Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:43:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59097 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #165 -: септември 16, 2020, 14:43:43 »

А, Свекс, ти вчера за краставици май питаше. Аз имах също много и се чудех какво да ги правя и бях мернала кюфтета от краставици на принципа на тиквичките. Също има и едни осолени кисели краставици дето слагаха по дюнерите преди, сега отдавна не съм яла дюнер, но ми бяха много вкусни. Такива ми ти идеи ми идват. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 16, 2020, 14:52:38 »

тя Свекс вече ги раздаде краставиците  blum
А за майките с деца- сигурно пак в тази връзка дето викаш за маските- да не си заразят децата. Или ако има някое болно от грип и зарази майка си, тя да не пренесе паниката в офиса, че доде се разбере че не кашля от корона, ще й съберат крушите... nea
моят ентусиазъм за готвене е нулев лятото и си прося от майка да ми оставя порция. Айде месото няма как- готвя редовно. Но за мен- няма шанс да се навия да висна над печката. pardon
Това с шатрите е отлична идея.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #167 -: септември 16, 2020, 15:01:50 »

То хубаво, ама бащите не могат ли да ги натворят същите неща. Малко "диск*рминация" ми идва.Другото дето се бъзикаха като ни пуснаха из парковете "Моля г-жа Фандъкова да дефинира по-точно "родители и малки деца", защото не мога да убедя майка ми, че съм на 43 и нямаме право да се виждаме в парка" сега може да се приложи и за офиса. blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 16, 2020, 15:03:16 »

Поздравления за ТУ,   Бубе! Пожелавам ти успех! Дано не толкова притеснителна колкото мен Wink Честита годишнина!

И аз бях на фризьор днес - стилист Пандьо ме боядиса lol lol

ММ хич не иска да ходи в офиса. Явно му стига да си говори с мен и Бамбук. И чат пат с колегата му, който сега се премести тук. Колегата му за сега ходи в офиса, но той трябва и да навлезе в нещата все пак, а от този екип ходели. Екипът на ММ  не ходят, даже повече са си по родните държави.

Толкова е лятно и днес, а утре се очаква дъжд.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 16, 2020, 15:16:27 »

Адиктед, ти си по яхнала метлата и от мен бре! Недей така да им го приемаш офертата за майките с деца. Мен първо не ми е хрумнало така да го помисля, второ- аз лично съм с наблюдението, че жените сме по кекави.
И аз бих предпочела да не съм първа линия до потенциално болен в офиса.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #170 -: септември 16, 2020, 15:21:48 »

То хубаво, ама бащите не могат ли да ги натворят същите неща. Малко "диск*рминация" ми идва.Другото дето се бъзикаха като ни пуснаха из парковете "Моля г-жа Фандъкова да дефинира по-точно "родители и малки деца", защото не мога да убедя майка ми, че съм на 43 и нямаме право да се виждаме в парка" сега може да се приложи и за офиса. blum

Ама ти гледаш само от твоята гледна точка, когато връщахме хората в офиса ние направихме същото, майките с деца за предпочитание да останат вкъщи. Защото върнеш ли ги в офиса и почнат ли децата да боледуват ги губиш като работна ръка, а така са ти гарантирани че ще си работят. Отделно връщането се налага заради бизнес нужди, не знам какво работи мъжа ти, но сигурно си имат причини. Аз малко гузен негонен бяга,болна тема си е за всички, доволни на 100% няма как да има, но когато се налага се налага...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 17, 2020, 07:31:08 »

Привет, как сте?Как я карате днес?Аз съм малко работна, на среща ще ходя и оставям близначките с майка ми за първи път за бая време.Ще си се гледат почти цял ден.

Аз бих предпочела също да работя в офиса.В къщи все нещо има за правене и гледам в почивките да го оправя и накрая съм по-изморена и пребита.Гадно е.

Айде хубав и успешен ден от мен.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 17, 2020, 09:47:43 »

Добро утро!
Аз съм 50/50, ако имах възможност поне 2 дни бих си работила от нас. Особено сега, когато всеки ден трябва да пътувам по 1 час и повече в посока. По цял ден с хора и то разбира се все криви и недоволни. Ама това е положението.
Днес се возих на новото метро, харесва ми, стигам за същото време като с кола, ама когато водя Ники не ми е опция. А и съм лигла свикнала с кола  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #173 -: септември 17, 2020, 11:36:20 »

Честит имен ден на Бубето! heart Имаме ли друга днес?
« Последна редакция: септември 17, 2020, 11:42:30 от bulche91 » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 17, 2020, 13:11:10 »

Привет и честит празник на всички!

Благодаря ти, Булче! smile Чувствайте се почерпени за мое здраве и за това на баща ми  give_rose

Панде, не знам дали съм по-притеснителна от теб, но сигурно е така (всъщност не познвам по-тревожен човек от мен  tease ) обаче ще работя върху самоувереността си постепенно, много искам да преодолея себе си.

Днес се включих онлайн теста на конференцията, която ми предтои. Поне се успокоих, че далеч не съм с най-лошия акцент  Girl_hide

След малко съм на фризор, вълнувам се! (гледай какво нещо, не съм осъзнавала, че ми е липсвало такова време, само за мен си, да се поглезя)



Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 17, 2020, 13:12:09 »

Честит имен ден, Бубе!
Честит празник на софиянци!
Бубе, от дни забравям да ти кажа, че те видях в Ахтопол на плажа. Разхождахте се с тм. Май на 7,09 беше /то вече ми се вижда като преди 100год/. Ама докато ти се обадя и минахте. Много ми хареса жълтия ти бански  Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 17, 2020, 13:16:01 »

Мерси, Рат! smile

Ох, жълтият ми бански, той е много зле тази година  badgirl Загуби си цвета, разпусна се, абе пълен боклук - това ми се случва всяка година за жалост, не мога да си намеря траен и хубав бански, без значение колко пари давам. Не си ме видяла в най-добрата ми светлина  blum Колко щеше да е забавно обаче да се засечем, какъв е шансът!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #177 -: септември 17, 2020, 13:18:08 »

Привет!

 Честито на Бубето, с това най-желано богатство, което има за име, няма как да не е на крилете му винаги! Иначе родната свекърва все настоява, че и аз имам имен ден, та стават 3 и никой не съм празнувала никога...

 За офисите няма как съобразяваме се и не яхвам метлата, защото трябва някой да се връща, а срещу псевдомерките, защото за мен са такива, но няма да се отплесвам. Играем както ни позволява играта и това е.Wink
 Днес ходихме да избираме цвят за стените за стаята на Ж. Уж ни беше ясно какво що, дано сме нацелили, че в последния момент мислихме комбинация и избирахме много набързо, че и детето е лепнато и не иска да седи при друг освен мен, та слага и маска и вика по магазините Аз съм много страшна и издава страшни звуци. Циркът е пълен.blum

 Хайде хубав следобед!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 17, 2020, 15:28:21 »

Здравейте!

Честит имен ден, Бубе!

Честит празник на София!

Адиктед, аз те броя на Цветница теб smile

Днес продължих със фризьора -самоподстригах се smile Докато не ми омръзне дългата коса, мисля сама да си се подстригвам smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #179 -: септември 17, 2020, 16:32:58 »

     и не яхвам метлата, защото трябва някой да се връща, а срещу псевдомерките, защото за мен са такива, но няма да се отплесвам. Играем както ни позволява играта и това е.Wink
И мен за това най ме е яд - нито в класните стаи, нито в транспорта, нито в офиси и производствени помещения е направено и помислено поне diablo. Но и самите хора често махат с ръка и казват, каквото такова cray Толкова пари се "усвояват", а никъде не дават маски, трябва да си купиш. То и какво ли има в аптеките освен парцалчета от два ката...
При Родния купиха на хората маски със сменяеми филтри, висок клас, 35 лв. едната. Първата работа им била да махнат филтрите и да остане само маската, която има отвори около носа за вентилация на въздуха. Ми то по- добре без маска в такъв случай...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines