Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:32:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 69366 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: октомври 22, 2020, 09:26:23 »

Рат, дотерски ползвам и аз.Доволна съм от тях.Имам един пример с котката.Тази която умря пикаеше на едно място в коридора, нали лавандула се слага, за да не ходят там.Слагах едно друго, пикаеше пак.Сложих на ДОтера и спря.

Еми, силно разредено става да се маже.Аз в кокосово масло го разреждам доста и става, а и само петите мажа.И много зависи какво е маслото, ето лимон и мента мога силно разредени, но други не се и опитвам.

Адиктет, каката ми проходи с Колев и Колев проблеми не съм имала.Не е била нестабилна.Напротив, тя падаше много малко и не са и се плъзгали крачетата вътре.А и друго, тя беше с пухкаво краче и само тези и ставаха, другите и стискаха.Сега едната близначка пак е с пухкав крак.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: октомври 22, 2020, 09:29:10 »

Маги, прощъпулник ще им правиш ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #302 -: октомври 22, 2020, 09:31:33 »

Ох тея масла, все ми се струва че са роднини на хомеопатията... ама им се чуда и аз отдавна, особено масло от лавандула съм си слагала и помага.

Нищо им няма на буйките, моето дете броени пъти е падало като проходи, но за това не са буйките, а важно е как детето е гледано, водено за ръце, ограничавано в проходилки, или оставяно само да пълзи и да се движи по мебелите и да пази себе си преди да е проходило.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: октомври 22, 2020, 09:37:16 »

Маслата са мега яки, с чаеното дърво си дооправих екзема като мн млада.  За малкия не смея, по натам.
А за хомеопатията- мен ми действаше като бременна lol
Малкият е пил за ваксините, пак мисля че имаше ефект. Но не са за сериозни неща. Сега давам на майка превантивно - да видим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: октомври 22, 2020, 09:41:29 »

Ще им правя като станат стабилни, по ред на прохождането ще е.Ама нали не чакате от мен специално платно и финтифлюшки?

Иначе, аз съм доволна от маслата и то много.С едни перлички на ментата се успокоявах по време на ин витрото, много добре ми действаха, остав, че са много свежи.Моника при хрема я мажа с един бленд за по-добро дишане, като настине единд руг за имунитет и мажа.Въобще всички ги третирам в къщи без бебетата, без да ги питам искат или не.  blum

Жулка, аз съм човек на точните науки, но тия масла ми допадат.Виж Осцилококцинум вчера не взех за бебетата реших, че ще минем и без него и О, чудо, нямаме Т и днес хремата е много намаляла.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: октомври 22, 2020, 09:46:50 »

Не очаквам платна, ама пък интересни разкази- да  lol
Осцилококцинум действа само ако се вземе буквално при първото усещане че нещо не е наред. Иначе тцъ.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: октомври 22, 2020, 11:33:39 »

О, разкази ще има. Да оцелеем до там. Аз нали съм мързелива спрях да ги разнасям и ги карам да дойдат където съм като пълзят или ходят по мебелите. Много са бързи  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: октомври 22, 2020, 12:04:22 »

Стискам палци, Бубе! Предполагам са му изписали антибиотик, от него ще му се върне обонянието.
Аз от синузит няколко пъти съм си губила обоняние и е много неприятно. За тест и аз от познати чувам, че е добре да се изчака.

Дотера, не е ли пак някакъв MLM. Със сигурност някой масла облекчават симптоми, ама не съм задълбавала на тази тема. Има го и момента, че имам познати дето много залитаха по хомеопатия, а сега залитат на масла.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #308 -: октомври 22, 2020, 12:14:49 »

Бубе, дано бързо се оправи всичко около вас good
Маги, ще чакам и аз разкази. Аз съм привърженик на традициите. И бродирано платно правих за Дребния. Други джуфки много не съм. То тичането около прохождащите е достатъчно за една празнична суетня.

Илачи всякакви ползвам и определено много ми помагат. Ама това е защото супер рядко пия лекарства и организмът ми не е свикнал на тежка артилерия.
Тези дни се намръзнах. Ту топло, ту студено. Ръцете от дезинфектанти и студ са ми като шкурка! Даже на моменти и телефонът ми се шашка и не може да реагира на допира.
Онзи ден ме ощавиха набързо. Имам много задачи напоследък, изнервена съм една и от цялото напрежение усещането от лазерната не беше приятно.
Къщата ми още е на вили и могили! Днес най-после ще вкарам ред. Дава ми някакво вътрешно спокойствие.

ММ нещо изчатка на тема идеи. Нова година на вила. Този път в камерна компания. Викам му: Ся като ни затворят, ще видиш вила на кукува зима!
Мислеше и колата да сменяме. Гледаше варианти. Комби не изскача нищо добро. Дразнеше ме с хечбек. То сега едва се събираме на моменти... Отказа се сам. И вчера ми каза, че колата може да остане, пък парите да заминат за ремонт на бани и тоалетни. Някак сам стигна до гениално прозрение lol (Този път беше с много малко мое скрито участие.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: октомври 22, 2020, 12:15:33 »

Бубе, а какви предписания са му дали? В смисъл помня на една позната, цялото семейство на кумата й бяха заразени лятото и им бяха казали, каквото и да правят да гледат да не стигат до болница.
При хомеопатията е най-важен хомеопата, на Ники лл си го познава и знае, че той е много податлив и се влияе добре. До сега няма нещо да не е бил прав, а 2та грипа изкарахме миналата година. Казва ми как ще се развие заболяването по график. АМа не са хомеопатиите в аптеката, а всеки път ходе в една специална и там ми се бърка на момента.
Панде, то всеки пробва какво ще му подейства. Хомеопатията не действа при всеки, особено ако са приемали антибиотици и лекарства не става или става много бавно, а на хората не им се чака. Аз редувам, за сополи му слагам само масла да диша, докато спи. Като има нещо друго си ходим до лл и той дава някви неща.
Али, чувстваш ли се като опърлена кокошка? Ти всъщност лазерна на какво правиш?
« Последна редакция: октомври 22, 2020, 12:18:08 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #310 -: октомври 22, 2020, 13:52:43 »

 Маги, за буйките със сигурност има много деца, които са проходили с тях. За мен беше важно какво ми казват специалисти, които се грижат за моето дете всекидневно. Терапевтката като дойде време за обувки ми каза това, което споделих и другото, че до 5 години дори да има изкривявания чрез ходенето се регулират като обувките трябва да са точно, не големи и не малки и да не са чужди/ носени. Имам сумати обувки дадени от братовчеди и всички ги хвърлям или раздавам. Даже ми се сърдят, че били маркови, а не ги искам. Не става въпрос за марката, а че са носени. Аз също съм номера на майка и съм обувала нейни, ами тя стъпва по друг начин от мен какво остава за деца дето тепърва започват да ходят и да схващат как да си поставят крака.Нагледах се по физиотерапии, за да съм наплашена и походката не е шега работа, та си ми е принцип качествена нова обувка било то и след 2 месеца пак да трябва да купувам. good Прощъпулникът като всичко останало много беше чакан и обмислян и накрая една питка и импровизация стана, ама има го документиран. smile

 И на едно познато дете със симптоми му казали да изчака, въпреки че е контактно на потвърден случай на съученик. Родители споделили на шефовете, но им казали "и какво от това". Вече не смея и да се дразня, че не е по GDPR. ;)Ще го караме, ако дойде и това е.smile Има хора съзнателни като Бубето, има и другите... ще се търпим взаимно. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: октомври 22, 2020, 18:28:40 »

Бубе, кураж! Каквото и да е, да идва и да минава леко! heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #312 -: октомври 22, 2020, 18:33:42 »

Успях да вакумирам N на брой чувала с дрехи, да оправя една пералня пране, да направя кекс за колегите за утре и опаковах 23 пакетчета с почерпка за училище. И още някакви неща... Ако някой влезе вкъщи, ще каже що за хаос е, а след гледката от сутринта, сега ми се вижда подредено lol
Рат, на подмишници правя. Нещо ми е чувствително като място. Не точно пърлено пиле. По-скоро се наежих tease Чаках да стане достатъчно хладно и да пуснат промоциите. Тъкмо имам цяла зима да точа процедурите.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: октомври 23, 2020, 07:28:51 »

Добро утро в петък!
Ей, почти я избутахме тая седмица.
Бубе, как е брат ти?
Али, честита да е Мария! Жива и здрава, много любознателна и д има късмет във всяко начинание! Весел празник!
КАк сте другите?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 23, 2020, 08:10:24 »

Добър ден!

Адиктет, разбирам те напълно и си много права!

Бубе, как сте?

Свекърва, как е настроението?

Али, да е жива и здрава Мария, все така любопитна и усмихната!

Аз започнах сутринта с един кекс с ябълки, мисля го три дни и все не стигам до него.Нещо нямам време през деня за каквото и да е, а нощем нямам сили да оправям и в къщи е кочина, обаче каквото такова.

Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines