Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:14:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68123 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #15 -: октомври 02, 2020, 09:13:24 »

И Тръмп хвана короната, да видим ...

Тук времето е ужасно, не знам цяла седмица дъжд как ще изкараме.

А тая със синьото сакенце, впития панталон и тия букли е като извадена от карикатура.

теб точно вчера те мислех, от кога почваме да залагаме?

И тук е много студ и мъгла, уж казаха че ще се стопля и се облякох по-тъничко, еми замръзнах...

Още сутринта по радиото чух за Тръмп и Мелания. Сега би трябвало и Байдън да е карантина че дебата беше във вторник. Дали не им е някакъв ПР ход това? Миналата седмица взех да гледам филма Заразяване и там имаше ей такива номера.

Хайде, честит петък, да сме здрави!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #16 -: октомври 02, 2020, 09:19:33 »

Рано е още, другият месец. Ще изчакам да минат изборите първо ахахс.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #17 -: октомври 02, 2020, 13:42:39 »

Привет!

 Пекна слънце петъчно и зачезнахте.biggrin Иначе аз да доуточня, че маски носим и дезинфекцираме всичко, но стресът да мисля дали някой не се е почесал недизинфекциран вече ми идваше в повече и затова спрях да премислям всичко. ММ вчера и едни гривни донесе да пълним с дезинфектант и да не се бъркаме изобщо по джобове и раници с мръсни ръце.smile

 Ние утре пътуваме за Пловдив. Горе-долу съм стегнала багажа, но тук зима беше довчера, там лято го дават, че пак се задава и аз не мога да се настроя какво да взема.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #18 -: октомври 02, 2020, 14:24:10 »

Айде добър ден в новия месец и от мен smile
Хахах Панде, и ние му викаме така, тя така си проси близалки (от аптеката, билкови) и шоколадчета, ама иска да са киндер, не заради друго., а заради червената опаковка. И понеже лидълските са на 1/2 цена, ама пусто синя опаковка, познайте дали не сменям опаковките и яде шоколадчета "киндер" lol
Супер е времето днес, ма сутринта си беше хладно де. Ние направихме едно излизане сутроинта, сега след малко пак натоварвам скорпиона в количката и заминаваме, че и без тва нещо не ще да спи  beating
Взех си колие за гризане, бебето си чеше зъбите, а мама е модерна  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: октомври 02, 2020, 14:38:55 »

Още сутринта по радиото чух за Тръмп и Мелания. Сега би трябвало и Байдън да е карантина че дебата беше във вторник. Дали не им е някакъв ПР ход това? Миналата седмица взех да гледам филма Заразяване и там имаше ей такива номера.
За поставянето на Байдън под карантина зависи от условията, които са валидни за съответния щат, кои лица се карантинират. Те бяха без маски, ама и не бяха много близко един до друг crazy
За останалото, все едно двете сме с имплантирани чипове, 100% същото си помислих Wink И не само това сходство с филма е потресаващо, висши сили пресъздават сценария стъпка по стъпка сякаш  Oh my ... blush
Ако пък е истина, нека оздравее и дано да се вразуми, защото много простотии наговори и се държа ужасно  diablo
Част от вчерашните ми поръчки дойдоха, доволна съм good Даже изпрах и сега съм опнала едни слънчево жълти огромни чаршафи /за завивка 220х240/ и само поглеждам дали долната /по местоживеене/
 съседка природозащитничка няма да почне да протестира, че и засенчвам прозореца. blush Имаме от онези простори извън тересата и сега с това дълго пране наистина и влизам в територията blush. Изключително рядко се случва, ама съм "гузен, негонен бяга".
Рат, а дано им се случат нещата на вашите пиленца good heart.
Хайде, спокоен следобед! Семействата с ученици ще наваксват в почивните дни с материала, не им завиждам. Върнали са входните нива по доста предмети на племенника и брат ми са в тих ужас от пандемичното усвояване на знания nea.
Рони, студенко си е и тук... Колкото и топло да го дават, вечер и сутрин ми тракат зъбите. Какви са тези гривни?  Аз пък за дезинфекцията вече не се впрягам толкова, създадох си навици да не се пипам по лицето, всички покупки слагам за час на UV- лампата. Ама за стоене в затворено помещение, че дори и на отворено за дълго време си ме стяга търлото. Още повече, че минах през подобна ситуация с онзи пич, дето сега ми се хили в парка, а аз се чудя къде да се завра и ми се разтреперват краката щом го зърна nea.
Сега говорих с НИ1, още нищо не се коментира публично. Следващият им дебат е на 15- ти, до тогава само ще се чака. Интересно му е, че тук всичко знаем за събитията извън България, а за нашите си - не, или с голямо закъснение. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #20 -: октомври 02, 2020, 15:01:06 »

Свекс, той филма съвпада с всичко сега, защото е правен по модела за заразяване на SARS COVID, т.е пак си е коронавирус. Аз какво се навих да го гледам по-миналата седмица,така ме депресира... Иначе умен му е хода ако е за ПР, Борис Джонсън ако не се беше разболял едва ли щеше да излезне такъв светец от ситуацията, толкова късно затвориха и реагираха и бяха на критична точка...Ама той наистина си го преболедува.

Всеки един незает момент ме хвърля към ужас и паника, когато обаче съм заета е друго,не мисля толкова. Маски, дезинфекция, всичко ми е на максимум,даже и на Звяр слагам.

Цитат
Сега говорих с НИ1, още нищо не се коментира публично. Следващият им дебат е на 15- ти, до тогава само ще се чака. Интересно му е, че тук всичко знаем за събитията извън България, а за нашите си - не, или с голямо закъснение. pardon

Тъжна е ситуацията там, този Байдън е много зле... Чакам с нетърпение разбора на Джон Оливър за дебата,.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #21 -: октомври 02, 2020, 15:03:20 »

Свекс, гривните са нищо особено, на моя мъж му дай да подкрепя всякакви стартъпи, дето понякога са си баш стартТъпи. Двустенни силиконови гривни дето вътре са кухи, имат си нещо като пълнител с дупка и капаче на пластмасова панта. Бас държа, че на последното пластмасата след 2 отваряния ще сдаде багажа и отиде цялата идея иначе я бива като замисъл.Дезинфектантът е какъвто си решиш, но по-течен предполагам, за да е лесно пълненето и ползването. Wink
Майка постоянно слънца през прозореца ми показваше последните дни, дето тук вече чаках сняг сигурно и затова съм останала с впечатление, че е жега. Аз винаги нося дрехи за всякакво време, де, ама не можех да се принудя да сложа тениски, но ще мушна 1-2 за всеки случай.Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 05, 2020, 07:14:44 »

Добро ви утро след един доста изморителен уикенд.И двата дни все бяхме на някъде и днес съм като пребита.Вчера особено беше върха.Бях само с каката, излизахме двете и праихме това което тя иска т.е. разходка в парка, играхме баскетбол два пъти, ходихме до зоологическата, въобще разказа ми играта, но вечерта беше изключтелно щастлива и уморена.Излизслила е за следващото ни излизане двете, вече къде ще ходим smile Аз гледам да наваксам малко време само с нея, че от раждането насам не сме го имали.

Спорна седмица на всички!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #23 -: октомври 05, 2020, 08:11:51 »

Добро утро!

И при нас беше натоварено, ама вчера решихме че няма да си даваме зор. Събота бяхме на газ спирачка, тенис, след това рд, накрая от умора чак почна да реве, но пък изкараха много хубаво. Не бяхме ходили в Коколандия, беше пълна лудница, то очаквано Звяр не успя да мине първо ниво, мина бебешкото само. Самите рождени дни са на принцип в парка/поляна, кой където свари и завари, носиш си всичко, няма ограничения, купуваш само билети за съоръженията. Малко е натоварващо това, не бих си го причинила. Вчера щяхме да ходим до Квартал (Quartal), дочух обаче че било лудница и се отказахме. За сметка на това си направихме уникални домашни дюнери ( по рецепта от тикток), спахме на обяд, рязахме и лепихме разни неща от книгите от градината (върнаха ни миналогодишните), абе както си му е реда, неделен почивен ден.
Не мина и без драми, наказан беше сутринта,обаче нещо ни прави номера, всеки път като му се скараме казва че го боли корема и му се повръща, вчера стигна до крайности да се опитва да повръща. Брат ми е правил същите номера като малък...

Маги какво сте запланували за този уикенд?
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 05, 2020, 08:34:55 »

Булче, аз така правех, но едва ли е само преструвка. Не знам при брат ти, но аз наистина повръщах.
Ние още сме в командировка, цяла северна Бг обикаляме, ама впечатления ще споделям живот и здраве като се прибера.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 05, 2020, 08:43:35 »

Добър ден!
Аз съм като пребита, не мога да спя напоследък и като се оцъкля към 4-5  angry
Уикенда мина много добре. Ники в петък уж щеше да спи при баша си, ама в 23.30 се събудил и ходих да си го прибера. Събота докато станем и излезем сатана 11.30, та ходихме в Ананда на закуско-обяд /много обичам да ходим там, много е уютно, а до сега всичко е било много вкусно винаги/. После ходихме в Заимов Ники и Р се гонят с колела, аз си пия бирата на някоя пейка, голям кеф. Вчера аз ходих до ПЕпко /отворили са близо до Заимов/, та купих няколко долнища на шефа, те пак старата схема -карат колела. После ядохме шкембе, от което само Ники не го боля корема   pardon .
Булче, на Ники едно приятелче всяка сутрин като ходят на детска се мъчи да повръща, доста пъти и успява. Такъв си му е номера, за да иде до там- реве и се мъчи да повръща.
Маги, много готино звучи вашия ден с Моника.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #26 -: октомври 05, 2020, 09:04:54 »

Булче, аз така правех, но едва ли е само преструвка. Не знам при брат ти, но аз наистина повръщах.
Ние още сме в командировка, цяла северна Бг обикаляме, ама впечатления ще споделям живот и здраве като се прибера.

Изобщо не повръща, искаше да си сложи пръстите даже, това ме притеснява много, да не вземе да отключи нещо. Сутринта му съснах да се обува по-бързо и веднага казва, ох боли ме корема... От какво, от това че ми се караш...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 05, 2020, 09:15:11 »

Манипулира ви, в този случай е като син ми. Аз на такава манипулация действам с жесток отговор. Наказания, лишаване. Защото иначе става като при моята приятелка- син й се е научил че като си блъска главата в пода, те истерясват вкъщи и отстъпват и го прави нонстоп. angry
Оняден ми вика малкият- боли ме коремче, дай ми сироп. Ей ти казвам, полудях. Наказах го в банята да си поседи на гърнето да си помисли ще ме лъже ли друг път за да пие вкусен сироп. Обясних му и с думи, но не мисля че нещо му остава в изветрялата глава
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: октомври 05, 2020, 09:25:19 »

Ох, много са стресиращи тези драми с децата... НИ1 изобщо не можеше да схване, че е наказан /разказвала съм как му казах да отиде зад вратата, която се отваряше навътре към стаята и той веднага я затвори, та все едно нищо/, а НИ2 водеше спор с мен до последно, че е прав, така че и в неговия случай беше безсмислено  crazy.
Булка, предполагам Звяр е гузен, тоест разбира, че е виновен, но не знае как да се извини, може това да е причината за болките в стомаха. Или точно обратното, да не схваща какво е направил и да се притеснява, че ви разочарова. Като го освободите от наказание, минава ли му веднага?
На нас ни монтираха климатика, добре че беше хубаво времето и врати и прозорци бяха отворени. Момците хич и не се притесняваха, разкарваха се из хола, коридора и тоалетната, все едно са си вкъщи, кашляха тютюнджийски, пушиха на терасата, че даже кафе и сладкиш не отказаха. Wink Няма маски, няма миене и дезинфекция, брате. Но пък иначе за два часа бяха готови с демонтажа на стария и монтажа на новия. Нямаше и много мръсотия, всичко възможно бяхме изнесли, а останалото завихме и постлахме с найлони.
От Америка идват разнопосочни информации за Тръмп и Дамата - един път е болен, друг път е излекуван, трети- почти няма симптоми. НИ1 казва, че и те не могат да се ориентират каква е истината. Вероятно се опипва почвата все още... То аз вече вяра и на националното радио нямам, ама направо щях да се задавя, като чух, че му дават стероиди и експериментални коктейли от лекарства. crazy
Пристигна и последната пратка от Емаг - олекотена завивка 220х240. Едва я напъхах в пералнята, надявам се и да може да изсъхне. Съседката пак ще е затъмнена blush
Хубава седмица на всички ни, да сме здрави физически и психически smile heart
П.П. Маги, само да кажа, че от баскетбола ще има поне + 7см. към очаквания природно ръст. Нека има високи девойки, ама понякога това създава доста неудобства при намиране на дрехи, обувки и мебели Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: октомври 05, 2020, 09:34:10 »

Свекс, напротив, много е осъзнат в това отношение, макар и да е Овен, винаги се извинява, не лъже и не прикрива белята. ММ се беше запънал и му каза повръщай, той се превива, преструва, чак се опита насила да повърне, не стана. Притеснява ме че ще му стане навик, говорихме много как не е редно.

Тръмп сега мернах че излизал чак да се види със симпатизанти. Както казват испанците Loco en la cabeza (луд в главата)... Това бързо оздравяване на 70+ годишен с хронични заболявания, хич не мога да го повярвам...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines