Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:08:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57341 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #240 -: август 30, 2020, 12:49:46 »

Еми, като те слушам и нашата програма е същата. До ден днешен се тръшка като я прибираме от площадката. Ама пък като е вкъщи кротува. За спането ... дето мъжа ми вика имаме цяла програма вечер и до днес. Песни, приказки, гушкане ... Не знам като не е цялото внимание върху нея, ще й е доста тегаво.

Маги, точно теб те разпитвах целенасочено, понеже хем ще са една зодия, хем и момичета. Wink Възможно е и да е скорпион, ама е по-малко вероятно. Следя изкъсо как се развиват при вас нещата и трупам опит дистанционен. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: август 30, 2020, 12:52:03 »

Честито, Виви  give_rose

Жена скорпион е много проклето създание много често. Мъж скорпион е ок. Стрелец е готино.

За енергията - девер ми е овен и е много флегматичен. И мен ме беше страх, че и Бамбук ще е такъв. Ама луд умора няма, само се поти.

Аз доколкото разбрах от ММ това момче е дошло във Виена, защото нещо е любовно разочарован.

За моя девер, какъв безнадежден случай е, съм ви разказвала.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: август 30, 2020, 13:05:23 »

Честито, Виви  give_rose

Жена скорпион е много проклето създание много често. Мъж скорпион е ок. Стрелец е готино.

За енергията - девер ми е овен и е много флегматичен. И мен ме беше страх, че и Бамбук ще е такъв. Ама луд умора няма, само се поти.

Аз доколкото разбрах от ММ това момче е дошло във Виена, защото нещо е любовно разочарован.

За моя девер, какъв безнадежден случай е, съм ви разказвала.


Мъжете скорпиони са разкошни за гледане, но за мен само отстрани. lol
Жените стрелец за мен са к*рви и нагаждачки, знаем че каквото кажем не важи за семействата от форума lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #243 -: август 30, 2020, 13:51:30 »

Тези дни нали все съм в движение и едва сега смогнах.
Виви, много се радвам heart Много хубави емоции smile
Моето не знам дали е везна или скорпи, ама и с асцендент скорпион е страхотия. Шегувах се, че се движи като тасманийския дявол - във вихрушка. И до днес си е такава - енергична, дърдорива, комуникативна, а в същото време е много състрадателна и грижовна. Да ми е жива и здрава, не се излиза лесно на глава с нея и се радвам, че няма да е будала.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #244 -: август 30, 2020, 14:54:55 »

Мерси Панде и Али. smile

Аз само се молех да не е рогато, защото просто щеше да има сблъсъци жестоки, мисля че и стрелец и скорпион някак ще го оправя, поне няма да сме толкова еднакви. Малката много прилича на баща си и добре че, че аз съм наистина прекалено рогато.

Леля ми е стрелец и ме плашеше, че ще имам най-палавото момченце на света, и майка ми много искаше да имам момче, казва, че момчетата много се грижат за майките и т.н. мъжът ми обаче, много нетипично за мъж, искаше момиченце, и понеже е заченато на неговия рожден ден му казах, че може да избира име като подарък, иначе пола му казах, че ще е каквото си е направил.  LAUGHTER
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: август 30, 2020, 19:16:08 »

Във връзка със зодиакалния ни разговор:
https://www.instagram.com/p/CEcUMuhHEI7/?igshid=u6cvwtqwpev3
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #246 -: август 31, 2020, 05:59:56 »

Добро утро от при изгрева и чайките! Ей това е душевен мир... изгрев, тишина и децата спят с баща си в хотела  Bravo

Виви, лъв и водолей имам собствено производство, тук сме заедно с един скорпион... ми... момчетии... повечето ми познати с първо дете момиче и второ момче са в пълен шок какво е това чудо. Нивата на енергия са различни, не че няма една на хиляда вихър девойка дето да потвърди правилото, но prepare for the worst Wink Надеждата е ясна, бебета еднорози всичкиъе си мечтаем за тях.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: август 31, 2020, 07:29:44 »

добро утро!
 всъщност сега като се замисля, деца- чудо ( тихи, кротки, послушни), познавам от следните зодии: мъжка везна- два броя; мъжки стрелец ( единият, роден заедно със син ми )- два броя. Явно вчера съм пропуснала да кажа че от втората зодия съм виждала две изключения- и двете са момченца. lol
Напоследък сънувам само глупости- все сватби нечии, все са драматични.. не смея да видя в какъв астрологичен период сме.. може да се окаже че не е свързано с него lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #248 -: август 31, 2020, 08:49:42 »

Киви, много хубаво звучат тия изгреви и чайки, направо ме стопли в лондонския студ. biggrin

Деца-чудо са само на брат ми - гледат ги като войници обаче - ревяха си на воля, спяха си сами ... нямаше дондуркания. Ама те и приемаха това възпитание. Малкият даже беше на друг етаж, реве си вечер, никой не го чува ... блага работа. Че й с 2 години разлика, кой да ги разглези. Аз за това наивно подходих към детето 1вото, викам то лесна работа, да ама не. Иначе там всички са деви, само най-малкия е близнаци.

С тия сънища, аз толкова глупости сънувах последните седмици, че се отказах да се притеснявам.

Днес тук е почивен ден, после съм в отпуска 2 дни, дано малко се постопли, че сега е такъв студ само на чистене ме избива. Както беше 30 градуса и бам 14 ... замръзна ми носа вчера навън.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: август 31, 2020, 09:00:49 »

Виви, за заспиването- и аз така го научих, на всеки етап- с упорство. С другите теми- нямам успеха на девите lol
Тук го дават да е хубаво времето- та ще се поносят още малко летни дрехи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #250 -: август 31, 2020, 09:05:06 »

Добро утро!

Прическата се разкри хахах.  badgirl Tongue

Хич не мога да хвана спатиите на децата със зодиите. Моето е овне и си пада малко еднорог, играе със стрелци трима и всички са различни, даже едните са близнаци и нямат нищо общо двете деца. Та каквото такова... Както каза Киви, prepare for the worst, пък то може да се окаже кротушка. Една приятелка сега роди второ и се похвали че е голяма кротушка в сравнение с първото което е момче, вика сега се насипвам повече отколкото преди да родя с големия.

Мале с тия сънища, всички само ми разказват сънища странни, явно е от пълнолунието.

Уикенда само дочувам някакви слухове тип ЕЖК, КППта купили и чакали да ни затворят, по градините се говори че две седмици ще се учи и пак ще ни затворят, нещо съм като кон с капаци и се чудя дали да вярвам или не... Акъла ми за момента не го побира, ама не ми побираше и извънредното положение че ще продължи толкова време. Таа ще видим...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: август 31, 2020, 09:16:49 »

Булче отде ги ловите тия слухове, че и мой приятел дето работи в мол, ми казва същото снощи?
Мен ми се вижда невъзможно да ни затворят пак- мисля си че са някакви политически игри тия слухове, дето ни пускат.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #252 -: август 31, 2020, 09:18:21 »

Привет!

 Ние се прибрахме преди малко от село. Сватбата мина... Ж. май най-много се изкефи. Седяхме санитарния минимум и я ползвахме за оправдание да си ходим. Добре, че бяхме в ресторанта в парка и тя драпаше към разни люлки и катерушки и не се заседяхме много вътре. Понеже са ни близки и се бяха постарали много, та го оценям, но не е моето нещо селска сватба с тъпани, певици и т.н. Най ме е яд, че точно от кумова срама се беше намъкнал целият "селски елит"( гости на кума, който изобщо не е близък на младоженците). Та съм сигурна, че точно тези са пиянствали на чужда сметка с минимум инвестиция, а точно тези двама скромни млади хора не го заслужават. Ама традиции...

 Нашето овне дето трябваше да е телец беше ад в началото, а сега е станала толкова добра, че ММ вика пак да целим тези зодии като дойде време.Той е скорпион и си има отровната жилка, ама казва, че и аз страдам по лъвски величаво, та си има по нещо, ама зависи кога ще се прояви. Виви, честито и ти желая бебе еднорог независимо от фактическата зодия!  Wink

 Хайде спорна седмица! blum Дано не ни затварят съвсем, защото не знам кой ще оцелее още един такъв дълъг епизод...
ПП: Еми, миналият път ти беше предвестник, ха дано сега да е както ти предвещаваш.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 31, 2020, 09:35:05 »

Здравейте!

Тази нощ изобщо не можах да спя, а бях много изморена. Голямо въртене беше, не знам пълнолуние ли е, нещо вътрешно ли си ме терзае. Сигурно по-късно през деня ще ме свали умората.
Вчера моето момче имаше празник и се качихме на Леденика. Правихме си пикник сред природата. Беше с една идея по-прохладно, защото в града беше голяма жега. Разходихме се на чист въздух, много хубаво беше.  heart

Според мен няма да ни се размине затварянето отново. Не знам какво ни заблуждават. Сега като тръгнат пак вирусите всичко ще е корона. Само ще объркат децата още повече. За октомври се носят слухове от лично видели подготвени документи.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #254 -: август 31, 2020, 09:42:41 »

Слухове за подготвени КППта чувам от няколко места, потвърдени от хора работещи за администрацията на два големи областни града. Да ни затворят, пък колко да ни затворят... на мен първа цел ми е да оцелеем до Декември... онова индийче от видеото на Булчето нали обясняваше нещо за декември, пък после ... да оцелеем ние лично Коледа, щото ни е тегав период... и ей го лято 2021 дошло Wink
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines