Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:04:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68422 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 08, 2020, 09:52:49 »

Оня мол наистина е мн измислен. Ама аз не смятам че това там е точно клуб, поне има и ресторант с нормална храна, ако черпиш родителите по меню, разбира се.
Булче, тия са пияни, не е като да са пили по един сайдер...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 08, 2020, 09:54:10 »

Ние сме си типичните бираджии. Майките се правят и пият сайдер или някво шантаво вино в кенче. Ама бащите, още 1-2 майки и аз сме си на бира редовно. Ни пием на площадката де, обикновено си заемаме 1-2 пейки и децата търчат където им падне.
Този август бяхме на един градински рождин ден, с басейн за децата. Е много ми хареса! Малко беше на 2 дни път с камили вилата, ама беше много яко. Жалко, че Ники не е лятно бебе. Всяка година треперя дали октомври ще е хубав или ще ми се провали градинското парти.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 08, 2020, 10:28:53 »

Аз съм октомври и дори не се надявам на градинско парти. За декемврийския синковец пък да не говорим lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 08, 2020, 10:56:51 »

Здравейте smile

Аз нямам мнение за клубчета. Били сме само на един рд на Звяр, ама Бамбук беше на 1г. Ама ми се струва, че биха му харесали на Бамбук. Той още не е празнувал рожден ден с деца, само с нас. Миналият септември беше поканен на един рожден ден в парка и му беше харесало. Те в градината празнуват рождените дни и той много се радва. Все казва :"Дано някой има рожден ден тази седмица" lol lol

Аз рожденни дни със сандвичи и деца вкъщи съм празнувала от 1 клас. Все пак да са достатъчно големи да могат да дойдат без майки.

Тук са още по хай енд - Аперол пиеха лятото smile

Рат, по повод ги получава - че е изгряло слънцето lol  Като излизат с баща си си ги носят, че откарват по 3-4 часа, а Бамбук нещо е анти сандвичи това лято.

Нещо не съм се наспала и стоя и гледам в една точка.

Хубав ден smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #94 -: октомври 08, 2020, 11:05:50 »

Здравейте!
Чита Ви (Свекс,  Wink ), ама ми е лудница нещо. Главата на 100 посоки и трудно се организирам да пиша!

Баш сте ми по темата! Ще сме на два рождени дни, организирани заедно на едно място на открито. Ще видим как ще е с подаръците. Към едното дете съм пристрастна, към другото - търпя го, защото е дете. Ама ся не става, ако се събираме за общ подарък да съм с двоен аршин.
Кокона няма как да е с градинско парти. Вкъщи - абсурд! Баща й изпада в паника при мисълта за много деца вкъщи. От 3 годишна възраст си е в клуб (голям, хубав и с достатъчно персонал). Отново за ужас на баща си, заради тоталът в края на празненствата и  веселията. Тази година ще пропуснем. Мисля варианти, ама нищо не съм измислила.
Маги, никога не сме имали аниматор! На мен са ми отвратни със силоновите рокли и кофти перуки. На 6 годишни хич им не трябва! Дай им да тичат и сами да си намират игрите. Замисли се. Wink Виж, на един рожден ден имаше фокусник, беше жестоко! Обаче повечето деца нищо не разбраха, защото не бяха дорасли.
Храната се убедих, че за родителите не трябва престаравяне, защото само мезят. Даже сме били на предиобеден - на кафе, сладки и плодове - беше пак много хубаво.

Бира пия само вкъщи, че около нас са толкова деца, че все ще се намери кой да бутне кенчето lol И с кафетата така става. Все на някоя майка й отива на пари работата lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #95 -: октомври 08, 2020, 11:52:44 »

Ами да вземе да пита роднинката какво имаш нужда, а не да се цупи в последствие, дано да й е за урок.

Пита, казах, не взе това  girl_wink Girl_hide girl_impossible Колкото чува тя, толкова и аз  yahoo danceg Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #96 -: октомври 08, 2020, 13:24:26 »

Със закъснение, ма да се включа по темите. Моят мъж навремето най-много ме впечатли, че бях с най-високите си токчета и той стърчеше над мен. Много ниски са ме обикаляли и все съм се чудила какъв им е зорът да стърча над тях, много ме дразнеха  girl_impossible Иначе никога не ми е било комплекс, че съм от сравнително високите (173), даже си нося токчета с кеф, сега по-рядко де, ама по повод слагам. Онзи ден се обзаведох с рокля и токчета за рд на престолонаследника  girl_wink
И вкъщи сме на Вие с наказанията  blush
Аууу мислех, че само аз съм от тия лудите дето преподаряват. Ми като не ме кефи нещо дори и не го отварям, не махам етикет, седи си и си чака новият собственик. Даже така ми е по-лесно като стане време за рд не мисля мн мн за подаръци.Ако майката иска нещо конкретно уважавам, разбира се, ма ако нищо не каже действам според наличностите lol
Много съм зле по площадките аз, Мис си се чекне, аз седя настрани с количката и слушалките в ушите, нулево социализиране.
Тази година за пръв път празнъвахме в клуб и беше много яко за мен само да се облека и транспортирам, догодина ще видим. На беб сигурно ще наемем едно като ресторант на едни приятели и ще съберем пак 20+ човека, ма няма как  girl_impossible
Айде чус, подпукала съм Теория за големия взрив и слушам нърдовски хумор докато още не съм тръгнала на работа.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 08, 2020, 13:53:09 »

Здравейте!

Нали го даваха топъл месец. Отчете се 2-3 дни и сега студено и мокро. Не, че не е нормално за месеца, но да не лъжат поне. nea

Аз не мога да спя спокойно напоследък. По 100 пъти се будя, гледам часовника и се кокоря. Задължително и преди алармата ставам. Миналата нощ Алекс 2-3 пъти ме буди да го завия. Явно не може сам и е по-лесно аз да го направя. Иначе два дни ми хвалят детето в градината, че е спокойно.  Не смея да се зарадвам съвсем, защото следват 3 почивни дни и после сигурно пак ще е мъка.

В събота сме на рожден ден и ходих да търся картичка. Вчера купих подаръка.

Рат, и с лятно бебе не е гаранция за хубаво време.
 И аз не харесвам детските клубове, но тази година празнувахме в такъв. Децата ги харесват, в крайна сметка това е важното. На мен не ми допадат аниматорите и не сме поръчвали такива. Иначе сме ходили на рожден ден с фокусник и децата много го харесаха. Чак на мен ми беше интересно. Алекс никога не яде там, най-много някакви сладкиши. Даже тортата я чака с нетърпение, но явно заради свещичките.
Ако имам къща с двор съм за празнуване там, но в апартамент не го виждам просто.
Винаги питам за подаръците, тъкмо ми е по-лесно, вместо да се чудя какво да купя и да не знам дали ще се хареса. А така ми се иска и мен да ме питат, но не всеки се сеща за съжаление. А е толкова по-практично.

Вчера нещо четох за злобата...ами отвратила съм се вече. bad  Гледам вече да няма драма, обърнах страницата, оставих там, където си бяха приятелства, за които видях, че няма смисъл да се бутам. Срещаме хора, с които ни е приятно да си общуваме, доста останаха в миналото. Писна ми от завист, злоба и лицемерие. Това пък лицемерието е ужасно качество.

И така...от както съм с новия телефон, т.е. от лятото, не съм си сваляла снимките и се е задръстил,  та това мисля да направя.

Хайде хубав ден! 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 08, 2020, 14:21:37 »

Фери, ти кога планираш да се връщаш? Звучи като много наближило събитие.
Миме, споко от събота го дават пак по 20+  Wink
Браво на Алекс, дано все по-добре да става.
Да ти кажа, аз съм лятно бебе и до сега /освен тази година/ лишо време не съм нацелила. Реално и тази си бяхме на вън, просто валя. Ама едно е лятото дъжд, друго е есента- нито съхне бързо, остава си студено с дни след това.
За приятелствата, малко е тъжно, ама са нормалните неща от живота. През годините по една или друга причина се отсяват приятелите. С някои си оставате само познати, с други тотално губите контакт. А нови приятелства /истински такива/ пък започват все по-трудно да се завързват  pardon
Оф, почти изтече четвъртък. Така нямам търпение вече да свършва тази седмица!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #99 -: октомври 08, 2020, 14:40:42 »

Фери, после се прехвърли на Младият Шелдън. good
Нещо ми се подигравате гледам за уважителната форма funnytooth Споделих го, защото и за мен беше ново тогава. Хайде, вие си имате деца ученици, ще ви се наложи да го научите така или иначе... Ако пишете мейли и писма, покажете класа още сега Wink
Специално за Булката се опитвам да обясня: Когато пишеш на непознати и ползваш уважителна форма, независимо дали е един човек или са повече, вие и ваш е задължително с голямо В.
Пр. Господин Иванов, желая Ви здраве....   Скъпи учители, желая Ви здраве... Ако същите ти са приятели, познавате се и няма нужда да се престараваш да ги уважаваш  Wink, става: Иванов, желая ти здраве...  Скъпи учители, желая ви здраве...
Сега, това ми напомня за вица, дето на бракоразводно дело, жената се оплакала:"....ами мъжОт ме е.еше, пардон, уважаваше всеки ден, после почна един път в седмицата, сега съвсем не ме уважава! Кажете ми, уважаеми съдии, как да не се разведа!" Горката жена била изхвърлена от залата за грубо отношение към съдиите незабавно funnytooth Та да се знае кой, кого и за какво УВАЖАВА Wink и какво отношение показва с голямо В!!!!  Wink
Летните деца вечно страдат, че няма училище и приятелчетата им са по почивки или гостуват на баби и дядовци. blum
Това лято в парка правиха много детски празници на тревата, с почерпка солети и сокчета, за родителите - кафе от термос в пластмасови чаши. Имаше и ужасни аниматорки - застаряващи дами, облечени като циркаджийки, с панделки по главата и пискливи гласове, които се мъчеха да организират разни игри.
Мен един път раздърпан и мръсен обожател ми е предлагал да си пийна от бирата му в кенче, иначе си нося вода /сега и дезинфектант/ smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #100 -: октомври 08, 2020, 14:50:39 »

Свекс скъпи учители, желая ви здраве..., а тук защо не Ви,а ви? Защото аз пък я познавам директорката от няколко години хахах.

Ей за това не харесвам правопис и правоговор, не намирам логика в правилата и имах безобразен преподавател който обиждаше мк... Там поне има правила и са запомнящи, ударението на всяка дума е на третата сричка от края към началото. Не знаеш думата как се чете, знаеш обаче къде да сложиш ударението. Тук мъчи се да запомняш всяка дума отделно. Също така много ненавиждам тиренцата, толкова са много... по- онова, по-това, най-онова... diablo

Дам летните рождени дни са готини като порастеш, на купони, на морета smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 08, 2020, 14:56:27 »

Ти пък логика в правилата на език. А защо в немския трябва да има глаголи с делими приставки lol lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #102 -: октомври 08, 2020, 15:32:41 »

Привет!

 Това животно детски рожден ден в клуб и въобще детски рожден ден и децата да не са ми набори още не съм го срещала.biggrin А, ходихме на един, ама Жана беше малка и още не ходеше съвсем, а аз бях уж от роднините, а не от майките квачки на връстниците, та не съм усетила баш тръпката. Не знам пропуснала ли съм, ама като се знам съвсем не. biggrin

 Аз съм от летните рожденници, ама нашите ми празнуваха РД-то наесен с приятелите ми. Казвала съм мисля имам май 2 РД-та в Макдоналдс, но сега като се замисля даже аниматорския мат'риал беше по-класен сравнено със сега. Поне имам спомени за много интересни игри и състезания. В Пловдив ми хареса Розариумът как си има беседки и барбекюта около детска площадка с въжени съоражения- мисля, че би било готино да се празнува. В София покрай влогърките ми стана интересно това Амели парти център- кадрите на храната изглеждаха готино и мястото беше любопитно, ама още нямаме твърд електорат от връстници, че да празнуваме така. smile

 Хайде уютен следобед и дано петъчно се стопли, че аз съм си взела само сако и дънки за по-студено в Пловдив. Детето  е екипирано дори със зимни дрехи, майка му- гола!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #103 -: октомври 08, 2020, 16:23:08 »

Рат, като го уговоря с шефовете ще ви кажа кога, Ма ще е скоро, няма как, пък и не ща повече вкъщи  pardon
Секс, ще, ма имам още 10+ сезона за гледане на  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 08, 2020, 16:45:17 »

Рат, като го уговоря с шефовете ще ви кажа кога, Ма ще е скоро, няма как, пък и не ща повече вкъщи  pardon
Секс, ще, ма имам още 10+ сезона за гледане на  smile
Ех тоя секс бре lol
Като ви слушам, тук сме се събрали все леко асоциални, но пък симпатяги.  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines