Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:14:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 69100 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: октомври 21, 2020, 16:12:09 »

Бат'Бойко е номер едно във дезорганизацията и в това всичко да не е в ред в тая страна.Всичко е напред назад, защото се прави на Бог той.

Абе дами с какви обувки беше хубаво да прохождат бебетата?Аз помня с мека подметка и да им е хубаво хваната петата, да не се измъква настрани.Че ходих в един магазин и ми дадоха едни дето не мисля, че ще са удобни.А и 50 лв буйките, направо ми падна ченето.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #286 -: октомври 21, 2020, 16:16:29 »

с на Колев и Колев, за мен е най-добре, заради ципчето отдолу, други не съм взимала докато не проходи хубаво. Огледай се в Olx аз ги взех за 12 лв чистак нови! с лепенки и бележки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: октомври 21, 2020, 16:55:28 »

А добре каза за ОЛХ.Абе така ме ядоса тая продавачка, някакви с велкро, високи, с твърда подметка ама 50 лв едиия чифт.Е аз как ще завра краката на едната в тая обувка, а камо ли на двете.Ще ме откаже да излизам преди да съм тръгнала.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #288 -: октомври 21, 2020, 17:38:45 »

На нас физиотерапевтката точно обратното ни каза.Стабилна подметка и високи до глезена, за да държи стабилно още неукрепналия крак.Такъв малък номер като за нашата Малечка едвам намерих от Щатите. Следващите за мен са най-добри Naturino италиански, подметката е много добра и гумата обира спъванията. Това са ми любимите обувки досега, но са станали и по-скъпи отколкото ги помня. Не са мръднали въпреки големия зор дето видяха.
« Последна редакция: октомври 21, 2020, 17:41:34 от addicted_to_u » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: октомври 21, 2020, 18:14:29 »

На мен Кларкс бебешките много много ми харесваха. Имаше две групи във ФБ и от там му купувах. Елефантен от Дайхман също ми харесват.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: октомври 21, 2020, 18:45:18 »

И на мен лекарят ми каза стабилна подметка и висока обувка да държи глезена
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: октомври 22, 2020, 06:58:55 »

Лоши новини... А брат ми е човекът, който най-много се пази от нас, дори в училище седи с маска! Никакви други контакти или ходене, където и да е, не се вижда с приятели. Човек не знае откъде ще му дойде... Днес и аз ще пускам, нямам симптоми и личния лекар ми препоръча да съм просто в карантина, но аз искам да знам.

И да ви кажа, нямаше да повярвам, ако не го видях с очите си, какво е това да си загубиш обонянието, той наистина не чувства нищо, каза че въобще не може да определи какво яде, например.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: октомври 22, 2020, 07:35:09 »

Добро утро!
Бубе, дано бързо и лесно да се оправи брат ти! А вие да сте с отрицателни тестове. Сега ще затворят ли целия му клас под каратниа? Аз преди 2 години след някна настинка така бях загубила напълно вкус и мирис за почти месец, много беше гадно.
Маги, на мен ми бяха казали докато не проходи като хората само бос, защото беше с доста плоски стъпала. После лека и права подметка, без извивки вътре, без стелки с разни форми. Да е хванат добре глезена. Реално проходи на вън с едни найкове, от Булчето, после бяха при Пандата. Ама то наистина такива малки номера трудно се намират.
Оф, аз имам днес и утре и после ще си "почина" у нас. Имам да уча за изпит, вчера седнах да чета, Ники дойде и реши, да му почета от моята книжка, милото така се отегче още на 1вата страница.  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #293 -: октомври 22, 2020, 07:59:53 »

Привет!

Змейовете ходят само с тази марка, лекар ги е виждал, каза ОК са. Обаче ги купувам в квартала, онлайн не съм поръчвала.

https://dambo-obuvki.bg/detski-obuvki-d-d-step-estestvena-koza-tziklama-19-25.html

Това са ботичките, а обувките много приличат на розовите Натурино с хубава гума отпред.

Бубе, дай си няколко дни време преди да се тестваш, ако още нямаш симптоми може и да не хванете евентуална инфекция днес. Да се оправя бързо брат ти!
« Последна редакция: октомври 22, 2020, 08:01:26 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: октомври 22, 2020, 08:08:44 »

Бубе, дано мине бързо и е без проблемно.Стискам палци и за теб.

Значи хубава плътна подметка, да съгласна съм, да държи добре глезена също е много важно.Аз и това си гледам.На К§К са такива точно, стабилна е подметката и са високи.Лесни а за убуване и да ви кажа с две пищящи бебета, гледам и да ми е лесно.В къщи са боси само по чорапи де и така ходят, няма скоро да им обуя буйки или нещо подобно.На вън за слизане от количката ми трябват.Госпожица 1 вече се пуска ип рави крачки сама, а номер 2 гледа от нея и върви на седмица/две след нея и скоро и тя ще се пуска.

Аз днес съм в подреждащо и разчистващо настроение.Пуснах прахосмукачката, издирих един олекотен юрган, подредих си маслата.Сега като ги подредих забелязах колко много масла съм си накупила.От тая болест започвам и дребните да мажа с тях, много бързо ми помагат за каката и спиране на хрема или по-леко да и мине болестта, та почвам да налагам и дребните.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: октомври 22, 2020, 08:19:00 »

Маги, а на какви марки взимаш? Аз имам 2 приятелки ,едната само на дотера ползва, другата различни  идвете са много доволни. Аз върху Ники гледам, че като сложа наблизо мента и евкалипт, когато има сополи и спи много по-добре и бързо минава.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #296 -: октомври 22, 2020, 08:23:27 »

Ех Бубе, да му се невиди! Леко да го изкара и вие да сте отрицателни!

Днес отидох за кафе сега, никой с маска, тази заповед като старата само че нова, никой не я е отразил. То хубаво да, около струпвания, ама на тротоара пред офиса едвам се разминаваме около магазините, вътре в магазина една свалила си лигавника... Вчера се загледах по градския, половината или свалили лигавника или без маски...

Точно така Маги, К&K са най-лесни за обуване, а свалянето е почти невъзможно, сега отворих сайта че хубави нови десени са пуснали, преди имаше само един вид.

Хайде лек ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: октомври 22, 2020, 08:48:22 »

Бубенце, само загуба на обоняние ли има брат ти?
Наистина недей днес да се тестваш, навсякъде пишеше да се изчакат няколко дни.
Знаеш че то неговата маска пази другите, не него. А като ги гледам тук - другите грам не го носят, а реално седят всички междучасие навън и си плюят в лицата буквално.  nea
Днес в училището е мъртвило, по улицата също. странна работа.. huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: октомври 22, 2020, 08:51:11 »

Маги, аз пък знам че на малките до три години, не се прилагат етерични масла върху тялото. Даже на описанията на маслата ми го пишеше преди. Тези някакви специални за бебета ли са?
Иначе в самата стая и аз слагам ( в рейнбола вътре  докато чистя ).
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #299 -: октомври 22, 2020, 09:01:29 »

Привет!

Бубе, желая само обонянието да е и да се върне скоро. За тестовете и аз мисля изчакай. На познати, дето са били със средно тежки симптоми близките бяха отрицателни до край, та не се притеснявай излишно. Ясно е, че всички ще се изредим, само психиките да запазим. Кураж!  good
Маги, аз преди да купя питах майките около мен. Всички казаха, че с тоя цип става по-нестабилен и се гъне крака, иначе и аз се бях засилила, че поне има малки номера. Всички взеха по 1 чифт и след това купиха други марки, но не са милиони-пробвай!
 И аз излязох за дезинфектанти и шосето е мъртвило...странно.

 Хубав четвъртък!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines