Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:59:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 52644 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 25, 2020, 11:56:07 »

Пловди ви Плевен как си приличат на жега.Миналата година на ДРЗ направо едва дишах в пловдив.Най-добре ми е било в Бургас и Варна smile

Ние утре заминаваме на балкан за първи път с бебета и по време на пандемия.Гледам да не го мисля, защото иначе няма да изляза от в къщи.Свекърва, Габи беше така дългокрака, всеки като я видеше и викаше ехе какви крака.Сега е дебела вече smile

Адиктет, честита годишнина.Благодаря за инфото за книгите.Ще питам тук.

Рат, аз като теб ту обличам рокля, ту изкарам панталоните.Лудница.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 25, 2020, 12:13:26 »

Леле, Свекърва.... направо не искам да си представям какво си преживяла, докато си чакала резултата.
Адиктед, честита годишнина! Ще споделиш ли кой е любимият ви италиански ресторант?
Маги, всичко ще е наред и ще си прекарате чудесно, сигурна съм. Ники от малък го направихме пътешественик и обича да пътуваме и да ходим някъде, не е имал проблеми със свикването на ново място, винаги му е интересно. А обикновено даже спи по-добре като сменим климата.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #197 -: юни 25, 2020, 12:33:20 »

И Ж. се кефи на нови места и спеше по-добре. Дано и близначките са така. Ние трябваше да сме на море вече... не мислех, че ще ми липсва, ама като гледам разни снимки и публикации ми е гадно. Да видим до септември може и да си откраднем някой ден море. cray

 Рат, аз май съм го казвала, ама Бистро Песто е ресторанта. Държи го и готви италианец от Генуа. Прави сандвичи и паста само, няма пици, има и супи за обяд май.Миналата година бяхме на един рожден ден там и аз по-вкусно италианско не съм яла. Сега първото ни излизане след карантината беше там и пак си облизах пръстите. Атмосферата е много италианска, много арт хаос, то е много малко заведение, но Марио винаги разговаря, обяснява, препоръчва.Като гледам Италията  ще е през крив макарон в близко бъдеще и това място ми е единствена утеха. good

 Свекс, как бързо минават новородените моменти.heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 25, 2020, 13:20:17 »

Привет!

Свекърва, голям стрес си преживяла!

Ние също още сме дистанцирани, ама май няма да е задълго, скоро се връщаме в София. В Самоков положението не е добро и аз не искам въобще да излизам из града, до магазина или с приятели.

Адиктед, честита ви годишнина! Да сте живи и здрави, за да се обичате завинаги smile Ох, на мен как ми се ходи в Италия...

Маги, хубаво да си изкарате, дано и на малките им хареса смяната на обстановката!

Утре ми стискайте палци, имам ангажимент от новата работа. Ще снимам една абитуриентка, ще сме навън, та дано не завали. Не знам, много ми е притеснено някак, защото досега съм снимала все приятели или поне познати. Дано да станат хубави снимки.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 25, 2020, 16:32:01 »

Здравейте!

Моята седмица до сега: Бамбук се разболя, аз се разболях, тестваха го за корона (той вече има два, за щастие негативни) (разбирам те свекърва!), звъняха ми от разни институции да ме разпитват. Изпуснах един ден от курса, и то когато трябваше да преподавам, за утре имам два урока съвсем различни да приготвя (само единият ще преподавам). Въобще вече не знам къде се намирам. Другата седмица очаквам извънземни.

Адиктед, честита годишнина!

Маги, да си изкарате хубаво!

Та, стискайте ми палци да избутам утре. Не че събота и неделя ще си почивам, ама поне ще поспя (евентуално)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 26, 2020, 08:34:05 »

Добро утро!
Леле, Панди вие сте в страшна серия! Радвам се, че на Бамбук тестовете са отрицателни. Ще избуташ и днес и ще се справиш блестящо сигурна съм! Дано успееш да си починеш утре и в неделя.
Бубе, стиснати палци. Ще станат супер снимки!
Тая седмица ми мина супер бързо, ама сигурно защото е няква страшна лудница всичко наоколо.  А и броя дните до морето  Wink
Лек и ползотворен петък на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #201 -: юни 26, 2020, 08:49:32 »

Хайде като я няма Маги заради пътуването, аз да открия деня smile
Панди, герой си ти heart heart heart. Там е работата, че човек понася точно толкова, колкото му поднесе животът, или с две думи - справя се. Всичко ще е наред, ще мине и замине... От какви институции те разпитваха и за какво, служебно ли нещо?
Бубе, нали знаеш, най- хубавите снимки стават в дъждовно време smile. Само да има един чадър абитуриентката и може точно това да ти даде страхотни кадри. Вашите дъждовни в сайта са едни от най- интересните, според мен. good Ти нов апарат ли имаш, някъде прочетох нещо такова, но забравих да питам.
Твоето момче кога почва на новото място? Ще може ли да работи от дома, или ще се наложи и физическо присъствие в началото, докато го обучават и въвеждат?
Адиктед, на снимките до коктейлите дезинфектант ли виждам?  Wink Вчера се въртеше из ФБ един апарат за сироп за сладолед с огромна табела, че това не е дезинфектант и да не се ползва за миене на ръце funnytooth. Какво да се прави, ошашках ме се напълно - дезинфектанти мислим за сироп, що да не е и обратното Wink
Хубав ден на всички, нека сме здрави, ние и семействата ни и да сме възможно по- спокойни и разумни. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #202 -: юни 26, 2020, 09:05:57 »

Привет!

 Свекс, дезинфектант е!  На всяка маса има в такива ненатрапчиви бутилки. И покрай други заведения като минахме имаше в същата опаковка. По принцип италианецът доста насериозно приема мерките и за това ходим там.Сложих си шарената пола аз, то тъкмо щяхме да тръгваме и преваля, ама после беше хубаво времето. Хапнахме, пийнахме, то протест имало, та по задните улици тръгнахме към книжния базар. Но беше доста оживено и бързо избягахме. Накрая и по една торта във вила Росиче ударихме и обратно пеша. Ние само пеша се движим де. Затова не ми се сменя жилището за 15-20 мин сме на центъра. heart

 Панде, стискам палци и аз само това треперя да сме здрави, че не си е работа по доктори в момента да се ходи. Бързо оздравяване и успех!

 Ние чакаме да се обадят за колата и слеобед ще редя багаж, че утре дано по-навреме тръгнем. Иска ми се през Декатлон да минем да видим за бански и плувки за Ж. Аз нещо се параноясвам, че миналото лято тя още не щъкаше съвсем стабилно, но ся взех да го мисля около басейни как ще треперя с нея. То и не е сигурно, че ще идем, де, но може 1 ден за разнообразие..  Бе луда работа миналата година зор да проходи, ся как ще я следя къде ходи  crazy

 Хайде хубав петък  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #203 -: юни 26, 2020, 09:27:36 »

Добро утро!

Това беше една ужасно дълга седмица... Нямам търпение да свърши. Такъв цикъл не бях имала никога, не можех да се държа на крака... И то не че ме болеше, а беше като проливен дъжд. Хубавото е че си имаме ново бебе в компанията, Елена  heart, братчето е Костадин, та направо си паснаха перфектно, отпразнувахме я и нея онзи ден. Майката се измъчи, в Щерев нали е вече нова мода, и няма секцио по желание, тя с първото беше секцио и вече това за тях не е предпоставка за секцио. Ако искаш по желание, двойна цена... Таа 5 дни почти ражда, вкъщи си беше де, по цели нощи контракции и на края пак секцио. Ама са добре и двечките.

Свекс, ух, наложи се че има симптоми или е бил контактен?

Панде гушкам те!  heart, когато Звяр тръгна на градина спуквахме се с него да боледуваме... просто стрес, работа, градински мутанти и всичко влияе, ще свикнете на новия режим  heart

Оо Адиктед, то до офиса, ще взема да идем с колежката тези дни в обедната почивка, тя страда че не е в Италия на море, та ще заведа поне на Италиански обяд.

Маги весело изкарване и девойките да спят хубаво на чист въздух!

Аз съм го ударила на онлайн шопинг... 5 чифта обувки за 2 седмици, мисля да се спря  Oh my ... Емиии ако не си поръчвала answear  laugh, има страхотни намаления
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 26, 2020, 15:21:33 »

Здравейте!

Снощи с ММ откарахме до 2ч в приказки. Направо не знам как е станал тази сутрин.  blush

Мен май накрая ме удари Сатурновата дупка, че ми е напрежение напоследък.  nea

Поднових си посещенията при зъболекар, защото имам до оправям няколко зъба, а става много бавно. Преди да вляза бях на разпит от къде съм и каква съм. Иначе ме помнят от преди. Беше ме свил много стомаха и очаквах, че ще ме боли много, но издържах.

Маги, приятно и спокойно изкарване.
Алекс от малък е пътувал, но не мога да пречупя ММ да ходим насам-натам повече. Дърпа се заради детето, защото според него е малък и няма да му е интересно.  nea
Аз продължавам да обмислям варианта да отидем някъде за годишнината ни. Хем е събота, хем и той ще почива. Много ми се ходи, но някъде наблизо.  heart

Панде, да се оправяте бързо. Късмет с начинанието.  good

Свекърва  heart

Бубе, успех със снимките. Ще се справиш. Бъди по-уверена в себе си.  smile

Рат, завиждам ти за морето съвсем благородно. Ние още не знаем какво ще се случва.

Ох, така ме сърбят пръстите да си поръчам още книги, но имам 100 неща на главата сега, а и непрочетени книги имам, които ме чакат.


Аз още се климатизирам. Не знам кога ще стигна до сандалите. От както нося маратонки ми е толкова удобно, че и балеринки имам с етикети и не знам кога ще ги обуя. Рокли даже не съм извадила, а искам и да си купя.

Хубави и слънчеви почивни дни!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 26, 2020, 16:34:50 »

Здравейте!

Избутах и днес. Мина горе долу денят, аз съм доволна от урока, но има какво да се желае. От понеделник ще преподавам Business English, ама на ниско ниво. Досега преподавах С1, General English.  Имам писмена работа за събота и неделя, за която има неща, които още тази вечер трябва да свърша. Искаше ми се да не е толкова стресираща, защото ми е много интересно.

Свекърва, от градината са подали сигнал, че е болен и ми звъняха от управлението на Долна Австрия. Той беше главно сополив, това не е симптом. Разпитваха къде живеем, колко човека, какви контакти сме имали последните две седмици.  Ама мина това

Хубав уикенд, аз ще съм пред компютъра Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 27, 2020, 14:50:26 »

Панди, Свекс, покрай вас настръхнах като ви чета. Да сме здрави всички!
Булче, не ме подкокоросвай още, вече докопах оттам една Пинко и тениска KL, а от фешъндейс- чехлите за навън blush
Покрай една командировка в средата на страната, се уредих с два дни на море- пълна случаЕност и непланираност, нямаше жива душа в делнични дни- както аз обичам- празно и без рускини. Ей така обичам да се случват нещата, планирането на почивки не е за мен и ме изнервя. pardon
Нещата в Сф с короната май не вървят на добре, брат ми си прави устата юли с него да съм на море, но ще видим. Аз така или инак, за повече от три дни не издържам на едно място, хваща ме съклет. Преди детето не бях така, не знам какво ми стана... pardon
Майка мрънка за тигани, някой ако има отзиви за хубави, да свирне. Аз инак мисля да е от икеа.
Ходи ми се до Пловдив за съфорумско бъбрене, все още го планирам да е "непланирано", да видим кой кого ще изненада lol, би ми се искало да го съчетая с малко шопинг на рокли.
Малкият е във вихъра на социалното си общуване, изисква внимание от всички каки и батковци навън. Чудя се аз как не съм била така оправна и нахалничка.  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #207 -: юни 27, 2020, 20:52:03 »

Привет! По никое време стигнах до вас, но си откраднах няколко дни на далеч и на високо и цял ден вкарваме къщата в ред ... пране, простиране... вижда му се краят вече  pardon
Свекс, радвам се, че тестът е отрицателен, дай Боже всичко и за напред да е наред. От позицията на моя скромен житейски опит не върви да те съветвам да не се притесняваш, но все пак да споделя, че се опитвам да не се тревожа излишно за нещата, които не мога да променя... Понякога е много трудно, паниката те обзема, номерът е да се фокусираш върху нещо друго, дори дишането помага много.
Панде, следя ти с трепет развитието и вярвам, че ще се справиш. Булката е писала вече, в началото работенето с дете си е драма. Свекс, ако бръкнеш в безкрайната памет сигурно ще извадиш и моите терзания по темата тръгване на работа след майчинство smile
Бъдете здрави всички, пазарувайте рокли, книги и каквото ви душа иска ... днес ми попадна една много сладка мисъл.... Животът е като сладолед, ближеш или не, той си се топи... всички заслужаваме сладолед нали Wink
« Последна редакция: юни 27, 2020, 20:57:37 от Kiwi » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: юни 28, 2020, 09:01:54 »

Здравейте!
Тук жегата напомни за себе си. Вчера Кокона по обяд ми обясняваше как няма да спи. Легна на спалнята, при дръпнати пердета и отворена врата на терасата. И така откара час и половина heart Ама и ги уморих де! Обикаляхме, за да карат колелета.
Тези дни все са птичи истории около мен. Призори, на разсъмване ни будят гларусите. Така врякат! tease Какво е това късно разгонване...? Тази сутрин пък ново 20! Майка и татко си запушиха дупките на подпокривното пространство на целия блок преди седмици. Е, сега гълъбите си търсят нови домове. Тъкмо ми бяха наели в растежа цветята и тези с дебелите задници тази сутрин са изпомачкали всичко diablo Така е разровено по сандъчетата. Скоро я цъфне нещо, я не! Добре, че поне имам едни винки да красят!

Рокли не знам дали ще купувам скоро. Джапанки и бански гледам, пък дано има шанс скоро за море.

Мен ме втриса при пускане на всякакви изследвания без да има нещо притеснително на пръв поглед. Не мога да си представя колко е натоварващо да чакаш нещо по-значимо като резултат. Дано сте здрави give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 29, 2020, 08:15:29 »

Привет дами как сте?Ние се завърнахме и вече влизаме в ритъм, градина/работа/разходки с бебета smile

Беше много хубаво да се махна  за няколко дни от Плевен.Първоначално ме беше яд, че сме отишли, защото загубих сигурността и подредения ми начин на живот, но като се разхождах с количката наоколо беше страхотно.Тишина, спокойствие, само птички пеят, без странични звуци.Абе кеф с една дума.Имаше малко басейн, малко ходене из гората, малко спане(наистина малко) и така отминаха дните бързо.Само не ви препоръчвам бунгалата към хотела, това дето е на сайта не е в действителност.Бяхме в Марагидик, хотела не знам как е, но бунгалата на мен не ми харесаха и не отговарят на цената спрямо това което предлагат.Единственото което спечелих е липсата на съседи, и до там.А цената им е солена.

Ние, благодарение на сестра ми, се сдобихме с ново колело за Моника.Сега трябва да го докараме от София и ще стане сложно с колоездачката ни smile Май ще го пускаме по Еконт или СПиди, че никой познат не пътува по този маршрут.

Айде отивам да извеждам чаветатат преди да е станало 30+ и да трябва да се мре от жега!Хубав ви ден!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines