Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:19:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57352 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #255 -: август 31, 2020, 10:08:04 »

Булче отде ги ловите тия слухове, че и мой приятел дето работи в мол, ми казва същото снощи?
Мен ми се вижда невъзможно да ни затворят пак- мисля си че са някакви политически игри тия слухове, дето ни пускат.

аз същото си мисля, че са политически игри, обаче не искам наивно да подхождам... Покрай предното затваряне имаше яко спекулации, много слухове, даже и за Чернобил се стигна да дават извънреден брифинг, ама такова ни е обществото. Не се притеснявам изобщо, издържахме едното, ще издържим и другото, ама отново хората в турзима, ресторантьорството ще ударят дъното и ми е супер тъпо за тях... Моята визия е че ще има паралелки под карантина в училищата както има в градините, ама знам ли ги...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 31, 2020, 11:16:06 »

Здрасти!
Виви, честито! Каквато и дза е зодията, дано да е кротушанче!
Еми, то мойто е твоята зодия, ама като описваш твоя дребосък, все едно чета описание на моя  pardon
За готовите КППта и аз знам от сигурно място, вече над месец може би. Само не разбрах за кога го "планират"  Wink . Учителките на Ники също смятат, че ще ги затворят, направо си бяха сигурни последния път като си говорихме. Само не занам как мислят да се случат нещата с хората, които тоя път няма да ги пуснат и ще трябва да си работят.
Аз съм много доволна от уикенда, особено от неделята. След парти в събота /рожден ден с размерите на малка сватба - 40+ души/, се понаспахме, разходихме се до Копривщица с мотора / за пръв път се возя толкова дълго/, после вечеряхме, разходихме се по празната Витошка, за да ядем от любимия ми сладолед. Сега остава да избутам днеска на работа, утре да свърша 7589 неща и вторник заминаваме на море  yahoo
 
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #257 -: август 31, 2020, 11:17:00 »

Благодаря адиктед, много мило пожелание!  heart

Това какво ще става от септември ми е мъгла и не искам да го мисля ... тук казват, че ще затворят заведенията ... пък ми е смешно, хем в момента има кампания да накараме хората да ходят по ресторанти, има 50% отстъпка, ако ядеш вътре, а от есента ги гласят да ги затварят ... е не виждам логиката.

За училищата, уж казват, че няма да ги затворят, обаче ... те много работи може да казват, при вас специално ми се струва, че първо училищата и градините ще затворят, че е  най-лесно, пък може и нищо да не затворят, лятото много харабейската я карахте и нищо не затвориха. Така и не разбрах как от 300 случая минахте на под 200 предвид, че доколкото чувам никой нищо не спазва откъм мерки. В Испания и Франция пак яко я втасаха, при нас също се удвоиха случаите в последните 2 седмици, просто няма спасение. При нас междудругото казват, че чакат да излезем от ЕС и вадят ваксината, понеже по регулации няма да има нужда да е лицензирана, та на Русия се чудихме, ама накрая и другите държави май същото ще направят.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 31, 2020, 12:12:07 »

Официално привет.Ние се завърнахме от почивка и чак сега сядам да видя какво става.

И аз чувам това за КПП-тата от няколко места, но си мисля, този път ще е емного трудно да ни затворят така.

Да ви кажа бяхме на Минкови бани с. Спанчевци, до Вършец.За няколко дневна почивка е супер.Не е лукс, ние и не търсим такова, по-скоро спокойствие и тишина.Бунагалата са чисти и добре поддържани, водата минерална, има поляни, детска площадка.Всичко се поддържа, коси, полива.Децата не излизат от басейна, те са три един 60 см, 1,20 м и 1,80м.Моника си намери приятели и вечер не и виждах очите.Тичат, играят, голяма банда бяха.Ядохме диви къпини, страхотни бяха.
Близначките ги потопихме във водата и край, не искат да излязат.Голяма радост беше.Та ако ви се ходи в този край, препоръчвам го.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 31, 2020, 12:17:36 »

Маги, хубаво сте си изкарали, браво. Точно на Минкови бани гледах, че са били свекърва ми, племенницата и сие тези дни. Може да сте се засекли някъде. Но те предполагам са използвали само басейните, не са били с нощувки. Аз в Спанчевци съм си набелязала едни други къщички и ще видя кога ще им дойде времето.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 31, 2020, 13:20:51 »

Миме, само гледай да имат басейн, че е скъпо удоволствие това.Нашия беше 15 лв, възрастен, 10 лв дете, за хора извън комплекса.Над нас беше Тодорини кукли, хубаво е, но бунгалата са едно до друго и няма такова място за игра.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #261 -: август 31, 2020, 13:31:13 »

oo Маги много красиво това, храната как е?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 31, 2020, 13:37:14 »

Не беше нищо особено да си кажа.Бяха ми казали, че много вкусно готви готвача, или са го сменили или аз съм станала претенция.Но не сме останали гладни.А на басейните водата се сменя всеки ден!Бях впечатлена.И с моя мъж решихме, че догодина ще се опитаме пак да отидем за няколко дни там с дечурлигата.Разкошно е за тях.
Това което най-много ме впечатли са поляните в самия комплекс.Има място за поне още толкова бунгала, но не са го презастроили.Така хем дечурлигата тичат, хем погледа ти не се дразни от сгради.Наоколо са само върхове и почти няма обхват.Само в ресторанта и на басейна имаше такова нещо.Голям кеф е да изключиш от всичко и всички.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 31, 2020, 14:04:12 »

Миме, само гледай да имат басейн, че е скъпо удоволствие това.Нашия беше 15 лв, възрастен, 10 лв дете, за хора извън комплекса.Над нас беше Тодорини кукли, хубаво е, но бунгалата са едно до друго и няма такова място за игра.

Маги, точно Тодорини кукли съм хареса. Все ми излизаше реклама във Фейсбук и реших най-накрая да разгледам и много ми хареса. Дано да му дойде времето. Иначе цените на басейните за външни посетители са си толкова. Ние най-често ходим в хотел Ата във Вършец. Поне в хотелите влиза и  СПА-то в тези пари. Колко пъти се канехме и за нощувки, но все нещо ни проваля плановете. Имам чувството, че колкото по-затворени и ограничени бяхме, толкова повече ми се обикаля. Има толкова красиви места, но ММ не иска да са много далеч, заради пътя и детето, а то точно всичко, което съм набелязала ми е далеч.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: август 31, 2020, 14:30:41 »

Киви май се похвали за чайки. Щом не се жалва от жега, значи не са пловдивските чайки, ами баш морски са си Wink
Много е хубаво човек да мръдне на някъде, било то и за почивни дни. Тази година хората не успяха много да се напътуват, но следващите сигурно ще компенсират. Чета за масово затваряне на хотели. Нормално! Донякъде разбирам едрите бизнесмени. Това им е поредното нещо, носещо доходи. Голяма разправия е да въртиш такъв бизнес и където ще търсят персонал от кол и въже, спират работа за една година. Кофти е за средните и дребните хотелиери. Ама да ме прощават, цените на нощувките си държат. Малко пак ден година храни. И се получават криви сметки и на почиващи, и на собственици. Дано поне в отношението да се променят нещата към по-добро.
С КПП-та и градини има много спекулации, ама има и много истини. Малко съм нащрек какво и как ще е от началото на учебната година. Преди, докато бях на работа, до 10 септември минавах през половината град за 20 минути. След това беше кошмарно пътуването с кола. Представям си като се върнат всички тези хора обратно от вили, села, морета и балкани... В училищата няма как да изолират клас от клас. Ползват едни тоалетни и мивки, едно и също е времето за почивка и хранене. В градината да кажем, че може да е по-затворена една група от друга.
Виви, тук статистиката е толкова крива. Не правят регулярно едни и същи проби. Чакай да намалят реално болните! Намалят се регистрираните само случаи.

По зодиакалните въпроси няма да добавям, обаче друго впечатление имам за половете. Напоследък много по-бесните деца са момичета. Аз се успокоявам, че е по-добре бесът да им отмине в детска възраст,а после да са по-балансирани. Пък и с неголяма разлика между братя и сестри е по-добре. Иначе 15 години пубертет! crazy А да и мъжките критически по това време - айде, мерси! Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 31, 2020, 14:41:13 »

Аз съм фен на 5-7 годишните разлики между децата, поради лични и приятелски примери около мен. Най вече вероятно защото нямам и нерви в момента lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #266 -: август 31, 2020, 15:47:39 »

Влизам само да честитя на Виви   heart
Моят малък мъж е скорпион, не е толкова страшен засега, ама виж жените са опасни...
Днес съм с 3 деца, нито едно не пожела да спи и давам на заето вече tease
Адиктед как ми трябва златар, ще ти пиша  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #267 -: август 31, 2020, 17:30:57 »

За КПП- тата официално писаха в Трафикнюз мисля, даже показаха снимки и обявиха фирмите, които правят бариерите. На другия ден здравният министър опроверга, че няма да връщат мерките, защото знаем как да се борим с пандемията blush. Не пречи обаче да лапнат едни парички...
Виви, хич и не вярвам на бройки новозаразени и проценти от тестове. Показателно за мен са хората в болниците, интензивните отделения и смъртните случай. Последните растат с голяма скорост и не са само на възрастни хора. Плашещо е и че лекарите са изморени и демотивирани, РЗИ- тата и те сдават багажа. Имам доста познати из медицинските среди, та виждам промяната в тяхното отношение към заразата. Първо се хилеха и поддържаха Мангъров за стадния имунитет, ядосваха се на празните болници по време на карантината, после минаха на "ще трябва да се научим да живеем с вируса", сега мълчат и ще се възползват от факта, че са работещи пенсионери и могат да се откажат да работят с приказката "ще живеем, ако оживеем".  nea
Абсолютно права си за ваксината... Ние напълнихме гушата на ЕС за 2 000 000 броя когато излезе, ама те и нямат сметка да я разрешат поне още 2 години. Изобщо ЕС е огромна тромава структура. sad СЗО се чудят какви препоръки да дадат, че после да ги отменят, не само по Ковид - 19. То не бяха мисли как да се ражда, как да се кърми, как да не се дава вода, как да се захранва, как да се гледа, как да не се гледа едно дете...
Училищата не са подготвени, учителите - също. Чакаме да мине политическата криза, тогава да видим как ще я скондапсаме blush
Имам братовчед скорпион, единствен такъв в родата от първи и втори ред. Бил е много кротко бебе, после палаво и шавливо дете, не особено ученолюбиво, сега е страхотен за компания - забавен, остроумен, с изключително чувство за хумор, спокоен, но и леко диктатор си пада. Вярно е, че държи много на семейство и в това число на майка си, дава свобода на децата си и най- важното е, че наистина не се притеснява за неща, които не зависят от него. Хаха, както не му се учеше, след 8- ми клас така се засили, че завърши две висши, до ден днешен се развива в разни области, стана учител и работи на няколко места допълнително.
Каквото се роди, живо и здраво да е, ще си го изтраете и отгледате, спокойно Wink heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: септември 01, 2020, 08:50:00 »

Нова тема

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38297.new.html#new
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines