Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:31:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 52656 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 23, 2020, 13:41:45 »

Ние се отказахме от морето тази година, ако отидем ще е началото на септември и то зависи как ще се държат госпожиците по пътя сега до Априлци.

И на мен ми се ходи някъде с приятелки, липсва ми социалния живот нещо, но така е.Още малко надявам се.Аз маска си нося навсякъде все още и въобще не съм я сваляла.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #181 -: юни 23, 2020, 14:53:44 »

Рат, резервирали сме вила в местност Икантълъка, викат му и Синята Лагуна също. Много път е от София, ама ще си направим най-вероятно една нощувка във Велико Търново, тъкмо да разгледаме и там smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #182 -: юни 23, 2020, 16:33:30 »

Хайде привет и от мен!

Ние нещо сме в серия, все да има за какво да се занимава човек покрай децата или да харчи пари покрай техниката... Аз съм на еврейския принцип вече, ако един проблем може да се реши с пари, значи не е проблем. Каквото не влиза в тая графа, успяваме по линия на Нероден Петко да го отсвирим... и съм много доволна от живота ( пу пу), сигурно има принос, че "рисково" се виждахме с приятели всеки ден събота и неделя.

Змей 1 на есен отива в Кеймбридж, и там вече организираме ремонт на класната стая и униформи... силно се надявам да започнат в клас горките деца, че онлайн нищо няма да разберат що е то да си първокласник.

За моретата браво на всички престрашили се. Нека да ви е хубаво и спокойно! Ние си отменихме ходенето на Бяло море, Черното сме го и предплатили, имам нужда от всичкия витамин Д, който лятото ще предложи, дай Боже да сме здрави и на отиване и на връщане Wink

При нас цял ден вали, но ми е почивен ден и кръстосвах града на длъж и на шир. Главният Змей беше така добър да си отглежда отрочетата и аз се отдадох на шопинг и шляене, на тишина и с музика в колата.

Летният панаир на книгата е вече позициониран, но твърде рано минах от там. Давам ви идея за следващите дни!




Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 23, 2020, 16:36:46 »

Булка, да споделиш после как е тая лагуна че от 100 години я гледам.

Киви, добре мислиш и аз като теб smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 23, 2020, 18:53:21 »

Аз също купувам някакви неща за носене- за чий си купих летни чехли в цвят горчица, като май трябваше дъждобран да си взема... diablo  не знам просто..Взех си и аз две бели тениски за кецовете.
 Изкл много ме дразни това време, кеся на дъжда за да кара детето колело, буквално с часове. ПОздравявам се сама себе си за изключителната предвидливост да го подсигуря с шел яке, шел панталон и гумени ботуши. huhhuh.gif
Ние направихме една мини форумска среща и се напихме бая стабилно. Ама имахме какво да празнуваме, всяка една от нас, или да се оплакваме- който както му дойде. blum
Чака ме да съм придружител на командировка, за първи път нямам нито подготовка за тоалети, нито за бански, тази вечер ще нахвърлям нещо в куфара, пък да видим.
За бански няма да си купувам нов, имам една торба с бански- имах акъла да си ги изпера повторно миналата седмица като имаше слънце. pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #185 -: юни 23, 2020, 20:54:50 »

А, при нас не са порои, ама следобед взе да плюе. Въпреки това висях долу, че да потичат децата.
Снощи откарахме до късно. В 9:30 се прибрахме. Ще стане човек от Кокона - влече я нощен живот Wink Кумицата каза, че нямало на кого да прилича. Ами ходи ми се!
Та от тази гледна точка - изкарахме добре, щуро, шумно, цветно. Обсъдихме кой в кой клас и в кое училище ще бъде. Дръннахме по едно питие и отворихме женска приказка на фона на превъзбудени хлапета.
Днес мина една бърза родителска среща в училище. Казаха ни какво има да се купува, за да си прецени всеки кога да пазарува.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 24, 2020, 07:34:27 »

Добрютро, как сте?Как я карате?

Еми, аз вчера така с количката обикалях под ръсещия дъжд, но откачамв къщи.Двете искат да седят седнали, само мрънкат като не им помагам, а в количката мълчат.
Кои сте били на срещата, я разкажете?

АЛи, браво на вас, и ние в петък се прибрахме късно от на вън.Детето се скъса да играе, бебетата бяха една идея по-спокойни.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #187 -: юни 24, 2020, 07:56:08 »

Добро утро!
Допивам кафето и яхвам прахосмукачката, че й е време. smile
Днес ще водя Кокона до училище. Госпожата иска едно по едно да види децата преди 15ти септември. Следобед ще си седна на д-то, че имам документи да подготвя. Наобещавали са едни работни места баш като на селска сватба. Нали знаете вица? Wink На сватба започнали да обещават: Аз обещавам на младоженците три кокошки! (Всички пляскат.) Друг: Аз обещавам на младоженците една коза! (Всички пак пляскат.) Трети се провикнал: Аз обещавам на младоженците едно теле! (Отново всички пляскат.) Съседът на този се повъртял, повъртял, пък го питал: Чакай, бе! Ти крава нямаш - теле обещаваш? - А, то тук сега само се обещава. Ти да виждаш някой нещо да дава?! ... Та и мойта работа като нищо да е само на приказки. pardon
С майките от градината си говорихме как нищо не е ясно за септември. Има огромна вероятност да ги съберат за месец-два и ако е зле положението, да минат онлайн. Факт, че снощи не ни казаха графика на часовете под предлог, че уж от тази година са на едносменен режим. Вече поне имам списък за пазаруване и едно по едно ще отмятам нещата, пък каквото дойде smile
Морето е ясно, че ще е в последния момент. За близко бъдеще имам нужда от плаж с минерална вода - ей така, за проветряване на мозъка fish
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #188 -: юни 24, 2020, 07:59:36 »

Привет!

 Ние вчера отменихме виждането и малко се разочаровах, защото очаквах един разговор и още съм гръмпи. Тия порои и те не спомагат изобщо, имам чувството, че мухлясах отвътре. Днес Еньовден, снощи желания се сбъдвали, да видим...
 
 Маги, и Ж. млъкваше като я сложех на бебешката люлка.Там я и хранех в началото, без да се люлее, че си имаше и табличка и 2 позиции на гърба. Вкъщи това ни беше варианта за няколко минути спокойствие.good

Али, много сериозна организация още от сега. Имам чувството, че съм била първокласничка в праисторическата ера, а след още 5 години като съм майка на такава сигурно съвсем ще ми се струва космическо всичко. Girl_hide

 Аз искам да ида на базара, ама съм си сложила забрана за физически книги, докато не се преместим в другия апартамент. Събота и неделя изчетох на един дъх Където пеят раците, много ми хареса, напомни ми за океана и лятото в Щатите. heart  Еми, ти купи ли си някоя книга?

Сега се чудя какво да почна да чета, а ми се върти из главата и да вземем да съберем и да дарим книги някъде, че имаме много, а не всички си заслужават да заемат място. Намислила съм и стари дребни ел уреди да събера и да се обадя да ги вземат. Последното не знам как точно се случва. Вие правили ли сте го?
ПП: Али, и аз вчера заради такива приказки се ядосвах....
Хайде хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 24, 2020, 08:07:19 »

Али, дано от някъде изкочи твоето зайче за хубава работа. Тук на едно първолаче му гледах списъка и е доста сериозен.Въобще не е ясно какво ще става от септвември, никой не знае.

Адиктет, като разбереш за книгите сподели.Аз имам много книги, които няма да чета, от баба ми са и просто не са за мен.Сега са на тавана в кашони и просто всичко в мен се обръща от мисълта, че седят така и никой не ги чете.
За дребните ел. уреди виж във нета има фирма която ходи по домовете и ги събира в определени дни.Дава ваучери срещу тях за Техно нещо си, но не са нещо огромно, на мен за пералня щяха да ми дадат 10 лв май.

Проблема е, че Аделина вече успешна се изплъзва от всички люлки и щезлонги, а ако е закопчана започва да реве, Габриела просто реве, тя не се мъчи чак толкова да се измъкне мързи я, но реве качествено.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: юни 24, 2020, 13:04:28 »

Адиктед, аз хич не се дразня на приказки. Пуснала съм нещата по течението. Не зависи от нас, нищо не се знае и не си заслужава да се товарим излишно pardon
Книги и аз имам за даряване/ подаряване. Сетих се, че в училище имахме огромна библиотека. При майка на работата й - също. За съжаление в годините бюджетът е отивал основно за специализирана литература и на двете места. Затова като нищо може да се свържа и да питам дали искат художествена. В квартала имаме малка библиотека, имаме и читалище. Също са ми вариант. Изобщо - въпрос на малко свободно време, за да отсея книгите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #191 -: юни 24, 2020, 16:59:35 »

Привет! Аз още съм асоциална, но за моя сметка Родният е физически на работа и гледам да не товаря с допълнителни контакти семейното здравеопазване. blush Много е рисково, защото моята среда е предимно от медици, пък и на тях не им е до мен. Четири семйства са от първите туристи в Гърция, другите в почивните дни се изнизват към вили и къщи на село, да се откъснат от дивотията в града.
Вчера имахме матурантки в Махалата, събираха се в парка и оттам към Центъра. Малиии, думи нямам - черни и перушинести, белосани и начервосани и с по тон злато на ръцете, врата и ушите sad. Явно е трябвало бързо да се подготвят, защото роклите хич не им бяха по мярка- или широки, или тесни, или къси, или въздълги...кой каквото намерил или заел от каки. Гъмжеше от майки, тежко напарфюмирани и дребни издокарани деца с балони и букети Wink. Телефонът ми почти беше умрял откъм батерия и не рискувах да правя снимки, ама и е нямало нужда, че днес ги показаха в пловдивските електронни медии.
Изживях ужаса на чакане на резултат от PCR, хем доброволно направен... Не е работа, още ми трепери всичко, а какво ли ще е при положителна проба, да не дава господ. Непрекъснато повтарят, че трябва да свикнем да живеем така, но не виждам как ще стане лично за мен. Преживяла съм няколко биопсии по мен и децата, ама не се свиква пусто с притесненията nea
Хубав ден, май това му беше валежът за близките дни blum Поне нищо не протече тази година вкъщи smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 25, 2020, 09:05:04 »

Добро утро!
Днеска вече откривам /за 2-3 път летния сезон/ аз съм с пола и сандали, Ники замина с къси панталони на детска. Дано времето да си остане хубаво.
Свекърва, ама твой ли е ПСР теста? 
Абитуриенти и аз видях оня ден по колите, не ми хванаха окото.
Хайде лек ден!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #193 -: юни 25, 2020, 09:58:10 »

Привет!

 Ние днес правим 4 години бракуване. Подаръците сме си ги раздали, довечера се надяваме да има места навън в любимия италиански ресторант, ако не ще измислим някъде другаде да хапнем.Wink

 И тук се чуват клаксони, в неделя и сватба видяхме. Нямам наблюдения над тазгодишната реколта Хабитюренти.

 Аз рокления сезон го открих преди 1-2 седмици, ама баш излязох с къса рокля и паднали рамене и задуха, та умрях от студ. Онлайн реших, че ще купя един колан за нея, че е светлосиня и според мен много ще й ходи колан като корабно въже. Е, като го донесоха мисля, че ще потъна с толкова дебело въже, ама не е зле, по-арт идва. tease Имам и една пола дето в пика на карантината си я купих, днес ако не вали ще се нагиздя в нея.smile

 Маги, аз книгите мисля тук в Читалнята да ги предам, те май складират и каквото не им е нужно разпределят по други места. В разни групи за четене гледам като попита някой с пост за даване винаги има кой да помогне и да предложи добра кауза. За ел. уредите видях, че има телефон на фирма дето идва да ги взима безплатно уж с общинска благословия, та ми беше интересно дали е ок вариант като обслужване, че един хладилник предвахме за скраб на частна уж фирма и беше егати мъката 3 дни уговорки. Накрая дадоха 3 лв за цял хладилник, а ММ забравил вътре едни халби с охлаждаща течност от Джъмбо, дето струваха баш толкова. Та бяхме 0:0 biggrin

 Хайде хубав ви ден give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #194 -: юни 25, 2020, 10:43:36 »

Рат, на НИ2.
Да, в общи линии, очертава се, че идват жегите. То и те не са за траене в Пловдив, че настава голяма задуха като се напечат тепетата. Хубаво, че улицата ни е сенчеста и макар холът с бокса да е южен, няма пряко греене. Само дето по тази причина не ми цъфтят мушкатата и влизат разни хвърковати, то пък не може всичко да е наред blum
Бебе З. расте на сантиметри и грамчета, не е такова мишле като в началото. Има необичайно дълги крака, или поне аз не помня да съм виждала такива пропорции на едномесечни. И майката е дългокрака, но на малката са по- добре оформени /щото са по- нови Wink, или защото ми е роднина blush/. Не се усмихва, дори и неволно не прави гримаси, което също е разлика от моите деца. Човече е вече, не спи непрекъснато, май чува и познава гласовете на родителите си. Много е жилава, вдига високо крака, пери ръце и си държи доста стабилно главата. Те от рода на племенника пропълзяват и прохождат рано- рано, може на тях да прилича физически. Вадят я в парка и ходя да я виждам там, на открито. Вероятно скоро ще потеглят към морето, каквито и им бяха плановете преди.
Хубав ден желая на всички, да ни е спокойно и да сме здрави!
Адиктед, éстита годишнина!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines