Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:00:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57978 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 12, 2020, 12:13:48 »

аз пък специално за храна, хич не обичам малки магазинчета, най вече че не ме кефи поведението вътре на персонала.
Макдоналдс верно беше мега гъзарско да празнуваш РД, как минава времето, сега ми звучи отживелица че съм го намирала за интересно lol
Аз си самопостригах връхчетата но няма да ходя на балеаж, защото гледам в социалните мрежи че моят фризьор обучава разни фризьорки от Благоевград, където е зле положението с Ковида.  angry
ДОмашна торта правя само бисквитена, нещо нямам мерак да готвя. pardon
Маги, за какво ти е този цикъл, не знам за твоя, ама моят беше адски болезнен преди да забременея, сега е ок повечето месеци, в някои е пак зле..
Рат, чета те за Ники и възлюбления ти, мисля си че той има нужда от мъжка твърда ръка и регулация на поведение, като всяко момченце. Така че е идеално че си има такъв Father Figure у дома. heart
ПС
направих си мега нездравословния обяд от спагети с два вида песто, хумус и чипс със бира. crazy
Защо всичко неполезно ми е толкова вкусно?
« Последна редакция: август 12, 2020, 12:17:10 от emmmmmy » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 12, 2020, 12:45:45 »

Еми, къв е тоя обяд бе жено? Направо ме уби! О т всичко чипса най-ме учуди как ти се връзва.
Маги, ти вярно какъв цикъл искаш, за кво ти е? Аз година и половина се бях родила и много страдах като ми дойде. Сега пак си страдам всеки месец, вярно стана малко по-безболеднен, ама пак си е доста болезнен през повечето време. А и такъв ПМС ме мъчи последната година, че ми иде да се гръмна колко съм дразнеща.
Малки магазинчета /специализирани/ си имам от години и навсякъде. Обичам да си пазарувам от определени места, определени неща. Чат-пат като развалят качеството и сменям. Ама месарница примерно в Банкя от години си е топ качество и гледам все от там да е.
Киви, най-важното е ,че имаш час за фризьор  Wink blum другото все ще се нареди.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #77 -: август 12, 2020, 13:10:00 »

Мен модата с МакДоналдс за рожден ден ме е подминала. Не съм празнувала там никога, не съм била и канена. От квартала и семейните ни приятели си организираха празниците на децата вкъщи. Изключение са едни приятели от София, които живееха на общежитие, та ми се струваше пищак на гол тумбак в техния случай.
При мен майка вадеше покривка с детски картинки на клоуни, имах и стъклени чаши с картинки на цирк. Тортата винаги беше мега, защото семейни приятели една от първите фирми за торти. Разплувахме се по дивани и фотьойли в хола. Привечер се оттегляхме в детската да играем, а родителите се настаняваха в хола. Откарвахме все до много късно. Изобщо не ни е било лошо - много деца, игри, шум, подаръци и суетня pardon

И аз не обичам малки магазини за хранителни стоки. Обичам да мога на спокойствие да си огледам грамажи, цени, асортимент, а не да ми вадят нещо скрито изпод щанда. Пък и понякога бързам, друг път пазаруването ми е част от разходката. Когато има пряка връзка между купувач и продавач, е много трудно да се спазва някакво комфортно и за двете страни темпо. Купувам плодове и зеленчуци от магазини, които основно продават това, но пак имаш право да си избереш стоката.

Еми, много мъжки обяд funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 13, 2020, 07:28:26 »

Добро утро!
Как сте в четвъртък?
Еми, днес закуската да не е шкембе  Wink blum
Аз имам да черпя, решението за развода ми влезе в сила. Вече всичко е официално, много съм доволна.
Спорен четвъртък!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #79 -: август 13, 2020, 08:29:26 »

Привет!

Честито, Рат! Това е новия етап в развитие на форума явно, нови сватби няма smile

31 става на 7... въртележката не е спряла, да ми е здрав, а и ние също, за да успяваме да насочваме по правия път цялата му енергия, защото е малка фурия с голям потенциал... heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 13, 2020, 08:40:47 »

Киви, да ти е жив и здрав З1!
Ааа, чакаме една сватба, ама госпожицата си е забравила паролата и не може да влиза. Маги, има ли какво да се направи? Тя те е питала май вече де, ама обещах да питам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 13, 2020, 09:03:42 »

Рат, днес още не съм закусвала! Но мисля да е прясно мляко с мюсли, за компенсация на вчера lol
Коя е тази госпожица или е мега тайна?
Пс
Много ми хареса цитата:

https://www.facebook.com/morganharpernichols/photos/a.1730060563904176/2687109641532592/?type=3
« Последна редакция: август 13, 2020, 09:09:01 от emmmmmy » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 13, 2020, 09:23:05 »

А не мисля, че е тайна- Надето.
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 13, 2020, 09:26:11 »

А не мисля, че е тайна- Надето.
 
Ух верно че беше поствала тя във Фб по повода. Ще чакаме с нетърпение появата й
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #84 -: август 13, 2020, 09:28:26 »

Рат, чудесно, сигурна съм, че голям товар ти е падналнот плещите!

Еми, много готин цитат ... аз тия дни съм много нещо объркана, хем ми се иска нещата да са като преди ковида, хем нещо не ми пречи изолацията. Странно е, на работа съм някаква фурия, последно се оплаках от мениджмънта на директорско ниво ... мислех, че мен ще изкарат крива, ама те го приеха мъжки, сега се надявам да не ме уволнят ахаха. Може пък седенето вкъщи да не ми се отразява толкоз добре.

Продаваме двете си коли също и си купуваме една семейна. На мъжа ми му позволиха да работи от вкъщи за постоянно и то се обезмисли да имаме 2 коли.

Около нас сумати съседи си продават къщите, а мен ми е криво, харесвам си ги и ще ми е тъпо без тях, аи новите кой знае какви ще са.

Абе мислим да си разширяваме къщата, някой с интеиорни идеи има ли тука, че ще се радвам на мнение? Преди 2 години много хубаво ме бяхте посъветвали за цвета на кухнята, та да попитам. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 13, 2020, 09:49:14 »

Виви, помещението с каква функция ще бъде?
Искам да ти покажа една страничка от която много се вдъхновявам напоследък
 Конкретно този дом също ми допадна
https://www.facebook.com/1432205846853272/posts/2862691650471344/?d=n
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #86 -: август 13, 2020, 11:12:38 »

А не мисля, че е тайна- Надето.
 

Да се регистрира с друг имейл пък smile Много се радвам! А на теб, Ратче, много щастие и браво за смелостта!

Благодаря за пожеланията! Аз пък да ми е за урок... що не си взех почивен ден днес... направо ми пуши главата тук, а приятели звънят да ни поздравяват smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 13, 2020, 11:44:28 »

Привет от мен!

Киви, да е жив и здрав З1, да е много любознателен и любопитен към живота!

Рат, честита свобода!

Еми, писах на Пандето да драсне на Тео, аз нямам никакво време тия дни.

Виви, каква ви е идеята?

Ако съм пропуснала някой, сори, помня като маймуните по 3 минути макс.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #88 -: август 13, 2020, 12:34:04 »

Еми, цитатът беше право в десятката. Точно там съм ментално и аз в момента. good

Киви, да е жив и здрав порастващият лъв и да кара прайда да се гордее. heart

Рат, не знам по този повод какво се казва, но ми звучи като честито в твоя случай, ако не съм нацелила извинявай. На ММ една колежка разправяше как си направили развод парти с бившия ѝ. Не съм май толкова широкоскроена, но и отделно парти, ако така го чувства човек звучи готино или поне едно питие за новите хоризонти.drinkz

 Вчера спонтанно запазих една 3дневна почивка за септемврийските празници и съм много доволна. То ще е нещо като общ подарък на мен и майка, че и двете сме юбилярки и благодарност за гледането на Ж.Днес много ме мързи, а имам 100 неща за вършене. blush  И ние още от сега спорим за предстоящия ремонт и визията за някои неща, ама ще ги напаснем. good

 Хайде още малко и уикенд! blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: август 13, 2020, 14:06:50 »

Да ти е жив и здрав големия Змей Киви! И много успех му желая в новото начинание, големи вълнения ви предстоят smile

Рат честито ти раз-съединяване!  heart

Моя сЪпол ме напусна, най-накрая! Точно 7 дни изкарах... няма да ми липсваа  beating
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines