Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:36:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57350 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #45 -: август 07, 2020, 12:56:25 »

Булче, пробва ли капките за нос които с Рат ползваме?

мне, какви бяха? То това е риновирус, от нищо не се влияе, или ще мине за 7 дни или за седмица
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #46 -: август 07, 2020, 13:00:05 »

Да ве, много подла тая 2ра вълна, уж лятото заради топлото време нямаше да е толкова зле, обаче хич не му пука на вируса, вирее си и това е ...

Тук е мега жега, днес ще е 36 градуса, купихме втори климатик, че не се живее (тук климатиците са като големи кашони на пода, не като в БГ на стената :Д) и дано оживеем следващата седмица, че всеки ден ще е така.

Вчера правиха на детето имунизация, тази предучилищната, че и темп вдигна, много ме изненада, като бебе не ми вдигаше, сега ни в клин ... цяла вечер не спах ...

Другата седмица съм в отпуска и ще се мотаме из вкъщи, детето е с нас цяло лято, не може да го оставиш по цял ден, щото ние като работим, си има работа и тя скучае, та другата седмица ще си има компания, после пак ще скучае. Wink

Миналата седмица на едни съседи се роди бебче, много доволни, голямо гледане ги гледали, обаче се измъчи жената, не знам що си го причини. Искали да е планирано секцио, ама тя настоявала за естествено, щото причината е че 1вото е секцио, та за нея не било причина ... та вместо в понеделник да си насрочи планирано секцио, го насочи за четвъртък, в сряда изтекоха й водите, викам ей ще стане работата, обаче 48 часа няма никакви признаци за родова дейност и пак я клъцнаха ... за това секцио там планирано чиста работа. Аз нямам планове да се правя на герой като стане време. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 07, 2020, 13:02:17 »

мне, какви бяха? То това е риновирус, от нищо не се влияе, или ще мине за 7 дни или за седмица
Абе да се облекчиш поне
https://remedium.bg/pranarom-aromaforce-bio-sprey-za-nos-h15-ml-11410/p
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #48 -: август 07, 2020, 13:29:50 »


то аз го облекчавам, ама е докато трае действието. Имам американски хапчета за синуси, те помагат доста, ама като отмине действието е гадничко... Абе тук уикенда трябва да съм се оправила вече,не знам що все такива риновируси ме ловят мен...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #49 -: август 07, 2020, 14:09:55 »

Това лято ни разсипа! То не стигат липи и акации, ами летният пловдивски парфюм Пако Аутан (разбирайте всякакви антикомарини) и ароматът на дезинфектанти. Всичко заедно е такъв букет за носа!

Тази сутрин Дребният се беше намърдал в леглото ми. Изчака ме чинно да се размърдам и взе да бърбори шепнешком. Довечера Кокона ще спи при мен, че й обещах. Ще е забавно! tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: август 07, 2020, 15:06:52 »

.. за това секцио там планирано чиста работа. Аз нямам планове да се правя на герой като стане време. Wink
А кога ще стане времето, май нещо витае из въздуха. Да си се подстригвала скоро? funnytooth
Булка, вие с маски ли работите, когато ходите в офиса?
Вчера една смарайда се хвалеше, че имала само една маска самоделка и хубаво, че била черна, че не и личала мръсотията diablo.
Ама като гледам, самият Р.Р. влиза на съвещание в затворено помещение с побелели глави и никой не носи маска crazy, нито пък са през стол crazy Пример за подражание...
И при мен нещо не е както трябва - нямам сила и се потя жестоко. Може и на нервна почва да е, бая дертове ми се събраха последните два месеца.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #51 -: август 07, 2020, 15:50:10 »

Петъчно се активизирахте!

 Аз днес си получих роклята. Много добре съм я нацелила и съм доволна. Малко подкъсяване ще трябва да не ми се заплете тока, иначе ако не мърдам е тамън и дължината! good

 Не че ми е стигнало до главата, ама от една страна, ако лекар каже, че е ок бих пробвала естествено раждане при следващото. Не е на всяка цена със сигурност. Вчера една приятелка се разкри, че чака второ. Няма да имат 2 години разлика. Аз имам други неща да постигам, пък после ще го мисля. Wink

Свекс, да не започваме, че се вбесявам от безотговорност и от тва кой как се е прежалил, ама не пита отсрещния дали се е. Тия дни ми се случва и в сериал, и в книга за предишни епидемии да срещам и си викам щом има човечество и след тях няма да го мисля, явно акъл на никого не мога да налея, та и не пробвам. ММ онзи ден се скара с една жена на пазара, защото дойде без да пита на опашка ли чакаме като очевидно спазвахме дистанция, опитвайки се и да не пречим на потока преминаващи по тротоара, и аз отидох да си защитя мястото. Взе да ме побутва, казах й хайде сега да не се бутаме, тя ми се разкрещя от упор аз с маска тя с лигавник.ММ се намеси да си сложи маската, за да не ме плюе, но просто тя иначе не можа да схване, та явно само от обида/сила/скандал и глоба масово разбират хората.beating Но да не си разваляме уикенда.

 Цял ден се цупи и е все едно есен. Утре ще се чудим какво да правим в такова никакво време.Хубав уикенд!
« Последна редакция: август 07, 2020, 15:51:49 от addicted_to_u » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #52 -: август 07, 2020, 16:09:34 »

А кога ще стане времето, май нещо витае из въздуха. Да си се подстригвала скоро? funnytooth
Булка, вие с маски ли работите, когато ходите в офиса?
Вчера една смарайда се хвалеше, че имала само една маска самоделка и хубаво, че била черна, че не и личала мръсотията diablo.
Ама като гледам, самият Р.Р. влиза на съвещание в затворено помещение с побелели глави и никой не носи маска crazy, нито пък са през стол crazy Пример за подражание...
И при мен нещо не е както трябва - нямам сила и се потя жестоко. Може и на нервна почва да е, бая дертове ми се събраха последните два месеца.

Само в общите части сме с маски, не правим съвещания в затворено помещение, всеки си седи пред компютър за среща. Аз седя сама в офис и не се меся с хората, тези дни даже не минавам през тях а през аварийните изходи. Ние рискови нямаме в офиса, всички белоглави си работят от вкъщи, даже ходихме по домовете да им връзваме компютрите, че не можеха да се оправят, ама са добре,доволни, цъкат успешно милите.

Виви ей сега говорих с клиента в ЮК,те са в Лестър, оплакаха се от жегата, тя пък горката е още под локдаун, колегата и успял да се измъкне че неговия квартал не бил под локдаун. Колегата от Манчестер се е изнесъл на Уелс има каравана там и с трите деца, жена и куче, всички са там, вика не се издържа толкова време вкъщи.

За секциото, ви разправях че в Щерев вече няма клъц/млъц, всички на нормално. Аз не мога да си го представя това, защото имах бързо и тежко раждане... не знам кой би ми гарантирал че ще може да реагира по същия начин, ама са сложили някакво бабе дето не дава дума да става за секцио...

Адиктед така е, сега като ходихме по морето по бензиностанциите устата им побеляваше на момичетата да казват сложете маска моля, пък им се сопват, вдигат си тениски. Във Варна даже не се стараеха, директно без маски влизаха ... Покажи роклята?

Аз днес така се зарадвах че освободиха кръстовищата... Бях луднала цяла седмица, от тапа в тапа... Първа-съединител не мърдаш... Дано днес успея да се прибера и да не затворят пак...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #53 -: август 07, 2020, 16:25:28 »

Булче, https://remixshop.com/bg/womens-clothes-dresses-tfnc-london-ps15955563.html. Това е роклята. Исках нещо лежерно-елегантно. ММ мен ме снима потресаващо зле, та като имам друг фотограф тогава в "цяла прелест". blum За протокола беше 15 лв, защо сега седи 120 лв крайна цена не знам.smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 07, 2020, 16:46:54 »

Роклята е супер!
И аз се радвам че освободиха седянката по центъра че да се работи спокойно!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #55 -: август 07, 2020, 17:16:43 »

Булче, тук е обратната тенденция, сега с тоя ковид предпочитат планови операции и общо взето си бутат за секцио, което е нечувано леко за Англия. Жегата е страшна, да.

Свекс, не съм се подстригвала от сигурно над година, нямало е кога и къде. biggrin Ще ви кажа скоро кога ще дойде времето.  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 07, 2020, 21:36:30 »

Добър вечер!
Адиктед, роклята е супер! Със здраве и и кеф да си я носиш!
Булче, дано мине вече твоята гад и да дишаш спокойно.
Виви, чакаме хубавата новина Wink

Аз съм на прага на нерван криза. В няква страшна безизходица се чувствам и физически, ама най-вече емоционално. Ники другата седмица не знма как и кой ще го гледа, оказа се че всичко е от стафилококи, от днес вече и обрив има. Та варианта ми да иде с нашите на почивка не ми се струва никак добър. Ама се надявам нещата да се подредят!

Приятен уикенд!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 07, 2020, 23:37:33 »

Рат, баща му не може ли да си вземе отпуска и той да го поеме?
Има и такива периоди, стискай зъби!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 10, 2020, 08:37:39 »

Добро утро!
Как сте? Как прекарахте почивните дни?
Ние ги прекарахме сравнително спокойно, даже много приятно. Разходки до центъра, игри, сладолед. Махнахме помощните колела, ама Ники сега не ще да кара  crazy а даваше зор да се махат. Днеска ми започна ударно сутринта, след поредната нощ на недоспиване, Ники се събуди с мен и не искаше да ходя на работа.  Слава богу бързо се е успокоил и сега се забавлява с Р. Пак извъртяхме големи схеми, дано сработят.
Рат, баща му не може ли да си вземе отпуска и той да го поеме?

Не можел, много е зает.  pardon Той само когато на него му е удобно има дете.

Желая ви спорна седмица!

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #59 -: август 10, 2020, 09:44:24 »

Добро утро!

Адиктет супер е роклята, това за сватбата или така за кеф я взе?

Рат добре че имаш подкрепа от Р, че иначе не ми се мисли...

Моя сопол е на заминаване, уикенда обаче така ме заболя гърба едвам стъпвах, правих някакви упражнения и ме отпусна. Другото интересно е че взехме си колело, ей колко навъртяхме със Звяр и една съседка и нейното дете вчера, душата си изкарахме. Сега не мога на дупето да си седна, ще трябва да си взема някоя мека седалка че да омекотя, че то това колело е с много твърда. Иначе е супер леко и за вдигане и за каране. Запазихме за уикенда във Велинград, имаме 30% фирмена отстъпка и ако всичко е наред ще се насладим тримата на един спа уикенд. Хубавото е че е без предплащане та не го мисля.

Пак ни затвориха кръстовищата и се влачих един час до офиса, аман вече... Дано днес вече се вземе някакво решение че не се издържа...  angry

Лек ден!


Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines