Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:34:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57338 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: август 01, 2020, 08:15:55 »

Здравейте в новия месец!
Дано ни е на късмет!  Good luck

Вчера беше голяма шега. Напълних басейна на детето да се пляска и беше много щастливо.heart

Нещо много бързо имам чувството, че се изтърколи годината. Кога стана август?
Нямам търпение да идва вече отпуската и да стягаме куфарите. heart

Днес сме на рожден ден. Въоръжавам се с търпение и отиваме.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2020, 08:48:27 »

Привет в новия месец. Дано е не е така инфарктен като предния.
Аз съм на баскетбол с Моника и близначките. После искам да си направя чийзкейк че ми се яде от много време.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: август 01, 2020, 15:13:03 »

А така, само месец и година на заглавието! smile
Живот и здраве, ще се включвам през седмицата за по няколко реда, иначе ви държа под око smile.
Август ми е месецът с най- много рожденни дни на роднини и приятели. Едва ли ще се събираме така, както празнувахме преди, най- вероятно ще е с пожелания по телефона. Да го избутаме до ваксина и тръгваме по дискотеки Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 01, 2020, 16:26:00 »

Да, вече само хубави заглавия на месеца. Ние сме два дни малко на отдих и да си продухаме главите.
Следващата седмица се надявам на още един little “escape “. Хем малко хора да видим проконтролирано
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 01, 2020, 18:35:32 »

Здравейте в Август!

Вчера си направихме еднодневна екскурзия до град Мелк и един природен парк. Много хубав ден, цял ден навън. Днес малко ни мързи, ама ММ и Бамбук правиха бентове по реката.

И на мен ми минава бързо лятото, ама мир да има, да сме здрави и повече положителни новини smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 03, 2020, 09:04:48 »

Добър ден!
Аз спах до сега, но по-рано имаше дискотека.Дано е избил някой зъб и не е напразно било всичко.

Свекъра  минавай да ни наглеждаш по-често.

Панде, гледах снимки много добре изглеждаше всичко.

Айде аз днес ще съм Пепеляшка готвене, пране, чистене  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 03, 2020, 10:39:43 »

Аз успях да се докопам за два дни до морето, добре мина, явно остарявам и бързо ми доскучава
Е този цитат ми хареса за август, позитивен е
https://www.instagram.com/p/CDXrqP9B950/?igshid=1pef4dvsa7p3n
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #7 -: август 03, 2020, 10:51:15 »

Здравейте в Август!

Вчера си направихме еднодневна екскурзия до град Мелк и един природен парк.

Здравейте smile Дай Боже да ние хубав месецът!

Панде, реших, че не си дописала на МелНИк част от буквите, но после се разсъних...

Няколко нощи подред някой или нещо според ситуацията ме буди към 4 или се въртя до към 5.30, а после ми е сънено цял ден. Иначе всичко точно, работно и remote smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #8 -: август 03, 2020, 11:22:32 »

Привет!
  
 Дано моят месец донесе на всички спокойствие и хубави емоции, а на мен изходи от безизходни към момента ситуации.give_rose

 Ние си изкарахме щастливо с детето, но вече много натежават разделите. На мен повече, защото не знам до кога ще сме в това разкрачено положение... Ама да започнем ведро и положително. good

 В крайна сметка решихме, че на сватбата ще идем в началото, ще ги поздравим и ще си тръгнем под предтекст Ж. Това е най-удобният логистически начин, защото до края на месеца не се знае аз и ММ как ще сме на работа и дали ако я издърпаме тук реално ще има как да я гледаме, та да видим.Аз по случая забърсах дълга рокля от Ремикс преди малко. Това спаси деня.

 И аз ще съм Пепеляшка, ама поне рокля ще донесе феята. blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 03, 2020, 12:13:09 »

Здравейте!

Започнах да подреждам гардероби и реших, че ще правя палачинки. Докато детето гледа Пламъчко аз пека. Извадила съм едни рокли да ги пробвам и ако не ми станат ще се разделя с тях. А толкова обичам рокли. heart  Има нужда малко от разчистване, само да ги побутвам няма смисъл.
Ние в събота бяхме на детски рожден ден. Вечерта беше награждаването на ММ. heart  В неделя имахме събор на село, та и там се отчетохме.
Отчупи ми се онзи ден част от един правен наскоро зъб и в сряда ще ходя да го види, а след морето ще му слагаме коронка.
Мислех днес да излизам и да търся бански на детето, но явно ще е утре.


Хайде хубав ден!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 03, 2020, 13:52:06 »

Здрасти и в моя месец!
Не мога да повярвам, колко бързо дойде август!
Месеца ни започна добре, в събота детски рожден ден на една вила с басейн, батут, много хубаво беше. Неделя Ники и баща му заминаха на някъде и вечерта си дойде изподран, нахаоан и без енергия. С нищо вдигна и температура, та тази седмица ще се гледаме вкъщи.
Свекърва, липсваш! Минава по-често.
Аз вчера правих мусака с идеята, че днес съм на работа и да не готвя, ама Ники вече и това не яде, та май ще правя плешка супа като се събуди.   pardon
Желая ви лек и приятен понеделник!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #11 -: август 03, 2020, 14:49:41 »

Здравейте и от мен!
Оцелях след няколко дни без твърда земя под краката си. От петък бяхме на плаваща къща в язовир. Не наколна, плаваща. Всяка лодка правеше вълни, а в неделя имаше и вятър, на усещането беше средно между земетресение по високите етажи и возене в БДЖ Wink
Първо с лодка ни натовари един младеж по къси гащи, гол до кръста и с домашни чехли. Това сигурно трябваше да ни предразположи. Видях си сака на ръба на лодката и се простих с новите дънки и кифленските ми чехли. Странно, ама всички пристигнахме благополучно. От къщата гледах лодките, дивите патици и гъски, топях си краката във водата и събирах тен. Реших, че язовирът е мърляв и не се прежалих да плувам. Прекалено ми е изискан банският funnytooth Излизахме с лодката на разходки, вечерта маса, музика и приказки до късно, как си му е редът. smile ММ беше със странни последици от неспирното клатушкане. На връщане пак с лодката, саковете и обратно към колата. За два дни е ок. За повече - не е моето нещо. Хич се нямам за остаряваща, ама знам какво искам и докъде ми се простира комфортът.

Днес първо си взех новата рокля и тогава се отдадох на домакинска работа. Захитрявам blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 04, 2020, 07:45:56 »

Добрютро, как сте?Али, къде сте били та сте се клатушкали така?Аз имам малко работа днес, чакам да ми докарат и едни картофи и ще е веселба!Въобще пак съм се разпънала на 100 стана, ама то иначе ми е много скучно май.

Айде хубав ви ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: август 04, 2020, 09:33:34 »

Слънчев ви ден! Wink
Тази седмица съм сама с децата. ММ е на санаториум. Гледаше, че не е ползвал нищо от НОИ от 2011, та сега ще се надпреварва с бабите по два пъти в годината да ходи tease От вчера ми звънна 55 пъти да покаже и разкаже.
Приготвих обяд по- по хладното. Мисля посока за разходка.
Маги, бяхме на Въча. Или по-скоро вътре във Въча. На мен не ми беше проблем. ММ е с много чувствителен вестибуларен апарат. Страх го е от високо, от дълбоко, усеща клатушкане и на ферибот. Аз също усещам, ама не ми е проблем.
Опитах се да намеря в Гугъл снимки, но точно от тази къща няма. Бяхме в северозападната част на язовира, защото виждахме мемориала Антон Ивановци. Преди много години кумците бяха ходили в някакво хотелче в близост. Пращаха снимки после. Ами безумно красиво е! heart Много пъти съм минавала транзит оттам, но за първи път имах време да гледам продължително това място. Препоръчвам с две ръце дори за хора като мен, които не са планинари.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #14 -: август 04, 2020, 09:52:04 »

Али, мисля, че никой няма повече нужда от санаториум от майките на по 2 деца smile Ние що не вземем да си направим една форумска среща на някои минерални бани на разноски на НОИ няма само да ги спонсорирам smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines