Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:23:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59924 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 10, 2020, 12:15:55 »

Здравейте!

Ние излязохме по-рано днес, че трябваше да си взема едни резултати. Добре, че бързо минах. Детето се намери с тайфата в парка и от 1 час не ме е търсил. Чак скучно ми стана като си нямам компания.

Али, хич не ми е странно по принцип. В техния случай хем беше очаквано, защото бащата иска момче, но от друга страна преди месец се видяхме и когато стана на въпрос момичето (с 5 години по-малка от мен) каза, че няма шанс. Но явно са се случили нещата, тяхна си работа. Зарадваме се много, когато ни казаха.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #76 -: септември 10, 2020, 12:31:50 »

Фери не е като да ги търся аз, те ме намират хахах, пък и тя е семи-известна... Майтапа настрани мен ми е притеснено за тази жена, както и Виви и Киви са отбелязали,психически са нестабилни и двамата и пето дете няма да им оправи проблема.

Точно за Цвети Пиронкова вчера мм каза, ама тя е раждала скоро, ама тя и Серина ражда скоро, но бравос и на двете. Много, ама много се издразних на тази снимка. Много яко да правиш сравнение на две жени, едната нагласена за фотосесия, другата потна и на терена...

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #77 -: септември 10, 2020, 12:54:56 »

Серена не я харесвам, но се изисква елементарно уважение към постиженията й, за да си спестиш коментарите и снимките. Да, съгласна съм, че сравнение между тия снимки няма. Цвети се представи страхотно и игра много добре, просто Серена е на друго ниво. Не съм очаквала нашата да победи, но както казах се представи много достойно, и тя и Григор ми харесват колко са незабележими като перца са на корта. И Федерер е с такъв стил.

Паднал ми е много хемоглобина и съм много тъжна, пак съм на разни илачи ... дано се вдигне, че хич не изглежда добре положението.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #78 -: септември 10, 2020, 13:01:48 »

Привет!

 Ние от вчера сме влезли в серия. Първо сутринта имаше як уличен котешки с*кс, ама бяха звуци един път и в кухината на вътрешните дворове така кънтеше, че направо срам ни хвана да слушаме.На Ж. днес нещо й е крив света, а и откакто сме се върнали за всичко е мама, ако падне или се удари е виновен баща й и го гони. Аз съм между чука и наковалнята и нищо не мога да свърша. На ММ компа му се скапа и язък че висим по градинките да работи... бе ще избутаме, ама днес е кофти ден.huhhuh.gif

 Аз с приложението ония ден си играх да редя икейски мебели за детската. Спалнята също там сме я харесали от там, което ми напомня да питам има ли тук ползващи икейски спални и само техни матраци ли стават за тях? Кухнята ще я прави братовчеда на ММ. Той пак ползва икейски плоскости и чаркове май, но настоящата е правена от него и не е мръднала, а бъдещата е с една изкилифенчена чупка, та ще трябва да се мисли.

 Булка, верно всички реалити и нереалити сериали знаеш. Тази за пръв път я чувам. Знам Буболинката, даже живеят някъде наоколо засичала съм я по градинки, но други многодетни 3+ не познавам. Иначе наистина е някакъв тренд 3 деца и има много такива семейства. Ние нещо подозираме, че кумовете са се сдърпали, надявам се да е само плод на нашето въображение, но дано скоро се видим и си оправдаем развинтената фантазия.

 Хайде отивам да правя мусака... хубав следобед
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: септември 10, 2020, 13:10:01 »

Аз набързо метнах една леща за обяд и тва ще ми е готвенето. Имам някакви неща за дояждане, в понеделник пътуваме, стига толкова.
Рони, ние сме с икейска спалня и матрак ТЕД.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #80 -: септември 10, 2020, 13:12:12 »

И ние имаме спалня икейска и имаме разтегаем диван. С матраци от икеа сме, но размерите са стандартни.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #81 -: септември 10, 2020, 13:23:37 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Гледам има Радени въления, коя с ученици, коя със сополи. Освен да ви пожелая да минават тези емоции и да идват по-хубави girl_wink

Надя Събева...
...4те часа с*кс и 70те орг*зми които е изживяла постнати по групите. Беее риалити! angry

Булче, на това се казва: "Дай, Боже, всеки му!"  Girl_hide Girl_hide Girl_hide Иначе тАз звИзда за сефте я чувам, ама мен не ме впИчатляват звИздички... lol

Нека и Свекърва да се изкаже, като се замислиш какво изживяваш през живота си, какво постигаш, какво даваш, какво ти дават... В крайна сметка това си остава едно от най-сладострастните неща и ако може повече, защо не pardon

Мен пък ме схвана нещо плешката отзад и май е някакъв плексит, ама много боли angry

Иначе изминалият уикенд ходихме до БГ море, беше фраш, пукаше се по шевовете. Убедих се за пореден път, че като не съм на кеф, колкото и хубава да е обстановката, не ми е особено приятно усещането. Ходихме в един много хвален и пипнат хотел, може да сте го чували (на Белослава в Лозенец - Виларте). Пипнат е, направен е, в сравнение с масата в БГ е на доста високо ниво, ама нещо грам не се впечатлих  Girl_hide blush Даже се чудих аз ли съм повредена нещо или вътрешното ми състояние уврежда възприятията blush Кухнята никъде не ми хареса от 4 различни ресторанта badgirl badgirl badgirl Така че съм склонна да вярвам, че в мен е проблемът blush Плаж видях единият ден за 3-4 часа, ама беше толкова пълно, нямаше празен чадър на Оазис. Направих паралел с обслужването в Гърция и БГ, ами грам да не мрънкат имат много какво да учат. Не можеш да лежиш на кълка, че си топ курорт, топ плаж, топ не знам какво си и 20-40 мин. да не вземеш поръчка, едни младежи до нас си отвисяха 40 мин., докато въобще ги забележат. Вярно сервитьорите бяха малко, защото са очаквали слаб сезон, ама толкова да не можеш да реагираш nea На плажа около нас много светско беше, някакви ТВ личности, снимки за инста bad Нещо не ме привлече това и общо взето три дни релаксирахме, не сме излизали от стаята. Едната вечер ходихме до Хасиенда, нямаше къде игла да пуснеш, каква Корона, какви 5 лв. lol lol lol Същите звИзди от плажа бяха на съседната маса и едната звИзда се изцепи: "Тези бяха на плажа до нас" lol lol Идваше ми да се обърна и да й кажа, че те бяха до нас днес на плажа. Бях в добро настроение и си я пуснах през ушите. И без това точно тази нещо не ми е особено симпатична с публичните си изяви (Деси Цонева). Иначе в същата компания беше и шеф Манчев с новата си жена, аз чак тогава разбрах, че е нова и че си сменил жената, но в мое извинение повече от два месеца съм без ТВ и социални мрежи blush Той е станал огромен отпред shok shok shok

Мебели на Икеа и ние с котка сме купували и ползвали, малко са ми компромисни blush Не че искам да са вечни и да ме надживеят, но и не са били баш моето, но съотношението цена-качество им е доста добро good

Ох, Рони, като каза за як котешки с*кс и се сетих във вторник сутрин някакви наши съседи правиха толкова як с*кс, чак се събудих от пъшкането, а беше към 6 сутринта. Викам на другарчето: "Тези са ни конкуренция blush" Ама като почна и мъжа да вкарва звук и след приключването му казвам: "Отивам на терасата да им ръкопляскам lol" То направо аз щях да изпуша една цигара в тяхна чест lol lol lol

Този пост го пиша от два часа и нещо вече няколко пъти ми дава нови отговори lol Пускам, че ще стане утре lol

« Последна редакция: септември 10, 2020, 13:38:46 от marry_me » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #82 -: септември 10, 2020, 13:49:53 »

Мери ми, не харесвам Лозенец, та да ти кажа може й да не си ти. girl_wink там има точно 1 бар, който ме кефеше и една кръчма, ама тва преди 7 години ... biggrin

Отворили са някакви интересни места, за селебритита български, гледах едни вили дето Бербатов ходи, ми яко изглеждат.

И новото до Бургас Утопия на снимки също ми харесва много.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: септември 10, 2020, 14:03:00 »

Много кефите с котешките и човешките забавления. Wink Нали знаете каква е разликата между котката и жената. Първата викала много, когато прави секс, а когато раждала, се криела. Втората правила секс тихо, че да не я мислят за к*рва, ама пък раждала все с викане, че на всички да се похвали funnytooth

Аз днес успях план максимум да свърша. Време ми е за релакс. И утре наново, да не си помислите, че няма нищо tease

Виви, сега разбирам защо се изпотрепват да купуват винтидж мебели, които изглеждат отвратително, но след реставрация добиват вид. Тези дни от пренапрежение нощем трудно спя. Чета за реставриране на мебели. Гледах как преправят онези гардероби от ерата на бабите ни - с лъскавия фурнир в наакано кафяво. Много красиви финални резултати имаше. Въпросът е човек да има време и място да се заиграва с такива неща.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #84 -: септември 10, 2020, 14:05:21 »

Свекс къде си? Три пъти с*кс споменаваме а те нЕма  laugh

Мери ми, все на грешните места в Лозенец сте били. Там за плаж е Корали, за заведение беше едно време Съмър муд (Хациендата ми е много гъчканица), а за спане Бора, за ядене Бай Джи. На Белослава Байдъуей също беше едно време много приятно, аз толкова много я харесвам като певица, знам че много не я долюбват. Ти тоз плексит от мотора ли го хвана?

Виви, желязо пиеш ли?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #85 -: септември 10, 2020, 14:09:46 »

Али, като се замисля навремето майка ми имаха един гардероб и спалня наследени и ако ти кажа колко бяха яки ... масивно дърво, ама сигурно са правение 20-те или 40-те, не по-късно ... ами с кеф бих ги реставрирала, наистина си струва ... обачеееее ... не обичам стари неща и не ми е такъв стила в къщата, но в Англия предполагам би се продало за мега много пари. Лела ми като изчистваше къщата на баба ми, ми казваше все абе вземи това, вземи онова и го продай в Англия, те умират за такива стари неща ... и си е така ... като се замисля навремето поне всичко е било естествени материали и мебели и дрехи и килими и т.н. и са били наистина качествени, с поколения са издържали, сега за 5 години се скапват нещата ... остарявам, щом хваля доброто старо време. funnytooth

Булче, и ние сме били на Бора, наистина беше хубаво, бях забравила даже, то беше само преди 4 години как съм забравила не знам ахахха

Пия желязо, ама явно не стига щото ми е паднало с 20 единици хемоглобина. sad
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #86 -: септември 10, 2020, 14:21:58 »

Виви, до 2015 пъпът ни беше хвърлен в Лозенец, обаче с всяка изминала година разваляха хубавото село. Иначе имат няколко ресторанта, които преди ставаха, тази година нямаше места там и ходихме на други. Баровете им преди години ги ръшкахме много, този път само до един отскочихме. Може би беше прекалено пренаселено, в онзи момент нямах нужда да ме задушават хора и нещо не се получи търсеният ефект Girl_hide А 2015 се бях зарекла, че кракът ми няма да стъпи там. След като пред нас затвориха плажа, заради фекалните води, даже от Бтв искаха да ни снимат, само се обърнах и бегом в  другата посока lol А най-култовото беше, двама човека платихме сметка за 70 лв., без да сме поръчвали алкохол, без да си ядем храната дори (защото не ставаше за ядене) и си тръганхме гладни. Това ми беше капакът и казах, че кракът ми няма да стъпи там. Но по стечение на обстоятелствата се озовах пак в Лозенец, малко отидох с не особено голям ентусиазъм и може би оттам цялостното изживяване не беше кой знае какво.

Не знам дали отворих интересни места за селебъртита, но да имаше доста от ТВ екрана. И не само, имаше доста лъскави хорица в зоната, в която бяхме. То не бяха банскита на ГуСи (Гучи), то не бяха стойки, чупки, снимки, инста, както си имаме един лаф с братовчедка ми: "Голямото важно!" lol

Тези вили в Лозенец ли са? Не мисля да продължавам с БГ море за напред Girl_hide Тази година се разписах два пъти - веднъж в Санта Марина и сега във Виларте. Стига ми за поне петилетка lol

Пак три нови отговора, ще дописвам lol

Булче, това Бора не е ли едно ново извън селото в гората над плаж Корали? Не съм ходила, ако е то, но 2015 тъкмо го дострояваха. В Бай Джи също не сме ходили, ние много харесваме един ресторант към хотел Янис, защото винаги имаха хубава риба. Бунгалото беше горе-долу ок, Френдс за скара и май това що годе ставаше. Ааааа Тай барът на Оазис преди години имаха хубаво суши, но сега като минахме от там бяха сменили интериора, толкова го бяха унищожили, че ми се отщя.

Али, това за котките и жените lol lol  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Падам от смях lol

Стари реставрирани мебели е въпрос на добра концепция за крайния резултат, че има и несполучливи. Но определено предпочитам масивно дърво старо пред талашитени плоскости Girl_hide

Плекситът и аз се съмнявам, че го хванах на мотора или единият ден заспах потна на отворена врата на балкона баш странично в мен blush
« Последна редакция: септември 10, 2020, 14:25:39 от marry_me » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #87 -: септември 10, 2020, 14:28:41 »

Мери, не е ново Бора,да, над Корали е, значи ние сме ходили поне 2012та там. Нас също пъпа ни беше хвърлен в Лозенец, още преди да стане хипстърско място за посещение, бяхме го набелязали 2008ма в едно списание Максим и така го открихме, имаше златни години на LoVenets, ама рязко всички почнахме   bad да се прибираме и аз поне се заклех там да не стъпя повече. Наши приятели продължиха до затварянето и  bad и те сложиха край. За Озазис всеки втори това разказва, за лукса и Гучитата.... А за Бай Джи, то е на Арапя,ама то е близо до Оазис, уникална храна, всичко расте в двора, едни домати огромни си спомням, баници,мммм Бързо да се оправяш!

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #88 -: септември 10, 2020, 15:06:11 »

Туй е Бората, ние ходихме 2016-та, то е семейно местенце за мен, помня че беше апартаментче в някаква къщичка в горичката готино беше. Ама бяхме с детето и не сме ходили по ресторанти и барове.

Булче, то и ние заради това отписахме Лозенец, ходихме мисля 2013-та ... мъжа ми толкова зле не е бил. 2 дни не беше на себе си, щото ходихме на някакъв къмпинг, ходиха джаскаха се във водата, гмуркаха се, хубаво се нагълтаха с вода, а тя водата там са чисти ла*на с извинение. Помня като отвориш прозореца само  bad чуваш вечер, тогава бяхме в някаква къща в центъра.

Мери ми, мисля че навалицата си е казала думата, то в крайна сметка човек отива да си почине, а аз ако бях заобиколена с тия инста звезди направо щях да ги убия с поглед ... неразбираемо ми е това изкуствено снимане и позиране - гледам ги в инстаграма всички на плажа с професионален грим и прическа, е те така ли го разбират тоя плаж?! Егати удоволствието.

Общо взето много малко хубави места останаха, и Лозенец съсипаха, и Приморско ... едно време си беше добре. Сега може би само Царево остана по-запазено и не толкова туристическо, но останалите градчета яко ги съсипаха.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #89 -: септември 10, 2020, 16:08:58 »

БГ море = пълен ужас, при все че отидох с целия си оптимизъм и позитивна нагласа да се фокусирам върху красивото... ма не ми се мрънка, ще ви спестя подробностите.

Имаме уникални планини обаче, това лято направихме няколко планински уикенди... и беше пълен кеф!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines