Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:50:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57942 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #165 -: август 21, 2020, 12:58:20 »

Привет!

Ние си имаме бебе коте и вкъщи настана купон. То милото е завряно под дивана и не ще да излезне, не е яло и пило вода от както сме го взели, взех да се притеснявам, че е домашна котка и дали има някакъв инстинкт за оцеляване?

Цитат
Това с мивката е култово Bravo Аз за настинало бебе не съм чула, ама колко претоплени бебета и изнежени деца познавам...

Това подчертаното е най-важно! Избива ме на бяс като видя завити бебета целите опъпчени, ама студени им били ръчичките! Амиии нормално е да са студени, вратлето се пипа на новородено.

Даа нашата от емаг е супер,ама аз мокрото не пуска, Аличка за коса събиране от килими е супер! Zivert –Беверли хилс и на нас ни е хита на сезона, както беше миналата година Чорная пантера, обикновенно до морето и назад си качваме нова музика и някоя ни става спомена от лятото.

За телефони и аз нямам мнение, с един Хуй-вей съм от 3г, служебен е , работи си супер, с две сим карти на един телефон ми е идеално,нещо се говореше да ни дадът някакви Google phones за да ни контролират какво качваме на телефона че и мейла и чата ни е вързан, ама се отказаха.

Парфоа единствено портмонета са ми издържали.Ако трябва да съм честна от както имам фурла,не искам да чувам за друга чанта. Качеството е просто превъзходно, едната е на 3г, влачена къде ли не, еми едно конче не е мръднало, кожата блести, аз за това време преди щях сигурно 3-4 чанти да скъсам. Та максимата не съм толкова богат за да купувам евтино понякога е много на място.

Друго не запомних, само че Виви май се подстригала на каре  laugh

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 21, 2020, 13:14:53 »

Мда, същото мнение- бих добавила Karl Lagerfeld и Pinko за чанти и обувки. Перфектни са, хвърлям по пода в колата, оставям по столове, по заведения- никаква промяна.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #167 -: август 21, 2020, 13:34:04 »

 Привет!

 Ние днес бяхме на фризьор. Аз си занесох 2рата част от боята, за която бях говорила тук. Ами друго е професионалист да те боядиса. Всичко си стана както трябва.

 Сигурно ще взема S10 поне да знам, че над 2 години ще изкара. Този ми е първият по-скъп и най-дълго издържалият телефон някога, та по-добре така.good

 Аз от януари съм с чантата дето си я купих от Англия. С яркозелената каишка за рамо става и за лятото нищо, че е сивозеленикавочерна blum Много ми е удобно разпределението. Толкова й се чудех дали да я взема и дано ме издържи. Не знам каква марка е, но засега не е мръднала. Wink Имам една на Parfois раница Ж. почти с нея я изгледах и още е жива, че изобщо бебешките чанти не ми бяха удобни. smile
Булче, звучи като да сте се вкарали в приключение. Аз нали преди да решим да имаме дете взехме пробно коте. Да ти кажа добре, че има майчински инстинкт, че с котката не се разбрахме. Откровено ме намрази и аз нея, че беше по-зле и от новоредно в къщата. ММ и алергията му се отключи и приключихме набързо. Дано другите с по-богат опит в коткоотглеждането ти дадат насоки и да се спогодите и да си съжителствате добре.  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 21, 2020, 13:42:23 »

Привет! Поизчетох ви най-после smile

Рат, и аз съм на мнение, че братовчедка ти прекалява или по-скоро е много недосетлива. Аз не знам обаче какво бих правила в такава ситуация, защото хич не обичам конфронтации...

Днес най-после успях да отида на преглед, часа съм запазила от сума ти време (Булче, при Коновалова записах, че този другият, който ми го препоръча, за него казаха два три месеца да чакам) и генеколожката взе, че го отмени за другата седмица. Голямо разтакаване, а уж трябваше да се прави преди ову, сега ни казаха, че направотив, трябва да съм на 14 ден след цикъла  nea вече се чудя на какво да вярвам...

За телефон не знам, милото е с iphone, аз обаче съм много доволна от моята моторола и сега и за брат ми ще вземем подобна - много добри характеристики, вече почти три години никакви проблеми и батерията си държи.

А за романтиката, както казах, на нас си ни трябва явно, така сме се напаснали, че я очакваме един от друг, а и от себе си. Наскоро попаднах на няакъв цитат: “Two people should see a relationship as a constant opportunity to improve and be improved” и мисля, че е точно така.

П.П. Булче, не го мисли котето, уплашено е просто, ще свикне с новото място и само ще си излезе. Ние нашето като го заведохме на море, преживя същия шок, кри се под дивана, нито хапване, нито тоалетна. На втория ден се поотпусна и си хапна. Няма да умре от глад, гледайте да му говорите спокойно, да не го мачкате и гушкате много отначало, дайте му свобода.
« Последна редакция: август 21, 2020, 13:46:36 от Bube » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #169 -: август 21, 2020, 14:00:42 »

Булче, вземи му къщичка за котки, ако още нямате. Те обичат да се крият. Навремето нямаше такива и нашите носеха кашони от копирна хартия, а аз ги декорирах с вратички и прозорчета, рисувах по тях. После котаракът започна системно бързо да си изяжда къщичката и в знак на възмущение от поведението му режех само една дупка опред за вход. beating
Котето ви ще се очовечи, ама му трябва около седмица. Първата вечер аз ревах, защото нашето много жално мяучеше. Била съм в началното училище, но и до днес помня каква емоция си беше heart

Бевърли Хилс може би е най-комерсиалната от песните, които съм й слушала. Другите са за особен тип настроение. Много й е интересна и личната история за професионалното развитие.

Аз много малко чанти деля на летни и зимни. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 21, 2020, 14:02:10 »

Котето просто е шашнато, ако отворите гардероб, внимавай да не се завре бързо.Ще си отиде и в тоалетната и навсякъде.Порода ли е?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #171 -: август 21, 2020, 14:35:38 »

Котето просто е шашнато, ако отворите гардероб, внимавай да не се завре бързо.Ще си отиде и в тоалетната и навсякъде.Порода ли е?

дам, марково е , много е сладичко хихи. Аз все не-маркови съм имала и те поне за ядене проблем са нямали, та малко ме шашна това шушлче, дано не му стане само нещо. Ние и двамата с мм сме отраснали с котки, та поне алергии не знаем да имаме, малкия също е прекарвал време с котки и се надявам да е ок. Не драска за момента, кротушко е.

« Последна редакция: август 21, 2020, 14:37:25 от bulche91 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #172 -: август 21, 2020, 14:43:19 »

Направихте ми деня с тая котка, много сладка! Аз съм живяла с котка доста време, сега минах на лъвове... и понеже големият е алергичен няма да се гледа вкъщи коте и това е...  cray  Иначе според мен е уплашено също, ще му мине и вероятно ще му помогне Звяр да отиде при баба си за малко, те децата са си страшни. От колко време е у вас?

На късмет да ви е, да е послушно и дано не е от тоя вид котки, който живее по пердетата smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #173 -: август 21, 2020, 14:58:23 »

Киви, от вчера е, съвсем е прясна, утре ще излизаме на пикник та ще го оставим малко повече време само, белким отпусне душа...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 21, 2020, 16:17:40 »

Душо, с това марково коте сега цяла вечер ще се веселя.
Внимавайте само докато ви няма, да не се изака някъде на тайно място, моята го правеше като бебе
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #175 -: август 21, 2020, 17:54:35 »

Внимавайте само докато ви няма, да не се изака някъде на тайно място, моята го правеше като бебе

 funnytooth

И не смей да си пускаш Cats from Hell, че ще се наплашиш съвсем. Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #176 -: август 22, 2020, 11:30:25 »

Много е готино марковото коте Wink

Аз от вчера съм сама. ММ се качи на вилата (пак!!!). Реши да вземе двете деца, май без много желание от страна на майка си. До вчера беше ясно за едното само.
Както и да е! Възползвам се! smile Снощи почти цяла вечер изкарах на терасата. Лакирах се и си отпусках погледа надалеч. Тази сутрин се наспах, пих кафе, изчистих и подредих къщата, направих си тренировката... Изобщо енергия и възможност за всичко! Сега тествам един тонер за коса. Цвят фламинго tease Реших, че трябва да има серия за коса "За странни птици всякакви!". Цвят кокошка - плътно червено, цвят патица - бялорусо и прочие tease Ще видя ефекта върху онази нетипично за мен тъмна боя за коса, която последно ползвах. pardon
Следобед имам план за действие. Изобщо хоби уикенд! Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 24, 2020, 08:10:38 »

Добро утро!
Булче, дайте му време ще свикне. В началото винаги са шашнати.
Али, ти си имала почивен уикенд браво!
Тия раници дето ги обсъждате изобщо не ги знам, аз си карам с едни декатлонски и съм много доволна.
Фери, по-голяма щуротия не бях чевала скоро /ще настине бебето на мивката/  lol lol lol
Как изкарахте почивните дни?
Аз събота си попочинах, ама вчера нещо не можах нито да отдъхна, нито да спя и седмицата ми почва ударно.
Хайде лек ден и спорна седчица!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 24, 2020, 09:37:07 »

Привет!Аз ако оцелея днес значи съм герой.Направо ми иде да се гръмна и да избягам някъде едновремено.

Булка, ще свикне котьо.Как се казва?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #179 -: август 24, 2020, 10:08:02 »

Добро утро!

Мен този уикенд ми дойде в повече всичко,ама оживяхме и днес дойдох на работа да си почина хахах. Първо се почна с котето, препсувах се сто пъти каква беля си вкарах, два дни не ни остави да спим... Но поне вече от снощи почти се е кротнал, почна да излиза изпод дивана, храни се вече добре и почна да си играе, скача на една мишка все едно е лъв. Водихме го и на ветеринар, вече е обезпаразитен, този уикенд и ваксина му предстои. Още е шашнат малко и съска, но пък е доста умен, веднага си свикна с тоалетната, не драска, но ще трябва да взема някакви калъфи за столовете, че са еко кожа и вече заби нокти няколко пъти докато се катери. Та не ни стигаше ангажимента с него и неспането ми и разни уговорки имахме за събирания, та събота на гости в Бистрица, вчера бях забравила че имам и свиждане в парка... абе много ми дойде, мислехме да ходим на Велинград уикенда пак, ама се отказахме, ще направим един басейн на Корали и това е.

Маги, Пухчо се казва, понякога е и Лампо, понякога е и Буби КенЛи, ама записан е като Пухчо  laugh. Ти какво си замислила днес?

Аличка  голям завид, имам нужда от ден с без никой!

Vivi20 малее от къде се сети и ме вкара във филма  badgirl

Рат какви раници?
« Последна редакция: август 24, 2020, 10:10:25 от bulche91 » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines