Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:50:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57620 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 10, 2020, 11:26:16 »

Здравейте!

Адиктед, много хубава рокля smile

Рат, браво на Р, че те подкрепя така.

М, честито колело. По-мека седалка няма да ти помогне кой знае колко. Трябва да караш и да свикнеш. Аз съм с една от Лидл. Миналата пролет само се чудех как да се наместя, но от края на лятото вече не ми пречеше. Приятно каране smile

И аз съм с колелото днес. Доведох Бамбук на любимата му площадка във Виена.

Събота и неделя минаха добре. В събота си останах вкъщи да оправям и чистя. Те ходиха по реката и след това ходили до едно поле да ми наберат гладиоли.
В неделя си направихме еднодневна екскурзия. Ходихме до един замък с голям парк и един природен парк с животни за гушкане и тераса с гледка от високо. Хубаво е цял ден навън. А и парка беше високо в планината и беше много приятно прохладно.
Тези дни може още някъде да отидем.

Хубава седмица на всички smile



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 10, 2020, 12:05:55 »

Булче, мен по меката и широка седалка определено много ми повиши комфорта, спря да ме боли дупето.
Аз имам много активен понеделник, хич не ги обичам такива, ще взема да си отмятам някои неща в съботите вече.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #62 -: август 10, 2020, 12:50:36 »

Булче, честито колело! На първо време може да си вземеш калъф с пяна за седалката Wink
Вкъщи само аз съм без колело на този етап. Засега обаче няма да купувам. Все се оглеждам за игри с награди колело tease Иначе и това на Кокона мога да карам, ако има кой да си го даде.
Адиктед, честита рокля smile Със здраве да си я разхождаш по хубави места!
Рат, дано бързо Ники се оправи!

В София открай време все някой работи протестиращ. Толкова ли тия хора нямат други интереси? Да ходят по кръчмите поне, а не да пречат на нормалните хора.

Събота направо ми се губи! Неделя си прекарахме прилично. Бяхме на плаж в Хисаря. Ама то там военна му работа - всичко организирано. Ползвах нашите за транспорт. За пореден път се убеждавам, че нямат подход, не познават децата. На отиване се надпреварваха да говорят глупости само и само лакардията да върви. После: Що децата са такива зверове?! Ами щото има кой да ги разбеснява pardon В момента, в който големите се кротнаха, децата си влязоха в нормални граници на поведение.
Та така - нагледахме мъжо, каталясах децата, аз се нацамбурих доволно и се прибрахме по живо, по здраво.
Днес - обичайните занимания ме чакат плюс време да се боядисам.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #63 -: август 10, 2020, 13:08:29 »

Привет!

 Роклята е за сватбата, да. Иначе няма къде толкова да я разходя тези дни. blum

 Колело след 2011 не искам да видя и на картинка. Като се сетя за баирите, за пороите и 8те часа права и после пак на колелото и ми става лошо. Накрая на лятото съвсем го захвърлих и си ходех пеша на работа и обратно. Радвам се, че мога да карам, но не ми е кеф. ММ пък не може та ще видим с Ж. сигурно пак ще е на дневен ред аз да въртя педали. Wink

 Нищо интересно в събота си поседяхме пред Народния и си напазарувахме. Сготвих, пуснах Лелчето да шета за мен. Вчера и днес чета една книга. Малко политическа ми идва, ама има нещо, което ми харесва. И аз съм за боя, ама другата седмица.

 Хубав понеделник и спорна седмица! Последна в отбора на 20+ за мен.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 11, 2020, 07:32:46 »

Добро утро!
Как сте?
Аз днес съм доста по-отпочинала /пак недоспала, ама по-малко/ и по-спокойна. Вчера мъжката част на домочадието са си прекарали много добре, даже вечерта като отидох в парка Ники ми каза да си ходя, били заети  pardon . Днес нямаше истерии като тръгнах на работа, дойде каза "приятен ден" и си замина. Даже са спали на обяд, което вече го броях за мисия невъзможна, даже наще не успяват да го сложат да спи на обяд от повече от година. Надявам се и днес и останалите дни да минат добре.
Адиктед, как ще празнувате? Аз мисля пак да направя тортата, която Маги беше дала на Панда. Много ми хареса.

Хайде лек вторник! То не останало до петък бе  tease blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 11, 2020, 07:43:37 »

Добро утро.Вчера не можах да се докопам до тук, много продуктивен понеделник имах.Свърших 100 неща, оправих се сама с доста работи и хем съм горда, хм се чудя тиквения медал де да го закача.

Имаме пълзащо едно бебе и вече е веселба.

При нас е еднообразие.Излизаме, после бързаме за обяд, после спане, аз през това време правя нещо, после айде пак на вън и така всеки ден.Скука с една дума.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #66 -: август 11, 2020, 08:14:41 »

Привет!

 Аз нещо също се будих 100 пъти. Очаквам нещо, но май накрая ще е нищо.

Рат, на село ще сме. Аз мисля да взема блатове за френска селска и само да забъркам там сметаната и каквото трябва. Не знам дали ще идем някъде. Най-вероятно не. Ще направим някоя скара и толкова. Не съм по честванията на моя РД честно казано. ММ помня, че 30 празнува на 2 пъти на заведение с различните компании, ама аз не съм от тия, дето се кефят, че одъртяват. Яко, че мъжете са си прекарали добре. Поне да си спокойна и да не ги мислиш.good
Маги, започва забавата и голямото тичане вече.Ей, тоя период с близнаците ми се струва най-изцеждащ, ама ти си машина!;)
Ние с ММ вече тотално сме загладили мозъците. Мислим едно и също по едно и също време без да говорим. Като се върнем от село по-другата седмица трябва да се видим със странични хора, че вече е плашещо. crazy
Айде със здраве! heart
 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #67 -: август 11, 2020, 14:15:44 »

Ехаа , днес никакви ви няма?

Рат браво бе, евала му правя на Р!

Магии хайде и другата да почва и да вдигаш краката хиххи

Адиктед, подозирам че някаква оферта за работа чакаш? за блатове, тези медените на Берьозка са уникално вкусни и перфектни за френска селска

Много ми е изнервено цял ден, първо задръстването беше нечовешко днес... Аварирали коли, блъснати коли и създаваха тапи, отделно една колежка ми вдигна кръвното и ми е нервничко, ама трябва и да ми идва... Сега отивам да се срещна с един клиент на живо, от Испания дойде миналата седмица, с ПСР тест та няма да го мисля smile

Хайде, разпишете се!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 11, 2020, 15:39:36 »

Булче, е последното да беше казала първо  Wink от това ти е вскичко, другото само допринася. Аз напоследък преди цикъл съм толкова дразнеща, че се дразня на себе си колко съм зле, ама  pardon
Тия блатове много ми ги хвалят, веднъж ги опитах, но самата торта не ми допадна. Трябва да ги пробвам скоро и аз. Но тази от Маги наистина е страхотна!
« Последна редакция: август 11, 2020, 15:41:36 от ratatui » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #69 -: август 11, 2020, 15:55:08 »

Ехаа , днес никакви ви няма?

Рат браво бе, евала му правя на Р!


А добър ден! Привет и евала и от мен на Р!

31 също ще е рожденик тия дни, кога се изтърколиха цели 7 и аз съм на вълна торти... обаче готвачката напусна, икономката е в отпуска и хал хабер си нямам маникюристката сама какво ще направи с подготовката за рождения ден... Остават ми около 24 часа да го измисля и да го организирам, такова мотане отдавна не е било... Изобщо не ми се занимава, а детето заслужава хубав празник... 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 12, 2020, 07:36:37 »

Добро утро!
Как сте? Къде сте?
Киви, успех с организацията! Направи както правеха в нашето детство- франзела на филии намазани с лютеница, пастет/ ама някога ставаше за ядене май/, масло и нещо отгоре, крема сирене. Един таралеж от плодове, нещо за пиене и една торта и си готова. Всъщност къде ще е партито? Много деца ли ще има?
Булче, как е задръстването днес?
Аз съм толкова недоспала вече, че ставам с главоболие. Дано днеска да заспя по-навреме.

Лека и спорна сряда! 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 12, 2020, 07:45:45 »

Добро утро!

Киви, къде ще го правите?Дано успееш да се организираш, аз съм сигурна, че ще успееш.

Рат, пожелавам ти сън smile Едната госпожица тази ноще се мята нещо и съответно аз не спах, та днес след обяд задачата е сън.

Аз още нямам цикъл, чак взе да ми липсва  blush Чакам скоро да ме навести и това чудо.

Айде изчезвам да оправям бебета и да излизаме на разходка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #72 -: август 12, 2020, 08:06:38 »

Добро утро!
Вчера обикаляхме много. Прибрахме се изморени, гладни, жадни, напечени от слънцето. Купих на Кокона страхотен комплект от цветни моливи едва за 5 лв. Има един магазин, в който зареждат от пиле мляко, та го наобикалям.
Вчера Дребният успя да опикае леглото на кака си и прах топ матрака. Нещо последните дни свикна да спи следобед на нейното легло. Явно му е по-интересно, ако не и по-хладно. Имам да мия всякакви пояси и раменки от плажа още, ама тези дни следобедите нищо напрягащо не ми се прави.

Киви, в Лидл имат франзели - пускаш ги на машината за хляб, ако не вкъщи ги режеш. Има всякакви нарязани кашкавали и салами, един куп мазила тип топено сирене и маслинова паста. За половин час си готова със сандвичите Wink Още половин-един час и всичко е подредено като за гости.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #73 -: август 12, 2020, 08:47:45 »

Привет, момичета! Разкошна идея за франзелите! Мерси! Днес ще ходя до Лидъл тъкмо smile

Вкъщи ще празнуваме, утре с роднините (5 човека), в събота с кръстниците и кумовете. Написала съм си план какво ще пазарувам, поръчала съм 2 мини торти и си записах час за фризьор... тъй де... празнувам, че го оцелях онова денонощие, трябва да съм красива smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #74 -: август 12, 2020, 09:29:28 »

Привет!

 Али, трябва да кажеш къде е този магазин, че звучи много примамливо.
Аз взех да оценям и изнамирам всякакви магазинчета, които преди съм подминавала. Билата под нас не съм я посещавала от февруари. Имам си вече любима млекарница, яйцарница, месарница, плод и зеленчук, само хлебарница го играя сама. Не за друго, но хлябът с квас издържа по-дълго, а ние ядем 1 хляб за 10 дни.
 Булка, нацелила си ме и в 2те предоположения.good И Берьозка наблизо си открих. 2 пъти взимах блатове. Единият път обърках и взех със сливи, направих френска, ама ми миришеше на мазут. Оригиналните ги пробвах с рецептата за Медовик. Изобщо не омекнаха блатовете и беше като Фафла. Френската селска с изчистен блат мисля, че ще е върха.Wink

 С тия сандвичи къде ме върнахте. Не че скоро от Лидл не взех един "салам" дето беше баш като от този, дето се слагаше на тях и не се подсетих и сама. Имаше си една майка, дето най-хубаво ги правеше сандвичите. Тя и игри забавни измисляше, разни загадки, състезания и търсения на съкровища. На тази приятелка ми бяха любими РД-тата, нищо че моите се празнуваха в Макдоналдс и бяха голяма гъзария тогава. От сегашните комбинации много ми харесват подобни сандвичи с крема сирене и пушена сьомга, също ме кефи да направя хумус и моркови нарязани на пръчици и потопени в лимонов сок. Това като осъвременена версия на класиките. blum

 Хубава сряда! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines