Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:23:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57340 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #225 -: август 28, 2020, 11:02:59 »

Еми, супер, много полезен език е. Булче, и с бонжур и без има някои градове като Стасбург дето не разбират с хубаво. В малките градчета са по-добре, там даже бяхме срещнали едно момченце касиер в магазина и всеки ден си приказваше с нас да си практикувал английския. Wink

Булче, тия младежи са високо образовани и са печелели добре в Англия. Смятай колко са им важни булките ... любовта явно е по-важна от кариерата за много хора. smile

На мен вчера разговора с една от шефките мина трагично, много ме разочарова, после се обадих на един от директорите да се оплача, хич не беше очарован. Много офисна драма, отпуска съм сега 1 седмица и се замислям после за малко болничен, щото психически не издържам на глупостите им.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 28, 2020, 11:16:05 »

Добър ден в петък!
Разписахте се в края на седмицата  Bravo Bravo Bravo
Булче, честит имен едн и тук! Да си ни жива и здрава! А дано и отпуска те огрее.
Панде, я разкаже малко за училищната система при вас, че ми стана интересно.
Това с прибирането за търсене на жена ми се вижда малко откачено, като цяло самото нещо целенасочено да търсеш половинка, без значение от пола. Някак ми се струва като насилване на нещата и не оставяш пространство на случайността. Как ги намират изобщо?
Виви, напоследък ми се струва, че изобщо не се чувстваш комфортно в работен план. Дано ти се наредят нещата скоро!
На мен пак ми е някво криво и всичко ме дразни на макс. Дано като излезна отпуска да ми се наместят чакрите вече!
За уикенда имах нянанки планове, ама в последния момент ми ги промениха и сега не знам какво да правим. Само единия ден трябва да ида до нашите, ама ще видим кога.
Хайде лек и успешен петък!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #227 -: август 28, 2020, 11:26:11 »

Привет!

 Аз стягам багаж и по-скоро прибирам официалните дрехи за сватбата. Вчера нашите в 21 часа се сетиха да кажат, че им трябват буркани за лютеница.Можело и сама да ида викам да бе ще мъкна 50 буркана на ръка, няма да са 50. После питам колко трябват 50... хората с възрастта се променят. Аз пък съм станала много нервна и избухлива, но в момента ми е такова. Не ми се търси дзена. Wink

 Та така уикенда ще правим зимнина явно и ще сватбарстваме.good

 За ергените в чужбинско... Емигрантките търсят местни, местните моми не искат да са трамплин за чужденците и ги разбирам. Кариера, кариера, но да се прибереш и да ти е пуст дома не знам дали е за всеки. Дори и моите познати кариеристи в един момент го заиграват семейно. Wink Допълвам за Рат...  при моя братовчед е в пълна сила приказката, че и цяло село не може да го ожени. На 40, живял вече много време сам в чужбина, много чист и подреден... не знам ако аз имам такъв мъж дали ще изтърпя всички изисквания, дето има. Отделно към външен вид има някакви критерии и въобще мъчна работа и не му се получава...

 Хайде хубав петък!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #228 -: август 28, 2020, 13:14:10 »

По мои наблюдения, един мъж колкото повече време е сам, толкова по-претенциозен става. Моят кум на 34 все сам е живял ... ами не го виждам коя жена ще му пасне на овнешкия характер.

Рат, споко, имам 2 месеца да избутам. Wink ще направиш нови планове за уикенда Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 28, 2020, 15:21:15 »

Претенциозни стават че и страхливи. Нали гледам брат ми..
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #230 -: август 28, 2020, 15:30:48 »

Рат, споко, имам 2 месеца да избутам. Wink

Хванахме ли датата на новата фризура  yahoo tease heart  Да минава леко и всички да сте здрави  Bravo Bravo Bravo
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #231 -: август 28, 2020, 19:52:34 »

Е, дотогава има повечко, ама ще си дам няколко седмици почивка, че няма да издържа до края. Въпреки че съм си вкъщи искам да имам време да си почина и подготвя, че не знам какво ме чака.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #232 -: август 29, 2020, 05:45:03 »

Виви, много се радвам за вас! А по форумски жаргон новата фризура на черта е сигурен знак, че някой скоро ще се похвали с две черти. Седмицитедо доставката на пратката няма да ги броим, мен също ме изнервяха с и кога... ще раждаш... ми като му дойде времето... хормони Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #233 -: август 29, 2020, 14:18:17 »

Свекс, не съм се подстригвала от сигурно над година, нямало е кога и къде. biggrin Ще ви кажа скоро кога ще дойде времето.  pardon
Трябва да сменим кодовите знаци заради новите реалности Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 29, 2020, 15:13:20 »

Трябва да сменим кодовите знаци заради новите реалности Wink
Аз май съм единствената заблудена, която се върза на този коментар на Вивето, че не се е стригала lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #235 -: август 29, 2020, 23:17:07 »

То добре че е Киви да разбера за кви прически говорите ахахаха. Еми, я кажи скорпион или стрелец е по-малкото зло, да знам какво ме чака. Моята госпожица е лъв, аз козирог и е страшно, един с нормална зодия да няма. Горко му на мъжа ми, дето е риба. biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 30, 2020, 07:58:13 »

Абе за момиче- по добре скорпи. Момчето ми е стрелец, страшен инат и много независим, хитрец. Но за женска зодия - лично не съм фен.
Но ти пък си козле и ще превъзпиташ каквото и да ти даде Вселената lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #237 -: август 30, 2020, 10:11:32 »

Но ти пък си козле и ще превъзпиташ каквото и да ти даде Вселената lol

 heart heart heart lol lol

Много ме рязсмя.

За стрелците четохме, че са пълни с енергия и много трудно се измарят и искат много внимание. На мъжа ми му прилоша леко. Лъвицата винаги е била доста спокойна и мързелива.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 30, 2020, 10:18:27 »

Виви, усещах нещо подобно от известно време smile Близначките са стрелци, за сега са много различни.За скорпион нищо не мога да кажа, нямам в обкръжението.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 30, 2020, 10:19:23 »

heart heart heart lol lol

Много ме рязсмя.

За стрелците четохме, че са пълни с енергия и много трудно се измарят и искат много внимание. На мъжа ми му прилоша леко. Лъвицата винаги е била доста спокойна и мързелива.
Аз съм доста инертна откакто родих- преди бях пълна с енергия, сега съм хронично уморена. В тази връзка, малкият стрелец ми разказва играта. Давам пример- става сутрин, разсънва се около час, задължително с детско и плюскане, после почва да те навива да излиза-тича, скача навън, на връщане реве задължително, в колкото и часа да го прибереш- му е малко. Дори да си го държала на 40 градуса навън, грам не го касае. Следобед не иска да спи, спи насила. Като стане  пак те изнудва да е навън или да се борите ( цитирам ). Вечерта пак се прибира с рев, после пак не иска да спи. Тука го отглеждаме на партия 7 човека ( на смени, който не е на работа ), и ни изморява всичките! Та наистина са пълни с неизчерпаема енергия. Почти не яде, не знам откъде я взима. beating pardon
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines