Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:04:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 57337 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #15 -: август 04, 2020, 11:49:52 »

Ехоо да се запиша  в новия месец.

Мина отпуската, сватбите и съм обратно на пангъра. Имах някакви надежди за отпуска още една през август ама шефката ми сервира че ще и бъда заместник и си е удължала отпуската, което е супер, много се радвам че ще ми даде малко повече възможности но няма да мога да съм в отпуска  pardon

Оле Аличка тези къщи хем звучат интересно, хем плашещо. Как се придвижваш ако ти потрябва нещо?

Останалото четох по диагонал, ама не запомних, надявам се всички сте добре.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 04, 2020, 12:16:29 »

Здрасти!
Булче, добре дошла! Аз чакам рязка за морето? Как беше времето? Двата звяра забавляваха ли се?
Али, много яко звучи това изживяване, ама наистина как става номера с излизане и прибиране?
Аз не смея да се зарадвам, Ники уж е по-добре, ама ще видим как ще е тази нощ, че снощи оак вдигна доста температура. От сутринта сваля и дано не я качи пак после.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #17 -: август 04, 2020, 13:18:56 »

Привет!

 Али, екстремно ми е вашето преживяване. Не знам дали ще го понеса, но звучи хубаво разнообразие, поне заради гледките.
Булче, чаках те да разнищим влогърските нови бебета8P

Вчера на свекър ми са правили PCR, заради колега във фирмата, с когото не е имал контакт. Но са ги тествали наред. Отрицателен е, но вече съвсем вкъщи дойде вируса. При мисълта, че не се знае кога какво ще е вече малко отхлабваме и имаме известни контакти. На мен са ми малко по принуда и след такива се ослушвам, ама няма начин пък и съвсем изолация. good
 
 Аз от сутринта се забавлявам как ММ ревнува Ж., че нещо май ще е любовчийка. Вчера си играла с едно комшийче и той карал кола тя го галила и му викала Много си хубав. Умирам от смях, как само сумти баща й и постоянно го бъзикам. tease

 Стискайте палци за мен следобед и хубав ден на вас give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #18 -: август 04, 2020, 13:28:53 »

Адиктет на Пепе ли? Изобщо не ме очуди, очакваше се доста, в мамата я бяха разконспирирали още преди два месеца, тя за това се и издаде де. Кой друг бременее , да не съм изпуснала някой?

Рат супер че се подобрява. Морето беше супер, аз и на Маги писах, аз такова българско море, елем пък на север не съм очаквала да видя, вода тепсия, до колената, минерално изворче което се влива във водата, децата не излизаха от водата. Вилите също бяха много хубави. Е сега, двата Звяра се биеха, караха ама пък и много си играеха и беше супер и за двете семейства че не трябваше да ги занимаваме, намериха си още една приятелка в комплекса. Много се впечатлиха от Ботаническата градина, особено от кактусите, двореца беше прекръстен на Българендел (от Арендел). Като цяло бих повторила в бъдеще и вилите и мястото, стига да отида и до Гърция един път smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #19 -: август 04, 2020, 13:36:41 »

Булче, на Пепе. Ти все си напред с информацията. Аз пък нали малко по диагонал нея я следя и въобще не очаквах и не се и бях замислила. Чудя ѝ се на акъла- смела ли е, луда ли е, ама да си ги гледа и да им се радва. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #20 -: август 04, 2020, 13:46:54 »

Чудя ѝ се на акъла- смела ли е, луда ли е, ама да си ги гледа и да им се радва. smile

Яко smile То се изисква и смелост и лудост, малко като скок от скала в дълбокото море се чувствам всеки път като сме спирали с предпазните средства. Кой е таткото?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #21 -: август 04, 2020, 15:07:35 »

Kiwi, таткото е друг Филип. Аз това, което ми се вижда лудост е първо 3 деца с около 2 години разлика помежду си, второ 2 път връзка със забременяване още в началото. Странно ми е просто и не бих се наела да го направя, но от една страна се кефя на такъв тип смели хора. За пример Ж. беше с едно момиченце в Неонатологията, 3то дете от един и същ баща, разликата им беше точно по 2,5 години и трите бременности тежки, та даже последната със срастване на плацентата с матката и не знам си колко часа операции плюс доста голяма степен на недоносеност. Майката беше такъв герой и толкова позитивна, че направо ме шашкаше и досега не знам как се справя с децата. Дето се казваше "Лудите(Смелите) те да са живи!", но аз не съм от тях.blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: август 04, 2020, 16:11:09 »

Аз тази също спрях да я следя, точно защото ми е пренавито оптимистична Wink. Изненадахте ме с новината за №3, но натам вървяха нещата. Уж не бяха гаджета, уж със стария Ф. пак имаха взимане - даване... Как се справя, шапка и свалям. И винаги изглежда безупречно, все едно излиза от списание. good
Ако не мрънкам, няма да съм аз blum
Та да кажа и покрай мен какво се завъртя. Още през май НИ2 започнаха да го нападат разни "ловци на глави", а и той се оглеждаше за възможности. В края на февруари беше в командировка в Америка и стана ясно, че път за там няма. Три пъти след връщането му в България нещата аха се случваха, ама като с  магия се разваляха, този път и от политиката на Тръмп- окончателно. Това обезсмисли работата му в американски фирми, още повече, че и се завъди пандемията, която е известно какъв ужас беше в Нидерландия. Изолацията и фактът, че живее далече от приятели и не може да пътува, да се среща с хора, съвсем пък сигурно са го изнервили и след 8 интервюта с международна фирма, която си мести логистиката в България, реши, че се връща. Условията са добри, предполага се, че за дейността /научна и производствена/ има пазар и колкото и да съжалявам, че си идва в бедна и не толкова стабилна държава, при кофти развой на политическа и пандемична обстановка, се настройвам, че все пак вкъщи и стените помагат. smile Той е доволен, това искаше, постигна го good. Може и да успеем да го оженим Wink
Хич не беше лесно с багажи, отработване на предизвестия, търсене на квартира в София, че и да си почине, за разкош. Посрещахме бусове с Родния посред нощите, разтоварвахме, дезинфекцирахме, прах, подреждах и се притеснявах кое как ще стане. За две седмици се изприщих отвсякъде. Хаха, той пък реши, че ще наблегне на почивката и първо отиде на палатка с приятели в планината. Да ама му се спукал дюшекът и последните две вечери спал на камъни, та си дойде секнат, усукал влакна на стара травма в кръста. Това обаче не го спря да си чисти квартирата, да се пренася и да иде на море, баш като взеха да блокират магистрали и да стават катастрофи. Прибра се в Пловдив в неделя вечерта скапан и прегърбен и от понеделник сутрин е софиянец. Нали е царска особа /Лъв и то двоен, че и Дракон по китайския/ много умело ни впрегна и организира за домакинското обзавеждане на квартирата, за диплене на багаж по списък и съответно разпределяне по сакове и чанти, удобни за качване до 5-ти етаж без асансьор, в необитавана 2 години квартира. Последното, което зная е, че вчера е пренасял кашони от Икеа с ново легло - наличното било от талашит, 139 х 190, на което е абсурд да се събере човек 2.10. Дано е жив и здрав, с другото полека- лека. Да знаете, ако пак някой го види из София в цялото му брадато величие, не се лъже, той е! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 04, 2020, 16:34:51 »

Свекърва, на НИ2 му желая много късмет в новото начинание и да е щастлив на новото място.
Булче, заинтригува ме с това място.
Адиктед, той много рано се е за притеснил вашият татко.
Тая Пепе беше една дето и в черешата беше участвала, нали? 3 деца по през 2 години ми се вижда самоубийство!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #24 -: август 04, 2020, 16:49:17 »

Свекс! 8 интервюта!!! Респект! Аз не издържам на 3, а 8 не знам! Браво на него! Попътен вятър и дано този път е доволен от културата и развитието в София! Стискам палци за него. smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 05, 2020, 07:37:34 »

Добро утро от мен!

Свекърва успех на НИ2 и дано получи това което иска!Наистина вии е била трудна седмица.

Аз станах и извеждам девойките по хладно, че после не се диша.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #26 -: август 05, 2020, 09:11:45 »

Добро утро!

Свекс, много се радвам за НИ2, пък може тук да му е късметът. Другата Мария актуална ли е още като тръпка? ( И аз какви клю кл въпроси пък задавам...  Oh my ...) Браво на вас, че сте се спретнали да си застанете зад детето, когато има нужда, без значение дали е лъводракон.

Аз съм решила да се настройвам на друга часова зона, че да не ми е зорно през септември като тръгнЕМ на училище. Станах рано, преметох двора (терасата, че цветятята цапат), полях градината (мушкатата), простирах, спортувах и всичкото това преди да се събудят децата. Уж е занимавка, а много ми релаксира нервната система такова щъкане по дребни домакински задачки и сега съм сууупер доволна от живота.

Наумила съм си да ходя да си купувам розова орхидея smile Да ми стискате палци да уцеля най-хубавата!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #27 -: август 05, 2020, 09:24:58 »

Свекс да му върви по вода на НИ2! И аз се нареждам за клюто за М2 smile

Ох аз нещо се разсополавих... Звяр пипна някакво сополиво вирусче на морето, той му отминава вече, а мен вчера ме почна,ама не е драма. Събота си правихме домашен тест за коронавирус та сме чисти и не ме притеснява това  blush. Може и да е че ме надуха на сватбата или от климатика в офиса, ама знам ли...

Значи Пепето пак отново се хвърли в дълбокото с това момче, но пък този изненадващо е с висок рейтинг на одобрение, тя даже в последното видео се разплака колко е благодарна че е поел такъв ангажимент с нея, все пак има две деца и по това което показва човека се грижи за тях като за негови, но тя е и известна с това че показва само розовата страна на нещата. Добре че родителите и са млади и явно я подкрепят, стегнаха и апартамент, гледат и децата, та не и драма,ама ще поживеем и ще видим

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #28 -: август 05, 2020, 10:51:57 »

Привет!

 Успех на НИ2! И аз се сетих за М2  blush

 И аз си свърших нещата рано-рано. Ходих до пазара, че следобед хем е жега, хем гъчканица. Взех си няколко пратки и сега мисля да чета на терасата докато е сянка.good
 Да, помагат й и като гледам са млади и атлетични, та си има и добър ген за външния вид. Аз въпреки че ми помагат не изглеждам така, ама ме и мързи да спортувам де.  Миналото лято търкалях една голяма топка 3 сутрини в седмицата и станах много издръжлива, но нищо не се стегна, та...blush
 За терасата на другия апартамент направо купуваме маркуч и така ще я мия иначе се дупя цял ден, за да лисне един дъжд и пак да е същото. Сега е в някакво средно положение и съм доволна, но мъкненето на кофи ми убива всякакъв ентусиазъм.blum
За ММ и ревността към Ж. от рано почва, но тя досега не е проявявала такъв интерес към момчетата и никой не й е казвал и показвал да ги гали и да прави комплименти.Просто е интересно как на някакво първично ниво има интерес към противоположния пол и сама е достигнала до идеята за такъв вид привличане на внимание. ММ от това се стресна, че нещата идват естествено от съвсем рано. Wink

 Хайде хубав следобед  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 05, 2020, 11:29:27 »

Добър ден!
Ей, заинтригува те ме с тая влогърка. Чак отворих да я видя  на кво прилича.
Ще чакам клюки около НИ2 и другата Мария Wink
Булче, да се оправяш бързо!
Ние още кретаме с Ники, чат-пат си вдига температура и ту има енергия, ту няма. Ама той и от няколко дни почти не е ял де. Дано днес вече да му просветне.

Лек ден!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines