Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:15:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 58003 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #120 -: август 18, 2020, 09:57:10 »

Фери, да, имаме 30% отстъпка. Сега точно сравнявах отзиви от други хотели (СПА), същото е навсякъде, с разликата че поне в Рояла храната държи все още високо ниво, за разлика от другите

Честити бебетаа, да са живи и здрави и много да радват!
« Последна редакция: август 18, 2020, 10:10:06 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #121 -: август 18, 2020, 10:59:37 »

Честито всичко на всички!
Нещо се замотах тези дни, пък и яко ме тресна един контакт, ама резултатът е отрицателен поне. Не е полов /контактът/ и тестът не е за бременност blush, да не си помислите нещо неморално за мен, ей LAUGHTER
Говорих в парка с онзи ромски лидер, дето съм ви разправяла, че контролира набезите на хората от Махалата и се явява нещо като медиатор при разговорите с останалата част от квартала. Уж на открито, уж на разстояние, ама без маски и двамата. Да вземе той да влезне след 3-4 дни в болница с Корона, сега е в тежко състояние. Господ да му помага на човека да се справи, че е с диабет и високо кръвно.  good Синът му сума време лъга, че заради диабета влезнал, за рутинни вливки някакви. Ама на мен ми светна нещо и проверих в болницата, после в РЗИ, там имам позната от служебни отношения, когато работех в Кока- Кола. Този син имал отрицателен тест, живее в едно село, що пък да не послъже diablo. За пояснение, търсихме сина по телефона, че  ме помолиха тука една агитка от старци, дете играят карти заврени есин в друг откакто отвориха парка и за хора. Предупредих и картоиграчите да знаят, да се следят и много да не се месят с други, докато не минат 14 дни от последната им игра, ама те казаха, че вероятно са му дали пари за да ползва болницата пътеката diablo 
Та това от мен, още ми е прясно и ми държи влага... И на човешката простотия ме е яд angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 18, 2020, 11:06:57 »

Леле, Свекърва то при вас пак екшън. Понякога сами те намират такива неща.
Фери, да са живи и здрави бебоците! При нас една от кварталните майки преди 2 седмици роди Момиченце София, малко по-рано, ама от вчера са си вкъщи. Чакаме още 2 девойки октомври.
Покрай тия хотели само съм минавала. Виждат ми се хубави от вън, особено ако искаш уединение.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #123 -: август 18, 2020, 12:05:26 »

Свекс, направо цяло разследване си провела, това само в Бг наистина може да се случи да ти хвърлят пясък в очите, за нещо толкова сериозно. sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 18, 2020, 12:50:36 »

Привет!

Свекърва, голям филм при вас.Дано се оправи човека.

Ние заминаваме в понеделник на почивка в планината ще давам после отзиви.Непретенциозно е мястото, но го харесахме заради поляната, зеленината и да има къде да играе каката.

Ох, днес ми е нещо напрегнато без причина, ще видим как ще мине деня.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #125 -: август 18, 2020, 14:57:06 »

Леле Свекс, ти тест ли прави? Ей значи от къде няма да те намери този пусти вирус... Няма да ходиш вече по любов , чу ли?! laugh
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #126 -: август 18, 2020, 15:41:14 »


Ох, днес ми е нещо напрегнато без причина, ще видим как ще мине деня.

Е хубава работа ... и аз снощи така едвам заспах, бях се унесла, стреснах се нещо и ми беше едно притеснено и криво... блякс... иначе при нас партито добре мина... ма нещо прекалих със задачите за вършене... и това и това... и в последния момент си извадих душата sad Това е да се науча да не си goldplate-вам проектите, ма пусти бръмбари в глЪвЪта...

МериМи, чакаме те тук. Да разбереш нуждите си, да се поставиш на първо място - някои хора не успяват да постигнат цял живот толкова,  свършила си много работа в емоционален план в това размирно време. Късмет и много любов по новата житейска пътека!

Свекс, имам чувството, че колкото повече го мидлиш пустия му вирус, толкова по-изобретателно тия от горе се опитват да те изправят лице в лице със страховете ти. ЗДРАВЕ ти желая от все сърце и безгрижие  heart

Честити ви нови попълнения smile Ей на... животът продължава.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 19, 2020, 07:59:34 »

Добро утро!
Как сте в сряда?
Киви, браво за партито. Аз често си причинявам такива тегави организации, ама вече гледам да разпределя нещата във времето уж. Сега ще видим за октомври какво ще съчиня.
Аз вече броя дните до 2.09, ама като тледам времето и малко почвам да се притеснявам дали ще става за море. Ама каквото такова,ако не само ще го гледаме  pardon .
Адиктед как мена празника?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #128 -: август 19, 2020, 08:53:59 »

Привет!

Адиктед, да си ми честита на патеричка! Да сбъдваш мечти в следващите 12 месеца! give_rose


И нашето море ще е септемврийско, но не се напъвам грам за там, аз ходя заради децата, мен ако ме питаш ще се кача на планината и хич няма да се бутам по пясъците.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 19, 2020, 08:58:41 »

Стига да не ме мори жегата, обичам и морето. А най-обичам да ги съчетая море и планина.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #130 -: август 19, 2020, 09:04:47 »

Добро утро  give_rose

Оооо Адиктед, добре дошла на трето ниво  heart
И аз вече съм пас със сложните организации. Особено като видях колко беше добре тази година на детски кът. Другата ако се прежаля РД да е вкъщи, ще си поръчам всичко кетъринг (или почти) и ще си наема аниматор.
Май не ви писах, че си капарирахме едно море и за септември на същото място. Нашите също, два дена преди нас ще отидат и Мис ще пътува с тях, та тя най-много море ще намаже тази година.
Свекс егати верно като хрътка си  good Дано се оправи човекът, а ти да нямаш повече такива емоции.
Маги, къде отивате да разпуснете?
Ние другата седмица ще сме малко на село, Мис си има едни любими приятелчета там, дето имат басейн в двора, малко да я разнообразим. ММ пак ще е работен и ще си е тук, тази година много пъти се разделяхме лятото, хич не ми е кеф така  nea
Булче, мерси, ще го пробваме значи евентуално зимата  smile
А за морето съм казвала - обичам го юни и септември. Август абсурд. Юли ни е много празничен и не можем да вредим море, иначе по-бива. И затова харесвам Синеморец, щото ако искаш може да се бутнеш в гората, ако искаш може да си киснеш на плажа.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 19, 2020, 11:54:10 »

Здравейте!

Завърнахме се от нашето морско приключение.  heart Много хубаво си изкарахме. Изобщо не ни се тръгваше. Ако не беше моминското щяхме още няколко дни да останем. За първи път отидохме в Приморско и много ни хареса.  heart Намерихме си нашия апартамент, на много спокойно място. Беше огромен и имаше всичко необходимо. Плажът беше на ръка разстояние, нямаше много хора, направо рай.  heart
Вода, пясък, всичко беше идеално. Детето се радва на лунапарка.  heart

ММ е почивка до края на седмицата и гледам да пусна малко изследвания, докато той е с детето.
В събота сме на кръщене и сватба. Имам и час за прическа, ще видим как ще ме направят, защото досега там не съм ходила, освен за подстригване.

Прочетох ви по диагонал. Запомних, че Маги си има лазещо бебе, перипетиите на Свекърва и честито на Рат за делото.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 19, 2020, 11:55:49 »

Привет, ние рано излизахме че бяхме на консултация.

Ние тази година море няма да видим, защото не си представям пътя с трите заедно.Просто е много от тук до морето и пътища няма хубави.На планина ще сме във Вършец.Има минерални басейни, има поляни, има планина, кой каквото иска.
Аз на морето усещам самото седене на плажа и взиране в безкрая, много ем зарежда.Шума на вълните ми действат успокоително.
Планината все ме кара да ходя нанякъде и накрая физически съм пребита smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 19, 2020, 12:03:56 »

Маги, пътят наистина е убийствено много. Ние пътуваме през нощта, за да спи детето, иначе не си го представям. Когато порасне може и със 100 почивки да правим, но сега не се наемаме така. Ама пусто много го обичам това море.  heart Наистина само мирисът и усещането къде си са невероятни. С ММ вечер гледахме падащи звезди на терасата, беше много красиво.  heart heart heart
Във Вършец има хубави басейни и хотели за почивка. Паркът също е хубав.  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 19, 2020, 12:13:15 »

Фери, с вас може и да се засечем на плажа. Ама да дойде септември де и да оцелеем до тогава.
За море и ние пътуваме рано рано, поне тази година де. Стана с рев, после проспа повечето път. Миналата година на обяд пътувах и пак хванах обедния сън, ама беше по-малко пътя.
Миме, вие на сватбата или на кръщенето щяхте да ходите? Помня, че каза че не можете и на двете, ама не помня кое избрахте.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines