Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:36:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2020  (Прочетена 59104 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #15 -: септември 02, 2020, 11:22:26 »

Привет!

Мерими и Рат кефя ви се на свободния дух моторджийки! tease
 
Маги ако има на света кой да се справи с 3 деца, котка и куче, съм сигурна, че това си ти. good

 Много съм доволна, че вчера попаднах в една от групите на торент с филма за Монтесори. Миналата година като нощувахме в много сладък хотел в Чампино го хванахме по ТВ, понаучках тук-там, но са две части, та само едната видях и ми беше мерак за другата.heart Рових, рових, нямаше го, а сега случайно ми падна. Много обичам такива случайности!

Свекс, Феранте издала нова книга и по нея щяло да има сериал само че по Netflix. Интересно ще е за сравнение, пак ще е за Неапол и момиче от там, само че май от богат квартал. Не знам дали ще е италианска продукция, но предполагам. good

 Аз трябва да подредя и разчистя и 2 дни ще се занимавам преди Велинград с това!

 Хубав ден!  give_rose
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 02, 2020, 14:17:14 »

Привет! И аз се добрах до новия месец smile

Честито, Виви, леки метри до финала!

Мерими, минавай по-често, беше залипсвала  give_rose

Булче, честито да ви е котето! Аз си мислех, че съм dog-person, ама сега май съм и котка-човек, много се привързваш, а те са едни такива, че като ти покажат любовта си, се разтапяш  Girl_hide

Този месец ще съм на въртележка, не знам как ще се оправям, ама трябва да се стегна и строг режим със задачи да си подредя. Първо - имам фотосесии, снимки за оправяне и реклами за печатане, второ - накрая на месеца съм на конференция, ще имам talk, та трябва да се подготвя с презентация и да си преговоря за физиката на раждащите се звезди (последните месеци някак астрофизиката все оставаше на заден план) и трето - много е вероятно да започна в ТУ като асистент, та и там имам да изготвям/уча за лабораторните упражнения.

Да дам отчет и за прегледа при Коновалова, мерси, че ми я препоръча, Булче, много мила и отзивчива ми се стори. Няма нищо нередно, както и очаквах, хормонално ще да е, ама ще го борим, първо трябва отново да давам кръв, после още веднъж, за да видим какво пък толкова ми е чувствително.

И за капак на натовареното ежедневие, утре отиваме на море! 6 дена си крадем, после ще му мисля как ще наваксвам с всичко smile

П.П. Забравих да кажа, че направихме сефтето и на киното. Не знам дали знаете, но аз съм си киноман, обикновено ходим на месец поне по три пъти, а понякога и повече, ако има какво да се гледа. Та ми липсваше в пандемията това преживяване. Ходихме на Тенет, специално за Еми да кажа - беше много добър, интересен замисъл, отлична игра на артистите и макар и сложен сюжет, може да се разбере с повече внимание. Напомня братя Стругацки, за пътуването във времето и сталкерството.
« Последна редакция: септември 02, 2020, 14:29:14 от Bube » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 03, 2020, 08:23:55 »

Добро утро, аз съм на баскетбол с все домочадие. Чакам с нетърпение да променят часовете на вечерни и някой друг да виси с нея.

Къде изчезнахте всички?

Мери, пиши като се чувстваш ОК, тук сме!

Бубе, завиждам за морето.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #18 -: септември 03, 2020, 11:36:08 »

Здравейте и през септември!
Благодаря за пожеланията за Дребния!
Месецът едва е започнал и се претовари откъм известни и неизвестни pardon Имаме две сватби, един рожден ден, няколко пътувания, родителски срещи, изследвания, последни покупки преди старта на децата, ММ ще има защита на дипломната работа и още, и още. Дано имам акъл за всичко!

Мери ми, приятно прекарване по родните пътища. Лятото не го пиша, че си е отишло  още. Кашоните могат да чакат, ама хубавите неща да идват.

Утре мисля да дрънна едно питие по женски, а ако успея и някакъв салон през почивните дни, че да разтоваря мозъка.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 03, 2020, 14:19:33 »

Здравейте!
Тук нещо се е намръщило и е хладно. Имах излизане сутринта, което обаче пропадна в последния момент и си правихме кино в нас.
Вчера бяхме на рожден ден. Имаше фокусник и децата много се забавляваха. На финал и огнено шоу.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #20 -: септември 03, 2020, 22:13:45 »

Аз пак ще се разписвам по нощите, ма няма как.
Пфу досега превеждах на мойта приятелка педиатърката някакви статии, бляк, ама ѝ бях обещала.
За градината всеки ден ново 20, все заповеди и документи, мисля да изчакам, пък а дано отменят всички изисквания за децата, които са си ходили.
И на мен ми се очертава динамичен този месец, няколко рд са се наредили, два от които неочаквани, морето, после имам за себе си един план, ма ще ви се похваля като стане lol
А, последното бебе дето чакахме, се роди, бебе Боян, 4200, голям мъж (като моя, че и със същото име). Не знам дали ви се похвалих за предното - Симеон. Всъщност още едно чакаме, ма другият месец, момиче.
Тюх нямам нетфликс да го гледам този сериал, а предният много ми хареса  smile
Нещо не можем да свалим медицинските обеци на Мис  huhhuh.gif А и тя само пищи, че я боли и ни е страх да дръпнем по-силно.
И аз съм планирала рачистване, ма май ще сменям и гардероба, та още го отлагам докато измъдря какво-що.
И нашата котка едвам я изтрайваме вече да ми препикава, повече такова няма да влиза вкъщи. Само кучета. А бях абсолютен фен на котките  nea  И нашата най-много в мен се търка.
Айде гуте нахт.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2020, 07:54:07 »

Боже, каква е суша тук, никакви ви няма.Пишете бе девойки скучно е иначе.Тук е много хубаво хладно, аз оставих каката в къщи с обещанието, че ще слуша и сега излизаме 4 жени на разходка.След обед мисля и до службата да стигна, трябва да говоря там с шефката, да видя колегите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #22 -: септември 04, 2020, 08:38:24 »

Маги слушам и изпълнявам!

Тази седмица е някаква ударна... хороскопа беше прав... Труден и динамичен месец. Както клатехме крака цял август и беше едно лежерно, от понеделник глава не сме вдигнали, Европата се върна от отпуска, почнаха се разни запитвания от настоящи и бъдещи клиенти, технически проблеми, замествам и президентшата сега две седмици и общо взето не ми остава време за пишкане ...

Бубе, сори не те отразих, радвам се че ти е харесала др. Коновалова, дано откриете от къде идва този проблем, тя е специалист и в ендокринологията

Мерито чакаме те с нови и вълнуващи разкази, звучи много забавно при теб в момента  heart

Фери кой сериал?

Друго не запомних.Котешкия Звяр спря за момента да попикава мястото, ходи си пак в тоалетната. Голям е шемет и лепнат за мен, снощи пак се беше намушкал до мен да спи... Добре че и човешкия Звяр ме остави тази нощ да спя. Единствения проблем в момента ми е котешката тоалетна... Взехме силикон, това ми препоръчаха, като почне да рови през нощта всички ни буди, та сега ще търся нещо което да не вдига толкова шум...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #23 -: септември 04, 2020, 09:07:24 »

Айде, и аз, че Маги е много възмутена. Wink Благодаря първо на всички за честитките, на които забравих да благодаря, много мило.  give_rose

При нас не е било тихо на работа, тия хора нашите не почиват явно ... все си беше лудница така си и остана.

За гаража, решихме че няма да правим 2-ро ниво, щото ще е красиво, обаче ще е много скъпо, ще си направим гаража на офис обаче, ще отвори доста място, щото ще има нужда, особено както и двамата работим от вкъщи.

Мен пък много ме боли таза, ходя уж на някакви процедури обаче не помагат особено. Това е положението предполагам.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #24 -: септември 04, 2020, 09:14:43 »

Привет!

 Аз съм се хванала да се правя на интериорен дизайнер. Тръгна, че заснехме детската в другия апартамент и уж да видя как ще наредя наличните и планираните за покупка мебели, дали ще се напаснат и откарах и за кухнята, ама там е специфичен случай и още не ми е много избистрено. good

 Фери, вие поне чакате бебета, нас ни "халосаха" с покана за погача без да чакаме нищо. blum Приятел на ММ скоро звъня, но аз някак предадох недолюбването си, а и той обикновено е с някакъв план дето е за лична изгода и не го отразихме. Та днес така, утре така и вчера изскочи, че се е родила дъщеря и даже след 1 седмица се пада погача да правят. Бяхме бременни заедно с първото им и даже на общо море с тях тя е забременяла, но е рускиня и нещо не си пасваме. Те са все уж изненада да е и за първото хем криха, хем на всички ни беше ясно, беее.... Да са здрави децата, че успяха и да ги нашарят, но са ми странни родителите. crazy

 Предполагам Фери говори за Гениалната приятелка, а сега по Нетфликс ще е Лъжовният живот на възрастните (или поне така се казва книгата). Ще почакаме, пък все ще изпадне от някъде, но дали е започнато да се снима даже не знам. Wink

 Оф, трябва да загърбя амплоато на "интерирорен дизайнер" и да се впусна в дебрите на домашното помощничество. Не ми е лека съдбата. tease

 Хайде явявайте се на отчет smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 04, 2020, 09:30:44 »

Здравейте smile

Ние се чудим какво да правим събота и неделя. Вече е студено за плацикане в реката. Ама ми се ходи някъде сред природата.

Фери, много бебета покрай вас. Да са много здрави.

Булче, ей ся Бамбук ми вика, че иска котка - малка и да се казва Бейби lol lol може, ама плюшена lol lol

Другият месец мисля да почвам пак уроци по немски. Но ще са онлайн. Сега има отстъпка ако се запишеш онлайн само. А и знам ли какво ще става. Тук новите случаи стигнаха бройките от началото на април.

Хубав ден на всички
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: септември 04, 2020, 10:18:22 »

Привет и от мен!
Тук даже валя, напук на слънчевата прогноза в телефона ми. Сега духа вятър, та се наложи да свалям саксиите от терасата. Мушкатата нещо дръпнаха на височина и само се клатушкат. Такава паплач от ядящи листа гадинки за първа година ми се случва, всичко е перфорирано. angry
Булка, всички тоалетни издават звук и будят blum. Пясъкът е безшумен и стърготини, дето слагат на хамстерите, но пък трудно се почистват. Опитах с нарязани хартии, обаче красавицата ги разнасяше из цялата къща и пак се върнахме на силикон. Все още намирам зрънца из къщата по разни забутани места, където трудно влиза прахосмукачка.
Рони, само филма за Монтесори ли ти е интересен? Аз нали завърших обучение по метода за деца от 0 - 18 и деца със СОП, та имам разни материали. Някакви серии по НВО ми се върти, че бях гледала също.  crazy
Мери ми, слагай дертовете настрана, тях винаги ги има и се разписвай тук. Нужно ни е разнообразие в темите, нещо хич не разсъждаваме по общочовешки проблеми Wink
Хубав ден на всички ни! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 04, 2020, 11:45:35 »

Булка, след опитване на почти всички тоалетни на пазара, силиконовата е най-добре.Няма безшумна, а дори и да е по-тиха пък ще се разнася навсякъде и ще е супер мизерия и ще трябва да се чисти нон стоп.А бентонита го мразя!Намирах го и в леглото си!

Панде и аз искам разходка почивните дни, да видим как ще стане.

Адиктет, аз така се правя на интериорен от време на време, ама сега съм почивка няколко години, до бъдещата детска на трите госпожици smile

При мен ни бебета, ни сватби, ни кръщенета.Голяма скука.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 04, 2020, 12:17:03 »

Здравейте!

Тук и днес е хладно и духа. Четох някъде, че септември ще е топъл, дано да е така. Вчера следобяд преваля за малко, колкото да изгони децата от парка. Ние не се уплашихме де, даже ходихме да ритаме в едно игрище.
Утре си имаме годишнина от както се взехме с ММ.  heart Това ми е една от най-любимите дати, а още по-мило ми е, защото за него също е.  heart Така ни се завъртяха нещата, че не успяхме да си организираме нещо, т.е. да отидем някъде, но ще го компенсираме. То рожденни дни, сватби, кръщенета.  angry

Панда като каза, че Бамбук иска котка се сетих как онзи ден на рождения ден имаше аниматор и разпитваше децата кой, какви домашни любимци има. Едно момченце тръгна да изброява, че има две. Едната, майката се казвала Мърла...и натам вече не чух как се казва другата, защото всички избухнахме в смях.   lol

Сега се чудя какво да сготвя за довечера. Имам да правя и едно видео.

Хайде хубав ден от мен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: септември 04, 2020, 12:26:06 »

Да допиша, че се наложи да правя поръчка за пазаруване в Кауфланд. Между другото, много съм доволна от тази услуга и ще я ползвам живот и здраве и в бъдеще. Товарех се като магаре преди, сега за 7лева доставка всичко ми идва до вратата. Идва едно и също младо момче, много любезно, вероятно е студент и това му е допълнителна работа. Е, един път поръчах глава целина, около половин килограм и той се оплака, че прехвърлил три касетки да намери толкова голяма глава.... ама цвекло funnytooth. И на касата не го бяха хванали, ама то е и по- евтино. Wink Вече прилагам снимки в края на таблицата. Самият той като отиде в магазина и ми праща снимки на артикули, да си избирам, даже пуска камерата понякога.
Виви, тогава не коментирах втория етаж на гаража, но да ти кажа, хич не е удобно да се спи на такова място. В квартира в Дания се измъчих две нощи да слизам до тоалетната по стълба като паяжина и после да внимавам как се качвам, че да не си чукна главата в тавана. blush Наши познати в Америка съвсем скоро си префасонираха така хола, обаче гостите им не искат да спят там, а и те самите не могат да свикнат и сега само цветя развъждат на мястото.
Панди, ти сигурно вече на доста високо ниво ще си по немски. good Аз като последна будала се хванах да превеждам от български на немски медицински текст и щях да откача една седмица... Нито имах подходящ речник, ама и да имах, в България се ползват латински термини, а в Германия са си на немски, нито разбирах за какво иде реч, че да мога да ползвам сходни думи. За втори път ми е, преди години така си хабих нервите с превод на правна тематика за едно наследство sad, но отидох в библиотеката.
Ами, пак трябва да прекъсвам, младежът идва. blush
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines