Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:53:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59124 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: септември 01, 2020, 08:48:07 »

Здравейте в новия месец! Дано е топъл, защото хич и не искам лятото да си отива.
Много се усеща вече как денят става по-къс.

Тази нощ успях да спя. После ще ходя да търся подарък, защото сме на рожден ден утре.

Честит празник на М. и С. на Маги и Аличка! И ако пропускам някой друг..

Хайде хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2020, 08:57:19 »


Пол: Жена
Публикации: 4853



яхнала метлата


Моят сватбен албум

Профил Лично съобщение (Неактивен)
   
Re:Август 20201
« -: Днес в 09:44:55 »
Отговори с цитатЦитат Редактирай съобщениетоПромени Изтрий съобщениетоПремахни Раздели темаРаздели тема
Добро утро или ден, както ви е добре. Как сте днес? Аз се завърнаха към ежедневието си, на баскетбол съм. Имаме зъбни драми ама за това ще пиша в нашата тема.

Свекърва много ама много си права за лекарите. И аз от доста такива чух много страшни неща за вируса и ги виждам как абдикират един по един. Страх ги е, а и нямат стимул.

Да ви кажа аз след вихъра Водолей всичко мога да преживея. А пък племенникадето е уж кротка риба като бебе ни разказа играта на фамилията, сега е душичка голяма, но тогава.... Легенди се носят за него. А в къщи е взривоопасно аз козирог мъжа теле(голямо), един водолей и два стрелеца. Веселба!

Миме, благодаря добре че писа съвсем съм изключила. Али, да е честито момчето ти!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #2 -: септември 01, 2020, 09:18:19 »

Добро утро!

Аз изобщо не съм спала тая вечер, първо човешкия Звяр прави панаири през нощта, вода му се пило, да се гушнел в мен.Котешкия Звяр чу калабълка и реши да се присъедини към нас, идва, бута се в нас, мърка, играе му се, абеее купон. След като се развиках и двамата се кротнаха...

За зодиите, майка ми, свекърва ми и баща ми са скорпиони, от всички е най-благ баща ми, нооо ако много го ядосаш залита в другата крайност.

ПС Ей да му е вечно името на Симеон!

Иии след един спокоен и мързелив август, ред е на един динамичен и труден септември...



Пол: Жена
Публикации: 4853



яхнала метлата
 ROFL sarcastic

   
« Последна редакция: септември 01, 2020, 09:21:55 от bulche91 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2020, 09:32:17 »

Булче, ти зорлем си го направи сложно с котешкия звяр lol
Аааа не е ли ретрограден меркурий по време на корона- за нас е песен, нали ? lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #4 -: септември 01, 2020, 09:40:23 »

Дупе да ми е здраво, така се надявах септември да е кротък. Ехххх ...

Абе чакайте да развеселя обстановката. Вкъщи преди гледахме dragons den това са английски инвеститори, ходят предприемачи, презентират си идеите 7 евентуално им дават пари. Американската версия я има в нетфликс sharks tank. Вчера имаше едни, дето продаваха no phone:

https://www.thenophone.com/products/the-nophone

Много се смях на описанието. Понякога и аз и мъжа ми имаме нужда от детокс с тия телефони, особено сега като сме вкъщи сме по цял ден на тях, та тоз nophone ми се стори  не толкоз зле. smile


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: септември 01, 2020, 10:05:52 »

Хаха, Виви, хубава реклама! И дълга, съвсем ретро Wink Голям кеф с огледалцето, вместо селфи smile.
Честит нов месец, честито и на празнуващите!
Много обичам септември, както винаги по това време казвам, създавал ми е чувство за добре свършена работа. smile Да видим тази година как ще е, да сме здрави само, гневът и техническите проблеми ще си ги изтърпим! Wink
Булка, човешкият Звяр след някоя година хич и няма да иска да ти се гуши, ама от котешкия няма спасение. Ще идва редовно да те буди в ранни зори и да си завира подопашието под носа ти. Сега му е времето да разбере, че спалнята е само за вас, той място там няма. blum Сега е лек и весел, ама като стане 6 кила и ти натисне шията, хем топли, хем тежи, хем и се ядосва, когато ти мръднеш...
Хубав и успешен ден на всички ни, пак ще е горещо.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: септември 01, 2020, 10:21:46 »

Хай от дзена с чайките smile

Бах м***у ( извинете за френския) и на ретроградните а у.... край няма, ама който зареждал батериите лятото, зареждал smile

Аз се подготвям за динамиката психически, но сега ми е почивчено още и ми е кеф smile

На този етап предпочитам още едно подстригване на черта пред домашен любимец, някак струва ми се гоооляма хамалогия.... чудни са ми рибите и саксиите, нямам капацитет да се грижа за нещо щъкащо, което ще ръси косми... Булче, Свекърва е права,че е въпрос на оцеляване после понякога да се дресура от малко ( колкото може де, щото все пак е котка)... Котката на Сис е някакъв зъл гений на пакостите. Беше затлъстяла след кастрацията и я сложиха на диета... Нощем към 2 почваше да събаря книги от библиотеката, за да я нахранят  beating beating beating
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: септември 01, 2020, 10:43:41 »

Ааа то е ясно че си е набутвация, обаче очи не можем да откъснем от него и ни носи радост много за момента. Той завалията си ме определи мен за стопанина и не ме изпуска от поглед, аз до сега не съм имала коте което да не ми се е намърдвало в леглото, снощи успяхме да го избутаме, ама пустото е едно миловидно, мъркащо и леко намърдващо се с със сантиметри до теб. Иначе е кротушко, не дере, не прави бели, даже от вчера се научи и на кулата да си остри ноктите, единствено ми препикава една закачалка, ама не винаги и сега го борим. Той човешкия Звяр прави зулума, той е много гушкъбъл и ни се намърдва в леглото супер тайно,ама снощи имаше и претенции и обикаляше стаите хахах.Свекс ако се е метнал на брат ми човешкия Звяр, ще се гушка и след като го оженим,а като го гледам е същия характер като него. Брат ми все още и ляга в скута на майка ми, а е 185 см и 120 кила мъж  laugh
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2020, 12:03:20 »



Здравейте в новия месец smile

Тук от снощи вали и май няма да спре до утре.
Но пък само 6 дни до градината остават.
Наскоро четох пресконференция на Курц. Тук за сега ще чакат да видят какво ще стане като започне учебната година и стане студено. Нов lockdown не е изключен, но пък лято 2021 щяло да е нормално.

Ние вчера се видяхме с колегата на мм, който наскоро дойде тук от България. Това е първият човек от март месец насам, който ми подава ръка за здрависване. Аз се усетих чак след като се здрависахме. Ние бяхме пред блока и се качих да си измия ръцете. След това карахме колело. Много му хареса в нашия град село. Може би докато работи от вкъщи ще му е добре тук, защото ако не друго поне ще може случайно да среща нас. Напоследък това, че познавам хората около нас и сме на здравей- как си ми носи комфорт.

Честит именици от вчера и днес!

Булче, брат ти е взел всички гушкъбъл гени у вас. lol

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #9 -: септември 01, 2020, 13:21:48 »

Хайде и от мен привет в новия месец!

 И аз май като Kiwi човешки зверове мога да отгледам още 1-2, ама животинските имам чувството, че са извън моя контрол.

 Аз освен ретроградния Меркурий другите ретрогради не ги разбирам. Булче, ти си по на ти с астрологията от къде се обогатяваш за значението на домове и планети? Имах едно приложение, но ми идваше много подробно като за съвсем дилетант.

 Фери, ако мога, ще съдействам, но вече не смея, че всеки си има вкус. Аз имам впечатления от маниера на общуване и качеството на изпълнение и смятам, че е добър, но на моята най-добра приятелка не успя да й удовлетвори желанията. То не е лесно да угодиш на човек, който не знае какво иска, но все пак вече не смея да казвам. Wink

 Хайде дано е спорен месеца, чувствам го като втора НГ. Възлагам надежди на новия сезон, дано се сбъднат!  autumn
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: септември 01, 2020, 15:05:03 »

Булка, котките живеят в матриархат, там най- възрастната женска е водеща фигура, та затова ти се мазни калпазанинът. smile.
Вярно е, много радост носят и някак успокояват. Срещу нас има поне 7 тазгодишни котенца и понякога така ми се иска да си взема едно. Wink Като си припомня какъв ужас беше нашата, как ни дереше и ни хъскаше....твърдо нье nea blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 01, 2020, 15:53:41 »

В непряка връзка с котешката тема, това меме много ми допадна:
https://www.instagram.com/p/CEmJ6HDlt5O/?igshid=1b27wayj4jg99
lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #12 -: септември 01, 2020, 16:47:35 »

Еми, колко типично за мен.  funnytooth хич не се харесвам ама пусти интровертен характер ...

Аз имах котка като малка и беше много благо животно. Сега не бих си го причинила, макар че се бях понавила. Мъж ми е алергичен така или иначе имаме оправдание.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 02, 2020, 07:25:26 »

Добро утро, как сте?Аз нещо не спах добре и сега не съм човек.Днес е по-хладно, два дни не съм си подавала носа на вън следобедните часове, че тук не се дишаше.

Ние нали останахме с една котка, много ни е мъчно, че няма и втора, но за сега сме така.С две бебета хич не ми е до бебе коте.Като се сетя как в 5 часа сутринта решават да играят с нас и будят всички.Мерси съм за момента.Опитваме се да минем без куче, че каката искала куче, ама не малко куче иска голямо, харесала си е един лабрадор.Викам няма начин, кой ще се разправя с него?Само за куче сме.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #14 -: септември 02, 2020, 10:01:30 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Отдавна не съм се разписвала и не съм чела особено какви сте ги вършили blush Мернах, че честитите на Виви и се върнах да разбера за какво. Виви, честито и от мен, леки оставащи месеци и прекрасна девойка на финала kiss2

Ще пробвам да се поразписвам от време на време, когато има някакъв душевен комфорт в мен blush

Това лято не успях да почивам, взех си два петъка досега. Този уикенд пак ще забегна в петък и ще имам четири дни. Следващата седмица ми се очертава пълна със социални контакти. Животът ми е още в кашони и чака разопаковане и подреждане. Ама вече месец не мога да стигна до това Girl_hide

Ратче, отскоро и аз съм багаж на моторист lol lol  Girl_hide И само се чудим къде да забегнем уикендите. Много ми харесва усещането да се возя на мотор heart

За Короната от два месеца грам не знам какво става lol lol lol В момента живея все едно я няма, че си имам  други драми на главата Girl_hide Приятели в чужбина разказват как е при тях, но настроениета на хората са да няма повече локдаун.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines