Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:34:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57358 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 19, 2020, 12:18:13 »

Рат, и на двете ще ходим, само че на кръщенето само в църквата ще присъстваме, а на сватбата би трябвало навсякъде, защото е вечерна.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #136 -: август 19, 2020, 12:48:10 »

Рат, ние ще ходим малко по-късно през месеца, иначе с удоволствие бих се засякла с вас  heart
Маги, идете до Кисурския манастир и рибарнока до него (Сталин) не знам дали работи, ма има хубава риба. Ако ви се отскача да видите Берковица, хапването е много евтино. Много хубав го направиха Вършец  heart
На нас пък никога не ни се получава много ранното тръгване  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #137 -: август 19, 2020, 14:20:35 »

Привет!
 
Ние вчера изкарахме добре пенсионерската. В 10 всички бяха заспали. Тортата беше се получила. Аз измислих да направим шишчета много ми се бяха прияли. Не знам от къде ми дойдоха в акъла. От пазаруването в Гоце Делчев останах с впечатление, че вече и революционните македонци спазват мерки. Нямаше без маски и супермаркетите бяха полупразни.Облякохме се вечерта набързо и за няколко снимки да не е съвсем без следа 30-така. и толкова.good

 Днес сме на басейн. Ж. се кефи, плува, после хапнахме и я закарахме да спи с нашите вкъщи. Отцепи за нула време и се върнахме да доплажуваме, защото тази година извън детския друг басейн не сме помирисали. smile

 Аз покрай търсенето за Велинград пак си затвърдих, че това, на което сме свикнали в Турция за никакви пари тук струва майка си и баща си. Беше ни омръзнало по едно време, но ММ много се е нахъсал за догодина. И заради пътя се пренасочихме към Гърция, че винаги може да се раздели на 2 с приспиване на село. Ама догодина до амина.

 Сложна организация съм склонна да направя само за Ж.и то в големия апартамент вече иначе на Фери вариантът е моя. Мога да направя някой детайл, но нямам нерви и ръчички за друго. Браво на всички, които го умеят! good

Свекс, само с напомняне да спазваш мерките да премине цялата драма. Аз след като братовчед ми дойде и нацелува Ж. и после каза, че ходи на процедури в болницата без маска, защото сигурно го е изкарал, вече претръпнах. 2 седмици минаха всички сме здрави, та и да го мисля и да не го все ще се намери кой да ми обезсмисли усилията.beating

 Хайде хубав следобед!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #138 -: август 19, 2020, 14:47:30 »

Аз тоя братовчет щях да го набия директно. biggrin
Като говоря с майка ми и като я слушам какви глупости ми цитира ... как говорели по телевизията, че 50% от хората са го изкарали в Бг. Е в Лондон го изкараха 10%, само при вас 50, е как стана не знам ...

Ние в събота бяхме на рожден ден на едно детенце, дето беше сополиво и разбира се днес и ние сме нещо не във форма ... то човек да не знае от къде ще му дойде наистина.

Като ви слушам за цени да сравнявате, вчера ми падна ченето, брат ми имат къща в провинцията и я пуснали под наем и ми вика много се оплакват обаче тия дето са по почивки, нямало кафе машина, нямало не знам си какво си, викам за колко я давате ... за 4000 на месец  angry ми не съм изненадана, аз и златни плочки ще искам в банята за тия пари.  shock  Да уточня, че къщата е в Англия.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #139 -: август 19, 2020, 14:52:18 »

Тези дни изобщо не мога да стигна до тук и гледам сега около всички по много събития. Дано положителните са все повече и повече smile
Честит празник, Адиктед! Пожелавам ти много здраве и усмивки!

Изпразнувахме на Кокона празника. Водихме децата на езда като подарък-изненада. ММ каза, че в крайна сметка той платил, за да го разходят и него по манежа. tease С други думи обикаляше до коня, за да са спокойни децата. funnytooth
Имахме гости, бяхме на гости... Последно време с малко хора, ама редовно се виждаме.

Запазихме си море heart Няма да е това, на което сме "свикнали", но в случая търсим спокойствие.
По случай морето си поръчах чанта, че ми е лятно и цикламено настроението. Ей тази danceg https://pepina.bg/product/damska-chanta-s-flamingo?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting Чакам с нетърпение утре да си я взема.
Подготвям бавно и полека ученичката и градинарчето. Последно време 24 часа не ми стигат. Имам планове за поне седмица напред всеки ден и по цял ден.

Отлитам засега witch и ще пробвам да ви чета поне редовно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 19, 2020, 15:04:47 »

Виви, ама той я отдава дългосрочно или краткосрочно на различни хора? 4000 и в двете валути ми се вижда много, ама за вашите стандарти сигурно е нормално.
Али, честита чанта! С кеф да си я разходиш по морето.
Адиктед, да ти кажа и аз съм се отворила на шишчета напоследък, а и Ники много им се кефи, та ги преоткрих. Браво за хубавия празник и за почиката край басейна.
Отдавна разбрах, че това което предлагат в Турция на нормални цени, а дори и в Гърция, тука искат за същото /че даже и по-ниско качество/ същата цена или дори по-висока. Ми айде мерси! Догодина дано да има изгледи за море по южните съседки!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #141 -: август 19, 2020, 15:11:28 »

Краткосрочно се дава като ваканционен имот. Много е. 2 спални има и верно е на много хубаво място с гледка към езеро, обаче да дадеш над 500 паунда на вечер за мен е безумие, на мен над 100 ми се струва много, ама аз съм скръндза. 4000 на седмица е междудругото, не съм във форма днес пиша глупости.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 19, 2020, 15:14:48 »

Е, за 4000 паунда наистина вътре трябва да има каквото се сетиш. Но пък евала на брат ти, че мусе занимава и с такова нещо. На мен винаги ми се е струвало рисковано да си даваш имота под наем краткосрочно. Мислили сме го за апартамента в Смолян, ама първо ни е страх, второ няма кой да подържа нещата /да чисти, настанява/, докато ние сме в София.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #143 -: август 19, 2020, 15:16:55 »

Виви, той беше в Тайланд баш по най-кризисното време. После пътува за Америка, където живее. Сега върти любов в България, но се наплашил, че осъждат на пробация и беше спазвал карантина. Всички сме вдигнали ръце от него, мъж 2 метра на 40 год с акъл на 8 годишно, та боят отдавна някой му го е пропуснал систематично. good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #144 -: август 19, 2020, 15:36:28 »

Рат, такова нещо без външна помощ си е утрепия. Няма ли агенция, която да й се занимава с това? Не че е гаранция. Апартамент в нашия вход в перфектно състояние е вече със 7 наемател за последните няколко години. Средно по 7-8 месеца стоят. Хазяйката е сама жена и ползва агенция уж за сигурност, а те сякаш с конкурс й ги избират.
Виви, някои хора не правят разлика между мрънкане и градивна критика. Защо не гледат какво предлага конкуренцията?
При нас е пак криворазбраната цивилизация. Коментирахме как българи в Англия, които са тук от месец, ще се върнат обратно до там и оттам запазват почивки в чужбина. Личното ми мнение, колкото пъти съм гледала букинг, ами то със звънене в самия хотел (тук в страната) са готови да дадат по-добри оферти. pardon

Виви, той беше в Тайланд баш по най-кризисното време. После пътува за Америка, където живее. Сега върти любов в България, но се наплашил, че осъждат на пробация и беше спазвал карантина. Всички сме вдигнали ръце от него, мъж 2 метра на 40 год с акъл на 8 годишно, та боят отдавна някой му го е пропуснал систематично. good

Голямо описание funnytooth Влязла си в серия!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #145 -: август 19, 2020, 16:10:37 »

Виви, той беше в Тайланд баш по най-кризисното време. После пътува за Америка, където живее. Сега върти любов в България, но се наплашил, че осъждат на пробация и беше спазвал карантина. Всички сме вдигнали ръце от него, мъж 2 метра на 40 год с акъл на 8 годишно, та боят отдавна някой му го е пропуснал систематично. good

Ще падна!  funnytooth Стиска му на човека, евала, то и в страх да живееш нон стоп не е работа. smile

Али, не той не го прие с лошо, каза ми че са купили някои неща, те например не пият кафе и никога не би се сетил, но хората като са им казали са взели някаква кафе машина за 80 паунда, което е добре. Не знам какво друго са дали като обратна връзка, ама едва ли ще спорят. Аз му казах, че щом й искат такива пари е нормално хората да имат претенции.

Рат, да ти кажа и на мен хич не би ми се занимавало ... доколкото знам имат фирма, която прави почистване, но ако има някаква беля нещо счупено и т.н. не знам точно каква е процедурата, предвид че е къща дето и те ползват, не знам дали бих я дала, ама предвид пък какви пари падат, може и да не се опъвам много. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #146 -: август 19, 2020, 19:21:03 »

Али, чантата е супер попадение, определено ме впечатли с този избор. С кеф да си я носиш!

Аз пък си харесах сандали в този сайт, произведение на изкуството са, като картинка... иначе тотално не ми се вписват в ежедневието и гардероба, но ето ги: https://pepina.bg/product/damski-cvetni-sandali-6?pa_cvyt=mnogocveten

Моята технологична душа си мечтае тайно за бор машина обаче и за това: https://www.emag.bg/vertikalna-prahosmukachka-xiaomi-roidmi-f8s-gl-li-ion-baterija-hepa-filtyr-rabota-na-baterija-do-50-min-xcq08rm/pd/DWS8WWBBM/?ref=prod_CMP-25733_3828_41169
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 20, 2020, 08:41:24 »

Добро утро!
Спите ли, че ви няма? Дано да спите  Wink
Планирате ли уикенда?
Чайкайте да си помрънкам, че напоследък съм като буреносен облак: /не четете, ако ви отегчава/
Нали братовчедка ми още е в нас. Та се прибирам аз във вторник, наща си седи и си цъка на лап топа, печката цялата мръсна, в мивката чинии. Аз бързам, че Ники ми дава зор и като се прибрах почнах да готвя тепърва вечеря. Казах, й че тва изобщо не е ок- сутрин ние преди да излезем обикновено оставяме кухнята подредена и чиста, цял ден на работа, тичам с Ники, вечеря и накрая и това... Отделно вечер не може да седнем един мач да изтледаме или да се видим. Тя спи в хола и или трябва да седим тримата и тя се цупи понякога, или трябва в 21,30 с Ники да си лягаме.
Вчера явно си беше взела бележка и като се прибрах правеше вечеря и после беше измила всичко. Обичам я, ама тва гости 1 месец вече ми идва в повече. А и нищо не казва да си ходи. Търси си работа в София... Уж ще живее при нияна приятелка, ама да видим...

Айде опраках се!
Лек ден ви жилая!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #148 -: август 20, 2020, 09:06:06 »

Рат, много си търпелива душата дори, ако бях аз до сега щеше да е излетяла братчетката с 200 от нас. Особено някой да не ми уважава къщата и да мързелува са ми много любими неща.

Аз хич не спя, събудих се 3 с работни терзания и заспах чак в 6. чудя се що си хванах автогол да се оплаквам от шефовете, сега от нерви и съня си развалих.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 20, 2020, 10:36:22 »

Виви, ти наистина добре си се насадила. Ама дано скоро те пусне това терзание и да не те измъчва. А и развоя на събитията да е в твоя полза  Wink

Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines