Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:33:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68142 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: октомври 01, 2020, 07:31:20 »

Честит ОКТОМВРИ  yahoo yahoo yahoo
Добре дошли в новия месец! Дано да бъде изпълнен с приятни есенни емоции и да се порадваме на хубаво есенно време.
На мен октомври ми е особено сантиментален и любим. Заела съм се вече с подготовката на националните тържества. Дано времето ми позволи да осъществя плана за градинско парти.
Как сте в четвъртък? Вижда се вече края на седмицата, имате ли планове за почивните дни? Аз мисля да си направим вело разходка в някой парк. Ники вече кара доста добре и няма нужда да му помагаме с тръгване и спиране, та може да караме всички заедно.
« Последна редакция: октомври 01, 2020, 07:40:36 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1 -: октомври 01, 2020, 07:55:16 »

Ей изпервари ме, личи си че си бързала, с малка грешка, ама нека остане така, че да ни е на късмет!

Звездите обаче не вещаят нищо добро, пускам клипчето, това е последен напън от тази побъркана година уж, нещата трябва да вървят на по-добре след този период. Напрежението навсякъде с нож се реже, усеща се жестоко. Сили и да не раздуваме всеки проблем!

Който има време да я чуе, слава богу този път по-бързо говори хахах

https://www.facebook.com/watch/?v=2415352808771261
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 01, 2020, 08:06:01 »

Ох, не ща да знам какво има да се случва и без това над нас надвиснаха едни облаци, чакам да видя на къде ще отидат и какво ще отнесат.За сега само стискам палци всичко да се размине с най-малко жертви.Наистина доста проклета година беше.Уж трябваше да е страхотна за Козирога  crazy

Почивните дни сме на баскетбол а аз и на работа ще ходя малко, да не изгубя тренинг.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 01, 2020, 08:44:19 »

Аз хич и не чета тази седмица прогнози, без това всичко ми върви бавно, тревожно и неприятно..
Фери, надявах се и аз че някоя от вас ще забележи котвичките на блузата й и черното панталонче клинче...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 01, 2020, 09:07:14 »

Еми, реших да не коментирам.Просто всичко в таз държава ми е абсурдно вече.То само облеклото им да беше, супер.Ми то всичко.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #5 -: октомври 01, 2020, 09:59:14 »

Кой какви котвички?  Girl_hide
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #6 -: октомври 01, 2020, 10:07:47 »

Кой какви котвички?  Girl_hide

Прическа икебана  blush

https://www.facebook.com/254192337927884/posts/5352496251430775/?extid=Zgqd3IypjKHEPhkm&d=n
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #7 -: октомври 01, 2020, 11:50:22 »

Фери, надявах се и аз че някоя от вас ще забележи котвичките на блузата й и черното панталонче клинче...

Като от китайския магазин, баш за среща с японци  Bravo Bravo Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 01, 2020, 12:12:25 »

Пародия- и за тази някой плаща за фризьор, вероятно за стилист...
А, Маги, аз с цел да се повеселим. Че за политика не ми се говори- то и няма смисъл.
Аз май пак ще имам едно ходене из страната- хич не ми се обикаля, ама кой ме пита.
Усеща се наистина някакво напрежение сред хората... Неприятно но дано се адаптираме и месецът е по успешен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: октомври 01, 2020, 13:07:09 »

Мен пък ме разтърси синьото сако, ама сигурно защото е в тон с маската го е сложила Wink Каката си е такава, тя и на сватбата на сина си не беше много издокарана. Пък голям прием е бил, с важни особи, в Правец...
Изслушах клипа, жалко че едва сега, след поръчка на стойност 200 лв. в Емаг sad. Не ми позволи и да платя с карта, та трябва да ходя да тегля. Що ли не я направих вчера...
Булка, нас най- яко ще ни тресне. Мен ме започна даже предсрочно beating. Снощи вдигнах един хубав скандал на Родния и на всичко отгоре съм убедена, че съм права. Ситуацията е такава, че няма компромисно решение, въпрос на "щото така искам, не ми се меси" беше. Можеше да си свърши нещата дистанционно, но се заинати и даже ме послъга за да иде до София на "спявка при шапката" за 1 час, ама да е в кола с шофьор 4 часа. Най- мразиМ да ме лъжат beating. Човек в рискова възраст е, достатъчно ми е да се притеснявам с останалите двама синковци, та и с него сега да броя дни.  nea.
Как ще стискам зъби хич не ми е ясно crazy
Слушах подновения брифинг, ала- бала беше... Всичко ни е пълно и равно, системата била готова да посрещне по- тежки удари. Таратанци, да пази Господ. С лекари над 65 години, работещи на 5 места, хич и не виждам как ще стане по малките градове.
Хайде хубав ден, идва затопляне heart
Бях се настроила да пиша за магията и изкуствения интелект, защото малко в грешна посока избиха в предишната тема разсъжденията, ама ме домързя.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #10 -: октомври 01, 2020, 13:38:31 »

Привет в октомври!

 Ако се съди по първия ден за целия месец звездите на мен ни поднесоха чистене от разсипано гърне, та хич не ми се мисли какво не чака. blush funnytooth И ние сме в серия, ама някои неща се чистят, други излизат. Поне ще имам тъмен паркет в детската. blum
И аз при някои по-големи рискове се ослушвах 14 дни, пък никой нищо, та даже и това спрях да следя. Ще се гътна с тия проследявания и стрес от нещо друго, не от Короната за срам. ММ и в офиса се върна, сега му се налага и с градски да ходи, че колата е в бокса. Аз другата седмица сигурно ще трябва да снова София-Пловдив с междуградския, но като не мога да променя и да го мисля, вече спрях Wink
Каквато ни е цялата държава, такава им е и модата на представителните лица. Проучих вчера за кварталния, сами къде е и телефон. Днес гледам патрулка при контингента от наркозависими,  а на 200 м са си част от вчерашните герои. Никой тях не ги пита какво правят и защо не са на училище, защото проверката си е рутинна и хем отчитат дейност, хем нищо ново няма и не вършат работа, текат заплати.

 Дано се оправи времето. Днес подстригахме при фризьорката перчема на Жана и малко се помота из парка, но пак бръсне егати вятъра. Иска ми се още малко златна есен, уж я обещаха.  autumn
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 01, 2020, 18:13:46 »

Здравейте!

Пожелавам на всички слънчев и топъл октомври!

И аз нещо съм нервна от сутринта. Бамбук ревна, че иска Milchschnitte за закуска. Ама от къде на къде. Та рева до градина "Искам награда" (защото така му казваме). И там не е бил най-кротък.

Мили мои, моля ви пазете се. В една от отчетните ми групи преди седмица настроението беше "кви са тия нтъпи и излишни мерки, аз болни от корона не познавам". А после дни стана "стиснете палчета, че ММ е в болница/ мама е с положителна проба и висока температура/ аз съм с температура и без обоняние и с положителен тест за ковид".

Утре съм на зъболекар. ММ много я хвали докторката, ще я видя утре как ще е. На живо поне не е чак толкова млада като на сайта. Ама пак е хубава lol lol lol

Спокойна вечер
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 02, 2020, 07:02:26 »

Добро утро, петък е!

Панде, кефиш ме и аз като теб се чудя как измислят такива неща, че им се ядат.

Наистина пазете се и гледайте вие и семейството ви да са добре.Другите нека да се подиграват!То в нашата страна всичко е подигравка, няма никакво разбиране....
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 02, 2020, 07:35:46 »

Добро пенъчно утро!
На мен пък вчера ми беше хубав ден като цяло, с малки изключения. Дано месеца да си продължи така.
Панде, явно нещо повсемесно е при децата, вчера и Ники са се оплакали в детската. Днес сутринта и на мен ми разказаха какво инато магаре е /все едно не знам  pardon /, правя каквото мога, ама то зло като майка си  pardon
Двойката дето сватосваме /брата на Р и колежката ми/ май има развитие. Най-накрая е взел да пише на мацката, разбрали се нещо да излезем, та неделя май ще сме с тях.
При мен оня ден дойде една баба, сина й бил болен от корона, ама се оправил. Не разбрах много много кво говори, ама колежките настръхнаха набързо.
Спорен петък!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #14 -: октомври 02, 2020, 09:05:37 »

И Тръмп хвана короната, да видим ...

Тук времето е ужасно, не знам цяла седмица дъжд как ще изкараме.

А тая със синьото сакенце, впития панталон и тия букли е като извадена от карикатура.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines