Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:14:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59103 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: септември 30, 2020, 08:48:18 »

Добро утро!
То и аз с 300 зора чистя, номера е да се наканя да вдигна всичко, понякога я пускам през ден, друг път 1 път седмично. Зависи в какво настроение съм.
Книги за вампири и вещици и аз обичам. Радвам се, че Ники няма свърхестесвени сили, че съвсем ту мъч щеше да ми дойде. Особено ако можеше да се телепортира, например и ми се вясваше по всяко време  Wink
Ние ходим в едно паркче на 5-10мин от нас, там има площадка, ама и площ за каране и игри. Рядко седим на плащадката, повече кара колело, играе си и с нещо или седи залепен върху мен.
Днеска съм станала в 5.30, ама успях да си взема новата лична карта, да си подам заявлението за паспорта. Само с книжката още се разправяме, че не са ми отразили фиша като платен и ме изнервят.
Хайде лек и спорен ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #301 -: септември 30, 2020, 09:22:27 »

Ако не е робот, ще трябва да са две кокошки. ..
И аз бих го ползвала стая по стая, но причината е друга - най-много увълки се събират зад вратите. Явно течението така ги духа из нас.

Две + куче, вчера не минах и днес намерих хербаризиран кремвирш... smile

Али, ти си ми съкровищница за нови думи. Какво е увълки, у нас зад вратите се събира прах на "топки"?

Тая седмица сме само за риалити формат "Сливи за смет"... коя колко е изчистила е топ тема...    Girl_hide
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: септември 30, 2020, 09:47:57 »

Привет!

На мен ми мина успешно конференцията, сега следващото притеснение са лекциите в петък и фотосесиите събота и неделя. Мисля си, ще дойде ли някога момент, когато ще превъзмогна тази вечна тревога от предстоящите събития  crazy

Забелязвам огромна разлика в София и в Самоков, когато чистя. На първото място всеки ден може да с бърше прах! Не знам, може би, защото сме до улица (макар тя да е малка, еднопосочна). И сега с алергията на милото ми е малко тегаво.

И аз обичам книги за магии, но по-принцип обичам доста фентази и фантастика като жанрове, а през лятото на морето - Агата Кристи.

Вие кога разбрахте, че няма Дядо Коледа? (въпреки, че аз вярвам в един смисъл, в коледния дух по-скоро). Аз бях на 6 или 7, леля ми ми каза, защото при мен той си идваше (тате се е маскирал) и аз много се притеснявах всеки път, защото трябваше да му казвам стихотворение (това с притеснението си ми е откакто се помня!)
« Последна редакция: септември 30, 2020, 10:06:38 от Bube » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #303 -: септември 30, 2020, 10:00:43 »

Киви, същото! Прах на топки като търкалящ се храст в уестърн tease
Хахаха, кренвиршът кърти!!!

Дядо Коледа отдавна ми е ясен, може би защото съм ракла с все по-големи от мен. При нас и никой не се е дегизирал, а в някакъв момент се е чувало скърцане на вратичка на шкаф/гардероб и о, чудо - подарък под елхата lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: септември 30, 2020, 10:19:01 »

Аз никога не съм вярвала. Все пак бях голяма като се появи Дядо Коледа. А не мисля, че някой е вярвал в Дядо Мраз lol lol lol
Но вярвах, че нашите няма да ми подарят подарък ако не слушам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #305 -: септември 30, 2020, 10:34:20 »

айй аз в Дедо Мраз вярвах до голяма, всъщност тъкмо бях спряла да вярвам и нашите ми спретнаха номер и бучех на ляво и дясно че съществува, бях трети клас, след няколко месеца си признаха как са ме метнали и ме блъсна реалността.

Бубе, аз съм екстроверт, много мога да говоря пред хора, ама жестока борба имам вътрешно всеки път преди да го направя. Най-лесно ми е да говоря за себе си и работата ми.Това е тема която знам най-добре, най-много самочувствие имам в нея, така че със студентите започни първо за себе си и после им предай топката на тях. Много харесвам и elevator pitch описанието, има много информация онлайн. Успех
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: септември 30, 2020, 10:55:34 »

Бубе, най вероятно не. И аз съм така. След детето може би ми се намали- станах непукист, но не изчезна напълно тревожността. Сега пък ме притеснява че ако нещо се случи с мен и умра, баща му ще го разхожда вечно по къс ръкав, без аптечка и запечен lol   ( драмите на гледането на дете от мъж  lol )
Та всеки с драмите си, ама някои от тях ще ти изчезнат, ще се появят нови - здрави да сме.
Аз бих взела две кокошки, мисля че ще се хареса и на детето. Лошото е че роботът ще предизвика нездраво внимание, тамън е на вълна роботи... та ще трябва да държа дете в една стая, робот в друга стая. Ама нейсе.
Тамън взех да се посвещавам на събирането на пари за хубав робот и Али сутринта ми показа няква чанта. Много долнУ ! lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #307 -: септември 30, 2020, 13:10:30 »

Привет!

 Последно за робота. Ние също го пускаме стая по стая, защото все пак има кабели и неща да се разместят също. Никога не сме го пускали докато ни няма, макар на мен да ми е мерак. Новият модел бил усъвършенстван в заобикалянето на предмети, които са случайно разхвърляни или пък дори било то и кучешко/котешко а.о. Дали е така- не знам. Жана първо я беше страх. Тя мрази неща, които издават силни звуци. Сега вече й е любопитно, качва се на дивана и наблюдава, малко ни е като домашен любимец.Wink

 В Дядо Коледа не помня да съм имала голяма вяра. Най-добрият ми приятел почваше с ровенето за скрити подаръци сигурно от октомври. Нашите не са от тези мечтателни и обяснителни родители, дето да създават приказки наяве. Веднъж помня, че го играха сутринта, че е оставил до входната врата подаръци- не помня да бях впечатлена много дали е той или те. ММ има колежка дето е луда на тема Коледа, а е на 40+... кефи ме, че запазва нещо лудо и детско, но и ми е прекалено. Имам и една приятелка, дето пък украсява, пък меси, пък пече по 1000 курабии, но тя и за други празници го прави. Радвам се и на нея, но нямам нерви, да не кажа, че ми е и досадно да трябва всички хора на земята да са щастливи на един и същи ден. Жана преди беше впечатлена от идеята за Дядо Коледа, сега е за рожденния ден. Общо взето, която серия на Маша й допадне и я въртим всичкото време за "телевизия", тоест 3 епизода на ден.smile

За площадките... сега на Жана са й някаква мания. Мисля, че има бум в двигателното развитие, защото преди беше страхлива, а сега от няколко седмици се кефи и експериментира дори и вкъщи с разни екстремности, които преди не са й идвали на акъла. Днес излязохме за 30 мин, в студеното време няма възможност за ходене до далечни площадки, защото и ако завали нямам вариант за бързо прибиране... В близката днес имаше една тумба от малцинствата, обикалят и нямаше и почти никой друг. Ползват площадката да се качат на оградата на училището и псуват децата, които имат физическо. Чудя се да се занимавам ли да подавам сигнали... Училището е уж много реномирано, как пък някоя охрана на някой баща не ги е посплашила.Старите наркомани ги побъркват от проверки полицаите, а те нямат сили за нищо, но на тези не смея нищо да кажа, защото знам ли от къде ще изскочи цял катун...

 Иначе и аз след детето станах много по-общителна и нахакана. Някой път като ме дразни някой обяснявам уж на Жана как този е еди какъв си и така хем хората се смущават, хем още не съм си изпросила боя. biggrin


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #308 -: септември 30, 2020, 13:18:40 »

Да се цопна и аз от дъжд на вятър.
Ох и аз чистя с 300 зора, ма ми се налага всеки ден с пълзящо бебе и две животни, кучето особено бая косми пуска. Сутрон след закуска минавам с мопа, вечер след вечеря пускам робота да върти и ако имам сили след това пускам парочистачката. Тва е всеки ден и ми иде да се гръмна, а и два-три пъти си вършея с голямата щото има места, които са недостъпни за робота. ММ може много неща да прави, ама се сеща веднъж седмично да чисти примерно. За храната под детските столове се грижи кучето  blum Е, аз затварям вратите и пускам робота стая по стая, за да не остават "увълките" зад вратите.
О, вярвах си в дядо Коледа, как, доста голяма бях, ма и нашите се стараеха smile
Ако изобщо ходя по детски площадки (предпочитам домашната), гледам да са по-безлюдни.
Нищо от тия модерните не уважавам, още съм на етап Фейсбук lol
Мис днес е за втори път на таекуондо, голям мерак  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: септември 30, 2020, 13:29:14 »

Адиктед, пусни сигнал ако ти се занимава. Обикновено са точни и се отзовават. Или иди при кварталния.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: септември 30, 2020, 14:06:12 »

Здравейте!

Тъкмо прочетох статия, че октомври се очаква да е топъл и се зарадвах, защото трудно се климатизирам.

Днес ходих на фризьор да се подстрижа и сега ми е леко. Краищата ми бяха сухи и се оплитаха,  сега съм като перце.
Вървейки и минавайки покрай библиотеката импулсивно ми хрумна да си извадя карта, заради тръпката, но нямах късмет, защото бяха почивка, а нямах време да чакам.

Изобщо нямам спомен до кога съм вярвала в дядо Коледа.
Не чета и не харесвам книги с магии, фантастики  и т.н. Вчера пътувайки за градината и вече почти закъснявайки Алекс ми казва "Мамо, не можеш ли да направиш магия и да стигнем по-бързо?".  heart

След като родих станах по-общителна и нахакана мама, преди това бях по-стеснителна.  blush

Хайде хубав ден!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: септември 30, 2020, 15:26:22 »

Аз откакто родих станах по-необщителна. Ама преди се срещах с хора всеки ден, а вече не.
Не обичам да говоря пред хората, заради диалекта (български) и акцента ми (на чужди езици). Но мога да ги преодолявам.

Аз харесвам площадки - има приятели за Бамбук, заприказвам се с някоя мама. Само двамата ни става скучно. ММ не припарва до площадки. Като са двамата и по 3-4 часа обикалят. Ама аз не мога чак толкова, че ми се допишква. 2 часа и половина ми е ок.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: септември 30, 2020, 18:01:54 »

Не се научиха да ги обличат нашите уж представителни лица и това си е...
https://www.facebook.com/254192337927884/posts/5352496251430775/?extid=Zgqd3IypjKHEPhkm&d=n
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #313 -: септември 30, 2020, 19:25:17 »

Оф тая само като ѝ видя ретро обема и ми става лошо. Оставям настрана опитът за морски аутфит посред есен  girl_impossible
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 01, 2020, 07:31:53 »

Хайде в новата тема
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38300.0.html
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines