Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:40:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57332 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: август 05, 2020, 16:27:36 »

Мария 2 отдавна е извън играта, почти година стана. Ходи му на гости, не беше ентусиазирана да остава там и май така приключиха. Първо тя се махна от фирмата, където бяха заедно, после той замина... Ама още в началото нещата не бяха като за лудо влюбени и двойка с перспектива. Имат общи познати и дотам ми е информацията. Търсим нова, предполагам blush.
Булка, значи ходихте  на онази сватба с възрастния младоженец smile Как мина, как е новата визия на сватбарския бизнес?
Виви, той почти няма да е "под български флаг" служебно, пък и едва ли това му е водещо в момента. Местят неговия отдел от Нидерландия тук, за по- евтино, иначе само документално се води за заплата и отчет в българския клон на фирмата. Няма шефове, няма и подчинени, част е от международен офис, където всеки отговаря за определен регион от Европа, Азия, Близкия Изток и Канада. За първи път без американско участие. Баш Шефът е турчин в Нидерландия, завършил в Америка и работил из ЕС преди това. Дано всичко е наред и изкара трудния период, който ни очаква близките няколко години.  good Има вероятност да работи изцяло дистанционно след време и дори да си дойде в Пловдив. Това от една страна е добре, ама не виждам как ще си намери мома blum за нещо без дистанция.  Wink Интервютата са били много на брой, но само 2 за по 3- 4 часа със задача. Нито едно "на живо"... Не зная как става тази работа, ама такива са времената.
Да ви оздравяват децата, та и вие покрай тях да сте спокойни. heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #31 -: август 05, 2020, 16:49:29 »

Свекс, не е възрастен, а е в рисковите че е с трансплантиран орган. Добре беше, освен сервитьорите с маски и дезифенктантите по масите единственото което ми направи впечатление че пуснаха 3 хора, но не знам дали щото да не се държат хората за ръцете или не е по вкуса на младоженците. Булката беше Пловдивчанка. Малко странно ми беше че до 22:00 се ядеше основно и нямаше купон и че чак след вечерята почна купона,ама мен ми беше супер изморено и не съм се раздавала.Преди това ходих на погача, на фризьор и то сватбата беше на 30км от София и трябваше да карам, та и не пих нищо. Храната също беше странна , трите предястия бяха салати, вкусно, но ни дойде в повечето зеленото, добре че основното беше мръвка. Иначе млади хора имаше предимно, те булката и младоженеца бяха толкова щастливи че успяха да си направят сватбата, много сладки през цялото време, предполагам им е било много на тръни последните месеци.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #32 -: август 05, 2020, 21:03:34 »

Ох и аз да се докопам най-после да ви пиша.
Успех на НИ2, май аз го бях виждала в подлеза на Орлов  huhhuh.gif Къде му е новата квартира, че помня, че преди ни разпитваше за квартали? Явно сега бързо се е ориентирал, браво  good Браво и на вас, дано го ожените верно, ма се съмнявам такова хубаво момче някоя да не го излъже  Girl_hide
Тая Пепе ми е доста лигава, ма то и на мен ако има кой да ми гледа децата и да ми върти къщата, и аз ще се престраша за трето  smile
Адиктед, ние тука около къщата, колата и всичко по двора мием с водоструйка, супер удобно е  good
Изпуснала съм кой от какво е болен, ама да се оправят всички бързо  heart
Ние уикендът ще ходим до Берковица с нашите, ММ ще си седи тук и отсега ми е смотано, ма си има задачки да върши и ще му е по-спокойно без нас.  Другата седмица в петък заминаваме за няколко дни в Родопите, един хотел до Смолян резервирах и края на месеца ще ходим за седмица на село. Отсега ми е в главата колко багажи трябва да опаковам и разопаковам и колко перални ще пусна, ма тва да е  pardon
Миналата седмица виках една форма за основно почистване. Дойдоха две жени, лъснаха всичко за 3-4 часа, фурната ми само като нова съм  я виждала толкова чиста, бе доволна съм. Обмислям да си направя абонамент за веднъж в месеца, че усещам, че не смогвам с всичко, пък като тръгна на работа, съвсем.
Иначе при нас няма кой знае какво ново, децата растат, трябва да пиша в темата, обмисляме още едно море септември и тва е  smile
Ох хич не ми се получава ранното ставане, ММ става с бебето и води Мис на градина, аз си се търкалям, ма се надявам като го отбия да имам повече мераци да ставам сутрин.
Пак да питам, някой нещо за Мери Ми  huhhuh.gif Съвсем се загуби, дано всичко е наред с тях  heart
Целувкен  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 06, 2020, 09:23:06 »

Привет банда! Интересен август се е заформил. А уж лятото е лежерно. Всеки има задачки, всеки предизвикателства. Така е, няма как.
Аз вече чакам края на месеца и да мръднем някъде на почивка. Нещо ми е много изморено чисто физически, влачат се като парцал. И щитовидната ми се разбъзика тотално та съвсем зле.
Айде хубав ви ден и забегналите да се появят да пишат!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 06, 2020, 12:55:22 »

Здравейте

Ние нали решихме това лято само еднодневни екскурзии и се знаех по-сериозно с това. Купихме си карти, които ни дават безплатен вход за 300 обекта в Долна Австрия (природни паркове, градини, замъци, зоопаркове, басейн, музеи, влакчета, лифтове и т.н.) Та сега трябва да посетим поне толкова, че да избием парите, че важи до 1 април. Ще са неща на открито, но има достатъчно.

Успех на НИ2! Свекърва, напоследък се чудех какво става с теб, малко не ми се връзваха някои постове, ама сега всичко ми се изясни. Добре, че не съм в София, че пак можеше да се засиля да му кажа Здрасти.

Как е бебе З?

Да са щастливи младото семейство, ама тия сватби са ми пир по време на чума.

Али, много шантави звучат тези къщи. Не са за нас с ММ.

Фери, добри планове. На мен много ми хареса в Смолян миналата година. Рат може да ти даде идеи.

Болните да оздравят бързо, да се радват на лятото.

Тук днес времето се оправи и сме навън с Бамбук.

Хубав ден!


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 06, 2020, 13:02:52 »

Панди, сега чичо Скрудж за да не окепази картата, ще иде навсякъде дето кажеш, мн добре си го измислила
Специално зарад вас ходих да видя из нета какво прави Пепе- доста е шантава, ама има нюх и явно е лисица.
Ние след моренцето сме сега на гости в Пловдив, не че нейде може да се иде в тия смутни времена, освен навън по пейките, но пък поне по женски да се видим. То вече човек е благодарен и на час в мола когато няма никой вътре. lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 06, 2020, 14:06:44 »

Здрасти!
Панди, много яко звучат тия карти, дано да обиколките и да съберете хубави спомени от повече места. Ще чакам снимки аз Wink
Фери, браво за почивчуците. И ние мислим още едно море началото на септември.
Булче, а голяма ли беше сватбата? Трябвало ли е да намалят броя на гостите?

Ники явно вече е съвсем добре. Няма температура и други неразположения. А и е във вихара си да спори и да ме дразни. Одеве едва го прибрах, за игра се с една приятелка и си тръгнаха с рев от парка. Сега не иска да спи,абе програмата е на макс.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #37 -: август 06, 2020, 14:13:57 »

Привет!

 Звучат много хубаво еднодневни екскурзии. И ние тоеа лято май само такива правим. Ако не вали в събота ще идем към Боснек май. Ходихме веднъж с приятели на барбекю край реката. Сега едно одеало и някоя книжка и това ще ни е. Нямаме оборудване за повече, пък и аз не съм фен на месата в жегата. good
Смолян и аз го пазя с топли новогодишни изживявания. Може би най-купонджийската нова година беше там. После всички се изпожениха, обебиха, разведоха и въобще не е същото.
Мол не съм видяла откакто ги отвориха. По време на изолацията ходех до ДМ за неща за Ж. Тогава нямаше почти жива душа, изобилстваше от дезинфектант и хората страняха. Сега не знам кога психически ще съм готова да вляза. Нехранителни стоки физически не съм купувала не помня от кога. smile
 Мен очите пак почват да ме мъчат и май ще се слагат очила. Имаше затишие 3-4 месеца, но се върнаха оплакванията.

 Хайде хубав следобед!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 06, 2020, 14:26:35 »

Здравейте!

Аз излизах и накупих разни неща главно за детето. Имам още за пазаруване, но ще е утре. Имам да пускам още една пералня днес и ще стягам куфарите в събота.
В края на месеца сме на сватба, а онзи ден ни поканиха и на кръщене в същия ден. Ще присъстваме само в църквата, защото за сватбата знаем отдавна.


Свекърва, успех на НИ2 в новото начинание и любовта.  smile

Али, това вашето приключение ми звучи като ...не за мен. Иначе сигурно е било интересно, но аз и на палатка не бих отишла.

Панде, много добра идея е това с картите. Да се нагледате на красоти.

Маги, ти пуска ли витамини? И аз бях така, сега май е по-добре положението, но иначе имаше моменти, в които нямах сили да мръдна.

Снощи приключих книгата, която четях и сега така ме сърбят ръцете за още, но нямам време да поръчвам, а не знам дали ще мога да отида до книжарница да си избера. Ще бъде, каквото имам свалено.

Хайде хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: август 06, 2020, 16:25:12 »

Няма бе, не съм разпитвала за кварталите, вие сами си разказвахте покрай онези деца без надзор, дето ги описваше Булката. Иначе НИ2 доста дълго живя в София първия път и е добре ориентиран. Тази квартира е на близки приятели, които са си купили ново жилище, просто извади късмет. Но той има широка гама познати от различно естество и сега даже добавя от живеещите и учещите в Нидерландия българи.
Бебе Зори вече мина 2 месеца и е над 5 килца. Кротко детенце е, заглежда се по играчки, гука, върти се, храни се през 2-3 часа, вечер прескача едно хранене. Успяли са да го вкарат в ред, програмата им е твърда, та и те се наспиват. Късмет, няма колики, не са почнали зъбите, бебе мечта, както ги описват по книгите.  heart Нека е така, че са съвсем сами в Бургас, а таткото работи по 12 часа в офиса 4 дни и 2 дни почива.
Няма компания майката, стои си вкъщи, че трудно вади количката и багажа, но май това не и тежи все още.  smile
И ние сме канени на сватба в Петрич, ама при над 300 поканени, хич и нямаме намерение да ходим.
Благодаря за пожеланията към НИ2.
Преди две години НИ1 бяха в такава лодка 3 дни във Виетнам. Тогава бяха много въодушевени, доста богати живеели така. Имало пазари и ресторанти с готова храна, също на лодки и можело всичко да си купиш. Имало определени маршрути, по които са разни забележителности и природни красоти, можело да пуснеш котва за почивка или нощуване на охранявани зони. То и на Сена в Париж бая народ живее по лодки и яхти.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #40 -: август 06, 2020, 20:13:57 »

Дните ми се сляха, но съм много въодушевена, заредена психически, макар малко физически да се изморихме тези дни. Изръшках доста магазини - физически и онлайн, ориентирах се в модните тенденции, обзаведох се с нови неща. Децата и те имат нови придобивки, ама между другото, защото имат много, а понякога слагам себе си в центъра.

Киви, много хубава идея за майчин санаториум good Ще трябва да е около даскалския курорт Нареченски бани, че уж там лекуват неврози всякакви. blum

Е, вие чак така приехте къщите! Много си е добре даже. Не съм готвила, чистила, имахме достатъчно бани и тоалетни, беше чисто в стаите... Нищо общо с къмпинг/ палатка, където всичко си зависи от теб. При необходимост се ходеше с лодката нанякъде. Все пак дрегери във водата няма. Wink Ама за два дни и половина какво чаааак толкова би потрябвало?! На Нова година нали бяхме на вили на Цигов чарк - ами там по-малко удобства имахме  pardon

Свекърва, успех на НИ2 good Да е здрав и щастлив! Другото ще си го нареди сам.

Аз за излежаване време отделям, ама само с мъж до мен Wink Иначе ми е скучно! ММ го няма, две деца са вкъщи, значи е време за екшън в ежедневието. witch

Тези дни евентуално ще продължим с пътуванията при ограничени контакти. На сватба май няма да ходим, както се очертава. Има вероятност да я отложат за втори път. Другата пък (на братовчед ми) май директно я местят за догодина. Не виждам смисъл в този зор сега и веднага да се женят хората само заради дата, съвпадение на 20-20 и прочие.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 07, 2020, 07:12:22 »

Привет на всички!Как сте днес?То било петък, така е като ми се сливат дните.

И аз искам санаториум, ама за сега не се вижда на дневен ред такова нещо.

Миме, не ги пуснах, но знам че не са ОК, просто се чувствам зле.Ей така остана за следващия път на щитовидната, която така се е разбъзикала, че не е истина.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 07, 2020, 08:20:51 »

Привет мривет!
Аз честно казано за момента не бих инвестирала в чистачка, защото не ща да ми влизат у дома в този период на вируса. Иначе имам препоръчана, ама като знам къде ли не обикаля...
Не смея да си правя никви изследвания, предполагам и аз какво ще пише в тях- усещам си хроничната умора. pardon
И аз мразя да ставам рано, ама .. това ми е работата lol , детето грам не ме пита. Тоест пита ме- мамо наспа ли се? lol Но това не ме сгрява много.
А Младоженецът с трансплантацията, според мен проявява пълно неуважение към дара на съдбата да е жив и на крака. И към лекарите които са се потрудили върху него. Рискът за хора със странични заболявания не е никак малък. И всичко това, в името на един купон?? nea
Аз от Пловдив намазах тениска, дантелен панталон с ластик, малкият джапанки си избра сам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #43 -: август 07, 2020, 11:44:52 »

Емчи, нали знаеш че всеки има различна представа за приоритетите и в момента за тях сватбата е била най-важното нещо.

Ох и аз съм за изследвания, мен ИР-то ме съсипва, трябва да почна да пия глюкофаж че бая килца съм качила...

Сопола ми е извън граници вече, почна и кашлица, много е досаден този вирус, надявам се от утре да ми присветне. Вчера точно правех разбор как бързо го разпространихме в един клъстер... После иди обяснявай за Короната как се няма да се разпространява... И тук гледам от една седмица всички европейски държави влизат във втора вълна, Гърците супер удобно изчакаха сезона и започнаха да увеличават бройките

Това с картите за еднодневните е много хубаво, тук имаше скреч карти със забележителности, ще трябва да се вземе за мотивация smile.


Хайде весел петък!



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 07, 2020, 12:03:57 »

Булче, пробва ли капките за нос които с Рат ползваме?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines