Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:47:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59844 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #90 -: септември 10, 2020, 21:06:34 »

По нощите, ама ... тези вили на Бербатов и аз ги гледах от Зейнеб на Гала. Влязох в сайта им, няма цени, предполагам са кажи-речи колкото един бъбрек.

 Съвсем да привикам Свекървата, ама ние имахме комшии явно наематели, защото беше период само, дето всяка нощ бяха звуците като на котките. ММ се усъмни кой от двама
та партньори е различен, защото беше около 1 месец почти всяка нощ, по няколко пъти на нощ. Ние тая вечер бяхме свидетели и някаква любовна драма докато ММ складираше на Ж. триколката в багажника на колата, то беше гонения, клетви, 10 години, че жената лъгала, че нямала общо с еди си кой, бе не ни е скучно в любовен сезон е кварталът. То жени, то котки, страшна работа.biggrin

 Айде лека!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 11, 2020, 00:04:36 »

Ние сме със спалня и матрак от ИКЕА, втора употреба даже, и съм много доволна. Девата също е доволен, защото бяха без пари lol lol В момента не се сещам как се казва. Имаме и разтегателно легло, диван, маса и столове и скринове от ИКЕА. Всичко е втора употреба, по 2-3 години ползвани и ние още две. За сега всичко е наред, въпреки, че е разглобявано и сглобявано на ново.

Аз също не фен на Серена Уилямс, но я уважавам. Много ми стана тъпо от грозните коментари във ФБ. Пиронкова е много симпатична, спор няма.
Евала и на трите майки на четвърт финалите smile

Тази Надя Събева ми е много позната като име и физиономия. Имам чувството, че съм била в някоя мамешка група с нея и че от там знам че е кукувица.

Ние пак много обикаляхме тези дни, че ММ беше отпуска и времето е хубаво.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #92 -: септември 11, 2020, 09:49:08 »

Привет! Аз нещо имам четивна дислексия и секс го чета като екс, та мнение по разните въпроси, освен за матрак и икейски спални не мога да дам funnytooth
НИ2 си домъкна матрака, някакъв от немски Амазон за 180Е чак от Нидерландия и сега го ползва за икейска спалня от България купена. Той си разпродал всичките мебели там, ама матрак с размери 160х200 никой не искал, щото за спалня ползвали по- големи ширини, а за единично легло пък били големи. На него му дожаляло за голямата далавера /бил намален от 500Е/и го беше пуснал с едни превозвачи с бусчета за 100Е. Бяха големи преживявания, че те адреси бъркаха, гуми пукаха, забравиха да минат през Пловдив, връщаха се, ставахме по петльово време, че точно тогава ДИТЕТО не си беше вкъщи, ровихме с фенери из багажи и заспали още 5 души, натъпкани в бусчето, броихме после до 14 дни, пръскахме със спирт, държахме го на UV- лампа и на слънце, после с друг бус до София и накрая си го качва до 6 етаж без асансьор сам. Не златен, платинен излезе пустият му матрак diablo
Старите мебели са си стари мебели, искат големи площи и яка поддръжка. От баба ми има останали библиотека, маса, столове, огледало и часовник с богата дърворезба, от Виена внос, орехово дърво. То не бяха дървояди, дето ги нападаха, не беше чистене на прах със специални препарати и по цели часове, докато си напъхаш пръста в завъртулките докато полираш, пък да пазиш витринките, щото и стъклата специални, дръжките и те ръчно ковани и незаменими... бе, слугиня си иска да имаш. Сега са владение на брат ми и той дълбоко се замисля дали да не ги продаде на някои истински ценители или новобогаташи сноби nea blum.
За морето тази година и аз нищо хубаво не съм чула, всеки се зарича, че догодина няма да допусне същата грешка. Нямам преки контакти с ходили сега в Гърция или Турция, може просто ситуацията навсякъде да е такава заради пандемията. pardon Много хора тръгнаха из планините, та и там цъфна в какво окаяно състояние са хижи, екопътеки, заслони, пътища и лифтове sad.
Хахар аз затова съм из парка - нова детска площадка има и на беседката смениха покрива за трети път и пейки много сложиха. Е, тоалетна няма, ама то деца и кучета ползват тревата, възрастните сигурно стискат или търсят по- гъсти храсти.
Хайде, хубави почивни дни, да сме здрави и спокойни smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 11, 2020, 11:53:00 »

Привет от мен!

Аз пак нямам време да чета и да се разписвам, ама все пак минавам набързо да ви "видя" smile

На мен пък ми беше повече от чудесно на морето, Ахтопол и през юли и през септември беше пълен с хора, но водата беше чиста, прекрасна, плажът също smile Не ми се прибираше, честно! Обикновено ходим за около месец, а сега само 17 дни ни се събраха за цялото лято. Да, знам, че и това е много, предвид обстановката с вуруса и се радвам, че въобще успехме да отидем, че даже и два пъти, но все пак... ще ми лиспва моренцето... Дори котката свикна там, извеждахме я на разходка (нещо, което не правим в София) и взе, че ѝ хареса. Абе, друго си е човек да се пооткъсне от ежедневието, да си почине, да има време за романтика или дори ако щете - пълноценно време само за себе си Girl_hide

Поне половината от нашите мебели в момента са Икейски, ама няма да го бъде за новата къща сигурно, иска ми се масивно дърво, ще видим. По този повод имам да почерпя - официално имаме разрешение за строеж!!! Стискайте палци октомври да започнем, поне основите да направим тази година.

Хайде, приятни почивни дни, аз пак имам фотосесии и гледам да пиша по дисертацията, ама ясно е, че второто нещо бавнее...
« Последна редакция: септември 11, 2020, 12:08:04 от Bube » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #94 -: септември 11, 2020, 13:37:26 »

ОлЕ! Приключих cap
Днес два пъти цъках резултатите онлайн с надеждата да са готови. Точно преди да се преоблека за тренировка, цъкнах за трети път и бяха готови. Грабнах документи и Кокона и хукнахме към лабораторията и поликлиниката. С много чакане успях да взема заветните документи, пазарувахме, хапнахме един сладолед и успяхме и през градината да минем. Преди малко се прибрахме вече едва дишащи от жега. За тази седмица ми стига всичкото тичане! Имам някой друг етикет да лепна и да изгладя тоалетите за 15-ти.
За планини - има хубави места, но това не може да ми замени морето pardon Може само да го допълни.

Свекс, как се събира син ти на 200 см матрак? Ние обмисляме на 210 да пуснем другата спалня, когато й дойде времето.
Икейски неща имаме две - дървени релси с влакче и дъска за легло lol , която сега ще ползвам за Дребния. Хич не съм показателна, ама и размерите нещо не ни пасват.
От два дни Дребният е без решетки на кошарата. Първата вечер добре, ама втората се изсули и хленцаше после насън, докато го вдигах. Снощи беше първа нощ от няколко поредни, в които се будех. Е, снощи точно децата ме вдигаха на два пъти и пак цяла нощ не ми се събра без почивка. crazy При нас котките не се чуват, гларусите млъкнаха вече, обаче сутрин кучкарите са ужасни - голямо викане след тия кучета, голям лай се лаят едно по друго.

Бубе, честито!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 11, 2020, 14:25:11 »

Привет!Аз днес съм като разчекната, само преминавам от в къщи, взимам поредното дете и отиваме към следващия лекар/задача.
Утре съм пак аз на пангара и евентуално в неделя ще се отскубна и ще изляза до офиса да работя, не да си почина, да не помислите нещо.
Имам крещяща нужда от почивка да видим как ще се случи.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #96 -: септември 11, 2020, 14:41:19 »

Щях да допълвам.
Свекс, нямах предвид мебели тип аристокрация с дърворезбите. Имах предвид онези масови мебели, които помним от детските си години в бабите ни - масивните нощни шкафчета, бюфети и тоалетки с три крила на огледалото. Някои ги пригаждат в индустриален стил, който не е моето нещо, обаче трансформацията ми е интересна.
Аз от къщата на прабаба ми на село си прибрах виенската закачалка. Ползвам си я в спалнята. Има една много красива пейка, която с боя и дебела възглавница на седалката, би изглеждала страхотно. Мислила съм я за терасата ни, обаче ми хрумна, че може да се върже много добре на трапезарната ни маса, че е достатъчно голяма. Не съм пуснала мухата на ММ. Да не говорим, че повечето легла са с рисувани табли и много сходни с ИКЕА като стил, та пак могат да се нагаждат. Къщата не се знае дали някога ще се напъна да я ремонтирам от-до, но поне каквото мога да ползвам, ще го направя. Обвързано ми е и с хубави хора и спомени. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #97 -: септември 11, 2020, 15:17:53 »

Привет!

Али, и аз обмислях да махаме решетките, обаче мислех, че летвата е по висока, а тя е само фронт. При нас нали сме в модерно строителство има-няма 15 см между кошарата и спалнята, а и са горе долу еднакви на височина и ме е страх да не се шибне в ръба, ако падне, та отложих.

 Днес циркът на нашата улица го направихме ние. Имахме план да минат свекърите да ни вземат с все внучки и да идем на вилата, а ММ да остане да работи. Е, като се запъна тоя ми ти овен, че в тая кола няма да се качи, то беше рев, то беше тръшкане, уговорки. Билата срещу нас са обучителен център, всички магазини излязоха също да гледат сеир и в крайна сметка никъде не тръгнах. След това Ж. беше по-ниска от тревата и ММ успя да си свърши работата. Не бях фен на идеята с вилата и пак малко чужди интереси бяха обслужени, ама Ж. не ми даде повод съвсем да яхна метлата. beating

 Хайде хубав следобед!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #98 -: септември 11, 2020, 18:16:24 »

Али, събира се, само да няма ограничителна дъска към краката. Спи на диагонал или със свити крака, не се е оплаквал, а може и да му стърчат стъпалата blush. Много нестандартно става иначе всичко - завивки, чаршафи, топматраци... Завивките му са 220х200, само за него, макар да се водят за двама души и ги ползва по ширина или пак в диагонал. Вкъщи, при нас, леглото е поръчка 220, разтегателно и ми е писнало да снаждам всичко, а и далеч не изглежда добре.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 12, 2020, 18:44:02 »

Ние днес бяхме на курбан ( без частта с коленето ),  мина доста приятно, набърборих се с хора.
И аз от Икеа не одобрявам холните и кухненските мебели.
Адиктед, що им правиш кефа да се съобразяваш, ако те натоварват? Аз съм яхнала метлата и грам не се.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #100 -: септември 13, 2020, 08:18:55 »

Аз съм сама с бебето днес, каката вчера замина на море с баба и дядо, ММ се екипира с камуфлажа и отиде на война lol Има си ново хоби - еърсофт и ходи някои недели да правят игра по някакви гори и поляни, доста е зарибен.
Ще стягам багаж днес и имам още малко да побръмча с епилатора и довечера ще ходим на разходка с яхта с моите приятелки малко да дишнем без мъже и деца.
Аз харесвам икейските кухни, на външен вид са ги докарали, но една приятелка има и нз колко пъти вече им я ремонтираха гаранционно. Плотове, вратички и каквото се сетиш crazy В хола и трапезарията всички мебели са ни икейски, като реклама сме lol
Малък още е със сополи, ЛЛ в петък каза, че нямаме пповод за притеснение, ама все пак отивам с едно наум утре на море...
И аз не мога да си оредставя лято без поне едно море, планината ми е над къщата и сигурно затова не ми е чаааак толкова привлекателна.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #101 -: септември 13, 2020, 10:35:03 »

Момичета, дайте акъл от къде да взема подарък за кръщене. Трябва да мога да платя по банков път и да е готин подарък. Ахахаха ... идеи? Мислех си подарък албум за снимки или нещо такова ама може да е вдич.детето е на 1 годинка момченце.

Към Али и Свекс, търсят тези същите фотограф за Пловдив вече 4 души ги жиши отрязали. Във вас ми е надеждата. smile  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 13, 2020, 13:25:46 »

Моят фотограф работи и в Пловдив, Петър Савов- виж го във фб
Аз бих те нахейтила ако ми подариш албум за кръщене lol , виж някоя бижутерия онлайн, за обици, гривничка, висулка.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #103 -: септември 13, 2020, 13:57:44 »

Още един глас за фотографа на Еми, голям е образ smile

Ама обички за момченце  Girl_hide аз пък това бих нахейтила, особено ако не ми стоят добре  Wink Картичка, плик с кеш и чао, на някой може да му е тъпо, но аз съм за разумното потребление, нека не  се затрупваме с излишни вещи. Ако искаш да платиш по банков път може да поръчаш gift card ( така се казва компанията), доставят пластиката до адрес и се ползва като дебитна карта.
« Последна редакция: септември 13, 2020, 14:00:45 от Kiwi » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #104 -: септември 13, 2020, 14:03:43 »

Виви, имам 2ма познати фотографи, единият е от моята гимназия, другата ми е колежка от университета. Не са ми близки, но гледам, че се занимават. Сватбеният ни фотограф също е пловдивчанин, та огрява и там, въпреки че и в София ни е комшия, та ако представляват интерес, пиши на лични ще пратя линкове. good

Еми, защото цяла седмица сме по площадки да може ММ да работи. Аз свалих кила, той изостава с работа, защото детето си има режим и трябва да се приберем да обядва, спи и т.н. и идеята беше покрай братовчедките и баба/дядо хем да сме заедно, хем да го оставим него, но за мен беше по-добре просто да идем до бъдещия апартамент и щеше всичко да е ток, но ММ нещо мънка и винаги на брат му интересите са по-обслужени, ама както и да е...поне тоя път нямаше как да мрънка и той, защото сам си го направи като не тропаш по масата се съобразяваш с тоя дето тропа.

 Фери, ау какви са тия яхти?! Да минава сопола и хубаво море!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines