Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:04:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68121 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: октомври 29, 2020, 07:59:42 »

Добро утро!
Как сте в четвъртък?
Аз се опитвам да събудя шефа, ама само ми повтаря "лягай си, още малко ще поспим"  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: октомври 29, 2020, 09:06:11 »

Мир на праха му, Рат. На колко години е бил? Имал ли е съпътстващи заболявания?
Аз хич не обяснявам вкъщи кога съм на работа и къде ходя. Всяко излизане казвам - на работа отивам. Иначе няма спасение нито мога нещо да свърша. Не ще да седи с бабата...
Аз пък се учудвам от тия сополи при коронката. Преди уж бяха последната дупка на кавала в симптомите които изброяваха китайците. Мутацийка...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #392 -: октомври 29, 2020, 09:06:59 »

Привет!

Хаха, Рат,моята шефка е на обратното... за да премина от дълбок сън към пробуждане ми казва мамо почина си. biggrin Сега новата тактика е да си сваля сама чувала и пижамата и понеже е студено вече аз скачам, за да я обличам. Wink

 Булка, позна за петък в 5... ММ от понеделник ги връщат по къщите. Ние трябва скоростно да прекараме нет, за да може той да ходи в празния през деня апартамент. Промяна в плана е, но на мен ще ми е ново да сме заедно всички, защото пролетта бяхме знаете как. На 2ри ден сигурно няма да ми е забавно, ама все пак е промяна, че иначе имам чувството, че сме се върнали в март. Wink

 Свекс, то не е работа с такива на вашата възраст да се спори, защото "на 60 години съм, оцеляла съм".Кауфланд и Лидл са ни буквално под блока, за това няма да се съгласят на твоя вариант. Обяснявам, че няма да се излиза по студовете, че няма да се мъкне по стълбите и ще се поръчва пак същото. На българина най-голямото забавление му е да иде в магазина и да зяпа и да клюкарства.Комшиите до нас са също набори на майка, жената има заболявания, 2те им деца са в чужбина. Пролетта карантината ги свари в Германия. Там сигурно са се ограничавали. Интелигентни хора и свестни, ама всеки ден и те щъкат. Вчера и на кафенето бяха с едно приятелско семейство пак от квартала. Ние минахме покрай тях да не мислите, че сме седнали, въпреки че Ж. питала вчера баба си кога ще седнем на заведение да изпием едно кафенце.biggrin Нашите за това ме е страх да ги оставя, щото те иначе, за да пазят Ж. се ограничават, ама пролетта като дрънках накрая се убедиха, че съм права. Ще се надявам и сега да ги стресне нещо външно, щото на мен ми правят напук, наживели се били, мен питат ли ме дали съм се наживяла с майка си и баща си....

Али, къде гледаш плочки. Давай идеи, че ремонт ни чака, хем да имам надежда за светло бъдеще. good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #393 -: октомври 29, 2020, 09:15:00 »

Добро утро!

Днес хванах всички зелени светофари,дано е на късмет деня!

Не съм спала изобщо, първо МГ хъркаше много та се преместих на дивана, ама там тясно и не се наспах изобщо. Отделно ме мъчат много неизвестни, главно работни и писах по нощите мейли, колегата с от ЮК с двата часа разлика е бомбардирал и той след мен, каквото му е хрумнало в мейл го е описал...

Рат съболезнования  heart!

Рони ама то беше ясно че ще ги върнат, за туй не си струва нерви. Вашата комбинация е супер, щом ще си ходи в другия апартамент. Мен от сега ме стяга около врата като се сетя какво "преживяване" беше март-май... ама каквото такова...

Днес си фръцкам новата пола с новите боти  heart

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: октомври 29, 2020, 09:24:31 »

Мен също снощи ме хвана Мислата pleasantry - детето какво ще правя, как ще съчетаваме другия вкъщи и неговия хоум офис. А не ми се кеси навън в студа по градинките повече от час два, още повече че вчера видях една лелка със сополи дето си духаше носа докато детето й играе. Познайте имаше ли маска ...
На друго дете на пързалката, дядо му му духаше носа в движение. Манталитетът ни е скапан и това си е. Грижа за другите- нулева.
Гледах супер сдухващ филм- Нобади, австрийски. Ако някой иска да си скапе вечерта, препоръчвам lol
« Последна редакция: октомври 29, 2020, 09:26:06 от emmmmmy » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: октомври 29, 2020, 09:53:37 »

Здрасти!
Явно не спане то снощи е заразно из форума и аз едва заспах, будих се... Само простотии измислям и си се дразня на себе си!
Еми, за съпътстващи сигурно е имал обичайните - кръвно, около 65 годишен беше. Майка каза, че след като са го приели на 4-5 ден се влошил, направил един микро инсулт, след няколко дена втори и до там. 
Вчера в градинката се присъедим една майка, работи мед сестра, та и тя взе да разправя истории на ужасите.
Оф, аз трябва да седна да чета, а ми е толкова смотано, дето не се наспах...
Хайде, лек ви четвъртък!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: октомври 29, 2020, 10:31:42 »

Ай привет.И аз не спах.Мрънкаха, будиха се, абе гадна нощ.

Рат, съболезнования.

Аз вчера не излизах, обаче днес след обед ги качвам на количката и айде...

Нямам настроение за нищо тия дни, много ми е скапано не знам защо  *crazy*Имам много задачи, а енергия и желание никакво.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: октомври 29, 2020, 10:51:23 »

Маги, ами то времето е такова.
Адиктед, мен малко ме притесниха тия данни:
Нараства и броят на починалите, като само за последната седмица броят им нараства с 50 на сто. Най-много са в групата 70-79-годишна възраст, които са 32 на сто от починалите.

Най-много заразени са регистрирани в групата 20-60-годишна възраст.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #398 -: октомври 29, 2020, 11:14:30 »

И аз съм от ненаспаните. Никой не ми е виновен, но ми се спи и това си е Wink
Наближи ноември, времето се скапа и настроенията са едни такива... Декември поне хората врят и кипят около празниците. Тези дни ще гледам подаръци за декемврийчета, както и за децата за Коледа. С ММ се разбрахме - нещо за вкъщи. Другите неща сами ще си ги харесваме и изненади не чакаме.

Рат, съболезнования.
Вече за две семейства в квартала разбрах, че изкараха тази гадост. Уж са вече добре, но още се пазят и карат карантина след карантината. Явно искат и да укрепнат преди срещи с външни хора.

Адиктед, гледам наред сайтове. Ето тук има прилични снимки, за да добие човек представа https://www.ivestplovdiv.com/ Намерих и фирма за шкафове по поръчка, което е супер. И без това са скъпи, по-добре да са по индивидуален размер, а не компромис. За плочки - общото мнение е, че на пазара са ужасни като качество. Задължително гледай да са калибровани и от една партида. Вкъщи отваряш всички кашони и пак оглеждаш и ако има проблем - заменяш в магазина, докато е време. Ние например гранитогрес за терасата взехме половин година по-рано. Бяха много намалени, а е нещо, което не иска хляб и вода. В София поне има огромен избор.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: октомври 29, 2020, 11:58:43 »

Здравейте!

Аз също винаги имам работа като излизам или като отива на градина. То ние всеки ден сме си вкъщи.

Днес ходихме тримата с колелата до градината и беше забавно smile По принцип аз го водя и вземам, ама вече рано се стъмва и става студено, мм не може да се разхожда с Бамбук и реших, че много ще се заседи. И Бамбук така е по-надъхах и не се влачи.

Вчера беше хубаво времето, даже игра с приятелите пред блока, ама днес си е бляк пак.

Еми, не се стресирай за всеки сопол. Аз имам синузит и сега като е студено, често си духам носа навън. А градинския сопол си е от октомври до май. Няма как децата постоянно да са си вкъщи, а като са на градина, често са сополиви.  Не се натоварвай да ги мислиш всички.

Рат, съболезнования!

Тук за сега е спокойно в градината. Оранжев светофар е и са до 15 деца в група. На Бамбук ги броих, че са 14 в момента, но знам, че другата седмица ще започне в неговата друпа едно от съседния блок и ще станат 15. Не знам кога очакват да започнат оставащите още 3 или 4. Но ако стане червен светофар, ще е само до 7 деца в група и тогава трудно ще се вреди. То не знам какво трябва да стане, за да стане червен сфетофар и дали няма доброволно да си го държим вкъщи. Но на него много му е важно ходенето на градина.

Вчера видях в Инстаграм, че Радина Кърджилова е бременна. Ей, тъй да споделя някаква клюка Wink

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: октомври 29, 2020, 12:24:18 »

Панди, защо да не може да се дореди Бамбук при червен светофар? На някакъв принцип ли ги пресяват ?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: октомври 29, 2020, 12:46:39 »

Сигурно с предимство са тези, при които и двамата родители трябва физически да ходят на работа и нямат възможност за работа от вкъщи.
И аз мернах някъде за Радина, даже и снимки имало, ама не ми се ровеше.
А онази б/влогърка та роди ли? Дето имала 2 деца и сега 3то от друг. Как се казваше?
Вие ще празнувате ли хелоуин? Тука кварталите майки искат да ги маскира и д аим даваме бонбони, ама аз реших да съм опозиция и не ми се занимава с глупости.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: октомври 29, 2020, 13:00:06 »

И мен не ми се занимава - тоз празник не ми е по вкуса. Макар че син ми много гледа такива клипчета детски.
Радина как се задържа с тоя перко, нз lol
Не е родила влогъркарката lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: октомври 29, 2020, 13:04:21 »

Да, тези с двама работещи родители ще са с предимство. Но доколто си спомням, на родителската среща всички 12 майки дето бяха там написаха, че при необходимост, децата им могат да са вкъши поне 2 дни седмично. А ако има 8 или повече деца с два родители, които трябва да са присъствено на работа, половината ще са в салоните или музикалната стая.

Ние със сигурност няма да се маскираме. Ако дойдат деца, сигурно ще им дам бонбони. В една местна група го обсъждаха. Някой са се уговорили вече да си обикалят само приятелчета, които са в един клас или в една група от градианта и така или иначе са заедно. Или с които често си играят така или иначе. Също една майка беше написала, че така или иначе не знаеш кой е пипал бонбоните преди теб в магазина и че щом това ще зарадва деца и, няма да ги спре. Така мислят повечето с по-големи деца. С малките няма да се занимават. Те тук си имат друг празник за маскиране така или иначе.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #404 -: октомври 29, 2020, 14:10:13 »

Не е родила Пепето. Всеки момент сигурно. То голям бейби бум сред блогърки/влогърки. Аз се зарадвах за една EatLoveMakeup. Нито се е снимала с корем, нито се е обяснявала и не си направи детето ак*ща реклама. Дни след като постна снимка с вече роденото дете си продължава да показва каквото и обикновено, основно грим. good
Радина я видяхме наживо с ММ някъде малко след карантината с детето й. Бяха в градинката на Св. Седмочисленици. Заради това, че беше облечена в черно ли, заради друго ли отдалеч ми изглеждаше като героинята от разказа Задушница. Просто още преди да видя, че е тя, си казах, че тази жена носи енергия на страдаща. Миналата зима ги гледахме и двамата в Братя Карамазови. Играха доста добре, но и на мен Деян ми изглежда като енергиен вампир.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines