Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:57:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59596 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #60 -: септември 09, 2020, 14:17:29 »

Добър ден!
Аз се боря с две сополиви деца, ма Мис вече влезе в ред почти, бебето също по-добре изглежда пу пу. Тва градинският сопол е няма такава упорита гад, ма май ѝ хванах цаката вече  Girl_hide
Ау Кремиковският манастир ми е много любим, ма сме ходили още като гаджета, смятайте колко отдавна lol Имаше едно време хубави икони в магазинчето, нашите от там съм ги оборудвала, сега не знам как е smile
И аз не се занимавам да си нанизвам шнурчетата, ма ако ми трябват за връзване на панталона против падане ги давам на мама, казвала съм ви, хич не съм по такива шивашки и корекционни проекти.
Аз не съм пазарувала сега, Мис си има достатъчно дрехи, което нямаше ѝ го накупих лятото на промоции лека полека и горе долу е оборудвана. Трябват ѝ само едни боти, ама май онлайн ще гледам, че миналата година хич нямаше хубави по физическите магазини. А, и на бебето яке за по-студеното време, за обувки още не е проходил.
Според мен без колан, винаги само са ми пречели.
Ние май ще си сменяме гардероба в спалнята и имам дилема. Единият вариант е да е в нишата, където е сега и да останат едни 20 см дето да се чудя какво да слагам, другият вариант е да е на другата стена срещу леглото, където е точен и ще е по-голям, ама не знам дали няма да се затвори много стаята  huhhuh.gif Гледам готови, икейски, нямам нерви да се занимавам с поръчки, а и икейските имат размер дето ми е точно до тавана и ми е екстра.
Ми на мен си ми е жега, само нощно време вече затваряме прозореца.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: септември 09, 2020, 15:06:32 »

Рони, да, на успоредната на Вазов е good То сега и в Капана е пълно с разни такива, по Главната - също. Нещо като по- нетрадиционна сладкарница се води, знам ли blum
Ферич, икейските са хубави и функционални, бих си взела такъв гардероб на младини Wink. Сега не ми се катери по стълби за да стигна най- горните рафтове. Освен това няма как да надникнеш само, трябва да извадиш нещата, да ги свалиш на спалнята и после пак да качваш.
Леглото ни е с вдигащ се матрак и там съм обособила почти едно мазе pardon С възрастта слизам на земята в пряк и преносен смисъл. Wink
Виви, докато иде и си купи нови въври, сума време ще мине. Освен това и с тези размери дето е, нищо нормално не може да си купи. Вчера сменях лепките на една негова лятна шапка, не може да си намери друга такава, стоят му като тюбитейки, само на върха на главата. С маските също е голям проблем, че те нали са правени от китайци не могат да му обхванат лицевата част както трябва в дължина и ширина, да не говорим, че ластиците му настърчат ушите като на онези котки без козина. Преди ходеше в командировки в Америка пък и брат му си идваше и носеше големи размери, сега си износва всичко до дупка. Само американският Амазон има размери, но времето за доставка /ако изобщо има за Европа/е доста дълго.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 09, 2020, 15:19:04 »

Свекс, американския амазон го ползват в Бг с фирми посредници, стават си нещата.
Аз на отворен прозорец не мога да спя, ако ще да е 40 градуса, веднага се разболявам от течението. Предполагам е последствие от извадените ми сливици- три на брой.  huhhuh.gif
Аз обичам големи гардероби, с плъзгащи се врати и много място за закачалки освен за рафтове- закачалките се оказаха по- подходящи за моя тип дрехи. Такива и взехме наскоро.
Оняден направихме на малкия детски кът в хола- да свиква да яде на своя масичка, да се тренира lol . Взехме нещата от Икеа и ги насглобихме за нула време. Докато с Виденов и гардеробите им, си скъсахме нервите преди няколко месеца- ужасни за сглобяване, че и некачествени. Ама аз съм си крива- аз исках точно определен размер и типаж-само там ги имаше. nea
Булче, още спи с чувалче, това е инат на квадрат, отказва категорично всякакви одеала. angry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #63 -: септември 09, 2020, 21:26:04 »

Да, и аз много харесвам икейските мебели, почти цялата ни къща е с тях, харесваме, купуваме и сглобяваме, не чакаме за производство и монтаж. Само кухнята ни е по поръчка smile Детската масичка е голям хит вкъщи, на нея се яде, рисува, пластелин, всичко. Столчетата се ползват за катерене навсякъде, вече и масата lol
Аз нямам против горните рафтове, набутала съм плажните кърпи и разни други неща дето ги ползваме веднъж в годината. И аз съм планирала основно място за закачалки. Сега имам повече рафтове и все не ми стигат закачалките.
И двамата дребни вкъщи спят отвити, нито чувалчета нито одеала, нищо не признават. Баща им и той така спи, аз съм единствената дето се завива lol А, и котката.
Море ще пробваме пак с баба и дядо този месец, ма ще се засечем само за 3 дни, надявам се да е по-поносимо  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #64 -: септември 09, 2020, 22:12:02 »

Аз съм на вълната на Киви. Girl_hide Сега разбирам защо хората си взимат отпуск преди, а не след началото на учебната година. Не знам колко ще трябва да се помага първите седмици, ама е такава простотия откъм изследвания и документи на този етап. Буквално всичко се пуска в последния момент, за да има давност. Покупките много отдавна ги отстрелях. Днес единствено купих принцеската рокля за 15.09. Тази вечер Дребният приплака, че не иска да ходи на ясла, а искал в градинката на кака. Обещах му Wink

Миме, кое ти е странно за третото дете? В Пловдив масово са по две или три деца в семейство. Почти не останаха деца по сами от групата на Кокона. Виж, четири деца определено по-рядко се среща.

При нас вкъщи всичко предпочитам да е поръчка. Измислям си го, рисувам си го на крадратчета и правоъгълници, не мога да ги оразмеря, но за това си има специалисти. Определено закачалките ми вършат повече работа. good Фините материи, както и да ги сгъне човек, се изсипват в един момент. Пък и нямам много пуловери, които да стоят като на снимките в Пинтерест.

Булче, тоз маникюр е баш като моята Балдуинова Акула и Гребната Ваза pardon

Хайде, отивам да събера сили за утрешното препускане по задачи smile sleeping
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 10, 2020, 08:20:37 »

Добро утро, как сте?Аз имах бебе дето тая нощ реши да вилнее и сега гледам с половин око, а имам толкова тичане днес...Тия дни сме все по прегледи, зъболекари и т.н. И всичко е за дечурлигата и ги влача напред назад и е голямо приключение.

Ох това с първи клас си е предизвикателство, това установявам по познати.Аз още не съм измислила училището.Бях решила кое ще е, но в последните месеци се разколебах и сега проучвам други училища.

Хайде хубав и спорен ден от мен!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #66 -: септември 10, 2020, 08:37:05 »

Ей Маги, добре ме подсети, та запазих час за очен! Добре че се обадих днес, че часове по ЗК нямаше до октомври... Тези от градините ни побъркаха, изяждаме букви на заповедите, събираме изпражнения и в градината си измислят нови неща да искат....Направо безумие... Всяка година е такова...

Мен отделно котката ме тормози в 5 сутринта, играеше му се, преместих го в коридора и драска до 7 сутринта да влезне... Не знам що все мен тормози хаха.

Оле, не знам дали следите откачената история на една известна фотографка (Надя Събева),тя е бременна с пето дете, но там е риалити шоу в социалните мрежи...  crazy

Аз отивам да се катеря на колове  huhhuh.gif
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #67 -: септември 10, 2020, 09:08:42 »

О, следя и още как biggrin Дързост и красота ряпа да яде пред тая и мъжа й.  funnytooth

Аз съм мега фен на мебелите на ИКЕА също, но ако бях в България, там има и много хубави мебели и по поръчка. Тук всичко е талашит. biggrin За гардероб специално бих взела само от ИКЕА, преди 2 години като поръчвах гардеробите беше такъв кеф, толкова размери, цветове, конфигурации, много са гъвкави. Иначе за холна мебел и кухни не мисля, че стават.

И моето дете е все отвито и като е студено е все още с чувал, така че ...

Свекс, и на моя мъж така стърчат ушите, онзи ден доста му се смях на миличкия като го забелязах. По принцип не го бях виждала с маска, защото ходи сам да пазари, ама онзи ден нещо се наложи и двамата да сме с маски и да ти кажа добре че е 2 метра, ама с малко лице, иначе и той определено щеше да има проблема с маските. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 10, 2020, 09:22:26 »

Таз не я знам, я кажете да ме разведрите малко.

Аз всичко съм поръчвала в къщи, макар много да гледах Паксовете, но точно когато ми трябваше програмата на Икеа не работеше и нямаше как да ги измисля.А и при нас е сложно, трябва да отидем до София, да поръчаме, да намерим превоз или да чакаме техен, въобще не ми се занимаваше.Всичко в къщи е по поръчка измислено от мен.Де е успешно, де не приспособили сме го с времето. Живот и здраве, като стане време да правим коридора ще говоря с един познат с мебелна фирма и ще искам да го мислим много, че да е максимално функционален.

Булка, така са котетата, набелязват един и докато пораснат все по него скачат, после него дебнат и накрая в него спят smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #69 -: септември 10, 2020, 09:30:13 »

Това, което аз четох е, че преди около 2 месеца се разделя с мъжа си и публично има там голямо писание във фейса, общо взето доколкото аз разбрах много кахърна жената осъзнала, че не обръщала достатъчно внимание на мъжа си, а той като принцеса я гледал. Та хванал си той партакешите и след 1 месец ... оп ... във фейса изтипосаха, че е бременна с ПЕТО! и са по-щастливи от всякога ... На мен ми идва в повече тази публичност на ситуацията, още повече да закрепяш брак с дете не ми се струва оферта, но ето. Булката може да е по-запозната за детайли от мен, че тя има повече източници на информация. Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #70 -: септември 10, 2020, 09:33:16 »

Надя Събева измежду колове smile

Та, тази фотографка има 4 деца, 3 момичета и 1 момче, всички със изчанчени имена, Меган, Илън ... С мъжа и са идилия до преди 2 месеца, любовни послания, снимки, разкош, тя е една от най-известните за детска фотография.Та преди 2 месеца някъде, почина майката на мъжа и, при което две седмици след това те обявиха публичен развод в социалните мрежи цитирам :"Хубава жена,ама не е за мен", тя написа "сбогом приятели"... При което настана хаос, хората си мислеха че тя е тръгнала да се самоубива, този постваше клипове с нож на врата пиян и напушен. 24 часа по-късно обявиха че са заедно отново, тя пък си търсеше из Майките на София къде са и гривните Пандора които е подарила на някакво момиче в момент на отчаяние. Та врекоха се във вечна любов отново, няколко седмици след това обявиха че са избрали имената на 5я си син и почват работа по него, две седмици след това показаха че ще правят тест и след това потвърдиха че е бременна. Та помежду всичките тея истории има още хаха, че мъжа и реши да си завърши средното и висшето и ще става кмет на Панчарево, разни донации, татуировки с имената им на лицето, както и на лични предвам скрийншотове със 4те часа с*кс и 70те орг*зми които е изживяла постнати по групите. Беее риалити! angry

Виви допълни ако изпуснах нещо  laugh

П.С Виви аз май съм по запозната  badgirl
« Последна редакция: септември 10, 2020, 09:38:00 от bulche91 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #71 -: септември 10, 2020, 09:49:10 »

Знаех си, че знаеш повече пикантерий ахаххахаха ...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 10, 2020, 10:03:38 »

Боже, сценаристите на сериалите тука да се спират.Не я следя тая кукувица, ама като гледам бая веселба е там.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #73 -: септември 10, 2020, 11:40:24 »

.... 4те часа с*кс и 70те орг*зми които е изживяла постнати по групите. Беее риалити! angry

П.С Виви аз май съм по запозната  badgirl

Е така се правят 5 деца значи, Булка, а ние кво висим по коловете. На мен работния ми ден сега почва, ще свърша нощес... Днес не съм по ирландското време примерно smile Иначе ми стана много тъпо за конкретно тази Надя, имам чувството, че има нужда от сериозна почивка, ако не и от терапия, а не от още едно дете, ма то каквото си направиш сам...  crazy

Аз съм на вълната на Киви. Girl_hide Сега разбирам защо хората си взимат отпуск преди, а не след началото на учебната година.

Нека силата бъде с теб, Али! Някои хора сме си взели отпуск след началото на учебната година, но тази седмица от 4 работни 3 ходих или ще ходя до училище... добре, че програмата ми е подвижна и позволява.

Аз пък много се изкефих на Серина и Цвети Пиронкова снощи. И на  репликата на Серина в подкрепа на майките, щото няма звИзда, не звИзда... сменяш памперси и после се стягаш и пак си звИзда в работно време. Евала на Цвети, страхотно завръщане направи!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #74 -: септември 10, 2020, 11:46:54 »

ОМГ кому е нужно? Горките деца...
Булка как може да знаеш всички онлайн кукувици :-))
Аз пък много се дразня.на коментарите за Серина каква горила била, те па щото са Мис Свят...
Офффф аз за нз кой ден подред се събуждам схваната, врата основно, май ще си търся нова възглавница. Сигурно пак ИКЕА :-))
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines