Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:18:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 58068 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 20, 2020, 10:49:43 »

Привет! Идвам само да драсна два реда и като ми остане време ще ви чета, че ми запипсвахте!

Ние се прибрахме от морето, изкарахме прекрасно. Друго си е малко да разнообразиш ежедневието. Сега пак има много работа, ама и силите си възстанових и желанието, та не е страшно.

Намерих и разковничето на нервността у любимия и мен, не само ни трябва време за нас двамата, отделно от всички, но това време трябва да бъде пълноценно, не просто ежедневното. На морето отидохме на среща, направихме си пикник на плажа и толкова романтично да ми беше... Ние и двамата сме по-чувствителни и явно липсата на специлано внимание от време на време, ни е липсвала. Но така де, взела съм си бележка, връзките са работа и ние имаме време да я работим  girl_wink

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #151 -: август 20, 2020, 11:25:50 »

Рат, спала съм по това време, да tease
Тези нощи и аз се будя по някое време, после спя и после трудно ставам.
Виви, то това си е вид пречистване! И да не се беше оплакала, пак щеше да го натрупаш вътрешно. Дано има положителна промяна good
Хахаха, Киви, знам си аз, че и ти си с очи на сврака Wink Имам си такива неща, на които виртуално им се радвам - дрехи, обувки, интериорни решения, грим, маникюр... Буквално са като произведенията на изкуството!
Рат, хич не е за ядосване. Казваш си, критикуваш, хвалиш... Ники радва ли се на разнообразието вкъщи?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 20, 2020, 11:45:47 »

Привет.Аз бях на баскетбол, и чак сега стигам до тук.

Виви, значи толкова да си приличаме с теб.И аз съм видна скръндза и аз бих изпратила братовчедката с 200.Много е търпелива Рат.И аз така си казвам някакви неща и после не спя със седмици, че се чудя трябвало е да си го причинявам.Общо взето съм малко откровенна с хората и това ги дразни  pardon уча се да дъс усмихната и любезна без да влизам в подробности.

Али, красива чанта, но аз само бих я гледала, надали носила smile

Моето ежедневие е ясно. Вчера разместихме хола, че да е по-удобно с бебетата и сега ми е е дно готино и ново.

Бубе, кефите ме вие двамата.Ние с моя мъж такава романтика никога не сме имали.Той не е по романтиката, а на мен ми омръзна да се напъвам и отсреща нищо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 20, 2020, 12:20:30 »

Аз мисля да взимам на майка робот прахосмукачка. Да видим коя ще избера от ибей.
Рат, според мен ви е взела за канарчета, още повече има дете у вас и би трябвало да се съобразява. Тя може и половин година да не си намери работа, така че е хубаво наистина че си й казала, ама май трябва да й кажеш и да се мести при приятелката си lol
От сайта на Али съм си харесала чанта с папагали  danceg , но да видим.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 20, 2020, 12:28:35 »

Ей, благодаря ви за мненията! А аз се измъчвах, че съм лоша защото вече искам да си ходи. Просто се чувствам задължена и благодарна, защото един едн гледа Ники, когато бях в безизходица, та ми е гузно малко, ама много ми кипва вече.
Бубе, браво на вас! Понякога наистина баналното ежедневие смазва връзката. Аз също се наблюдавам, че имаме нужда да бягаме малко от реалността и ежедневието. То и за това сега братовчедка ми толкова ме дразни  blum
Еми, сподели после какво си избрала.
Али, Ники се кефи на разнообразитео, обаче тя се занимава с него само ако тя е на кеф, което не е често. Иначе той обича да я кара да поиграят малко с коли или нещо такова.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 20, 2020, 12:33:10 »

Така като те слушам, тя въобще не се старае да ви върне услугата. Да имаш подслон в столица, докато си търсиш работа, не е малко и не е безплатно! Най малкото е редно да гледа детето при молба от ваша страна.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #156 -: август 20, 2020, 12:56:22 »

Привет пак от край басейна!

Рат, аз такива близки отношения с роднини нямам. Спяла съм за изпити из братовчеди, ама да висна цял месец, че и да имам претенции къде кой какво да прави от домакините. Да си вземе стая някъде и да има каквито иска изисквания. За 2 часа спорадично гледане на дете когато й е кеф айде няма нужда да я ухажвам. good

Бубе, супер за вашите срещи. Ние нали имаме доста време за себе си благодарение на баби и дядовци, та и романтиката втръсва. Аз и не обичам постоянно романтики и демонстрации, та не ми пречи и да няма. Предпочитам да знам, че сме силни и разчитаме един на друг от изненади и обяснения.

Еми, има група за Xiaomi, в която публикуват много мнения, отделно май админа успява да колективизира поръчките така че да се трупа остъпка чрез нещо си. Ние от там ползвахме отстъпка. Аз съм много доволна от нашия робот. Сега има и следващ модел, който разпознавал и предмети и кабели и ги заобикалял.

 Аз съм в чуденка какъв телефон да си взема, защото посъбрах пари от юбилея. Сегашния ми е флагмана на Самсунг за 2016. Купих го след сватбата и още държи, но много му пада батерията. Чудя се между А серията на Самсунг или S10. Флагманът знам, че ще държи много, но дали си заслужава парите като А-то има също доста екстри, но е направен от по-евтини материали. Ж. тепърва ще почне да го ползва предполагам. Тя е внимателна към момента, ама знае ли се.Ще го помисля до понеделник. Wink

 Хайде хубав следобед!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #157 -: август 20, 2020, 13:38:46 »

Али, забравих да кажа, че чантичката е много кокетна. smile

Маги, то не случайно сме родени на една дата, ахахахаха.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #158 -: август 20, 2020, 15:00:44 »

То не само подслон в столицата, а по принцип. Като ученичка едното лято в един момент нашите тръгнаха да правят ремонт на банята и кухнята едновременно. Знам ги що за нерваци са, нямат търпение за нищо. И така - събрах си куфарите и се изнесох в баба и дядо. Изкарах три месеца в тях. Разбирахме се, карахме се, пак се разбирахме, помагах им с каквото мога. Хич даже не ми беше зле, на тях също. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #159 -: август 20, 2020, 15:13:09 »

Привет пак от край басейна!

Чудя се между А серията на Самсунг или S10. Флагманът знам, че ще държи много, но дали си заслужава парите като А-то има също доста екстри, но е направен от по-евтини материали...


Хайде приятен басейн  Swiming Swiming Swiming Swiming Swiming Sunshine
и в мои води... преди 2 години правих проучване близо месец какъв телефон да си взема, избрах note серията, защото много държах на хубавата камера. Сравнявам пряко с A серия, която ползва на змейовете баща им ( така и не му измислих форумско име на "съпружието", което да не ми звучи като минимум странно или дори смешно  angry), ми по-високия клас си е по-висок... за мен си струва, но аз обичам джаджички и истински се кефя, на "половинът" му е все тая. И двата телефона са с протектори и калъфи, та материала не е от значение.
Рат,  замислила съм да принтирам и да сложа в рамка списъка с повтарящи се домакински задачи, ей така да се набива на очи какво има да се прави smile Измисли как да я включиш братчедката, даже и зарежи Ники ходете на романтични срещи навън.
« Последна редакция: август 20, 2020, 15:15:34 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 21, 2020, 07:17:41 »

Добро утро, минавам да пиша преди да изляза, че днес рано рано съм станала и оправила в къщи.Сега храня близначките и айде на разходка.

Тия дни са ми ужасно натоварени нещо и съм като пребита, Вчера имах такова желание да спя, обаче едната беше решила, че няма да го бъде и така и стана.Мъчат ги още зъби и нощем не спят добре и съответно и аз така.Днес е петък поне и не остана до почивните дни.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #161 -: август 21, 2020, 10:44:23 »

Рат, и аз такова поведение не толерирам. Ако системно помага с детето...може би, ма за веднъж гледане да ѝ ходя на пръсти в собствения ми дом и да слугувам, абсурд. Аз не бих я изгонила, би ми било жал, но бих се накарала минимум.
Адиктед, аз съм с А серията на самсунг, ММ с М серията. Честно, много малко му държи батерията, ако го понапъна може и ден да не изкара, а е от миналата година. ММ си е доволен, ама аз си страдам по предишния (huawei), ма и аз съм малко сантиментална и телефоните не обичам да си ги сменям ако ми вършат работа. Нашите са със стъкло и калъф, но Мис знае, че не се пипат и се надявам да е така и занапред.
Чантичката е много сладка, ма на мен ми идва малка, трудно мога да се откажа пт моята любов по големите чанти.
Аз съм разочарована от последната ми раница дето си взех на Парфоа - при единият цип конецът се разши, на дръжките тези кожените отстрани се разлепиха и единият цип заяжда, та рязко разлюбих марката.
Булчето май си беше взела някакъв супер офертен робот от промоция в емаг?
И на нас с ММ много добре ни се отразяват срещите без деца. Онзи ден имахме баба вкъщи и се изкъкнахме, направихме една дълга разходка в центъра, хапнахме и минахме през детския щанд на Хеликон да не е капо Мис lol Доста добре ни дойде, ще го практикуваме по-често  good
Днес оставихме Мис вкъщи, че нещо ѝ хърка носът и ще ми е лко лудница.
Новите родители са яко нашашкани. Едните вече почти омазаха кърменето, другите дано не. Не пускат никой при тях, само дистанционно търсят съвети  pardon Едните вчера по препоръка някаква акушерка е дошла и им е казала да не хранят бебето през нощта и да не го мият на мивката, че ще настине  girl_impossible
Маги, и В се буди по 38568768657 на нощ  angry Пък с две... give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 21, 2020, 12:05:14 »

Parfois са си типични китайски боклици, имах такава за из квартала- спря да й бачка ципът за две седмици
Аз откак имам айфон, друго не уважавам- пристрастна съм. Наскоро получих червен и съм много влюбена в него  heart
Нощем съм го хранила като бебе, след шестия месец спрях, щото той спря.
За мивката щв умра от смях...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #163 -: август 21, 2020, 12:23:27 »

Аз имам служебен iphone и личен samsung galaxy нещо си. Все ми е тая, и двата работят, та съвет не мога да дам, зависи на какво е свикнал човек. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #164 -: август 21, 2020, 12:45:27 »

Аз тази нощ се събудих от течението, което се вихреше в стаята. Бях притворила вратата на терасата на лягане, ама ММ я разчекнал по някое време. Сега си усещам гърбът как щрака beating В опит да измисля женско отмъщение се сетих за култова сцена от Столичани в повече. Рангел беше ядосал Гълъбина и тя на лягане завъртя вентилатора баш към него да духа funnytooth Много бяха готини първите сезони!
Тези дни гледам доста клипове на Zivert. Много ми харесва руската кинематография - хем има нещо ретро в излъчването, хем е съвременно без да е комерс в кофтия смисъл. Имам нужда от малко изкуство напоследък.

Булчето наистина беше писала за модел от Емаг, ама не помня детайли. На мен ми трябва нещо за килими. Миенето мога и аз да си го правя, обаче събирането на космите ми е кошмарно.

Това с мивката е култово Bravo Аз за настинало бебе не съм чула, ама колко претоплени бебета и изнежени деца познавам...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines