Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:26:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59110 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 18, 2020, 07:37:47 »

Добро утро, как сте дами?Днес е петък и после малко почивка.Ние в неделя сме на първия рожден ден за тази година.На вън ще е и за това мисля да ходя, а и сме контактни с тези хора, така че не се притеснявам.Той мъжът е доктор, но в град като Плевен не можеш да избягаш от лекарите  blum

Започна странното време топло/студено, сега почвам да се чудя как да обличам тия двете госпожици.Започвам и да вадя дрехите за по-хладни дни и да видя какво ще ми трябва за зимата и да пазарувам.Вчера и телефон на мъжа купихме без да сме го предвидили.Ама няма как и това се случва понякога.Сега една самочистеща Изаура е на дневен ред, че вече нямам сили.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 18, 2020, 08:07:22 »

Добро утро!
Как сте петъчно?
На мен ми е някво смотано, сигурно ми липсва Ники. За пръв път от месеци нямам ясен план за уикенда и това ме доизнервя. Има вариант да заминем днес, ама не ми се ходи реално. Накрая може и да си остана аз в нас и да оправя къщата най-накрая.
Маги, весело изкарване на рдто. А какъв подарък сте измислили?
Другата седмица организирам псевдо родителска среща, че трябва да събирам пари  ида поръчвам материали. Мислим да облагородим площадката на децата в детската.... Все забавни неща предстоят, време и трудоемки, ама няма начин.
Спорен петък!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #182 -: септември 18, 2020, 13:21:10 »

Привет!

 Ние днес сме в ново ежедневие. Без ММ вкъщи. От една страна ми е по-спокойно, защото сутрин не бързам да изведа Ж., за да не пречи на баща си, а и от днес като че ли е по-хладно и съвсем не става за ранно излизане. Тя както преди не искаше баща си, сега пита от време навреме къде е. Да й е под ръка, за да не го иска. blum

 Аз реших да й купим нови играчки поетапно, защото ми се струва, че нейните са й вече бебешки, но пък се сблъсквам с въпроса, а какви да са. Ще пиша повече в нашата тема. blum

 Ще правите ли дълъг уикенд? Аз се чудя за зоопарка, ама в понеделник и може би в неделя да се качим на новата линия на метрото, че Ж. като минаваме през подлеза само ми вика, че иска да се качи на това влакче. И без това скоро тая линия ще е най-близката ни удобна, та да видим как е. good
 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 18, 2020, 14:10:24 »

Адиктед, пробвайте я линията, все още не е толкова натоварена. Аз вчера се возих за пръв път и ми се видя доста спокойно за 7,30сутринта де.
Играчки аз много много не купувам за у нас, гледам навън да играе. Основно нещо за сглобяване, пластилин и някви такива нещо има и се заиграва като сме в нас. Сега и аз почвам да мисля какви играчки да взема за рождения му ден, които да го забавляват вечер у нас, когато почва да се  стъмва в 17. Мисля някаква писта да му вземем, ама още не съм гледала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 18, 2020, 14:18:43 »

Адиктед, и мен ми беше по-добре, като не се налагаше да се съобразявам с работещия. Не че аз почивам, ама нейсе.
Аз бих ти предложила няколко конкретни неща, някои от които може да не са точно за сега, но ще са ти полезни мисля.
http://mlstore.eu/product/product&product_id=11197
https://www.amazon.co.uk/Miniland-31804-Suitcase-Pegs-Multi-Color/dp/B00C86BEZY
( има я в дундьо )

https://malchugani.com/magniten-konstruktor-rozov-31-chasti-magnetic-blocks-ocie-otg0903153/
https://mystorebg.com/product/detski-laptop-na-blgarski-yezik-obrazovatelen/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: септември 21, 2020, 07:11:40 »

Додро утро, как сте?Аз изпратих домочадието и вече съм на линия.Събота и неделя бяха доста интензивни и днес направо нямам сили.Отразих и един МОЛ, за подарък, но взех и на каката и на таткото нещо, за мен няма естествено(не си харесах нищо)
От както се захлади стана по-добер спането с бебетата и аз поспивам.Голем кеф е.
Хайде хубава и спорна седмица ви пожелавам.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 21, 2020, 07:18:29 »

Добро утро!
Маги, щом нищо не си си харесала трябва пак да отидеш  Wink
Ние събота брахме грозде, после излизахме малко на нощен живот. Вчера сутринта си взех Ники и братовчедка ми даваше зор да ходим до Банкя, та малко с наще се видяхме и така. Общо взето нищо особено.
Радвам се, че утре е почивен ден, ще се наспим уж, ще се видим с приятели на барбекю.
Спорен понеделник ви желая!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #187 -: септември 21, 2020, 08:36:24 »

 Добро утро!

 Ние сме с интензивен график от разходки. Допивам кагето и тръгваме към зоопарка. ММ си взе отпуска днес и се надявам да е по-спокойно там. Решихме да сме си софийски въпреки дългия уикенд и ни е много хубаво. Днес мислим да хапнем в Quartal след зоопарка. За утре нямахме план, но видях, че има Sofia Summer fest и май утре и там ще се завъртим. smile

 ММ каза, че новият офис им е много хайтек. До асансьорите имали UV дезинфектанти, навсякъде сложени и други обикновени. Следяли на рецепция и им казвали в кой асансьор да се качват. Звучи ми по-добре отколкото очаквах, та...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 21, 2020, 10:20:03 »

Добро утро и добър ден! smile
И ние имахме гроздобер вчера, ама беше приятно и разнообразие, пък и ме напече малко есенно слънце.
Маги, защо не си избереш нещо онлайн? Мен по моловете почнаха да ме дразнят, станали са едни мързеливи покрай пандемията и са се отучили отново да работят и да са любезни!
Поръчах лачена зимна раница на майка и си самопоръчах подарък за рождения ден другия месец, бюджетът е одобрен снощи от домашните lol - няма да е трудно да се сетите че е чанта, джиджава, с лястовички и ресни lol
На брат ми му заръчах да ми вземе faux fur палтенце късо, да ми върви на чантата в цвят крем. И въобще, тази година не си поплювам, за неговия рожден ден се изръсих и аз и му връщам жеста lol
Ако някой се сеща работеща хомеопатия за цистит, ешерихията на майка пак се е появила, при какви ли не светила я пращах, ефект нулев. diablo
И за мен спането е по--хубаво като се застуди, не за друго, ами няма бой за вечно отворения прозорец, който мразя lol
Адиктед, всичко ще се нареди, само дето си като мен и препремисляш по сто пъти нещата, да се мъчиш.  blum
Не стига другото, ами ми връчиха да избирам подарък за момиче гадже хипарка, но мисля че се справих. crazy Малко ме почва зълвенския синдром и се стремя да се контролирам, но виждам някои неща, които не ме кефят.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 21, 2020, 10:35:14 »

Зълвенския синдром lol lol lol

Здравейте

Ние в събота се разхождахме в нашата гора. Има пътека до една кула, която започва от следващата пресечка, но не бяхме ходили до сега. Той Бамбук и сега е малко като прасето Пепа на излет, ама добре е вече.
Вчера само около блока. Нищо интересно.

Булче, видях, че един сериал дето ти го гледаш е обрал наградите Еми. И Зендейа е спечелила. Този сериал с нея исках да го гледам.

Пожелавам ви успешна седмица!

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #190 -: септември 21, 2020, 11:15:10 »

Еми, вземи и д-маноза - или от амазон или от някоя аптека в Бг, мен само това ме спаси и мама като имаше проблем и на нея й бях взела.

Аз съм пила тези 2 марки:
https://www.sweet-cures.com/waterfall-d-mannose-tablets-1000mg.htm?s=GS-UK-TPL&gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdv30D2X0vwKMEq9m5XMzsxTjbvu1I2QI5rq_DsRVK_Z8WqNTdjkMRwaAnEDEALw_wcB

https://uk.iherb.com/pr/Now-Foods-D-Mannose-500-mg-120-Veg-Capsules/525?gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdsqYD7gVihRpiSPGAya1PzPwG5yRzskS4JE9J1dUkV1b1z-n-qWl6AaAk8cEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

И двете вършат работа. Естествени захари са, които изчистват бактериите.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: септември 21, 2020, 12:20:20 »

"Бамбук и сега е малко като прасето Пепа на излет"- какво ще рече това? Преведи за по-простите моля.
Еми, уби с тоя синдром. Ама явно нещата са сериозни щом те дразни  Wink
Булче, Свекърва, Киви и дрегитекъде сте? Как сте?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 21, 2020, 12:52:06 »

Рат, дразнят ме някви хватки които са ми ясни, правят се с егоистична цел- разделяй и владей, както и факта че за месец заедно, вече почна да се бърка в ремонти и неща негови, които е малко рано да са й работа.
Нашите също не са много щастливи, защото му помагаха финансово за ремонта, а сега заради нея уикендите е нонстоп в мола. Също така вече два пъти отивам там за да нося материали за ремонта и дори масата не си е дигнала от вечерта.
Малко ни намирисва историята на използване, затова съм в леко съмнение и осторожна. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #193 -: септември 21, 2020, 13:31:05 »

Малей Еми, звучи като за ЗЪЛвеене... Хем не иска човек да се меси, хем пък брат ти е... Аз така нали празнувах като го заряза арменката. Пу пу услуга му направи, страхотна снаха си имам, копие на майка ми е хахаха.

Ох нас ни застигна сопола, под нас имам предвид Звяр. Не знам как процедират в градината, но отвсякъде чувам че за сопол и кашлица директно ги връщат, а градинския сопол няма лекуване... Отказвам да тъпча антибиотик, та ще видим как върви днес и утре.

Панде, и ние като вас, уикенда открихме Искъра хахах, оказа се че е на 5 минути от нас, та се пошляпаха с гумени ботуши в реката. И на тенис го водих, много беше доволен, треньорката ни е приятелка и също ги похвали много. Та ще ходим всяка събота, да се раздвижват, че няма да има спорт в градината.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 21, 2020, 13:35:58 »

Ми за зълвеене си е, ама пък и не бива да се конфронтирам с него, защото ще си постигнат целта други хора така.. та си безсилствам за момента
Защо нямат спорт в градината, зарад пандемията ли?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines