 2020, 07:39:24 »

Добро утро!
Как сте в дъждовния четвъртък?
Панде, ама тия неща за повод ли ги получава? Ники си има също своите награди /има си 100вида бонбони и понякога след вечеря си взима , ако се сети/. Зрънчо не е искал никога, май опита веднъж, ама не беше впечатлен.
Оф, аз съм крива до неузнаваемост. Още не знам какво да направя за на Ники рдто, а времето си тече... Дано само времето да е хубаво, другото все ще го измисля и наредя някак си.
Лек и приятен четвъртък!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 08, 2020, 07:48:36 »

Добро ви утро.Аз не съм спала много ама то това не е новина.Тук духа не вали, а искам да вали, честно.Ужасно прашно и гадно е в града.Днес нямам да готвя и оправям една пералня ще пусна само и съм готова.

Рат, ако ти кажа че моята щерка има вече изискване къде да е рождения и ден и държи да е точно в този клуб.Честно дано не позволяват такъва събития по време на празника и, че аз не съм много навита да сме точно там за РД.Тази година точно след нея затвориха всичко и и направихме празника, идната нещо нямам сили и това да организирам.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 08, 2020, 08:14:55 »

Маги, разби ме  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Честно дано не позволяват такъва събития по време на празника и
Ама те разбирам и аз нещо не си падам по детски клубове, аниматора, клоуни, космонафти, извънземни  ине знам си какво още. Някак си съм свикнала на рождените дни по наше време /домашно, сандвичи от франзели и някви такивна неща/. Единствено тортата я взимам по-модерна с фондани и глупости, че като дете така мразех тия сметанови гадории дето масово имаше по сладкарниците  bad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 08, 2020, 08:48:31 »

Маги, къртиш мивки днес! Най- после да чуя за двама човека на моето мнение за детските клубове. Не е моето нещо и никога не сме ползвали досега услугите им. Насила съм била на такъв рд, от уважение към майката, но после се чувствам кофти. Като цирк ми е. Да не говорим че да гледам тия аниматорки ( отегчени каки ), които обикновено грам не им дреме и действат на автоматик- бляк. Също ме потриса еднаквата кухня, която никой не хапва- гадна суха пица и ужасен сок. Трето че там е голям бацилник, особено сега не е моментът. pardon
Рат, що така си увесила нос, аз съм много За рд с франзелки и торта в домашни условия, особено ако има пространство за децата да се забавляват.Какво има да му организираш, каниш гостите и да идват да се забавляват Wink
Днес имам работа и до поща и до еконт и до спиди, ще делегирам поне две от нещата на човека с колата lol, защото не ми се води дете в двете посоки. Спира се, въздиша, ако е без колелото се влачи.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #84 -: октомври 08, 2020, 08:56:11 »

Маги, разби ме  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Ама те разбирам и аз ...

Оффф, аз също мразя клубчета... тази година си го спестих... казах вирус, не може... и завеса... Поканих на 2 части сичкото дядо-лельо-баби, които се изсипаха и домъкнаха квот са решили, и най-близките приятели с деца, които се съобразиха с това детето на какво се кефи.... аз съм станала абсолютно безскрупулна, като ми докарат вкъщи нещо, което нито имам къде да съхранявам, нито пък децата толкова му се кефят му намирам нови собственици. Обикновено никой не разбира, до вечерта с дипломатическия скандал, щото мойто мУж взел та се изпуснал пред сестра си ...  cray angry Girl_hide girl_wink

Подкрепям с 2 ръце идеите за домашно парти, ние дори имахме пинята в хола.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 08, 2020, 09:07:10 »

Ами да вземе да пита роднинката какво имаш нужда, а не да се цупи в последствие, дано да й е за урок.
Аз вече си казвам че играчки не искам, приемат се само трансформърси, и то които ги няма налични у нас.
Всичко друго раздадох, продадох, преподарих.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 08, 2020, 09:21:21 »

Не съм сама в своята лудост. Майките които каним много се съобразяват с това какво искаме, ние така правим казваме какво иска детето и това се купува, като се съобразява някаква нормална сума на дете да се падне.Но каката тая година иска едно клубче, дето си е цял ресторант.Да детския кът е страхотен, но винаги има външни хора и няма аниматор, за него трябва да се плаща допълнително.А до сега бяхме в едно много хубаво клубче където бяхме само ние, каките мног ги занимаваха и това влизаше в наема на клубчето.А и тия пици и сокчета ме дразнят много.Ми моето дете пица не яде и си тръгва винаги гладна.Другото е сандвич и пържени картофи.То не че знам какво специално на нея да поръчам де...А и това хранене и на родителите пак ми е в повече.Абе всеки детски РД е като малка сватба ба си.
Днес съм яко не на кеф, нали си личи  beating
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 08, 2020, 09:27:50 »

Ооо, ние с кварталната група си имаме правило- събираме общо пари и майката да си купува каквото прецени. Тези, които донесат подарък обикновено е мислен и Ники му се кефи, ако пък е нещо което ме дразни /пееща играчка/ го оставям в Банкя и там да се забавлява с нея  Wink . И аз съм преподарявала играчки, ама таблети и телефони /играчки/ бях казала, че няма да има и на сила да ми се навират  nea
На последния детски рожден ден Ники си остана гладен. Изобщо не беше вкусил каквото там са им дали, в 19.00 се размрънка и като се прибрахме се наяде като прасенце  pardon След няколко дни бяхме правили едни хапки и ми вика " На Д на рождения ден имаше такива, ама бяха много твърди и не ги ядох".
Да бе, не мога да разбера как ги правят тия храни в тия клубове, по няква рецепта да са мега гадни ли? Тава ли е целта?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 08, 2020, 09:39:33 »

Аз като цяло не съм по масовките, някои родители им доставят бясно удоволствие, няма лошо. Но не искам да се насилвам и за това, достатъчно компромиси правя със себе си за много неща, заради детето.
Намерих си една градинка, да ви се похваля, и когато бабата е на смяна на работа, го водя там. Има две дечица от Щатите, които са мега възпитани, малкото дори не знае БГ добре, та моят син учи без да ще английски lol . Иначе дойдат ли пиячите/смукачите на бира ( говоря за група от родители ), моя милост се изнизва. Аз самата пия бира, но не по детските площадки пред децата, да не говорим че смърдят на бъчви. crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: октомври 08, 2020, 09:45:51 »

Малей, ще се отцепя аз от колектива ви хахах, домашни рд не са моето нещо, може би ако са в къща с двор, ама ако не трябва аз да ги организирам.С клубче ми е идеално, последните години цялата рода празнуваме в онзи измисления мол до Хемус в Капела плей, възрастните сядаме в ресторанта, децата беснеят на воля два часа. Там е празно, максимум има по два рождени дни особено сутринта, следобед има повече рд. Тази ни се размина, ама догодина се надявам да има рожден ден детето, че си иска милия.

Еми ние се майтапим с нашата групичка че сме по хай енд, не пием биричка а сайдери хахах, по едно време всеки петък до късно откарвахме навън със сайдери. 
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines