Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:54:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59092 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 21, 2020, 13:43:42 »

Еми, то верно си е за дразнене. Дано скоро му мине сляпата неделя и да се осъзнае  Wink
Булче, доста добре звучи за спорта. А наистина защо няма да има спорт при вас? При нас май има някви, че искат да попълваме извънкласни дейности. Дано бързо мине сопола!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #196 -: септември 21, 2020, 13:43:56 »

Дам, заради пандемията, само рисуване и английски има.

А иначе ако се месиш по зле ще стане!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 21, 2020, 13:48:49 »

Права си, няма да се меся.
А това за спорта не го разбирам, рисуването е по опасно, глава във глава ако са ...
А футбол примерно поне до ноември можеха да им оставят навън- спортът е здраве.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 21, 2020, 13:50:47 »

Прасенцето Пепа като  е на излет и почва: "Дърво, дърво, листа,   . .... Скучно ми е " lol lol lol

Аз брат нямам, ама зет ми да си я държи сестра ми. Девер ми е загубена кауза. Ама ако се излъже някоя, ще я черпя.

Р, какво стана с тези дето ги сватосвате?

Свекърва, бебе З още ли е по морето?



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #199 -: септември 21, 2020, 14:08:29 »

Права си, няма да се меся.
А това за спорта не го разбирам, рисуването е по опасно, глава във глава ако са ...
А футбол примерно поне до ноември можеха да им оставят навън- спортът е здраве.

Смесват се групите, за това
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 21, 2020, 14:11:55 »

Здравейте!
Напоследък чета по диагонал и нищо не помня.
Вече по всичко си личи, че лятото си отива и есента е вече тук. Застудя си, вечер без яке не става. През нощта и само с чаршаф е студено. Много рано се стъмва и парковете от рано са празни. За човек, който обича лятото и топлото, не ми харесва така, но следващата година пак.

Алекс тръгна на градина на 15-ти, ходи няколко дни и сега се гледаме, защото е с хрема. От групата му половината писаха, че също няма да ходят тази седмица, та си е в реда на нещата. Не съм и очаквала друго. Приключения са си, не е моето нещо, но ще пиша и в нашата тема.

Днес се опитвам да свърша 100 неща наведнъж и почти успявам.

Хайде хубава седмица!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #201 -: септември 21, 2020, 14:18:38 »

Хаха Панде и ние днес си имахме същата Пепа Пиг в зоопарка.Беше спокойно, обаче масово децата мрънкаха и не им беше грам интересно. На 3тата клетка Ж. даже се сърдеше, че я вдигам да й покажа нещо. Такъв провал не сме имали скоро и не съм очаквала. Замислих се, че на фона на предните години изглежда добре, но сравнена с Барселонската, дето май пак Пандето ми препоръча тогава няма никакви активности така че да се привлекат децата. Там имаше програма с часовете за хранене и обгрижване на различни животни, разни беседи и игри, а тук клетки и тук-там някое будно животно. NO Добре, че за след това бях замислила да ходим до Квартал за обяд и там спасихме положението. Много й хареса рови се в камъните, хапна си сладолед, танцува. Ядохме в копманията на Папи Ханс даже.ММ тъкмо вика Оф къв е тоя Папи Ханс уонаби и аз Ми то е той. Имаше някакви първокурснички дето се наговаряха коя да говори за автограф със силен варненски акцент. blum

 Зълвенските не знам ама етървенския синдром тепърва ще ме тресе като станем комшийки. Иначе да, колкото повече се говори, толкова повече не увира глава, та най-добре всеки сам да си стигне до изводи. Wink

Булче, видях го тенесистът. Браво, дано му харесва поне за раздвижване, пък и за повече good

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 21, 2020, 14:56:47 »

Булче, много странно, при нас май си има активности. Днес ще разбера де, ще го записвам на квото има, той и без това е опозиция и на нищо не ходи, освен ако не го умилостивят. Миналата година беше завлякъл едната госпожа да му пази страх и така беше се съгласил да иде на приложни изкусва. После ми вика " искам да ме запишеш и мене", а беше записан, говорих пак с госпожите, той не искал да ходи, само ако иде и госпожата   pardon . Накрая беше почнал да ходи на футбол само. Ще го видя тая година как ще е.
Панде, че то това си е класика. Аз до ден днешен съм така за някои неща.
Тия дето ги сватосвахме, от срам момъка нищо не направи. Сега се опитвам пак да уредя среща, той иска, ама го е срам да я покани сам  crazy . Та навивам девойката да излезем още веднъж поне и дано му мине сраха.
Миме, все едно сме в различни ширини с тебе. При нас си е светло все още до късно почти, играят до никое време, дори и по тъмно и парка си е пълен. Идеално е за спане на отворен прозорец с чаршавче, не е жега, абе идеално си е. Вечер си стоя още по къс ръкав и пола над коляното. Само сутрин е малко по-хладно, ама аз излизам в 7,20
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: септември 21, 2020, 15:10:33 »

Адиктед, Бамбук на 2г в зоопарка в София. Хареса му, но през цялото време си го предавахме, защото ако не го вдигнем, не виждаше. След това в зоопарка във Виена между 2,5 и 3,5 години е ходил сигурно 15 пъти. Но там е много kids friendly. От една година обаче не съм ходила.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 21, 2020, 15:56:29 »

Рат, ти не обичаш топлото колкото мен, явно.  blum 20.30ч вече е мрак, повечето деца, сигурно заради детска градина/училище се прибират по-рано. Ние преди наистина до късно сме били навън, 20.30ч си е рано. До преди два дни спяхме на отворен прозорец, но се събуждам от студ и Алекс спи все отвит, затова вече отварям за малко. За мен си е вече есен и колкото и да е топло, няма да е както преди седмица-две.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #205 -: септември 21, 2020, 16:01:53 »

И на мен от 2 нощи ми е студено. Смених летния чувал на Ж. с есенен снощи и на отворена долна панта ми се стори дори за тънко одеало. Вчера към 8 без 10 вече слънцето се скриваше, та Рат, ти да не си сменила географските ширини и ако да, кажи да идваме на лято biggrin
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 22, 2020, 08:32:02 »

Добрютро, как сте?Ние вчера имахме и годишнина, сутринта бях забравила smile Ние не си правим тематични подаръци.Вчера поръчахме китайско и се радвахме на трите приказващи/крещящи човечета в къщи.Догодина се надявам да можем да излезем някъде само двамата, но за сега сме така, пълна къща smile

Моя мъж и каката заминаха на баскетбол, днес малко ще помързелувам smile

Хубав ви ден!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #207 -: септември 22, 2020, 09:51:03 »

Маги, и тоз празник ни е общ. Wink и ние си поръчахме храна за вкъщи, подарих му медена чаша, че ни е такава годишнинаната. Не смятах да правя подаръци, обаче ми хареса чашата.

Тук затягат мерките ... някакво безумно затваряне на заведенията в 10? Що за глупост ... щото до 10 няма вирус ли?! Ще чакат като предния път да втасаме хубавичко и пак ще затворят всичко.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 22, 2020, 10:29:19 »

Здравей и честит празник!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 22, 2020, 13:47:47 »

Виви като спомена мерки.. Панди, нещо да се говори ново за затваряне на Австрия, защото по вас се ориентирам що годе и за германците?
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines