Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:16:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59112 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: септември 25, 2020, 11:09:24 »

Здравейте!

Аз вчера пренаредих гардероба на Бамбук и днес вече е за есенни дрехи. Цял ден е дъждовно и мрачно.
Добре, че ги наредих дрехите, защото купуваме, изпирам ги и ги оставям другата, защото стояха още тениски и къси гащи само. Та се оказа, че има прекалено много блузи и малко долнища.

Бамбук сутринта пред градината каза, че има сопол. Ако бяхме с колелото щях, да имам обяснение, ама бяхме с колата  angry Изведнъж есента и зимата ми се сториха ужасно дълги и взех да се чудя на пролет дали ще съм с акъла си.
Та това ме връща към вчерашните ми размисли - сега сигурно ще трябеа да звъня да отменям часове  nea

Каквото такова.

Хубав ден ви желая.

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #256 -: септември 25, 2020, 11:33:41 »

Здравейте, момичета!

Аз от много дълго време не съм се включвала, последните няколко дни хвърлям по едно око и се опитвам да се включа smile гледам колелото се е завъртяло на старите теми blum


При нас е голям водовъртеж,  2 много трудни месеца изкарахме и сега пак сме на въртележката. Майка ми получи инсулт... хвръкнахме до Бг, търчахме по болници и сега дистанционно действаме.
Голямото дете тръгна в първи клас, присъствено. Все има за какво да се мисли. Точно вчера казвах на мъжа ми  как до края на август спокойствие и лежерност и буквално за един ден сменяш оборотите.
Това от мен засега, ще дочитам и ще гледам да се включвам smile

Стискам палци на всички, които имат нещо днес!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: септември 25, 2020, 13:27:04 »

Алексия, стискам палци всичко да е наред! Дано да е добре жената! Разкажи за първокласника.
Панде, кураж! Дано да е просто от студа и да няма нищо.
Свекърва, голямо наблюдение си му ударила, евала!  Bravo Аз такава самоанализа никога не мога да си направя. Само открих, че не понасям душ гелове и ми стават обриви от тях.
Аз купих поарък за едната рожденичка. Взех хубава книжка с прказки. Нямаше още една, но ще взема за другата същото. С дебели корици и хубави илюстрации. Ако не им се чете, могат да ги преподарят, та съм отметнала задачата.
Вече с нетърпение чакам да става 17.00, че ми писна!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #258 -: септември 25, 2020, 13:56:04 »

Привет!

 Аз също съм в отбора на страдащите от кожни заболявания и като съм нервна избиват. Ходих преди да забременея та и тъкан ми взимаха за биопсия и докато пих и мазах добре. Спра ли пак зле. Кожен дерматит го изкараха и толкоз. Свекс, аз нали като бременна проявих реакция 1:1000 и от тогава внимавам с тия странични на лекарствата. ММ също докторите една пролет като видяха, че има застраховка какво ли не го тестваха и от тогава си научихме урока. Тръгна от болки в стомаха, стигнаха до тестове за хепатит Ц (защото имал татуировки), увеличен черен дроб и простата. Тъкмо бебеправехме последният доктор като го видял казал "А ти да не си от тия дето ходят с един наръч изследвания, докато не им намерят болест и моите показатели са такива, пък имам 2 деца, ходи си." Изобщо тогава не бяхме тръгнали да мислим, че може от болки в корема да са причина за безплодие и не е и казал дума пред тоя доктор, а той егати успокоението вкарал...Добре, че на другия месец се захвана Ж., че ММ вече се беше отписал. beating
Аз сега по празниците си изкарах акъла и си трих сол на главата залудо. Пролетта 2019 взех да пробвам от Била ягоди уж с намалени пестициди и Ж. яде и беше добре. Реших, че няма алергия и на другия път нямаше такива био. Взех обикновени. Е, като цъфна на баш 24 май като майска роза за празник. 2 пъти до Александровска тичах, че първият път лекарката ме изнерви, че се опитваше да ме изкара малоумна, че съм дала ягоди. Тази пролет на никой не му беше до тестване има ли алергия Ж към ягоди и така си остана. Сега като ходихме до Квартал викам ще взема сладолед от Gelatto&Latte нали са био нещата им ужким и аз съвсем изключих взех ванилия и ягода. Яде си детето, аз почнах да го мисля. На др ден става с пъпки по бузата. Цял ден се тръшках, докато се усетя, че е комар. crazy

 И ние в последния 1 час си преправихме плана за идните седмици и сигурно и още промени ще претърпи. Тая зима ми се вижда и на мен, че ще е много дълга и несигурна, а от нея пък зависят близките години.... За капак и ремонтът на апартамента тръгна с фалстарт. Сега и колата за ремонт... Ще циклим паркет с доверен човек.Аз искам да стане тъмен паркета, защото мебелите за тази стая са тези, които имаме на Ж. + гардероб от същата серия и искам и едно легло тип кушетка за възрастни, ако дойдат, но то го няма същото тъмно като останалото обзавеждане. За да не стават 3 цвята исках паркета да е тъмен като кошарата и скрина и само леглото да е бяло. Човекът казва, че тъмният лак не може да гарантира, че няма да стане на петна. След изцикляне пък светлият сега паркет ще стане още по-светъл... Сега се чудя аз ли все искам невъзможни неща и сама си го правя трудно.crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: септември 25, 2020, 15:40:15 »

Адиктед, аз ягоди дадох на компот на три години, прекалено много се наслушах и реших да не рискувам.
А за сложното- сама си го правиш, от прекалено много мислене като мен.
Правилно са казали на мъж ти, аз затова и не тръгвам по иЗследвания, зъболекарят ми виси само, ама да мине тоя ши*ан месец...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #260 -: септември 25, 2020, 22:52:35 »

Еми, има хора дай им да се изследват. Сега нали ми се налага да си пускам кръв и мъжа ми да не изостане ... и той да си пуснел ... викам - имаш ли оплаквания? - Ами не. - И що да се изследваш, да изхарчиш малко пари ли? - Може да ми открият нещо!

Какво ще открие пкк на човек без оплаквания не съм сигурна ... ама ето, да не изостане и само мен да изследват smile

Боли ме таза, боли ме пъпа, много ми е голямо шкембето ... искам да се оплача biggrin

Преди няколко дни ми правиха и 2 ваксини в 2те ръце ... колко тъпа идея... като те болят и двете ръце на коя страна спиш?!?!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: септември 28, 2020, 07:34:56 »

Добро утро!
Как прекарахте почивните дни?
Ние събота слагахме вино, вечерта се събрахме с приятели и откарахме до никое време. Добре, че вчера поспах с Ники на обяд.
Виви, защо ти бият ваксини сега?
Лека и спорна седмица!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #262 -: септември 28, 2020, 10:47:37 »

Добър ден! Уикенда бяхме микс между почивка, срещи в парка и есенно разчистване. Купих разни кутии, за да подреждам по-ефективно, но явно се увлякох с разчистването и най-много да ходя до Икеа да ги върна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #263 -: септември 28, 2020, 10:55:41 »

Здравейте!
Не съм чела последните 5-6 страници. Кога е било последно така?! Обаче тези дни бяха страшно натоварени.
След почивни дни със сватба, следващи почивни дни с рожден ден и последните почивни дни пак сватба мога да кажа, че имах социален живот. Навъртяхме от петък до вчера 700 км, ожених братовчед, огледах и харесах мацката, която е с друг мой братовчед... Wink Беше много хубаво, обаче времето изобщо не ни стигна! Искам поне седмица там!
Самата сватба беше страхотна! Отдавна не бях попадала на сватба, която е индивидуално правена и мислена. Имаше си свой облик, без да е помпозно еднакво с всичко останало.
Връщането беше кофти с всички камиони по пътищата. Изобщо тая глупост, че им отмениха забраната за пътуване през почивни дни, много натоварва цялото движение.

Кокона беше два дни болна миналата седмица. Стабилизирах я, за да може да е с нас. И тя се поизмори от емоции. Днес едва стана за училище. Довечера е на тренировка за първи ден и се вълнуваше от сутринта.

Ако успея, днес поне ще чета кой какви ги е вършил Wink Лек ден на всички!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #264 -: септември 28, 2020, 11:33:30 »

Добър ден!

Мен този уикенд ми е нещо тъмна Индия, изобщо не го усетих. Петък бяхме на фирмено парти, прибрахме се в 2 и заварихме опикан коридор от Пухелчето, та чистихме по никое време (под чистихМЕ имайте предвид МЕ, аз). После то се разигра това коте и ме вдигна в 06:30... Та деня проспах по диваните и накарах мм да заведе Звяр на тенис. Двата дни горе-долу протичаха в готвене, аз застуди ли и вадя брашното и почвам да меся хаха, та правих пирожки с лук и картофи  blush

Не запомних друго какво сте писали, лека седмица на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: септември 28, 2020, 11:58:42 »

Булче вие май тренирате за второ lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: септември 28, 2020, 12:41:26 »

Привет от мен, как сте?Аз се забавлявам тия дни с една робот прахосмукачка, много хубаво нещо, ама защо пак аз трябва да оправям всичко не знам.
Както и да е събота нищо смислено, освен готвене, не правих, в неделя поне се разходихме.

Днес имах смислена работа в банката и дано цялата седмица ми върви добре.

Спи ми се и дано полегна след малко, отивам да приспивам бебета.Целувки!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #267 -: септември 28, 2020, 13:00:12 »

Булче вие май тренирате за второ lol

хахха то ще е трето, според Звяр, аз съм майка на котето, той бил баща, а тати му бил първи братовчед  badgirl

магито какво му правиш на робота бре?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: септември 28, 2020, 13:06:43 »

Здравейте!

Тук нещо се мръщи времето, но все пак пуснах пералня и прострях. Метох и терасата след бурята от онази вечер, че цялата беше в листа. Пуснах и прахосмукачка навсякъде. Сутринта станах по-рано и свърших, каквото имах на лаптопа преди да се събуди детето. Сега остана да измисля какво да сготвя. Иии дано да остане време за кафе и книга.

Мм тази събота беше на работа, та не го почувствах като почивен ден. В неделя ходихме да пазаруваме за Алекс. Доста неща накупих, остана обувки да му намеря. Когато беше по-малък много пазарувах по интернет, но сега не смея, защото е трудно да оцеля размер, без да го видя. Един с един не са еднакви.

Хайде хубава седмица!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: септември 28, 2020, 13:29:19 »

Маги, я разкажи за робота? Какъв е? Доволна ли си?
Булче, тамън ще танеш многодетна майка и ще имаш предимства  Wink
Миме, от къде пазарувахте? И аз имам да пазарувам за Ники, ама все не ми остава време. Смешно звучи, ама не мога да намеря 2-3 часа, за да отида до място Х и да намеря каквото ми трябва.
Али, къде бяхте на сватба?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines