Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:37:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68125 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 20, 2020, 14:36:16 »

Здравейте!

Аз ще правя омлет с тиквички на фурна.

Бамбук е със сополи от четвъртък. И хич не намаляват. Иначе си е добре и беснее. Тук ако е само сополи, няма проблеми да ходят, ама аз като съм вкъщи и си е вкъщи. А и той все още първо духа, след това си взема салфетка. Само се разправяме за това тези дни.

Тук днес е слънчево, но доста духа. ММ и Бамбук ходиха до автомивка, аз до аптеката.

Да минават сополите при всички.

Тук знам, че училището като уведомяват, в писмото пише само, че детето е било контактно и до кога да е карантина.
В малки колективи е ясно, че всеки ще знае кой какво.
Хората различно реагират, доколкото чета по мамешките групи. Някой казват, на хората, с които са имали контакт. Други са - сега като разберат съседите ще ни гледат като прокажени. Някои казват след време, че са били болни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 20, 2020, 14:38:07 »

Булче, аз гледам че гримьорката ми от сватбата е участвала в рекламния им клип с две други блогърки. Ти работно отношение ли имаш със сайта?
Какво си хареса от там?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #257 -: октомври 20, 2020, 14:43:18 »

Булче, със сигурност е по-правилно, както казваш ти, но явно нещо е изпуснато от някъде и е по-нормално да излезе официално поне, че се засилват мерките и дезинфекцията. Аз гледам философски и не съм се стреснала, вече е явно каквото е писано, никой в държавата нищо не следи, само издава заповеди, но поне като е пуснат слух да се погрижат да свалят тревожността. smile
Яке няма да купя, защото миналата година купих 2. Най-много да си го поискам по Еконт, но тук с дебел пуловер и кожено става все още. Лошото е, че аз успявам да направя поръчка с aboutyou, но нещо се двоумя дали реално ми трябват още дрехи:D
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #258 -: октомври 20, 2020, 15:02:18 »

Еми работни да

Адиктед не е само някой да издава заповеди и да казва какво да се прави, ами хората да имат лична отговорност, а тя липсва жестоко. Устата ми побеля да казвам днес маската!

Ти успяваш ли да натиснеш поръчай? мен ми дава до последна стъпка и после мейла не е валиден sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 20, 2020, 15:06:41 »

Адиктед покажи какво си поръча че да те поощрим tease
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #260 -: октомври 20, 2020, 15:24:24 »

Булка, това е масово и не е от сега. Аз не знам какво се разсъждава като е закон, слагаш, иначе глоба и това е. Какво смяташ и как имаш пишман медицинска диплома от фейсбук не е важно, но...

 За aboutyou стигам си до плащане, натам не съм пристъпила. Кафяв кожен клин иначе съм си набелязала. Обожавам ги и винаги имам поне 1. Сега се вдъхнових да имам и кафяв и тая отстъпка много ме подкокоросва. biggrin

 Едит: Така стигнах до плащане, за да проверя дали има проблем, че даже и поръчах без да се усетя. biggrin Направо ме е поощрихте blum
« Последна редакция: октомври 20, 2020, 15:58:02 от addicted_to_u » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #261 -: октомври 20, 2020, 16:11:57 »

и аз успях хаха

Хайде, честити ни маски навън до края на ноември!Добре че си взех от онези измислените, като се движа поне да не е толкова гадно
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 20, 2020, 16:53:51 »

Ей нали само говореха? Сега официално ли е?
Адиктед, аз си търся къса жилетка с прихлупване. За ризите.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 21, 2020, 07:33:26 »

Добро утро!
Само глупости, с тия маски  diablo пак ще се душим като в газови камери. Вече се чудя на къде да се спасявам. Искам ей така едно имениице, само 10декара и да не виждам хора, то човек не може да излезе да се разходи.
Голямо съм мрънкало, ама пак не се наспах, а си легнах с Ники в 21.30-22.00 и сигурно и преди него заспах, ама се оцъклих в 6.00  crazy
Миме, вчера в Лидл имаше ципура на промоция, не знам дали днес я има, ама ако още се чудиш какво да готвиш  Wink . Аз я правих на фурна и картофена салата, а и чушки бюрек.
Лека и спорна сряда! Порадвайте се на последния ден без маски! 
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #264 -: октомври 21, 2020, 07:54:50 »

Привет! Днес всички са по направления и аз имам 10 бързи минутки за чат.

Аз не го разбирам това мрънкане от всякъдв... защо щяло да има маски на открито. Щото е важно... в цяла Европа има маски, а хирурзите по цял свят не само, че не умират от седене с маска цял ден, а и не оглупяват даже, но хайде ние тук да сме наопаки. В интерес на истината на една пълна автобусна спирка, пред магазина, по улицата даже се разминавам аз лично с много хора. По-безопасно ще е да сме с маски. Не само за мен, за другите също. Вчера висях почти час за бележка за градината, днес ме боли гърло, но за последен ден ще мога да споделям бацили на улицата на спокойствие. От утре не...  Girl_hide

Идея: Виж на средата на именийцето маската мога да си я нося като лигавник и да я връщам на място, ако има полицаи, за да не ме глобят нали... защото не е важно да не заразя Вуте, важно е глоба да не отнеса.

И да... силно се надявам да разбирате от ирония.
« Последна редакция: октомври 21, 2020, 07:56:52 от Kiwi » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 21, 2020, 07:56:38 »

Аз не мога да разбера защо не ги научат нашите официални особи да се обличат. Тази пак е с лятна рокля за градинско парти:
https://www.facebook.com/114389605256910/posts/3881782038517629/?extid=0&d=n
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #266 -: октомври 21, 2020, 07:58:54 »

Аз не мога да разбера защо не ги научат нашите официални особи да се обличат. Тази пак е с лятна рокля за градинско парти:
https://www.facebook.com/114389605256910/posts/3881782038517629/?extid=0&d=n
Тя някои хора Меркел ги учи как да носят маски, ти за роклите си се хванала smile

Няма кой да ги научи, ако наистина разбираш от някаква тема в администрацията няма да назначат теб, ще вземат някой льольо с връзки.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #267 -: октомври 21, 2020, 08:05:19 »

Привет! Днес всички са по направления и аз имам 10 бързи минутки за чат.

Аз не го разбирам това мрънкане от всякъдв... защо щяло да има маски на открито. Щото е важно... в цяла Европа има маски, а хирурзите по цял свят не само, че не умират от седене с маска цял ден, а и не оглупяват даже, но хайде ние тук да сме наопаки. В интерес на истината на една пълна автобусна спирка, пред магазина, по улицата даже се разминавам аз лично с много хора. По-безопасно ще е да сме с маски. Не само за мен, за другите също. Вчера висях почти час за бележка за градината, днес ме боли гърло, но за последен ден ще мога да споделям бацили на улицата на спокойствие. От утре не...  Girl_hide

Идея: Виж на средата на именийцето маската мога да си я нося като лигавник и да я връщам на място, ако има полицаи, за да не ме глобят нали... защото не е важно да не заразя Вуте, важно е глоба да не отнеса.

И да... силно се надявам да разбирате от ирония.

ха, взе ми думите от устата (през маската) хахах. Ама много ясно че ще се мрънка... Маските навън са задължителни за да се носят повече вътре, защото в момента даже няма старание за носене на маски вътре. Във всички Европейски държави са вече задължителни навън, клиентите в Париж и в офисите вътре седят с тях, единствено ако са сами в зала за срещи може, иначе даже и на конферентни разговори са с маски.

Еми, нема ли от гУспужата от Естония снимки? Или не успя да си сложи всички тоалетчета?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 21, 2020, 08:37:37 »

Булче нямах време да ровя че имах стандартните слугински сутрешни задължения или както им викат българските мъже - “ ти като работиш от вкъщи, имаш повече време и си почиваш” ..
А за маските- такива животни в провинцията не са чували, толко ме дразнят че чак сънувах нощес че сервитьорка ме оплюва по лицето докато ми говори без маска. Съвсем перкулясах.  crazy
Адиктед, честит ти клин и аз обожавам кожени, ама Мерими ме е сдобила вече с черен. Намерих си жилетка в кремаво с връзки.

https://www.fashiondays.bg/p/%D0%96%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%96%D0%B5%D0%BD%D0%B8-haily-s-p3128393-1/#

 
« Последна редакция: октомври 21, 2020, 08:41:21 от emmmmmy » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #269 -: октомври 21, 2020, 09:10:17 »

 Привет!

 Аз се дразня как не се изпълняват минималните задължения с идеята да не стават по-строги и на всяка фаза се мрънка. Пък пробвай да изпълниш минимума и ако няма ефект тогава имай мнение, че нищо не се върши. Онзи ден ми попадна изследване на Airbg колко е мръсен въздухът целогодишно в София като дори и през карантината не е бил кой знае колко чист. Азиатските народи са нон стоп с маски и не знам как са оцелели. Търся да разбера за децата как ще седи въпросът с носенето на маска навън. Не ми изглежда ок да се тича, скача от най-малките с маска, но ако кажат ще го правим... smile

 Еми, мерси, звучи интересно твоята жилетка. Аз все купувам с надежда, че ще се завърти колелото и ще има къде да съм официална, ама... blum

 Загледах Бьорнстад... много реалистично и депресиращо да ти е тъмно и -25 градуса, та хич не ми е зор за зима.smile
Хайде хубав последен ден без маска, то пък тук студено и чакам да изпече слънце, за да му се порадваме.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines