Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:48:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68131 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: октомври 05, 2020, 15:11:37 »

Еми, когато нещо не се лекува със секс, лекува се с много секс! funnytooth Най- много да си гътна мъжа на преклонна възраст или да си търся гимназист любовник crazy Wink
Да припомня и вица за заека, дето се залюбил с една жирафка. Завалията не издържал и седмица, защото трябвало непрекъснато да снове между устата и вагината... blum  Та хоризонтална любов, ама все пак разстоянието има значение  Wink
« Последна редакция: октомври 05, 2020, 15:16:59 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 05, 2020, 15:12:39 »

Булче, Ники вече си има 2ра чайка даже. Едно дърво в парка си хареса при едно скарване, в което ме заплашваше как ще си намери нова майка, тава е майка №2 и си я "познава"  lol lol lol lol Даже в детската градина беше обяснел, че си има втора майка.
Свекърва, това с "клетвите" внуците да си връщат явно е някаква древна практика, която дава резултат. Майка ми от дете само това повтаря и то се сбъдна, това е дива горе-долу като мен, способен е на него да му е гадно, ама да не е на моето  pardon
Тия точки изобщо не си ги представям да се случат у нас, може би като стане на 35 и жена му има подход, може и да подейства  pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 06, 2020, 07:11:01 »

Привет и днес.Тук е мрачно и май ще вали.Аз съм на комисия след обед ище съм малко работна.

Булка, не ти отговорих ама забравих.Планирано е ходене в игрална зала.Иска да играе на въздушен хокей и още други игри.Ще видя дали ще ходим там или ще измисля нещо друго.Канени сме и на детски РД в детски кът.Ще го мисля.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 06, 2020, 07:21:42 »

Аз станах рано за пореден ден, което не е моето нещо и още спя.та докато схвана връзката с хоризонталата lol и жирафа. С две думи- сутрин за акъл не ме търсете..  lol
Ние сме с “ниски” гени, така че не очаквам чудеса, а и нека има разнообразие и избор за жените  blum
Прибрах се вкъщи но за първи път не се зарадвах толкова, явно съм имала нужда от разходка, даже можех и още няколко дни да изкарам. Видях ветровития нос Шабла, бях в Добрич, Еленския Балкан също. Много ми допадна хотела в Добрич, както и хората там- спокойно им е, но не е и занемарено. Уверих се че морето ми е по- симпатично без туристи- самотно и чисто.  smile. Хапнахме в Добрич в мн приятен нов ресторант, та ако някой има път натам, да свирка да дам отзиви къде и какво. Имаше и бюти салонче с много процедури но не посмях да се възползвам. Навсякъде маските са като еднорог- или не ги носят или ги носят на шията си. Въобще по прованса за Ковид не са чували lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 06, 2020, 08:33:18 »

Еми, я сподели наблюдения за северната част от страната.Интересно ми е.Аз си имам мнение де, нали там живея smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #50 -: октомври 06, 2020, 09:20:33 »

Маги, междудругото нашите бяха в Плевен преди 2 седмици и майка ми беше очарована от града. Праща снимки на фонтани, правиха си вечерни разходки, изобщо голяма радост беше. След това ходиха във Велико Търново, ама то там е ясно, не знам що за човек трябва да си да не харесаш Търново, ахаха, макар че аз там не съм ходила доста отдавна, но за мен е един от най-магнетичните и прекрасни градове, които съм виждала (в световен мащаб, не само в България).
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 06, 2020, 10:25:54 »

Здравейте

Тук преваля малко, но сега е приятно. Аз обикалях малко магазини, че имах да пазарувам.
Вчера садихме цветя в двора на градината. Децата много помагаха, после и се забавляваха. Само ние се бяхме сетили и си носехме лейка и детски градинарски приспособления. Пръскането с маркуча, разбира се, беше най-интересно.  smile
След това отидохме в парка и се видяхме с приятели, докато децата играха.
После трябва да готвя нещо.
Хайде хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 06, 2020, 11:16:44 »

Добър ден!
Днеска сутринта беше по-топло от август  crazy в 7.30 беше 23 градуса. Децата направо на вън ги посрещаха, та поне са поиграли сутринта, че като гледам след обяд може и да пропуснат.
Маги, успех!
Еми, добре завърнала се на наша почва.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 06, 2020, 13:31:15 »

Еми, я сподели наблюдения за северната част от страната.Интересно ми е.Аз си имам мнение де, нали там живея smile
Маги, аз бях и във Видин преди две седмици. За мен там е пълна трагедия. Едно че не се поддържа нищо, второ че самите хора ми се видяха груби, немарливи, мързеливи. Без да искам да генерализирам, това е което видях. Вероятно всичко е навързано във всеки град, каквито са хората и отношенията им, такива са им и сградите и обществените забележителности. pardon
Видях скромни градчета, по-малки, които бяха далеч по-поддържани и с по-усмихнати и ведри хора.
За Добрич вече казах добрите си отзиви. За ЕЛенския Балкан- там бях за по-малко, но природата е разкош. Някак си почиваш от всичко и всички. Българево е до морето, но за мен лично е занемарено. Замислих се че ако както в Германия, всеки от нас си поддържа фасадата на къщата и цветята, или поне коси тревата, селата ни няма да изглеждат така зле. Имаме уникална разнообразна природа, трябва ни малко желание и воля и нещата ще се получат. sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #54 -: октомври 06, 2020, 14:04:29 »

Привет!

Еми, абсолютно съм съгласна за манталитета и изгледа на всяко населено място. Нали сега имам възможност да сравнявам 3 населени места. Хубавото е, че в София вече е на етап да се цивилизоват прииждащите. Аз съм с много добри впечатления от майките и децата по площадките. Една майка дори беше дръпнала децата си на една самотна пързалка и като отидохме до тях ни пита искаме ли да я ползваме, каза, че нейните деца са леко хремави и затова ще си тръгнат, за да освободят. Веднъж ми се случи да има дете, което да хапва солети. Днес в Пловдив иначе бяха също възпитани горе-долу родителите, но сокове и зрънчовци на площадката... за мен не е приемливо. Каквото имам да давам е след като се отдалечим. Някак в Пловдив всичко, което в София вече отшумява,сега набира сили. А всякакви боклуци Жана ги научи от село- там се отива в парк с една торба глупости и се яде пред лицата на другите, та ето как местният манталитет се предава от един на друг.ММ е прав, че не се изненадва, че след големите градове най-много нови случаи често са в Благоевградска област, гледайки ги как от нищо не им пука дори само в наше село. NO
 За поддръжката е същото, но и не само според мен. В чужбина си имат и яко глоби и домсъвет, който следи за спазване на всичко, което си подписал като правила при нанасяне. Веднъж в Чикаго единият ми чичо отишъл при другият на гости, текло му масло от колата на паркингалеята без да знае. На следващия ден дошла фирма-почистила и сметка за плащане в пощенската кутия на чичо ми да си плати за почистващата услуга. Ей, така без разправии, цапаш-плащаш и ти е чисто, но тук ще има "аз не бях, кой съм аз" и т.н.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #55 -: октомври 06, 2020, 14:57:09 »

Привет!

Аз днес уж от вкъщи да ми е по-лежерно ама глава не съм вдигнала... Че и готвих! После защо ми харесвало повече в офиса...

Водих сутринта Звяр на очен, има много лек астигматизъм, след първи клас пак да го видим. Той се държа супер, много сериозен и бонбон получи за награда. Болницата е топ лукс и за първи път от години се възползвах и от направление. Метнах го след това в градината и кацнах на работа вкъщи.

emmmmmy още като дойдох тук да уча, първото впечатление ми направиха разноцветните панелки, няма никога да забравя панелките в Струмско в Благоевград какъв кошмар бяха преди да ги санират, бяха ми първото впечатление за града. Не да си хваля мое село, но там такова нещо няма, забранено е да се нарушава урбанистичния изглед, селата пък са божествени.

За мен може би от "север" най-неприятно чувство ми е оставил Вършец, като град с призраци ми е... Толкова стари, красиви къщи, всичко се разпада...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 06, 2020, 16:00:30 »

Булче, кажи коя е тази болница и дали си доволна?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #57 -: октомври 06, 2020, 16:15:54 »

Булче, кажи коя е тази болница и дали си доволна?

Вижън, нали отвориха в нашия квартал сега, огромна е, просторна, супер огранизирана, не чакаш и минута. Сестра идва и те посреща, води те от вратата до изпращане.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #58 -: октомври 06, 2020, 22:27:40 »

А добър вечер ... аз без да искам станах част от дипломатически скандаУ и се разсъних та поне да ви навестя sad

Вижъна е супер, змейовете ги водих там също. Ние почакахме, но аз зор да са при баш доктора...

Северът е в по-голямаата си част призрачен, много ми беше тъжно да гледам как напредва разрухата с времето. Всички имаме мили спомени от детството, а после цели първо къщи, а после и улици буквално изчезнаха след като си отидоха техните хора и природата се погрижи да скрие и последните разпилени тухли до степен на неузнаваемост. Вече гледам доста по-философски, хората са ми важни и енергията, която обменяме, вещите са твърде преходни.

Търново е безкрайно красиво, Плевен също е хубав град, правен с мисъл, но да не живееш там за постоянно... в чисто битов план в София сме много по-облекчени за много неща.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 07, 2020, 08:33:18 »

Добър ден, никакви ви няма, ей!Ние днес сме раннобидни.Вдигнаха ме в 6,30  crazy Сега дремнаха леко и мисля да ги изкарам на вънмалко на разходка, че пекна някакво слънце тук.Имам и до магазина да ходя да пазарувам, ще видя как ще го съвместя, количката не влиза в нито един магазин  pardon

Търново е безкрайно красиво, Плевен също е хубав град, правен с мисъл, но да не живееш там за постоянно... в чисто битов план в София сме много по-облекчени за много неща.
Самата истина.В Плевен е красиво да се дойде за малко, но до там.Заплатите са ниски, услугите са под всякаква критика, хората са злобни и завистливи.Съжалявам, но е факт да ми се обижда който иска.Изключително лесно се гледат деца, защото всичко ти е на 5 минути разстояние, но започнеш ли да контактуваш с другите, а това неминуемо се случва в градината най-вече и оставаш леко шокиран от хората и държанието им.Ние за над 10 години в града, не можахме да създадем среда в която да се чувстваме добре, вече не се и опитвам.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines