Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59105 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 28, 2020, 14:05:43 »

Здравейте и от мен!

След няколко дни е октомври омг

Булче, някъде го метнах Пухчо, много е пораснал.

Аз събота срещу неделя не спах. Преди да си легне, Бамбук каза, че го боли коляното. Гледах, нищо не видях. Легнахме си и в той в 1ч се буди с рев, че го боли коляното. Чудихме се дали е подуто. Заспа, ама се буди още 3 пъти. Сутринта стана, вика не мога да ходя. Ние се притеснихме, вече се чудехме къде да го водим на лекар. Той вика не искам на лекар и взе да куца. До обяд вече взе да ходи нормално и след обяд беше 3 часа навън. Та не знам какво беше това. Решихме, че може да е от растежа. Мен така ме боляха колената и това бяха казали докторите.

Вчера беше хубаво времето, днес пак дъжд.

На Бамбук му купихме от Лидл основно долнища за градината. Блузи и суитчъри от С&А и Primark. Така е за размерите. Той е 112 см и има и 110 и 116 см неща.
Тази година като изкараха гумените ботуши, на ММ му се стори излишно да купуваме толкова рано, защото още беше много топло и сега май ще трябва да не са от Лидл за негов ужас lol lol

Хубава седмица!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: септември 28, 2020, 14:10:47 »

Панди , от растежа ще да е. Брат ми така беше години наред. Аз имах един трик че да се успокои. Ако имаш безопасен сироп тип витаминен или дъвчащ витамин, му го давай посред нощ ако пак писне и кажи че веднага ще му мине от него. Брат ми се успокояваше и заспиваше, беше 5-7 годишен.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #272 -: септември 28, 2020, 14:16:48 »

оле милото, при него е от растежа най-вероятно, обаче се случва и след боледуване някакво да болят ставите. Хубав съвет е дала Еми!

Пухчо стана цяла топка, яде си, не си поплюва smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: септември 28, 2020, 14:32:25 »

Взехме си робот от Али.Някакво Ксиоми е, ново уж хубаво на дора цена.Добре де, ама мъжката част реши в събота и неделя като е пълна къщата да го разучава, което съответно не се получи, защото две госпожици любопитни пълзят след роботчето и се опитват да го докопат.Съответно остана на мен в "свободното ми време" да го пусна и разуча.Чисти хайванчето, бая боклук събира, особено с наличие на животно в къщи, но си иска време да му направя поне картите.Не за друго, ами чакам да заспят госпожиците, разчиствам му пътя от играчки и така.А играчки има навсякъде из апартамента иде ми да се гръмна вече.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 28, 2020, 14:52:50 »

Рат, от мола. И аз сигурно от месец исках да напазаруваме,  но мм все измисляше нещо и не стигнахме до там. Сега съм по-спокойна. Само яке му взехме от Лидл за есента, че ми хареса. Ама обувки сега трябва да търся да поръчвам сигурно.

Панда, дано да е било нещо моментно с Бамбук.

Маги, честит робот.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #275 -: септември 28, 2020, 15:08:30 »

Взехме си робот от Али.Някакво Ксиоми е, ново уж хубаво на дора цена.Добре де, ама мъжката част реши в събота и неделя като е пълна къщата да го разучава, което съответно не се получи, защото две госпожици любопитни пълзят след роботчето и се опитват да го докопат.Съответно остана на мен в "свободното ми време" да го пусна и разуча.Чисти хайванчето, бая боклук събира, особено с наличие на животно в къщи, но си иска време да му направя поне картите.Не за друго, ами чакам да заспят госпожиците, разчиствам му пътя от играчки и така.А играчки има навсякъде из апартамента иде ми да се гръмна вече.

ооо не ми се получи на мен с тея карти, уж ги ползвах в началото и после се отказах, всеки път излизаха криви. Пускам го в определена стая и приключва и местя.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 28, 2020, 15:16:08 »

Значи на път съм да правя същото, защото нямам време да го чакам половин час да се нагласи.Утре ако не направи карта на стаята на каката ще  без карти, нали така и така чисти, това ми е важно.Днес нашата стая и коридора, че другите нямах време да ги разчистя.Утре на каката и кухнята smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 28, 2020, 15:44:04 »

Много сложно звучи вашето бе. Аз моя го нося в кухнята и го пускам. Той си обикаля навсякъде и чисти. Ама аз съм в малък апартамент и смогва на едно зареждане. Инаме ни мога да му хвана края кога е изчистил в съответната стая.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: септември 28, 2020, 16:12:31 »

Слушам ви с интерес защото за ужас на домашните, съм на път д акупя робот и на мен и на майка. Ама не ща да ползвам карти и аз. Рат да каже и Булчето ако не се ползват карти, как се оправя роботът из стаята?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #279 -: септември 28, 2020, 16:27:04 »

ми пускаш и чисти, като приключи се прибира. Картата е малко изгъзица, просто е стая по стая, ама то и не можем да го пуснем да ограничаваме стаи че ни пречи
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #280 -: септември 28, 2020, 17:21:57 »

Привет!

 Ние също сме с Xiaomi.Имаме си и карти, имаше и ъпдейт и сега е още по-добре. ММ го е настройвал и всичко е точно. Не знам дали е било сложно, не съм присъствала на настройването. Аз лично съм много доволна. Понякога под стола на Жана го пускам на зоново след хранене, че с всичко сама има бая трохи.  smile

 Аз днес съм изцедена физически и психически и чакам ММ да се прибере и да си сипем вино. Открихме една площадка зад парка, скътана, нова и огромна. Бях мернала някъде, но не се задълбочих да я търся. Вчера отидохме и има сигурно 5 отделни конструкции пързалки, много пейки, 3 чифта люлки, фитнес и баскетболно огромно игрище. Днес пак бяхме там, после аз имах работа навън. Ж седя с баба си, но за пръв път имахме проблем с раздялата... Яд ме е за яслата, ама късмет, че сигурно на 3+ в детската ще е голям зор...

 Хайде наздраве понеделнишки.... Писна ми и готвене и се чудя какво да направя, че да има в огромни количества за дълго....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 29, 2020, 07:58:31 »

Добро ви утро.Значи роботчето вчера направи част от картата.Аз и без карти го ползвам, просто го пускам в съответната стая.Чисти хайванчето, доволна съм.Мопа още не съм го пробвала, но има време и за това, сега като вали и съм в къщи всичко ще пробвам.

Ох, хем се радвам, че днес ще си почина, хем не знам как ще издържа цял ден в къщи с тия двете.Само се навират в мен.В момента съм седнала на бюрото и двете са ми в краката под стола  crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #282 -: септември 29, 2020, 08:20:21 »

Маги аз изчетох някакви не добри отзиви за мопа,че пропускал вода и се развалял та реших да не го ползвам.

Ох днес беше ужас до градина+офиса, толкова дъжд, толкова коли, линейки, направо беше ужас. По пътя слушах по nova news Картанджиев, голям образ е значи този човек, всичко с толкова сладко обяснение и забавно го казва, трябва му комедийно шоу хахах
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 29, 2020, 09:01:37 »

Добър ден!
Булче, вярно днеска трафика беше ужас. По България с 40-50км.  crazy Добре, че все пак стигнах на време.
Еми, аз моя го нося в кухнята или спалнята /станцията му е в хола/ и го пускам. Преди това съм му разчистила, да може да мине и да изчисти хубаво. Чисти си чудесно и без карти. Мопа е задоволителен, но пре слаганто мокря самия парцал с препарат, за да е добре намокрен. Обира хубаво прах, за упорити замърсявания не е най-добрия вариант.
Адиктед, вие сте открили парченце от рая с тази площадка  Wink И аза си бях намерила такава, ама взеха да се събират много гаменчета и вече не ходим на нея.
Спорен понеделник!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #284 -: септември 29, 2020, 09:28:55 »

Привет!
Булче, аз съм доволна и от мопа. Има си цака и май дюзите понякога не са правилно пробити, но могат да се допробият. Продават се и резервни, но досега не сме имали нужда, а пускаме наравно прахосмучене и моп. good

Рат, около нас има много нови площадки, но мен ме е яд, че паркът дето ми е срещу улицата много се насели с тъмни сънародници на тумби и са станали много нагли и агресивни. Тя си ми е сантиментална, защото Ж. там израсна, а и другите са далечни за ходене пеша от нея и трябва да взимам триколката и да бутам. 30 мин общо в двете посоки и там обикаляне след нея защото аз не мога все още да я оставя без помощ на някои места и се скапвам. Ако се повтори и следобед плюс готвене и съм гроги, та и аз май съм благодарна, че заесенява, но пък и вкъщи си трябва занимавка. Днес бях вече на "фризьор", "гост на рожден ден" и сега куклата се обслужва и приспива, та имам малко почивка. biggrin

Имам ходене до Еконт, мъчи се да пекне и се чудя дали е студено да направим един тегел до там да глътнем въздух.

 Уютен вторник!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines