Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:56:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59094 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 07, 2020, 14:22:54 »

Здравейте!
Почивните дни си изкарахме много хубаво. В събота имахме годишнина heart , качихме се на Хижата, после карахме лодка. Вечерта хапнахме в едно ресторантче и после откарахме до 3ч с вино и сладки приказки. Аз не можах да заспя след това четох до 100 часа. В неделя ММ трябваше да стане по-рано, защото имаше благотворителен мач. След това ходихме до парк Сините езера в Монтана. Хубаво беше, и там карахме водно колело по настояване на детето. Разходихме се, стигнахме и до един друг голям парк. Големи разходки бяха.  heart
Днес сме на детски рожден ден, утре е и на брат ми.
Хайде хубав остатък от деня!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 07, 2020, 15:45:14 »

Панда, много яко това с панталоните, аз съм успявала да принудя мъж да сме с еднакви кецове lol
Аз както знаете, гледам сополив мрънкач малък тия дни, та освен с перални и филми, с друго не мога да се похваля. Надявам се да наваксам през седмицата.
Поръчах му от Angel baby ново чувалче с крачета за сън, много са вдигнали цените  shok , но пък преглътнах, защото предишното го ползваше три години близо. На вълна на трансформърси е, та взех и два такива роботи, които стават на коли.
Свекс, дай Боже другия път да имате и неочакван повод за празник, та да ви е още по-весело.
Аз също, въпреки че не ям  месо, пазарувам месо от един магазин в мл4 и от Лидл.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 07, 2020, 16:52:11 »

Аз не искам да ги носим заедно lol затова го убедих да си купи сиви и тъмно сини. Аз си взех тъмно сини. Аз от Декатлон имам и мъжки обувки lol

Мине, хубави разходки сте си направили, видях снимки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 08, 2020, 07:15:52 »

Добро утро, как сте?Аз не съм спала добре и днес ми е чоглаво.Ще видим как ще мине деня.
Ние в неделя ходихме до едно градче близо до Плевен - Кнежа.Имат хубав и малък зоопарк, поддържан с хубави площи, пейки и масички.Бяхме две семейства и децата играха, а ние седнахме, приказвахме, хапнахме smile Много хубаво се получи.Вчера беше мързел цял ден.А събота пък бяхме на гости на едни познати на селото им, та имахме интересни почивни дни.

Днес за сега програмата е разходка, прибиране, готвене, ако остане време да дремна ще е супер.После пак излизане и така.Една и съща.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #49 -: септември 08, 2020, 09:53:48 »

Добро утро! Честита работна седмица!

Тази седмица стягаме ученика, а малкия змей пък отива в Оксфорд на мястото на брат си, много динамично ще ни е всичко с куп задачки, но ще почвам и ще свършвам работа по-късно и ще надиплим графика. Аз съм на работа след отпуск и преди отпуск, малко време на змейовете съм решила да отделя покрай тръгването им на ново място и др седмица няма да работя, дай Боже да сме здрави и всичко да е по план.

Направих голямото пазаруване вече, униформи, раници, моливи, блокчета ... отделно удрям едно рамо и на организацията в училище. Сега съм в чуденка за официалната форма с вратовръзка от къде да му взема колан. Престаравам ли се с този колан или е редно? Посъветвайте ме, моля! Не ми е  скучно, ама никак и все пак аз така обичам smile

Изчетох ви диагоално, но така ми се спи (кафето свърши, а забравихме да купим вчера) и запомних само на Пандата панталоните, а на Мимето посланието за годишнината помня от фейсбук, все така да се обичате още 100 години поне. 
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #50 -: септември 08, 2020, 10:32:21 »

Не за колана, освен ако не се сваля/слага много лесно, иначе ще го намрази, аз поне лично мразя колани, щото само ме бавят в тоалетната. biggrin

Това с колана ми припомни, онзи ден в училищния чат една пита как да преместила компчетата на колана на дъщеря си, защото й е голям, ми четох и не вярвах на очите си. Викам на мъжа ми, тия англичанки, толкова ли не са ги научили едно копче да зашият?!?!?! Най-шокиращото беше, че й отговориха 2 майки - едната имала метод да прибирала колана отзад някак си ... другата па, заради това че бил голям колана не го слагала ... почувствах се царица домакиня, аз пък бях успяла да й преместя копчетата, ахахахха.

Имах още 2 неща да се възмущавам, макар че не знам дали някой го интересува, ахаххаа, едното е дисквалификацията на Джокович, ами гледах клипчето, таз американка много нежна, кво прави на тоя корт, не че съм му фен, хич даже, ама не мисля, че беше много справедливо.

Другото, бях много шокирана, че Джефри има нова изгора, някакъв баскетболист от НБА, ма то тъкмо там затишие и после БАМ, жена му и детето му го чакали ... да се прибере, той забегнал точно с Джефри ... абе не знам ...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #51 -: септември 08, 2020, 11:01:06 »



Другото, бях много шокирана, че Джефри има нова изгора, някакъв баскетболист от НБА, ма то тъкмо там затишие и после БАМ, жена му и детето му го чакали ... да се прибере, той забегнал точно с Джефри ... абе не знам ...

аууу Spill the tea!

Киви,  знаейки ги какви са момчетата, всичко ако може с велкро да е колана ще е супер хахах

Еми не е ли голям вече за чувалче? Или вие ще сте на къщата зимата?

Маги звучи супер!

Ние събота с една приятелка се раздадохме на шопинг, ходихме до аутлета на Уайкики и обиколихме всичко там, без Джъмбото. Хубави неща си намерих, ама си иска ровене, но е доста удобно за пазар ако не ти се ходи до мол. Неделя бяхме на Кремиковския "маникюр", докато запомни че е манастир отне време  pardon , после с колелата до кварталния гьол и на новата площадка, която е супер, обаче малцинството се е изнесло там и е ужас... Та днес обратно на въртележката, държа връзка с домашните  дали е свършил Номер 2, че трябва и изследвания да пускаме  blush bad

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #52 -: септември 08, 2020, 13:29:48 »

Привет!

 Всички звучат да са си изкарали добре почивните дни.
 Ние се върнахме от "Белинград" по думи на Ж. Добре беше, но не се спазваха никакви мерки, добре че по принцип е много чист хотела. Баба и дядо плюс дете май втори път няма да си го причиня. Всички нещо искаха, детето като не е на неговата искаше баба си и въобще всички си починаха само аз не. smile

 Днес влизаме в ритъм с дете. Ж. гледа като изпаднал германец движението и сградите. Обиколихме две площадки и е доволна много и си е дневен график, та съм доволна. От утре баща й трябва да е работен и само това да видим как ще го балансираме, ама ще стане. good

Булче, мани малцинството днес на пъпа на София 3 бели момиченца на 5 години се сбиха на катерушките. Направо паднах. Тъкмо си коментирахме с ММ как и на двете площадки са много културни хората и това. Oh my ...

Свекърва, какви са тия фрешове толкова вървежни. Аз съм набелязала някакво занаятчийско за донъти на Отец Паисий за следващото идване, ама ако толкова модни са фрешовете и тоес ще опитаме. blum

Киви, ако не му падат панталоните или не е свикнал с колан според мен не го мъчи първолака. Достатъчно нови неща ще има, та и за тоалетната да мисли как да се справя.

Оф, Джефри ми е като някакъв демон в човешки вид. Прилича ми на този Урсула дето беше толкова популярен 90-00. После си стана гей, че си беше и хубав и възпитан мъж, но като травестит беше направо токсичен. Май пак сме били преди Хамериканците.

 Хайде хубав следобед!  give_rose

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 08, 2020, 14:53:57 »

Здравейте!

Детето нещо ми е на въпреки днес и легнахме сърдити.  huhhuh.gif
Вчера бяхме на градинско парти и за няма и 10мин ни изядоха комарите.  angry Иначе децата се наиграха, ние се видяхме с познати и така. Похвалиха ни се, че очакват трето дете.  girl_impossible Имат две момичета и засега се очертава пак да е момиче, но има време.

Маги, този зоопарк в Кнежа съм го набелязала, но ММ иска в София да ходим. Ще чакаме да не е голяма жега само. В Плевен/Ловеч нямаше ли зоопарк? Аз имам спомен, че някъде там съм ходила.

Киви, благодаря!  heart
Късмет на теб с учениците.
За колан не знам какво да кажа, но ми звучи непрактично за малко дете.
И ние трябва да правим едно голямо пазаруване за есента. И изследвания за градината ще видя какви ще искат. Изобщоо ми в мъка пак.  nea

Хайде хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 08, 2020, 15:08:48 »

Миме и в Плевен и в Ловеч има зоопарк, но този е малък и много добре поддържан.Има много маси с пейки, хубава площадка, чешмичка.Ние пикник/разходка направихме и се прибрахме.В Плевенския зоопарк няма кой знае какво, в Ловешкия са повече животните и е по-голям.Аз по принцип зоопарковете не ги харесвам, много ми става мъчно за животните, но тук са много малко и са в по-големи клетки.Само маймунките ми бяха много жални.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: септември 08, 2020, 16:34:37 »

Рони, заведението е на улицата срещу фонтаните в Градската градина. Има жълт навес и това му е хубавото, че можеш да си вземеш всичко добре опаковано и да го хапнеш където искаш. Не зная какви са фрешовете, ама много са хвалени blum. Правели ги пред теб и слагали разни работи като чия, плод и сладолед.
Хаха, Булка, голям ли е маникюрът? funnytooth
Киви, аз съм привърженик на ластиците. За големи и малки разпорвам колана и пъхам по два ластика в страните над джобовете или само един отзад. Даже от мързел на съседчето направих две отворчета, набутах ластика и после заших всичко. Само колан им липсва на кльощаците, така се издува отпред токата, че заприличват на пременен ци.анин. Wink Или в краен случай колан от ластик, ама не зная дали правят такъв.
Виви, ами защо да знаят кое как Wink. Нали трябва да има хляб и за тези, които само това правят - корекции на дрехи. В тази връзка преди време на една моя роднина по закон се беше скъсал единият пагон на палтото и дилемата беше дали да скъса и другия, или да даде вън да го зашият. Ама не можа да намери ножица, та си предложих безплатно услугите да го зашия.
НИ1 съм ви разправяла как го учих да прави възел по Скайп на конец - три пъти му се издяна от иглата и така и в крайна сметка върза на фльонга конеца и после го вдяна Wink. Ама заши копчето, това го бяхме оттренирали вкъщи предварително. НИ2 пък си измушва редовно шнуровете на шортите при обличане и после се е специализирал в намушването им, но голям зор вижда докато махне задържащия възел или машинка в единея край и захване с подходящ по ширина кламер. Веднъж така се фукал пред една мома, че се заплеснал и развързал двата края, та после още един път нанизвал. blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #56 -: септември 08, 2020, 17:07:39 »

Свекс, много се смях, ами права си, за всички трябва да има хляб. Аз пък като ми се махне ластика/шнура на шорти/панталони, директно го хвърлям (шнура), дори не съм се замисляла да го нанизвам наново, ето и аз имам какво да науча.  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 09, 2020, 07:09:06 »

Добро утро, този септември е като август, направо не се диша в нашия град.

Свекс е права и чичо ми дето е в Англия все това обяснява, че трябва да има работа за всеки човек.Аз бях шокирана, че в Англия има хора дето нямат печка и не готвят, а карат на полуфабрикати.Ама то свят голям...

Адиктет, ние преди ходехме със сестра ми и децата и нашите на море, но след последния път в който все имаше сърдити спряхме.Все някой мрънкаше, все някой беше недоволен.

Айде хубав ден от мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 09, 2020, 07:28:25 »

И аз не ходя в комбинации на море. Достатъчно ги гледам през годината роднините. Последния път дори брат ми, с който се засичахме само на плажа и на вечеря, пак успя да ме изнерви.
Аз не му хващам спатиите на софийското време- вътре ми е топло, навън ми е леко хладно за голи крака вече..
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #59 -: септември 09, 2020, 13:25:43 »

Привет!

 Ние днес сме вече в работен режим. От рано успяхме да излезем на площадката, та ММ да си почне работния ден. Сутрин е хладно, по обяд ми беше приятно топло и една идея напичаше, но се усеща, че не е лято.

 По принцип ние и от морета с компании наша възраст още преди да имаме дете сме се отказали точно защото всеки си вижда различно почивката и накрая все за някой е по-натоварващо. Сега идеята беше подарък за РД на майка плюс разнообразие за нас плюс пресечна точка за приемо-предаване на Ж. Само че не бях предвидила, че Ж. вече си е още едно мнение за нещата и каприз за всичко, ама вече знам и няма да допускам тази грешка.

Свекс, улицата дето е успоредна на Вазов и свършва в библиотеката ли? Преди имаше много хубави фрешове отстрани на копчетата на късата страна на сградата срещу телевизията, ама сигурно Рафи са ги задушили. Колко странно хем не е далеч София-Пловдив, хем уж си ходя често, хем някои неща съвсем вече не ги знам кое какво къде е.

 Хайде хубав следобед!

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines