Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:38:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли дойде, от жега ще се мре!  (Прочетена 55902 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 02, 2020, 14:48:15 »

Здравейте!
Благодаря за пожеланията!  give_rose Да сте живи и здрави вие и близките ви!  give_rose

Оправихме дивана, намерихме му ново място, защото е доста по-голям от стария. А него пък с удоволствие ще го махаме. Наложи се да приберем засега и трапезната ни маса, докато не измислим къде нея да сложим. Алекс е повече от доволен и само го обикаля и му се радва. Сега имам мерак за пребоядисване, защото вече не ми харесват цветовете, а и по стените вече се виждам отпечатъци на детски ръчички.  heart

И днес е голяма жега. Докато се въртях на терасата едва дишах.

Бубе, браво за снимките.

Май щях и друго да пиша, но забравих.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #31 -: юли 02, 2020, 15:19:32 »

Хиху... привет smile Много креативно име на темата, аз само ще се мре зачитам ...   
Good luck priest angel Aviator Good luck

Аз от една картинка не бих си правила изводи, особено като знам как 31 ме рисува слаба и дългокрака smile Изобщо картинката ми прилича на оня дет заклал ламята... и прилагам актуална корица:
https://www.ozone.bg/product/svet-t-na-prikazkite-b-lgarski-narodni-prikazki/

Че не са оптимални условията е ясно, но пък ви разбирам опасенията да не направите повече неприятности за семейството. Ако пък имат сериозен проблем, е по-хубаво да им се помогне. Дано да успеете да научите повече чрез някоя майка, децата не могат да са достатъчно тактични  според мен. А дали е опция да се поговори с кварталния без конкретен сигнал, просто да ви насочи какво да гледате?

абе така е, искаше ми се да чуя какво то вижда в картината, ама не успях, че сгъна листа и почна да го облизва от всички страни (става още по крийпи знам). Ще видим как да действаме, стъпка по стъпка smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 02, 2020, 17:11:33 »

Здравейте smile

Аз съм добре. Утре имаме забавен ден без нашите учители, само с учениците ни. Посвикнах с това ежедневие, много ще ми липсва като свърши.

И ние го мислим прибирането.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 03, 2020, 08:26:54 »

Добро утро в петък!
Как сте?
Панде, ако се прибирате задължително да кажеш. До Враца ще дойда да те видя  heart heart heart
Днеска сутрешния дъжд ми се видя много свеж и приятен. АМа вече почва да се заформя жега. Довечера се изнасяме за 2 дни в Банкя, докато нашите ги няма и вече нямам търпение, като почивка го приемам.
Вие какво ще правите почивните дни?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #34 -: юли 03, 2020, 09:29:58 »

Здравейте!
Предстои два дни да сме сами с ММ. Ще мислим някакви излизания за разнообразие и глътка въздух. За сметка на това днес ще е ден на изпитване на нервите. Нещо са щурави от сутринта pardon
Тези дни ми пуснаха муха в главата за един бански. Поръчах си гривна и пръстен. Купих маратонки за мен и Кокона, че ги дебна от пролетта. Не знам къде ще му излезе краят! girl_impossible Важното е положителната нагласа. lol
Чета малко "излишна" информация евентуално за едно интервю за работа - неясно кога. Много мразя да помня глупости! Щом човек знае къде да го провери, защо трябва да зубри crazy

Панде, от какви националности са ти учениците? Може и да си казвала, ама не помня.
Виви, де да бяха повечето с такива разсъждения като теб!
Миме, честит рожден ден с малко закъснение!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #35 -: юли 03, 2020, 13:29:58 »

Привет!

 Ние се наслаждаваме на последен ден само 3мата. Утре си идват майка и татко и в неделя двамата с ММ се прибираме... Ж. е много сладка и от сега ми е тъпо, че трябва да я оставям. sad

 Вчера следобед тя искаше разходка, но аз я водя в парка само сутрин, когато няма почти деца, та обиколихме селото по улиците.Навръщане от разходката се засякохме със сестрата на моята прителка и детето й. Нямаше как да се прибера без за малко да ги видя. Казах, че не ходя в парка и не искам Ж. да се меши прекалено. Отговор тука сме ваксинирани, всички го изкарахме зимата. Не ме е яд, че такова им е мнението. Яд ме е, че се изказват все едно са прочели нещо повече от 2 статии шог и бонба във фейса и искат да ме изкарат мен тъпа, но си замълчах. Не искам да им сменям мнението, но не искам и те да се опитват да сменят моето. Ако нямахме други варианти щяхме да ходим физически на работа и тя да е на ясла, но като можем да спазваме дистанция защо да се бутаме... Ж. беше чинно дезинфекцирана след това.nea

 Оф, и аз поръчах обувките, дето вчера ги обмислях. Реших, че такива ежедневноелегантни нямам, почти като балеринки, но с отворена пета и цвят пудра. Как да не ги взема и пак хванах последната бройка.Wink

 Тук си е жега, но сега взе да гърми, то си е името на селото неслучайно, само гърми без да вали. blum

 Хайде лек петък и хубави почивни дни. give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 03, 2020, 13:37:15 »

На Али мухата за покупки е минала май през всички във форума lol, заразно си е, ама си е удоволствие шопингът. И аз си поръчах гривни. pardon
Брат ми е от месец и повече на работа- с клиенти, пък живее у нашите, така че спряхме да пазим детето от другите деца- излишно е, след като имаме пробойна. Избягвам градинките обаче, защото там са болни от други неща и е изкл дразнещо как си влизат със сополите родители в заградените мини площадки за деца, всред бременни и бебета. diablo
Държа го пред входа или в двора на училището, където е голямо пространството, пък и на първото място е сянка.
Отказах срещата с приятеля ми от друга държава- с лъжа sad ,  не исках да става така, но знам че е обидчив и щеше да се цупне ако кажа истинската причина. Имам усещането че вирусът в БГ си е един, този в другите страни- различен. Може и да е тъпня, но засега не искам да се виждам с хора от чужбина. sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #37 -: юли 03, 2020, 13:54:57 »

Честити покупки момичета, със здраве да си ги носите smile

При мен деня е ППП (петък, пет часа, проблем) и съм ВТНН (виж там, направи нещо), това ми е трети петък подред в който ситуацията е подобна... дано следващия вече се кротнат нещата че мерКУрия отминава!

Да ви дам ъпдейт за децата: майката е по майчинство с 6то дете, бащата е строителен работник, бабата живее с тях но и тя работи.Майката не излиза с тях че си гледа бебето, сами осъзнават че не е легално да са навън без надзор. Родителите не вярват в тези глупости вируси...

Хайде лек уикенд,че отивам да оправям ППП!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 03, 2020, 13:58:53 »

Леле 6 деца, ужасТ.

Привет, все пак.Ние сутрин излизаме рано, после дкоато се оправя и станало никое време.

Аз не съм пазарувала, поне не за мен.
В размисъл съм, дали да запиша Моника на баскетбол.ова значи два дни седмично да не е  на градина, че той е сутрин.Ще го мисля.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2020, 14:00:18 »

Маги, няма ли да ти стана още по-нанагорно да не ходи на градина две седмици lol
Булче, аз затова казвам че не схващам едно нещо- полет до луната има, но няма начин за регулация и възпитание относно раждаемостта ? Май на държавата й изнасят подобни схеми, или не й се занимава ( както обикновено).
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 03, 2020, 17:02:44 »

Здравейте smile

Няма да пиша, че съм уморена, това го разбрахте lol lol

Обаче тази вечер може и нищо да не правя. Малко се издразних, на част от групата ми (включително и Деймиън), защото много на уволнение са го ударили. Другата група, останаха, да работят заедно, нашата на бързо се изнесоха. Аз даже се замислих да да остана малко с другата група, ама бях ядосана. Какви ученически проблеми имам, не е истина lol lol

Р, ще ти пиша ако се прибираме, но почти няма да стоим във Враца. Не знам дали ще ходим до София. ММ май не иска да се срещаме с никой освен баби и дядовци да видят Бамбук. Много тъпо прибиране се очертава, ама и тук нищо няма да правим. Просто такава е годината.

Хубав уикенд на всички, аз ще уча lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #41 -: юли 06, 2020, 08:31:01 »

Честит понеделник!

Уж почивахме, но някак си не го усещам като да съм си починала. Змейовете минават през мрън фаза, църкат от както се събудят ... и съъъъм...  tease

Спорна седмица на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 06, 2020, 09:15:12 »

Добър ден!
Панде, ама то свърши ли обучението? Сега какво следва? А където си, ако се виждате с хора ще дойда  Wink ако е далече даже бих го съчетала с разходка и нощувка някъде   smile
Киви, те у вас ли са змейовете?
И моето зверче се събуди с тръшкане, та понеделника ми започна пак с нерви. А събота и неделя си стана като за градина, без да го будя  tease Вече се чудя в колко трябва да си легне, за да стане в 7.30 и да не е кисел?!
Какво правихте почивните дни? Починахте ли си?
Аз събота си попочинах, вчера се поизгърбихме с миене на коли и подреждане в Банкя.
В сряда тате има рожден ден и не знам какво да му подарим, приемам всякакви съвети. А как нямам търпение да ги видя, от 20 дни не сме се виждали изобщо.

Лек и успешен понеделник!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #43 -: юли 06, 2020, 11:07:33 »

Здравейте!
От петък бяхме младоженци и така го изживяхме - с много спонтанни решения и много обикаляне. Кумицата имаше рожден ден и по обяд решихме да й правим изненада. Събрах багажа на две, на три и газ към София. Хапнахме суши, набърборихме се и на другия ден се прибрахме, че да не изтървем друго гости.
От София си взех горнище на анцунг, от Пловдив - долнището tease Майка най-после ми подари подарък за рождения ден по този начин Wink
В събота бяхме на барбекю. Легнах в 5 сутринта. Не спах много. И тази сутрин едва отлепих.
Имам си принтер и с 1000 гимнастики го сприятелих с компютъра. Ще ми е супер за всякакви хоби занимания heart

В средата на квартала ми се отлепи едната сандала. ММ по спешност дотърча да ми носи обувки. Не вървеше да си купя джапанки от левчето, че тепърва обикалях. Днес ще ми е ден за битовизми. Имам и да готвя...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #44 -: юли 06, 2020, 11:25:29 »

Привет!

 Събота и неделя ни мина в разопакования, опакования и пак разопакования на багажи. Нашите дойдоха да застъпят с Ж. в събота. Докато свалим багажи, те имаха да си подреждат неща да сглобяват шкафове. В неделя ние стягахме багажи и пътувахме. Много ми е досадна тази част от пътуванията.  nea

 Аз обувките хубаво ги поръчах, ама освен потвърждение на поръчката 3 ден ни вест, ни кост от тях. Може и да ми спестят едни пари. За сметка на това яхнах вълната с кутията на влогаджийките. Шампоанът го имам и не е лош. Термозащита ми трябваше и другото ми е бонус. Днес ходихме до КАМ. На мен ли прагът на търпимост много ми се е стопил или хората съвсем ги мързи.... Пльоснали в брошурата промоция и аз специално отидох за едно от нещата. Гледах, гледах, няма го, питам, аа ми не сме го заредили още... Метнах и другите дребни покупки където ми падна и се изнесох.  beating

  Свекървата вчера ми донесе 2 кила череши от вилата.Сега се чудя как да ги употребя... Друго дето трябва да измъдрим е как нашите да имат интернет на село само за през лятото. Някоя от вас ползвала ли е бисквитка с предплатен мобилен интернет да сподели впечатления. Булсат няма покритие в наше село и друго не знам какво да измисля...  huhhuh.gif

 Хайде хубава седмица  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines